Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobitki,musiałam nadrobić zaległości w czytaniu po jednodniowej przerwie.

Polu i Śliweczko cudne kocio psie gromadki :-D Ja mam tylko po sztuce suczkę Zuzię i kotka Kabaczka,ale kocham je bardzo.Kabaczek jest u nas od 2 lat mąż przyniósł go z pracy,kotka okociła się w koszu na śmieci i mój kiciuś nie wyglądał szczególnie,był brudny i zapchlony jak nieboskie stworzenie(jest wysterylizowany) :-D Zużka ma dopiero 5 miesięcy też chcę ją wysterylizować ,ale nie miała jeszcze cieczki.

Juggin już 3 faza(pewnie tuz tuż)u Poli tak samo :D gratki.Ja już do 4 ,ale nie opuszczam Was i nigdzie się stąd nie wybieram.Miłej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

- dzisiaj i ja przy kawusi. Niedziela, to mogłam

sobie pozwolic. Grill się wczoraj udał, bo mimo chmurek

na niebie - nie poleciała z nich ani kropelka. Moja mama to

naprawdę fajnie umie przygotowac imprezę :-D Dużo dobrego

jedzonka było: szaszłyczki, kiełbaski, mięsko, sałatki, sosik...

MNIAM!!! Chyba nie odziedziczyłam po niej talentu :-D

Ale wiecie co - od śroby, odkąd tak do końca nie przestrzegam

zasad, przytyłam tylko 0,300 dkg - normalnie cieszę się bardzo.

Bo bałam się dzisiaj wejśc na wagę. Chciałam jeszcze dzisiaj

trochę nagrzeszyc... No ale skoro tak!!! - to ja już

dzisiaj wracam na pożądne białeczka. Nabrałam siły i mogę

dietowac dalej. Bo jak czytam, że kolejna z was przechodzi do

III fazy - to pękam z zazdrości - i muszę się wziąc za siebie!!! :D

Bez_tytu_u.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko gratuluję IV fazy :D

Pola ja też trochę bałam się tej III fazy, ale zaczełam na nowo czytać książke Dukana i jestem spokojniejsza ;)

Dziś zaczynam STUDNIÓWKĘ ;) 100 dni utrwalania przede mną :) Obym tylko nie poległa :-D Może wycieczki rowerowe z synkiem w foteliku przymocowanym do bagażnika mi pomogą :-D Wczoraj jeździlismy z mężem do teściów na rowerach (40 minut w jedna stronę) to jak wrócilismy, nogi sie pode mną uginały :D

Pozdrawiam cieplutko i życzę dużych spadków na wagach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w słoneczną niedzielę !!!

Witam kobitki,musiałam nadrobić zaległości w czytaniu po jednodniowej przerwie.

Polu i Śliweczko cudne kocio psie gromadki :-D Ja mam tylko po sztuce suczkę Zuzię i kotka Kabaczka,ale kocham je bardzo.Kabaczek jest u nas od 2 lat mąż przyniósł go z pracy,kotka okociła się w koszu na śmieci i mój kiciuś nie wyglądał szczególnie,był brudny i zapchlony jak nieboskie stworzenie(jest wysterylizowany) :-D Zużka ma dopiero 5 miesięcy też chcę ją wysterylizować ,ale nie miała jeszcze cieczki.

Juggin już 3 faza(pewnie tuz tuż)u Poli tak samo :lol: gratki.Ja już do 4 ,ale nie opuszczam Was i nigdzie się stąd nie wybieram.Miłej niedzieli3-Czwarta-faza-3829.gif

Mallinko serdeczne gratulacje !!! IV faza...Jak fajnie masz  :lol:  No teraz to już nie mam wątpliwości że ta dieta jest super i i działa aż do końca ,a Ty Mallinko jesteś tego żywym dowodem  :-D My Cię nigdzie nie wypuścimy kochana,jak skończysz IV fazę to będziesz nam zdawać relację z tego czy po tych trudach nie wraca efekt jojo.

Dziś zaczynam STUDNIÓWKĘ ;) 100 dni utrwalania przede mną :) Obym tylko nie poległa :D Może wycieczki rowerowe z synkiem w foteliku przymocowanym do bagażnika mi pomogą :D Wczoraj jeździlismy z mężem do teściów na rowerach (40 minut w jedna stronę) to jak wrócilismy, nogi sie pode mną uginały ;)

Pozdrawiam cieplutko i życzę dużych spadków na wagach :grin:

Edytko Tobie również gratuluję!!! Następna Proteinka w III fazie!!! To ile "NAS" jest już w III fazie? Mallinka (IV),Asienka,Grazzia,Juggin,Dam radę...Kogoś pominęłam??? Ale fajnie,5 Proteinek  zaszło tak daleko.

A tak wogóle to ciekawe co się dzieje z Basieńką -Dam radę,nie odzywa się...Basiu,napisz co u Ciebie!!!!!

Marudko,cieszę się że Twoja waga nie pokazała dużych wzrostów i że teraz już wrócisz na "proteinową drogę"  :lol: Cel jak widzisz jest do osiągnięcia więc i Tobie się uda czego Ci z całego serducha życzę!!!!

Pola nasza kochana spać nie może...Pisała po 24.00 i rano już przed siudmą na forum...Fajnie,ja to śpioch jestem  :D Wieczorkiem szybko do wyrka,a rano najchętniej bym spała i spała... :-D

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panie z ciepłego Pomorza.

Gratuluję spadków wagi i oczywiście przejścia do III i IV fazy,super,trochę Wam zazdroszczę :-D

Polu jaka piękna gromadka zwierzaków,kocham zwierzęta ale niestety mam ten sam problem jak Maruda,mieszkam z rodzicami a ojciec i zwierzęta to bomba zegarowa :-D

Benek ja tez się cieszę że nie jestem sama w "zdolnościach "kulinarnych,a zakalce są super!!!!

Życzę wszystkim miłej i ciepłej niedzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu i Śliweczko - piękna gromadka, zawsze o takiej marzyłam (chciałam mieszkać na wsi) niestety w bloku nie mam możliwości na trzymanie takiej gromady <wzdycha>

Zuza - dołączam się do Bożenki - zmień atavar na stary bo jesteście bardzo fotogeniczne, tak miłej twarzy nie wolno chować.

<wygląda jakby Czeremcha nam przekwitła, nie obrażając Czeremchy bo my proteinki nigdy nie przekwitniemy, zawsze w pełnym rozkwicie.>

Moje gratulacje z powodu 7 z przodu. ja na swoją już patrzeć nie mogę, chętnie zamienię ją na 6.

Juggin - Gratulki z okazji powitania III fazy oraz pożegnania (podleczenia) cukrzycy, oby nie wróciła już nigdy. Trzymam kciuki za próbę nawrócenia rodziny na dobrą drogę dietkową, oby chociaż Tobie się udało.

Bożenko - Ty się boisz zważyĆ a mi wysiadła bateria w wadze. Wysłałam syna do siostry żeby pożyczył od niej wagę, przyszedł, zważył się i......zepsuła się. Zebym to wiedziała to jako pierwsza bym się ważyła. Moje skrupulatne zapiski szlag trafił.

Marudo - wracaj do diety, postarajmy się nie grzeszyĆ, może i my wtedy zawitamy w niedługim czasie w III fazie, czego Tobie i sobie życzę. Marudo jak się nie sprężymy to zostaniemy tu same, bo nawet Śliweczki już nie będzie ...hehehehe

Malina - IV faza..... ja cię nie mogę, a ja ciągle o III jeszcze marzę. Powodzenia na nowej drodze życiowej i nie opuszczaj nas.

Edytah - moje gratulki, nie polegniesz, oj nie, nie. Czytałaś książkę, więc wszystko już wiesz, miej ją zawsze pod ręką i w chwilach zwątpienia wróĆ do niej no i do nas zajrzyj. 100 dni jak z bicza trzaśnie, ani się obejrzysz... i już będzie po.

POWODZENIA!!!!!

Just - z rana słoneczko było, ale się zmyło, za to chmurki, ale jeszcze nie deszczowe, przypłynęły nad bałtyckie morze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Wszystkim Wam za gratulacje,to dzięki Wam dotrwałam :-D Mam nadzieję ,że nie zawiodę ani siebie ani Was,dlatego wsparcie dalej będzie mi bardzo potrzebne :-D Jeszcze w fazie 4 jest Joasia,a coraz więcej dziewcząt w 3 gratuluję Wszystkim Wam a resztę mam nadzieję motywuje to do dalszej walki,naprawdę warto.Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki,musiałam nadrobić zaległości w czytaniu po jednodniowej przerwie.

Polu i Śliweczko cudne kocio psie gromadki :-D Ja mam tylko po sztuce suczkę Zuzię i kotka Kabaczka,ale kocham je bardzo.Kabaczek jest u nas od 2 lat mąż przyniósł go z pracy,kotka okociła się w koszu na śmieci i mój kiciuś nie wyglądał szczególnie,był brudny i zapchlony jak nieboskie stworzenie(jest wysterylizowany) :D Zużka ma dopiero 5 miesięcy też chcę ją wysterylizować ,ale nie miała jeszcze cieczki.

Juggin już 3 faza(pewnie tuz tuż)u Poli tak samo :D gratki.Ja już do 4 ,ale nie opuszczam Was i nigdzie się stąd nie wybieram.Miłej niedzieli3-Czwarta-faza-3829.gif

Malinko gratuluje IV fazy! :)oby te wredne KILOGRAMY juz nigdy do nas nie wrocily Amen.

Ja mieszkam w bloku wiec zwierzatek nie mam,a po drugie corki sa uczulone na siersc i roztocza to mimo ze chcialy kiedys pieska to nie mogly miec.

Pola ja też trochę bałam się tej III fazy, ale zaczełam na nowo czytać książke Dukana i jestem spokojniejsza :-D

Pola III faza jest super juz teraz moge to stwierdzic chociaz balam sie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie z pieknej suwalszczyzny.Dzisiaj od rana slonko probuje sie przebic ale jest tak okolo 20st.C wiec nie za goraco.

-Juggin i Edytko gratuluje III fazy bedziemy ja konczyc razem bo ja mam 180 dni utrwalania a I miesiac minal wiec jeszcze 5.ZyczeWam jak rowniez sobie abysmy nie polegly a mysle ze sie nie damy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabrałam siły i mogę

dietowac dalej. Bo jak czytam, że kolejna z was przechodzi do

III fazy - to pękam z zazdrości - i muszę się wziąc za siebie!!! :D

No Marudko to trzymamy za słowo, wracaj na jedynie słuszną drogę i szybko mi do III fazy.

Malinko gratuluję IV fazy ;)

Pola ja też trochę bałam się tej III fazy, ale zaczełam na nowo czytać książke Dukana i jestem spokojniejsza :)

Dziś zaczynam STUDNIÓWKĘ :grin: 100 dni utrwalania przede mną :-D Obym tylko nie poległa :-D Może wycieczki rowerowe z synkiem w foteliku przymocowanym do bagażnika mi pomogą :D Wczoraj jeździlismy z mężem do teściów na rowerach (40 minut w jedna stronę) to jak wrócilismy, nogi sie pode mną uginały :D

Pozdrawiam cieplutko i życzę dużych spadków na wagach :-D

Moje gratulacje :lol:. W takim razie Edytko, to i ja odświeżę sobie Dukana. Nie mam czasu na aktywność ruchową, a i przyznam, że mi się nie chce. Jedyne co dla siebie robię teraz to chodzę pieszo na zakupy. Kupiłam sobie solidny wózek i zasuwam te parę kilosków. Do tego dojdzie jeszcze praca wokół domu. Trochę się spali, mam nadzieję. Ale kiedyś jeździłam rowerem, i po dłuższej jeździe miałam to samo co ty. A, i ja będę w III fazie 120 dni to pewnie razem skończymy

Witajcie w słoneczną niedzielę !!!

(...)

Pola nasza kochana spać nie może...Pisała po 24.00 i rano już przed siudmą na forum...Fajnie,ja to śpioch jestem  :D Wieczorkiem szybko do wyrka,a rano najchętniej bym spała i spała... :-D

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę!!!

O, kochana Śliweczko, spać to ja mogę, ale do pracy musiałam jechać. Na szczęście dziś króciutko, za to robotę do domu przywiozłam i będę nad nią ślęczeć.

Witam panie z ciepłego Pomorza.

Gratuluję spadków wagi i oczywiście przejścia do III i IV fazy,super,trochę Wam zazdroszczę :D

Polu jaka piękna gromadka zwierzaków,kocham zwierzęta ale niestety mam ten sam problem jak Maruda,mieszkam z rodzicami a ojciec i zwierzęta to bomba zegarowa ;)

Dziękuję Czeremcho!! :lol: Mieszkam w małym miasteczku, ale mój dom leży pod laskiem, całkiem na uboczu. Zwierzaki mają tutaj raj, jak u Śliweczki. na szczęście mam warunki i jestem u siebie. Czego i Tobie szczerze życzę w przyszłości. Ale jak mieszkałam w bloku, to też zawsze miałam jakieś zwierzątko.

Polu i Śliweczko - piękna gromadka, zawsze o takiej marzyłam (chciałam mieszkać na wsi) niestety w bloku nie mam możliwości na trzymanie takiej gromady <wzdycha>

(...)

Dziękuję Ci Benek za komplementy dla zwierzaczków. Niestety, mieszkanie w bloku ogranicza nasze możliwości trzymania zwierząt. To jasne. Ale kota można mieć, trzeba go tylko wysterylizować i wtedy nie znaczy terenu, a jak nigdy nie wychodził to nie wie za czym tęsknić.

Mallinko, gratuluję IV fazy!!! Będziesz naszym doradcą i ekspertem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Malinko- gratuluje bardzo mocno :-D Faktycznie jestes zywym dowodem na to, ze ta dieta pozwala nam trzymac swoje zycie wagowe w garści.

Ja tak jak pisałam jedna nogą jestem juz w III fazie, jutro zaczynam same białka, mam 5 dni na to, aby postudiowac ksiązke na nowo, oststecznie się zważyć i wtedy faza B+W i wchodzę do III. Tak tak.. widac ze sie boję co? Odwlekam ten moment o cale 10 dni, ale lubię być przygotowana do tego co robie psychicznie. Nie ukrywam tez ze II faza bardzo mi sie podoba, a od kiedy w koncu znalazlam sposob na pieczywo mam wrażenie ze mogłabym byc w II fazie zawsze :-D . Nie przepadam za owocami, kasze, ryze mogłyby dla mnie nie istnieć więc co mam narzekac, krolewskie posilki mnie po rostu przerazaja, bo jakos cięzko mi sie przestawić, ze po zjedzeniu zupy, 2-go dania i deseru nie przytyję, wiec gdzie ja mam sie spieszyć?? A poza tym znam siebie, musze zmienić swoje nastawienie. Przeciez ja w głowie pod pojęciem krolewskiego posilku mam tylko pizzę, kebab i MC Donalda :D :D ;) - trzeba cos z tym zrobić!!!

Dziewczyny nie wazne w jakiej fazie, wazne ze z Wami- pewnie bedziemy szly do III, IV a jak bedzie trzeba to samodzielnie wymysle faze V, aby żadna z nas nie opuszczała forum ;)

Miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym znam siebie, musze zmienić swoje nastawienie. Przeciez ja w głowie pod pojęciem krolewskiego posilku mam tylko pizzę, kebab i MC Donalda :D :D ;) - trzeba cos z tym zrobić!!!

Dziewczyny nie wazne w jakiej fazie, wazne ze z Wami- pewnie bedziemy szly do III, IV a jak bedzie trzeba to samodzielnie wymysle faze V, aby żadna z nas nie opuszczała forum ;)

Miłej niedzieli.

Witaj Juggin :-D

Jeśli chodzi o Twoje nastawienie do McDonalda to musiałabyś pogadać z moim najstarszym dzieckiem, które mówi, że tam mógłby ostatecznie wejść, gdyby bardzo chciało mu się siku. Może zniechęci Cię fakt, że sałata lodowa, która tam jest podawana ( i wiele innych 'zdrowych' warzyw) ma dwuletnią datę ważności. Wiem, że to brzmi nieprawdopodobnie, ale żywność modyfikowana genetycznie tak ma. Pizzę możesz sobie zrobić w domku, taką bardziej protalową. Co to dla Ciebie, teraz, kiedy okazałaś się taką wspaniałą kucharką, no powiedz!!! :-D

Ja Ci dam kebeb. Na Twoim miejscu bym się bała. Śliweczka ma daleko, ale ode mnie to już tylko rzut beretem. Zlokalizuje, natłukę i zabiorę to niezdrowe żarełko. I wyrzucę; tak, tak, bo dla psów też się nie nadaje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki popołudniowo :-D

Tak naprawdę to sie porządnie nie przywitałam, ale IV Faza Mallinki takie zrobiła na mnie wrażenie, że o wszystkim innym zapomniałam :)

Gratuluję wszystkim zainteresowanym III Fazy :D ;) ;)

Na razie tylko pomarzyć, ale już zaczynam wchodzić po małej rewolucji na protalową drogę i jestem pełna optymizmu :-D

Polu, jaka Ty groźna jestes, takiej Cię nie znałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.