Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki,wpadlam na chwilke,wlasnie sie spakowalismy z malzykiem i jutro jedziemy z smego rana do polski;) super! :D na 3 tygodnie. wpadlam na chwilke sie pozegnac :-D wiec zycze wam powodzenia i spotkamy sie za 3 tygodnie;)tam raczej nie bede mila dostepu do internetu :-D mam nadzieje ze ujrze na waszych suwakach DUUUZZZZZZZZZEEEEEEEEEEE spadki :D pozdrawiam papppapappapapapppa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ............... nie trzeba mi tego darować...Trzeba lać ile wlezie!!! Pilnuj mnie pilnuj,ja postaram się już więcej nie robić takich głupot :-D

Śliweczko! mówisz i masz...... zero litości. Najpierw wyrokpost-12859-1247242955_thumb.gif

a teraz zestaw kar dla Ciebie za nieumiarkowanie w ....piciu!

post-12859-1247242617_thumb.gif post-12859-1247242756_thumb.gif post-12859-1247242780_thumb.gif

post-12859-1247242825_thumb.gifpost-12859-1247242931_thumb.gifpost-12859-1247243346_thumb.gif post-12859-1247242840_thumb.gif post-12859-1247242867_thumb.gif post-12859-1247242912_thumb.gif

czy odechciało Ci się grzeszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki,wpadlam na chwilke,wlasnie sie spakowalismy z malzykiem i jutro jedziemy z smego rana do polski;) super! :D na 3 tygodnie. wpadlam na chwilke sie pozegnac :-D wiec zycze wam powodzenia i spotkamy sie za 3 tygodnie;)tam raczej nie bede mila dostepu do internetu :-D mam nadzieje ze ujrze na waszych suwakach DUUUZZZZZZZZZEEEEEEEEEEE spadki :D pozdrawiam papppapappapapapppa

Papa Asienko!!! Miłego pobytu w Polsce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko! mówisz i masz...... zero litości. Najpierw wyrokpost-12859-1247242955_thumb.gif

a teraz zestaw kar dla Ciebie za nieumiarkowanie w ....piciu!

post-12859-1247242617_thumb.gif post-12859-1247242756_thumb.gif post-12859-1247242780_thumb.gif

post-12859-1247242825_thumb.gifpost-12859-1247242931_thumb.gifpost-12859-1247243346_thumb.gif post-12859-1247242840_thumb.gif post-12859-1247242867_thumb.gif post-12859-1247242912_thumb.gif

czy odechciało Ci się grzeszyć?

Ooooo,teraz już napewno nie wezmę alkoholu do ust!!!! Nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie panie i te nowe i te stałe bywalczynie!

Popieram Benek lac ile wlezie,mnie tez mozna ale troszeczkę (wypiłam 1 piwko) :-D ,ale najwazniewjsze jest to że waga nie podskoczyła i z tego się ciesze :D

Staram sie Was czytac ale przyznam szczerze że nie wszystko bo nie wystarczyło by mi czasu,takie szybkie jestescie dziewczynki w tym pisaniu!! :-D

Dziś ugotowałam sobie zupkę ,botwinkę,choc bez ziemniaczków,które uwielbiam,wyszła bardzo pyszna,musiałam dodac troche innych warzyw do diety bo zawsze szłam na łatwiznę i jadłam pomidory i ogórki :D Nie lubię gotowac to dlatego ;)

Asienka życzę miłego wypoczynku w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Paniom, które nie mogły sie doczekać weekendu, życzę słońca i cudownego odpoczynku ;) :-D . Asi cudowngo pobytu w Polsce, aby jej nie minęło zbyt szybko, a nam, żeby się nie dłużyło bez Niej :)

Benek, ciebie to ja się troche boję ;) i w razie czego też nigdy :-D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknej pogody i super wypoczynku, Asiu!!! :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki,

zrobiłam sobie test na stronie Dukana (znowu) i Dukan powiedzieli, że waga 64 jest dla mnie nieosiągalna... hmmmm... ciekawość czemu? (5 lat temu ważyłam 62 i nie byłam jakoś przesadnie wychudzona, co to to nie )

W każdym razie łaskawie przyzwolił na 65,9 które mam jakoby osiągnąć 2 września, po czym nastąpi błogie 72 dni utrwalania :-D No, zobaczymy.

A jak tak u Was, idziecie zgodnie z planem?

Pytanie odnośnie słodzików, jakich używacie i czy codziennie i w jakich ilościach.

Ja mam jeden w proszku na bazie aspartamu i maltodekstryny jakowejś,

a drugi w tabletach z cyklaminianem i sacharyną. Myślicie że dobre toto jest?

Dukan pisze o aspartamie ale czystego nie spotkałam.

Benek, Twoje argumenty są bardzo przekonywujące :-D ubawiłam się Twojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki,

zrobiłam sobie test na stronie Dukana (znowu) i Dukan powiedzieli, że waga 64 jest dla mnie nieosiągalna... hmmmm... ciekawość czemu? (5 lat temu ważyłam 62 i nie byłam jakoś przesadnie wychudzona, co to to nie )

W każdym razie łaskawie przyzwolił na 65,9 które mam jakoby osiągnąć 2 września, po czym nastąpi błogie 72 dni utrwalania :-D No, zobaczymy.

A jak tak u Was, idziecie zgodnie z planem?

Pytanie odnośnie słodzików, jakich używacie i czy codziennie i w jakich ilościach.

Ja mam jeden w proszku na bazie aspartamu i maltodekstryny jakowejś,

a drugi w tabletach z cyklaminianem i sacharyną. Myślicie że dobre toto jest?

Dukan pisze o aspartamie ale czystego nie spotkałam.

Benek, Twoje argumenty są bardzo przekonywujące :D ubawiłam się Twojego posta.

Just, a jak wygląda ten test? Nigdy go nie robiłam!!! :-D

Nie pomogę Ci odnośnie słodziku, bo co prawda kupiłam jakieś w płynie i proszku, ale nie mogę się do nich przekonać. Wszystko mi się wydaje gorzkawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Test znajduje się na stronie:

http://www.regimedukan.com/je-minscris.html

Ja robiłam go przy pomocy tłumaczenia z innego forum, jako, że nie znam francuskiego:

1. Państwa Imię): .......

2. Ile chcielibyście ważyć: .... (tylko cyfry!!!)

3. Jesteście: (une femme) = kobieta...... (un homme = mężczyzna)

3a. Spieszno Wam rozpocząć dietę: oui (tak), non (nie)

4. Wasza aktualna waga w kg (na czczo i bez ubrania): ........ (tylko cyfry)

5. Wasz wzrost w cm: ....... (tylko cyfry), a więc np. 165, a nie 1,65

6. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ........

7. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): .....................

7a. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: ...... (tylko cyfry)

8. Czy przechodziliście już jakieś diety: aucun = żadnej, plus - więcej niż 3

9. Państwa wiek: ..... (tylko 2 cyfry)

10. Czy w Państwa rodzinie ktos ma skłonności do tycia: ...... Oui = tak, Non = nie

11. Musimy ocenić grubość Panstwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku)... 1. mozliwość drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu), 2 mozliwość normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają, 3 możliwość gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka

12. Ile razy byliście w ciąży: .... aucun = ani razu, plus = wiecej niż 3 razy,

13. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: plutot facilement = raczej łatwo, difficilement = trudno

14. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: .... oui = tak, non = nie

15. Wasz adres mailowy: .......................

16. Proszę podać Wasz nick : .......................

17. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)

18. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com = chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

19. Verification = sprawdzenie.... wpisać litery widoczne na obrazku

20. Valider mon analyse = wysłać mój test do analizy

Odpowiedź na podanego maila przychodzi w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just,ja używam takiego zwykłego słodzika z tesco na bazie aspartamu i bez ograniczeń.Kawy i herbaty nie słodzę,ale mam czasem (dość często) ochotę na słodkie :D

Śliweczko podrzuć fotkę :D

Dzisiaj zrobiłam placki wg Twojej instrukcji i wyszły mi takie same jak Twoje :-D Tylko zamiast mąki dałam zmielone otręby na mączkę, wyszły super!

Ja też napojów nie słodzę ale sobie te serki okraszam słodzikiem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Test znajduje się na stronie:

http://www.regimedukan.com/je-minscris.html

Wielkie dzięki, spróbuję zaraz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.