Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko dziękuję za pamięć!!!

Jeśli chodzi o ważenie się to robię to 2x dziennie zawsze o tej samej porze rano po obudzeniu sie i wieczorem przed położeniem się spac- dzięki takiej kontroli wiem jak zaplanować wprowadzenie czegoś nowego no i jak widze zwyżkę to odechciewa mi sie dobierac do niedozwolonych jedzonek- kupiłam spodnie na wcisk i nie ma bola żebym z nich zrezygnowała- ja muszę mieć taką "Śliweczkową" pałkę i kopniaki od "Poli" bo inaczej cienko ze mną....

Niktórych doluje takie częste ważenie /ale gdzieś uslyszalam opinię , że to chowanie głowy w piasek czyli metoda na strusia/- myślę , że każdy musi dostosować do siebie preferencje...Waż się tak jak uważasz tylko systematycznie/ o tej samej porze/

POzdrawiam wszystkie chudziaczki... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

Ja dzisiaj rozpoczęłam fazę warzywną, ale muszę powiedzieć że tych warzyw zjadłam tyle co na lekarstwo.

Za to wpadkę zaliczyłam sromotną. Kupiłam serek Turek i przekonana że jest to ten w wersji "figura" zjadłam dzisiaj cały, po czym okazało się że to była wersja pełnotłusta :-D

Cholerka muszę uważniej czytać etykietki :D

Nic nie schudłam od czasu 1go kilograma ale się nie zrażam i zmotywowana waszymi wynikami trwam dzielnie, pozdrawiam i dobrej nocki życzę, chociaż wiem że Wy już śpicie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____________ ۩۩ ✳.*`,✳.

__________✭.*`,✳.*`,✳.

_______✳.*`,✳.*`,✳. Ciemna

____✳.*`,✳.*`,✭. noc nad

__✳.*`,✳.*`,✳. światem krąży,

_✭.*`,✳.*`,✳. do snu każdy

✳.*`,✳.*`,✳. z nas już dąży,

✳.*`,✳.*`,✭. więc po cichu

_✳.*`,✳.*`,✳. pukam

__✭.*`,✳.*`,✳. w drzwi i

____✳.*`,✳.*`,✳.   D

______✳.*`,✳.*`,✭.   O

_______✳.*`,✳.*`,✳.   B

________✭.*`,✳.*`,✳.   R

________ ✳.*`,✳.*`,✳.   A

___,IJ,, __✳.*`,✳.*`,✳.   N

__( ◡␣◡) _ ✳.*`,✳.*`,✳.   O

__(")..(")__✳.* ۩۩`,✳.*✭   C

________✳.*`۩۩۩*`,✳. mówię

______✭.*`, ۩۩_۩۩ ✳. WAM.

___✳.*`,✳.۩۩___۩۩

✳.*`,✭.*۩۩۩_____۩۩۩

۩۩۩۩۩۩۩۩___________۩۩۩۩۩۩۩۩

__۩۩۩_________________۩۩۩

____۩۩۩___ __ ۩۩۩

______۩۩۩_________۩۩۩

______۩۩۩_DOBRANOC۩۩۩

____۩۩۩ _____________۩۩۩

__۩۩۩_________________۩۩۩

۩۩۩۩۩۩۩۩___________۩۩۩۩۩۩۩۩

_________۩۩۩_____۩۩۩

___________۩۩___۩۩

____________۩۩_۩۩

_____________۩۩۩

_____________ ۩۩

✳.*` MIŁYCH SNÓW ✳

Pola spać, rano do pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu ja mam i kotka i pieska, tylko za małe mieszkanie na taką gromadkę jak Twoja czy Śliweczki bo to tylko 27m2 a tu już by trzeba było domu.

To i tak dużo masz, jak na 27 mkw. Fajnie, bo w ten sposób uczy się dzieci właściwego podejścia do zwierząt. :-D

tak, tak, taki błąd ja zrobiłam. Dochodziło do tego że rano jadłam placki x2 czyli podwójna porcja, ciasto nana z nutellą i to nie jeden kawałek, a na wieczór znowu placki. W między czasie parówki (16% tł.)bo nie chcialo mi się mięsa smażyć, nalesniki, wafle, chleb dukana -królowały na mojej diecie. Jak widzisz na białka nie było miejsca.

Jak to dobrze, że ja jestem taka leniwa i nie chciało mi się tych wszystkich pyszności robić!! Też bym pewnie nie chudła.

Hej dziewczynki,

Ja dzisiaj rozpoczęłam fazę warzywną, ale muszę powiedzieć że tych warzyw zjadłam tyle co na lekarstwo.

Za to wpadkę zaliczyłam sromotną. Kupiłam serek Turek i przekonana że jest to ten w wersji "figura" zjadłam dzisiaj cały, po czym okazało się że to była wersja pełnotłusta :-D

Cholerka muszę uważniej czytać etykietki :D

Nie przejmuj się, myślę, że każda z nas taką wpadkę zaliczyła. Ja na przykład wsunęłam szproty w pomidorach, które wcale protalowe nie były, oj nie. Etykietkę też przeczytałam po fakcie. Teraz chodzę z lupą do sklepu :D i wcale mi nie przeszkadza, że ludzie dziwnie na mnie patrzą.

Dobrej nocki wszystkim. Ja też już skończyłam swoją pracę i idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłam niezwyklą rzecz- nie ruszją mnie fotki po prawej stronie- myślalam , ze to z racji ,iż nie zasiadam do kompa glodna ale ...o dziwo jestem przed śniadankiem i ...nic.....żeby tak było ze slodkim w szafce dla dzieciakow :-D

hej.....jest tu kto??????

Nie ma Marudy ani Poli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu :D

Jestem, jestem... Ale jak nie mam się czym chwalić

to nie mam o czym pisać. Najgorsze, że dostałam @

a delegacja mi wypadła. Jak pojedziemy dzisiaj to

chyba z bólu umrę w samochodzie :-D . Mam zapas

duuuuży tabletek.. ale jakoś bardziej mi na ból zęba

pomagały niż na brzuch...

Ale nie - mogę się pochwalić, że mamy lodówkę

w pracy.. To niby powinno być normalne.. ale nie

w naszej firmie.. Ale już jest :D

A co do jedzonka obok - to mi się czasami wydaje, że

oni ściągają przepisy od nas!!! Serio!!! Sałateczki,

ciasta serowe... No tak jak w naszych przepisach :-D

Miłego dnia dla wszystkich i Tobie Basieńko w szczególności!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki :D

Dziś po pierwszym dniu III fazy waga nieznacznie podskoczyła mi ale miała powody :-D : kilka łyków piwa od męża, jogurt owocowy z niemałą ilością węgli i tłuszczu, ziemniaczki do obiadu (ach, jak długo na nie czekałam...), bo reszta to raczej protalowa: gołąbki i bigosik, choć przyznam że kapusta bigosowa objadałam sie jak szalona :-D No i wczoraj miałam mało czasu by pić. W związku z powyższymi wcale mnie nie dziwi ten wzrost, ale postaram sie go zgubić bardziej koncentrując się na białeczkach :D

Pozdrawiam i życzę miłego, słonecznego dzionka i gigantycznych spadków na wagach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Przy Przepięknej Pogodzie :-D :D :D

Aż miło spojrzeć za okno, takie śliczne słoneczko.

Dam Radę, Basiu, super,że masz ochotę tylko na protalowe jedzonko ;)

Marudko, powodzenia na delegacji i gratulacje lodówkowe ;)

Waga u mnie stoi, jak stała, czasami mam ochotę ją wyrzucić za okno :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!! :-D

Wstałam, ale najpierw karmiłam zwierzyniec. No i już jestem z Wami. U mnie nic nowego. Po sporym spadku wagi teraz na razie nie rusza w dół. Ale jak powiedziałam, nie bardzo mi śpieszno do tej III fazy. Może dlatego, ąe tak niewiele zostało!!! :-D.

Dziś ostatni dzień warzywek, od jutra białka.

Pogoda znów okropna, pochmurno, mokro, ponuro. To wcale nie zachęca do wstawania. O ileż przyjemniej podnosiło mi się z łóżka wczoraj, kiedy to za oknem królował błękit!!

Idę zrobić kawę i owsiankę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko, powodzenia na delegacji i gratulacje lodówkowe :D

Waga u mnie stoi, jak stała, czasami mam ochotę ją wyrzucić za okno :-D

Moja co prawda nie jest tek spektakularna jak Twoja... To tylko PL,

niedaleko Inowrocławia. Ale zawsze to jakaś odskocznia od siedzenia

przed komputerem. Za to już czuję, że będę miała zaległości czytaniowe

po powrocie.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja co prawda nie jest tek spektakularna jak Twoja... To tylko PL,

niedaleko Inowrocławia. Ale zawsze to jakaś odskocznia od siedzenia

przed komputerem. Za to już czuję, że będę miała zaległości czytaniowe

po powrocie.. :-D

Oj będziesz miala...ja byłam 3 dni poza domem i godzinę siedzialam przed komputerem żeby nadrobić zaległosci w czytaniu....nie umiem przejśc do ostatniej strony nie wiedząc o czym gawędziłyście wczesniej...wracaj do nas szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.