Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ! Witam wszystkich upalnie i protalowo !

Chociaż nie do końca protalowo, bo właśnie w pracy przywieźli nam lody do biura nasi koledzy i....skusiłam sie na 1 małego rożka truskawkowego w wafelku........... :D . Do kawki był taki pyszniutki, zimniutki..........a teraz mam wyrzuty sumienia....

No cóz sama sobie jestem winna, że nie mam silnej woli...........

To był pierwszy jedyny jak dotąd lodzik w tym sezonie.............

Moja waga dzis rano jakby nawet pokazywała ciut mniej niż na suwaczku, ale za wcześnie żeby sie cieszyc, tym bardziej po tym dzisiejszym porannym grzeszku....zobaczymy jutro.

Doda 777 - witam cie ponownie na naszym forum i ciesze sie,że twoja odmienna dieta przynosi rezultaty :D . Trzymaj sie i chudnij dalej, informując nas o swoich osiągnięciach !

Balbinko -jak miło że juz jestes! Teskniłysmy za toba, jak poczytasz posty do tyłu to zobaczysz że wspominałyśmy cie i myslałysmy o tobie. Teraz wypoczęta, pozytywnie nastawiona doświata i do diety ruszysz z wagą w dół, zobaczysz..... ;) !

Bożenko, Sliweczko - co wy za głupoty piszecie że jest was za dużo na forum, jak to ? ..za dużo...jest was akurat albo nawet za mało.............. :-D . Nie ociągać sie mi tu, nie zaniedbywać wspóldietowiczek, pisac, pisać, pisać.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nie ma za co :D Może przypadkowo natkniemy sie na siebie w Gryfickim Lidlu lub Biedronce, bo na weekend jade do rodziców i wtedy robie tam zakupy :D Poznamy sie po tym, że z precyzją zegarmistrza oglądac będziemy etykiety na nabiale ;) . Juz mi na serduchu milej , gdy ktos odwiedza moje rewiry ;) I to członkini"Sekty Czcicieli Twarogu"( to okreslenie przeczytałam gdzies w necie i bardzooo mi sie spodobało :) :grin: ).

Juggin- bardzo mi sie to określenie podoba Sekta Czcicieli Twarogu w skrócie : SCT. :-D :-D Ja tez sie do tej sekty dopisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Niestety nie mam dobrych wiadomosci odnosnie mojego wczorajszego eksperymentu makrelowego wpartego wypiciem litra zielonej herbaty.

Niestety waga dzic rano ani drgnela. Wredna malpa, uwziela sie na mnie i juz:-)

Pozostaje mi tylko czekac dzielnie na @ po to juz tuz tuz. I pomyslec, ze I etap mial byc taki latwy i przyjemny:-)

Zycze wam milego dzionka, zajrze do was pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- bardzo mi sie to określenie podoba Sekta Czcicieli Twarogu w skrócie : SCT. :-D :D Ja tez sie do tej sekty dopisuje...

Juggin,super,bardzo mi się podoba nazwa naszej małej proteinkowej "sekty"  :D Ja też się do niej dopisuję!!!! post-7037-1247649111_thumb.gif

SCT chudnąć chce!!!!   :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin,super,bardzo mi się podoba nazwa naszej małej proteinkowej "sekty" :-D Ja też się do niej dopisuję!!!! post-7037-1247649111_thumb.gif

SCT chudnąć chce!!!! :-D

Mnie tez sie własnie spodobało, ale nie ja jestem autorem tego "cudu" :D Ale myslę, ze jak sobie pozyczymy tą nazwę to chyba nikt sie nie obrazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

Niestety nie mam dobrych wiadomosci odnosnie mojego wczorajszego eksperymentu makrelowego wpartego wypiciem litra zielonej herbaty.

Niestety waga dzic rano ani drgnela. Wredna malpa, uwziela sie na mnie i juz:-)

Pozostaje mi tylko czekac dzielnie na @ po to juz tuz tuz. I pomyslec, ze I etap mial byc taki latwy i przyjemny:-)

Zycze wam milego dzionka, zajrze do was pozniej.

Dodo,poczekaj na @,jak się skończy to zobaczysz że waga spadnie,przed @ organizm zatrzymuje wodę,a po nim woda zleci i zobaczysz na wadze różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie własnie spodobało, ale nie ja jestem autorem tego "cudu" :-D Ale myslę, ze jak sobie pozyczymy tą nazwę to chyba nikt sie nie obrazi.

Napewno nikt się nie obrazi,w końcu na tym forum czy innym,ale wszystkie jesteśmy proteinkami  :D Ja kiedyś znalazłam na innym forum jak dziewczyna nazwałą się seropozytywną  :-D Ubawiło mnie to określenie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nikt się nie obrazi,w końcu na tym forum czy innym,ale wszystkie jesteśmy proteinkami :D Ja kiedyś znalazłam na innym forum jak dziewczyna nazwałą się seropozytywną :-D Ubawiło mnie to określenie :-D

Ładnie... wystarczy w zatloczonym tramwaju wypowiedzieć to słowo i juz czlowiek jedzie samotnie jak w taxi lub limuzynie- musze wypróbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Basiu, Dasz Radę :-D

Nie oglądaj się na mnie, bo ja jestem słabej woli człowiek. Poza tym nie miałam w ogóle dostępu do kuchni i nie mogłam sobie nawet porządnej otrąbianki zrobić. Za tydzień jadę w Pieniny i już się dopytałam, że mogę sobie gotować i mleko kupię od krowy(będę dolewać wody). Juggin Cię skierowała do fajnych sklepów, a poza tym III Faza, to nie II i na pewno będzie Ci łatwiej :-D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez nie ma za co :-D Może przypadkowo natkniemy sie na siebie w Gryfickim Lidlu lub Biedronce, bo na weekend jade do rodziców i wtedy robie tam zakupy :-D Poznamy sie po tym, że z precyzją zegarmistrza oglądac będziemy etykiety na nabiale :D . Juz mi na serduchu milej , gdy ktos odwiedza moje rewiry :D I to członkini"Sekty Czcicieli Twarogu"( to okreslenie przeczytałam gdzies w necie i bardzooo mi sie spodobało ;) ;) ).

Juggin mój tata pochodzi z tamtych okolic (z Dolic) teraz mam tam jeszcze babcię i ciocię. He he he a Gryfice to nie tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin mój tata pochodzi z tamtych okolic (z Dolic) teraz mam tam jeszcze babcię i ciocię. He he he a Gryfice to nie tak daleko.

Anulko Dolice to chyba blizej Szczecina( a w nim na co dzien przebywam)??? No ale jak patrzec w perspektywie naszego kraju to nie jest daleko :-D . W kazdym badz razie mozemy w takim Gryfickim Lidlu spotkac sie w wiekszym gronie :-D Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko Dolice to chyba blizej Szczecina( a w nim na co dzien przebywam)??? No ale jak patrzec w perspektywie naszego kraju to nie jest daleko :-D . W kazdym badz razie mozemy w takim Gryfickim Lidlu spotkac sie w wiekszym gronie :-D Zapraszam.

Juggin masz racje - to mi się pomyliło. Nie Gryfice tylko Gryfino a Gryfice to chyba bliżej Białogardu - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich wielbicielek serka topionego :-D :

Polecam przepis Śliweczki, ale trzeba uważać z sodką, lepiej dać mniej niż za dużo, żeby nie zabiła smaku sera. Ja w końcu zrobiłam z podwójnej ilości sera. Moje Chłopaki już sobie robią kanapki, są co prawda żarci, ale zdecydowanie preferują smaczne potrawy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.