Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kliknij pod postem, który chcesz zacytować: odpowiedz i pisz w ramce, która Ci wyskoczy. Możesz nieinteresującą dla Ciebie część wypowiedzi wyrzucić, tylko zostaw z przodu i z tyłu quote w ramkach, bo to jest własnie cytat. Mam nadzieje, że cos zrozumiałas z moich wypocin :-D

I jest jeszcze jedna opcja,jeśli chcesz mieć kilka cytatów naraz w jednej odpowiedzi to klikasz pod każdym z tych postów napis cytuj i potem pod wszystkimi postami jest większy napis odpowiedz,klikasz na niego i pokazują Ci się wszystkie posty które chciałaś zacytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest jeszcze jedna opcja,jeśli chcesz mieć kilka cytatów naraz w jednej odpowiedzi to klikasz pod każdym z tych postów napis cytuj i potem pod wszystkimi postami jest większy napis odpowiedz,klikasz na niego i pokazują Ci się wszystkie posty które chciałaś zacytować.

Dzięki Śliweczko bo sama nie wiedziałam jak to sie robi,ale ty jesteś na posterunku z pomocną dłonią.

Aha i mam nadzieję że mój avatarek się zmienił :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kochana jak Ci sie humorek poprawia po moim "OPR" to ja sama nie wiem :-D . Ja tak mogę codziennie- byle by Twój dobry humor był z Tobą zawsze :-D Chyba wydrukuje Twojego posta i Ukochanemu pokaże- jak ma reagować na moje krzyki, bo on jakoś dziwnie po małym "OPR" i fochaty i obrazony i bez humoru. Dziwak jakiś? :D

Chyba jednak normalny ;) . Ja też wolę OPR z kompa niż bezpośredni. Tyle tylko, że mam szczęście, bo mój Szanowny Małżonek mnie praktycznie nie ochrzania, a ja czasami się łapię na tym, że sie kłócę sama ze sobą :D .

Jadę z Chłopakami na rowerach do moich Rodziców. Też musza mieć pożytek z urlopującej się matki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko to dla Ciebie,prawdziwa kwitnąca czeremcha :-D

Bardzo ładny avatar, chociaz poprzedni tez był niczego sobie... :-D

ale masz racje czeremcha ładniejsza i ładniej pachnie jak kwitnie, taki ma słodki zapach, kojarzy mi sie z ciepłymi letnio-wiosennymi wieczorami, bo ona kwitnie chyba w maju.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie mi się udało,długo to trwało ale zmieniłam ten avatarek,widac nie jestem zbyt rozgarnięta!! :-D

No widać,widać... :D

Śliweczko to dla Ciebie,prawdziwa kwitnąca czeremcha :D

No nareszcie wyglądasz jak czeremcha,a nie jakiś żółty mlecz  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Mam nadzieje,ze mnie jeszcze pamietacie:) Alez sie tu pozminialo. Widze nowe osoby. Zapal widze ten sam w odchudzaniu. I dobrze. Sliweczko ostatni raz jak czytalam forum to mialas na paseczku 116kg. A teraz o 6kg mniej. PIEKNIE:) Wszystkim Wam gratuluje wytrwalosci i zazdrosze DUKANA. Jakos jedyna dieta, na ktorej nie chodzilam glodna.

Kochane Moje,zycze Wam nadal samych sukcesow. BUZIACZKI OD DODY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Mam nadzieje,ze mnie jeszcze pamietacie:) Alez sie tu pozminialo. Widze nowe osoby. Zapal widze ten sam w odchudzaniu. I dobrze. Sliweczko ostatni raz jak czytalam forum to mialas na paseczku 116kg. A teraz o 6kg mniej. PIEKNIE:) Wszystkim Wam gratuluje wytrwalosci i zazdrosze DUKANA. Jakos jedyna dieta, na ktorej nie chodzilam glodna.

Kochane Moje,zycze Wam nadal samych sukcesow. BUZIACZKI OD DODY:)

Hejka,Doda !!!!!

Fajnie że jesteś!!!! No troszkę waga spada,ale nie brakuje wzrostów... :-D Ale lecę dalej bo dużo jeszcze przedemną.A co u Ciebie? Dietkujesz? Pozdrawiam Cię serdecznie.Buziaczki od Śliweczki  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dietkuje pelna para. W sumie odkad pozegnalam Dukana schudlam juz 7kg. Ale musze Wam powiedziec , ze wkladam w to pracy. Cwicze codziennie po 2godziny,zeby widziec rezultat. Poza tym wszystko dobrze. Badania kontrolne nie wykazaly zadnych odchylen od normy. Ciesze sie,ze moglam Was poznac. Bo takich forum naprawde brakuje. Jestem z Wami. Trzymam mocno kciuki za wszystkich. Nowych i tych starszych DUKANOWICZOW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dietkuje pelna para. W sumie odkad pozegnalam Dukana schudlam juz 7kg. Ale musze Wam powiedziec , ze wkladam w to pracy. Cwicze codziennie po 2godziny,zeby widziec rezultat. Poza tym wszystko dobrze. Badania kontrolne nie wykazaly zadnych odchylen od normy. Ciesze sie,ze moglam Was poznac. Bo takich forum naprawde brakuje. Jestem z Wami. Trzymam mocno kciuki za wszystkich. Nowych i tych starszych DUKANOWICZOW:)

Witaj Doda :-D . Super, że nas odwiedziłaś. Wpadaj częściej. Twoje rezultaty wagowe są wspaniałe . Gratuluję :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dietkuje pelna para. W sumie odkad pozegnalam Dukana schudlam juz 7kg. Ale musze Wam powiedziec , ze wkladam w to pracy. Cwicze codziennie po 2godziny,zeby widziec rezultat. Poza tym wszystko dobrze. Badania kontrolne nie wykazaly zadnych odchylen od normy. Ciesze sie,ze moglam Was poznac. Bo takich forum naprawde brakuje. Jestem z Wami. Trzymam mocno kciuki za wszystkich. Nowych i tych starszych DUKANOWICZOW:)

To super!!! Cieszę się że badania w normie.Ja trzymam kciuki za Ciebie,żeby Ci się udało schudnąć tyle ile chcesz schudnąć.Buziaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.