Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Balbinko!! :-D

Bardzo się cieszę, że urlop się udał. Teraz musisz się przemóc i powrócić na właściwą drogę.

O jakich błędach mówiłaś Benek? :-D

Wydaje mi się, że zbyt częste dogadzanie sobie nawet protalowymi pysznościami też może spowolnić dietę. Słodzik też ma sporo kalorii, jak się doczytałam.

Wszyscy jeszcze śpią!!! No to odpoczywajcie, dziewczyneczki. Mnie już dawno koty i piesek córci obudziły. Wakacje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                            post-7037-1247641406_thumb.jpeg

Witajcie,witajcie!!!!

Moja waga spada pomalutku,ale do wagi z suwaczka jeszcze odrobinkę brakuje  :-D  

Szkoda że makrelowy eksperyment nie przyniósł pożądanych rezultatów...A już myślałam że makrelka będzie lekarstwem na zastoje wagowe  :-D

Na Podlasiu gorąco,ale słoneczko chowa się za chmurkami,mam nadzieję że nie będzie padać.

Witam wieczorowa pora !Sliweczko kochana ja tak robie ale czasami robie kilka cytatow i sie nie mieszcza z odpowiedzia i wowczas nie moge wyslac czy jest na to rada?

Nie wiem o czym piszesz Grazzia,nigdy nie miałam takich problemów.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane.

U mnie dzisiaj też ciepło chociaż w pracy zimno mam, że aż ręce lodowate.

Dobrych wiadomości również nie mam - bo cholerna waga stoi nadal na 64,3 ale wiem, że to moja wina i tylko moja. Na dodatek rano zjadłam 2 kawałki ciasta (na szczęście bez kremu) ale zgrzeszyłam. Ale obiecuję Wam tu i teraz od dzisiaj już będę grzeczna i nie ruszę nic bo miałam skończyć II fazę 23 czerwca a ja tu będę siedzieć do sierpnia. Z Wami jest super ale już chciałabym wskoczyć do III fazy i być z Wami.

Pa moje cukiereczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczątka!!

Witam powracające z urlopu!!!

Ja tu po radę zaglądam- mianowicie w piątek wyjeżdżam z dziećmi nad morze do Łukęcina- między Kamieniem Pomorskim a Kołobrzegiem, niestety jestem lekko wystraszona relacjami Bożenki i Balbinki po wyjeździe- ciężko mi będzie jeść protalowo bo mam prywatny pokoj a jakie warunki kuchniowe nie do końca wiem-

ale może podpowiecie mi w jakich sklepach na POmorzu można kupić nasze serki i jogurty, żebym nie spędzila urlpou na poszukiwaniach????!!!!

A może pomysly jak ustrzec się przed grzeszkami hi hi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane.

U mnie dzisiaj też ciepło chociaż w pracy zimno mam, że aż ręce lodowate.

Dobrych wiadomości również nie mam - bo cholerna waga stoi nadal na 64,3 ale wiem, że to moja wina i tylko moja. Na dodatek rano zjadłam 2 kawałki ciasta (na szczęście bez kremu) ale zgrzeszyłam. Ale obiecuję Wam tu i teraz od dzisiaj już będę grzeczna i nie ruszę nic bo miałam skończyć II fazę 23 czerwca a ja tu będę siedzieć do sierpnia. Z Wami jest super ale już chciałabym wskoczyć do III fazy i być z Wami.

Pa moje cukiereczki.

Witaj Anulko!!! 

Z tym ciastem to...Oj po tyłeczku dostaniesz !!! Mam nadzieję że dotrzymasz obietnicy i już będziesz grzeczna,bo niedużo Ci już zostało i szkoda to ciągnąć w nieskończoność.Obyś jak najszybciej powiedziała "witaj III fazo!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry proteinki znad porannej kawki. Ostatnio miałam straaasznie mało czasu przez pracę, ale obiecuję nadrobić czytanie :-D

Waga znowu ma zastój, może jak się na nią poskarżę to ją ruszy, hihi, ostatnio podziałało :-D

I muszę się pochwalić, wczoraj zrobiłam pierwszy raz w życiu bigos i tak się składa, że to nasz protalowy bigos :D Rodzinka w ciężkim szoku była, ale im przejdzie jak spróbują na obiad :D

34.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Waga znowu ma zastój, może jak się na nią poskarżę to ją ruszy, hihi, ostatnio podziałało :-D

A piłaś Tyldo zimną zieloną herbatkę??? Jeśli nie to spróbuj ,litr zimnej zielonej herbaty dziennie,na mnie działa  :D Teraz wypijam 2 litry dziennie  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczątka!!

Witam powracające z urlopu!!!

Ja tu po radę zaglądam- mianowicie w piątek wyjeżdżam z dziećmi nad morze do Łukęcina- między Kamieniem Pomorskim a Kołobrzegiem, niestety jestem lekko wystraszona relacjami Bożenki i Balbinki po wyjeździe- ciężko mi będzie jeść protalowo bo mam prywatny pokoj a jakie warunki kuchniowe nie do końca wiem-

ale może podpowiecie mi w jakich sklepach na POmorzu można kupić nasze serki i jogurty, żebym nie spędzila urlpou na poszukiwaniach????!!!!

A może pomysly jak ustrzec się przed grzeszkami hi hi :-D

Kochana toz to moje rodzinne strony odwiedzasz :-D . No więc Lidl i Biedronka i Netto i Intermarche jest w Gryficach , to jest okolo 30 km od Łukęcina, prosta miła droga, miejscowosc nieduża ( pisze o Gryficach) ale dobrze zaopatrzona w nasze pychotki. Jedzie sie z Łukęcina jak na Kamień pomorski i w między czasie odbija na Gryfice. Najlepiej poszukaj trasy w "zumi" napewno dasz radę.Co do Kamienia to nie wiem jak jest teraz ale raczej Netto może jest ale o Lidlu i Biedronce nie wiem nic, ale.. jutro bedę wiedzieć- moja mamcia pracuje z mieszkanką Kamienia Pom. więc loozik- info bedzie pewne.

No więc mam informację- do Kamienia z Łukęcina masz 11 km, ale nie ma tam Lidla- jest tylko Biedronka i Netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki :-D

Pospałam sobie dzisiaj, chyba za długo, bo nieprzytomna jestem. Waga znowu w górę, a grzechów nie pamiętam. Chyba muszę ograniczyć jedzenie, bo mam straszny apetyt.

Tylda, kochanie strasznie mnie to intryguje, za co Ty się tak tłuczesz??? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piłaś Tyldo zimną zieloną herbatkę??? Jeśli nie to spróbuj ,litr zimnej zielonej herbaty dziennie,na mnie działa :D Teraz wypijam 2 litry dziennie :-D

Pijam i zieloną i czerwoną w hurtowych ilościach, kawka tylko rano :-D

Tylda, kochanie strasznie mnie to intryguje, za co Ty się tak tłuczesz??? :D

Na zapas, żebym nie zgrzeszyła, na pewno pomoże ;) A w pracy mi jeszcze z czipsami przyszli i taaaaak pachną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana toz to moje rodzinne strony odwiedzasz :-D . No więc Lidl i Biedronka i Netto i Intermarche jest w Gryficach , to jest okolo 30 km od Łukęcina, prosta miła droga, miejscowosc nieduża ( pisze o Gryficach) ale dobrze zaopatrzona w nasze pychotki. Jedzie sie z Łukęcina jak na Kamień pomorski i w między czasie odbija na Gryfice. Najlepiej poszukaj trasy w "zumi" napewno dasz radę.Co do Kamienia to nie wiem jak jest teraz ale raczej Netto może jest ale o Lidlu i Biedronce nie wiem nic, ale.. jutro bedę wiedzieć- moja mamcia pracuje z mieszkanką Kamienia Pom. więc loozik- info bedzie pewne.

No więc mam informację- do Kamienia z Łukęcina masz 11 km, ale nie ma tam Lidla- jest tylko Biedronka i Netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana toz to moje rodzinne strony odwiedzasz :-D . No więc Lidl i Biedronka i Netto i Intermarche jest w Gryficach , to jest okolo 30 km od Łukęcina, prosta miła droga, miejscowosc nieduża ( pisze o Gryficach) ale dobrze zaopatrzona w nasze pychotki. Jedzie sie z Łukęcina jak na Kamień pomorski i w między czasie odbija na Gryfice. Najlepiej poszukaj trasy w "zumi" napewno dasz radę.Co do Kamienia to nie wiem jak jest teraz ale raczej Netto może jest ale o Lidlu i Biedronce nie wiem nic, ale.. jutro bedę wiedzieć- moja mamcia pracuje z mieszkanką Kamienia Pom. więc loozik- info bedzie pewne.

No więc mam informację- do Kamienia z Łukęcina masz 11 km, ale nie ma tam Lidla- jest tylko Biedronka i Netto.

Juggin dzięki Co ogroooomneeeeeeeeee- to jest wspaniała podpowiedź- BUŹKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin dzięki Co ogroooomneeeeeeeeee- to jest wspaniała podpowiedź- BUŹKA

Alez nie ma za co :-D Może przypadkowo natkniemy sie na siebie w Gryfickim Lidlu lub Biedronce, bo na weekend jade do rodziców i wtedy robie tam zakupy :-D Poznamy sie po tym, że z precyzją zegarmistrza oglądac będziemy etykiety na nabiale :D . Juz mi na serduchu milej , gdy ktos odwiedza moje rewiry :D I to członkini"Sekty Czcicieli Twarogu"( to okreslenie przeczytałam gdzies w necie i bardzooo mi sie spodobało ;) ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.