Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Polu to zwierzę na Twoim ramieniu cudowne. Uwielbiam koty a ten jest wyjątkowo dorodny i piękny!

Bardzo dziękuję!!! :-D.

Mam w domu jeszcze 3 inne, dwa szare i jednego biało czarnego. Poza jednym, wszystkie są dorodne. Ten na moim ramieniu to Filemon: dostojny, spokojny, uwielbiający komputery. Czasem śpi na monitorze, choć teraz się już na nim nie mieści.

Zrobiłam test i wyszło, że waga dla mnie odpowiednia to 65,5 kg. A ja już ważę mniej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko podrzuć fotkę :D

Dzisiaj zrobiłam placki wg Twojej instrukcji i wyszły mi takie same jak Twoje :-D Tylko zamiast mąki dałam zmielone otręby na mączkę, wyszły super!

Ja też napojów nie słodzę ale sobie te serki okraszam słodzikiem :-D

Mówisz i masz  :D  

post-7037-1247255917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę spać dziewczynki, o 2 w nocy muszę pojechać po dziecko powracające z Wrocławia na dworzec do Stargardu, bo pociąg jest opóźniony o jakieś 4 godziny!!! To pewnie z powodu powodzi.

Do porannej kawki

Śpijcie dobrze i śnijcie o spadkach wagowych!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję!!! :-D .

Mam w domu jeszcze 3 inne, dwa szare i jednego biało czarnego. Poza jednym, wszystkie są dorodne. Ten na moim ramieniu to Filemon: dostojny, spokojny, uwielbiający komputery. Czasem śpi na monitorze, choć teraz się już na nim nie mieści.

Zrobiłam test i wyszło, że waga dla mnie odpowiednia to 65,5 kg. A ja już ważę mniej!!!

Aż 4, wspaniale! Zazdroszczę Ci, Filemon jest cudny, ciekawe jak wyglądają pozostałe.

Ja nie mam w domu żadnego ale dokarmiam dzikie kotki, które przychodzą pod okno. Jeden to już jest nieźle wypasiony na tym wikcie okiennym, gabaryty ma imponujące, a jest to biała koteczka, przychodzą jeszcze inne ale ona króluje, ostatnio nawet trochę grymasi i wybrzydza :-D

Polu skoro Twoja waga jest idealna to znaczy chyba, że czas zacząć utrwalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrzeszyłam dzisiaj. Niestety ale dzisiaj był pogrzeb babci, później stypa i nie było szans, żebym zjadła coś typowo protalowego a że pogrzeb był aż o 18 wiec zanim się wszystko zakończyło to uznałam, że jutro i tak zaczynam same proteiny więc nic tak bardzo strasznego się nie stanie jak zjem normalną obiadokolację. A od j utra samo białko. Powiem wam szczerze, że czuję się źle po zjedzeniu normalnego kotleta mielonego smażonego na tłuszczu, surówki przyprawionej majonezem i kawałeczka ciasta( ziemniaki sobie odpuściłam). Mój ogranizm zdecydowanie lepiej reaguje na jedzenie obecne w diecie Protal! Bo teraz jest mi jakoś tak ciężko na żołądku.

Aha, dzisiaj było kolejne 0,5 kg mniej ! czyli w fazie uderzeniowej schudłam 3 kg a w fazie z warzywami jeszcze 1kg ale nie uaktualniam suwaczka bo pewnie po dzisiejszym wieczorze bedzie troszke wiecej. Ale to taki szczególny przypadek i sama sobie rozgrzeszenia udzieliłam.

Wiecie, podziwiam te z was, które schudły po 15 i więcej kilo. Dziewczyny jesteście WIELKIE !!! Na prawde, mega szacunek dla was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie Proteinki :-D

Dzisiaj wcześnie kawka, bo się jeszcze dobrze nie przestawiłam na czas europejski. Pięknie chudniecie, Pola zapewne niedługo zacznie III Fazę. Tylko gratulować i pozazdrościć. :-D Życzę miłego dnia i czekam kiedy się obudzicie.

Komercyo, ja Ciebie rozumiem i bardzo Ci współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 4, wspaniale! Zazdroszczę Ci, Filemon jest cudny, ciekawe jak wyglądają pozostałe.

Ja nie mam w domu żadnego ale dokarmiam dzikie kotki, które przychodzą pod okno. Jeden to już jest nieźle wypasiony na tym wikcie okiennym, gabaryty ma imponujące, a jest to biała koteczka, przychodzą jeszcze inne ale ona króluje, ostatnio nawet trochę grymasi i wybrzydza :-D

Polu skoro Twoja waga jest idealna to znaczy chyba, że czas zacząć utrwalanie?

Witaj Just! Bardzo się cieszę, że pomagasz kotom. Ja także dokarmiam dzikie koty. Poza tym, wyłapuję je i sterylizuję. W lecznicy już mnie znają i chętnie pomagają, biorąc za zabiegi tylko połowę. Wielki szacunek dla doktora Ratkowskiego (który do tego podobny jest do Russela Crow, a może nawet przystojniejszy). Jak znajdę chwilę to na innym wątku wstawię zdjęcia pozostałych moich pupilków i piesków też.

Jeśli chodzi o wagę, to dziś znowu mam trochę mniej w kilogramach. A myślałam, że będzie ciężko. Może nie mam grubej kości, tylko krótkie paluszki? :) Skoro organizm się nie bardzo broni, to zejdę do tych 63, to już tylko 80 dkg. Do końca przyszłego tygodnia powinno mi się to udać, a potem zacznę utrwalać. Tak naprawdę to wcale mnie ta dieta nie męczy i lubię to co jem. po 4 ciążach, i w tym wieku to całkiem fajny rezultat. A poza tym satysfakcja, że przezwyciężyło się swoją własną słabą wolę jest ogromna!!!!

Życzę i Tobie szybkiego spadku wagi!!!

Zgrzeszyłam dzisiaj. Niestety ale dzisiaj był pogrzeb babci, później stypa i nie było szans, żebym zjadła coś typowo protalowego a że pogrzeb był aż o 18 wiec zanim się wszystko zakończyło to uznałam, że jutro i tak zaczynam same proteiny więc nic tak bardzo strasznego się nie stanie jak zjem normalną obiadokolację. A od j utra samo białko. Powiem wam szczerze, że czuję się źle po zjedzeniu normalnego kotleta mielonego smażonego na tłuszczu, surówki przyprawionej majonezem i kawałeczka ciasta( ziemniaki sobie odpuściłam). Mój ogranizm zdecydowanie lepiej reaguje na jedzenie obecne w diecie Protal! Bo teraz jest mi jakoś tak ciężko na żołądku.

Aha, dzisiaj było kolejne 0,5 kg mniej ! czyli w fazie uderzeniowej schudłam 3 kg a w fazie z warzywami jeszcze 1kg ale nie uaktualniam suwaczka bo pewnie po dzisiejszym wieczorze bedzie troszke wiecej. Ale to taki szczególny przypadek i sama sobie rozgrzeszenia udzieliłam.

Wiecie, podziwiam te z was, które schudły po 15 i więcej kilo. Dziewczyny jesteście WIELKIE !!! Na prawde, mega szacunek dla was!

Witaj Komercyo. Bardzo Ci współczuję!!!

To naturalne, że w takich okolicznościach nie myśli się o diecie. A jednak udało Ci się sporo zrzucić jak do tej pory. I tak trzymaj!!! Powodzenia :-D

Witam serdecznie wszystkie Proteinki ;)

Dzisiaj wcześnie kawka, bo się jeszcze dobrze nie przestawiłam na czas europejski. Pięknie chudniecie, Pola zapewne niedługo zacznie III Fazę. Tylko gratulować i pozazdrościć. ;) Życzę miłego dnia i czekam kiedy się obudzicie.

Komercyo, ja Ciebie rozumiem i bardzo Ci współczuję.

Witaj Bożenko!!!

Na pewno trudno będzie się przestawić. Ale dzięki temu jesteś z rana na forum. Ja poszłam spać o 2 w nocy a o 7 wstałam. Moje koty mają świetnie nastawione zegarki :grin: Ale i tak mi się udało przestawić je o godzinę, bo wcześniej wstawali o 6.

Myślę, że po następnych warzywkach, czyli za około 12 dni zacznę utrwalanie. Nie mam problemu ze spadkiem teraz, samo jakoś leci. Zaraz zmienię suwaczek.

Pozdrowienia dla wszystkich protalowych i Dukanowych kobietek!!! :D:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrzeszyłam dzisiaj. Niestety ale dzisiaj był pogrzeb babci, później stypa i nie było szans, żebym zjadła coś typowo protalowego a że pogrzeb był aż o 18 wiec zanim się wszystko zakończyło to uznałam, że jutro i tak zaczynam same proteiny więc nic tak bardzo strasznego się nie stanie jak zjem normalną obiadokolację. A od j utra samo białko. Powiem wam szczerze, że czuję się źle po zjedzeniu normalnego kotleta mielonego smażonego na tłuszczu, surówki przyprawionej majonezem i kawałeczka ciasta( ziemniaki sobie odpuściłam). Mój ogranizm zdecydowanie lepiej reaguje na jedzenie obecne w diecie Protal! Bo teraz jest mi jakoś tak ciężko na żołądku.

Aha, dzisiaj było kolejne 0,5 kg mniej ! czyli w fazie uderzeniowej schudłam 3 kg a w fazie z warzywami jeszcze 1kg ale nie uaktualniam suwaczka bo pewnie po dzisiejszym wieczorze bedzie troszke wiecej. Ale to taki szczególny przypadek i sama sobie rozgrzeszenia udzieliłam.

Wiecie, podziwiam te z was, które schudły po 15 i więcej kilo. Dziewczyny jesteście WIELKIE !!! Na prawde, mega szacunek dla was!

Witaj Kmercyo!wspolczuje smierci babci i oczywiscie cie rozumiem .Kto w takiej chwili myski o diecie.nawet o jedzeniu czlowiek zapomina,gratuluje spadku wagi

-Polu idziesz jak nasze burze hehe!!!oczywiscie z kiklogramami gratuluje aha witam Ci poli i pozostale Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.