Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, dzisiaj dołączam do was. Po ciąży zostało mi jakieś 7 kg i mimo, że ważę tylko 64kg, o źle się z tym czuję. Mam nadzieję, że szybciutko mi to zleci.

Witamy witamy i na Protal zapraszamy.

Wstawiam linka do przepisów

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

w I fazie wszystkie bez warzyw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy i na Protal zapraszamy.

Wstawiam linka do przepisów

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

w I fazie wszystkie bez warzyw :-D

w szoku jestem jakie pyszności można przyrządzić z prawie samych proteinek. Rodzinka przymusowo też bezie na diecie :lol:. Niektórym też się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szoku jestem jakie pyszności można przyrządzić z prawie samych proteinek. Rodzinka przymusowo też bezie na diecie :lol: . Niektórym też się przyda.

"Pychotka" to drugie imię tej diety :-D Wszystko proste, bardzo mało pracochłonne i smaczne :D . Na poczatek warto przeczytać ksiązkę, ktoras z dziewczyn wysle Ci pewnie skan na maila. Zakup otreby i w drogę z francuskim cudotwórcą do cudnej figury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szoku jestem jakie pyszności można przyrządzić z prawie samych proteinek. Rodzinka przymusowo też bezie na diecie :lol:. Niektórym też się przyda.

Witaj Olu!!

Można, można, ale trzeba uważać z pysznościami!! Wszystko co za dużo, to niestety 'szkodzi' wadze, a w każdym razie ją spowalnia. Brzmisz mi jakoś znajomo Olu!! Skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Olu i witaj rivia - bo z Tobą też się nie przywitałam. Miło patrzeć jak coraz więcej osób trafia a nasze forum, udziela się i zaczyna dietę. W grupie raźniej.

Faktem jest, że można dobre rzeczy sobie przyrządzić i smacznie zjeść a jak już dojdą warzywka to...hulaj dusza....chociaż mnie ostatnio się nie chce wymyślać i pchcić. Dobrze, że ciepło tylko żeby było ładnie w urlopie.

Marudko życzę Ci udanego wypoczynku. Bierzesz laptopa to kontaktuj się z nami. Ja też lubię góry i morze ale żeby to połączyć w Polsce to trzeba nadrobić kilometrów.....będę musiała się zdecydować na jedno....chyba na morze.

Pozdrowionka ślę w Waszą stronę.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, dzisiaj dołączam do was. Po ciąży zostało mi jakieś 7 kg i mimo, że ważę tylko 64kg, o źle się z tym czuję. Mam nadzieję, że szybciutko mi to zleci.

Witaj Olu, witaj Bambusku i witaj Riviva !

Życzę miłego i skutecznego dietkowania z nami Protalkami !

SCT Górą !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dopadło jakieś dziadostwo.

nie mam kataru a głos i tak mam jak czarnoskóra piosenkarka.

Zresztą niczego sobie,tylko męczące to.

Dzień dobry wszystkim.

Łykam tabletki wielkie jak kukurydza :lol:

Nie zaczęłam dzisiaj diety bo nie mam na nic siły,pogoda plus ogólne samopoczucie oraz to choróbsko,błeeeeee

Mam dzisiaj szczytny plan kupić otręby,muszę więc w tym celu wyjść z domu.

cieszę się,że udało mi się w końcu napisać bo co się zabierałam do napisania to syn mnie odciągał od komputera.

I wisiałam tak zapewne zalogowana.....w próżni :-D

Jednak jest "coś" w takim odchudzaniu się w grupie.

Fakt,że komuś się udaje ,bardzo motywuje.

Dzięki ze wszelkie słowa powitania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kotka tez masz na Protalu ?....... :lol:

HI HI HI :D :D :D Właściwie to mądre zwierzątko niewiele oprócz białka wcina :) . I dlatego taka chud. Mam juz w zyciu drugą kotke i obydwie były chude, bardzo żywe i zawsze deydowały ile i kiedy jedza. Raczej był problem ze zjedzeniem niz z odrywaniem od miski :D Szkoda, że pani taka mądra ni jest :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie zbiera sie na deszcz :lol: . Akurat jak skończe prace o 16.00 bedzie pewnie padac na maxa i całe popołudnie znów szare.

Musze dziś zrobic zaopatrzenie i popiec na weekend mufinek, bo jade do rodziców, a tam pewnie serniki, ciasta...a ja będę się objadac otrebowymi mufinami :-D . Najważniejsze to nie poddac się na widok pysznego jedzonka. W domu u siebie mam łatwiej- same produkty dozwolone, dania dozwolone, a u rodziców czeka mnie nie lada przeprawa. Na szczęście maja grilla elektrycznego więc juz jutro wieczorem jak dojadę zrobię protalowe zakupy i weekend spedzę nad mięskiem z grilla. Zaletą zapewne będzie mozliwość kupienia rybki wędzonej, jeszcze ciepłej... więc makrelka w hurtowej ilości tez będzie znikać w moim brzuszku. :D :D

Troszke nie moge się doczekać- nie widziałam się z nimi 2 miesiące, wiedza ze jestem na diecie ( głównie z powodu walki z cukrzycą), mama denerwuje się, ze chudnę i zniknę, ale mam nadzieję, ze płakać na mój widok nie będzie??? :D Na tę okazję kupilam sobie nowe spodnie ( rozmiar 38-40), bo gdyby zobaczyła mnie w dotychczasowych, zwiazanych jak snopek siana sznurkiem, to pewnie rozpacz by podniosła :D :) i dała by mi dietę pasem na gołą p....( kolokwializm sic :) ).

Milego popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Olu,Bambusek, Tobie Rivio życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Dzisiaj proteinki i objadam się pieczonym łososiem,tak na raty druga porcję już wcinam :lol: .

Marudko miłego wypoczynku życzę i Juggin na łonie rodziny.Jutro ide na grilla to dzisiaj surowo przestrzegam czystych protein.za 2 godziny do pracy,ale potem dwa dni wolne :-D .Pogoda dzisiaj bardzo upalna,wreszcie lato :D .

Sliweczko,Polu,Bozenko,Maragrete,Anulko i pozostalym kolezankom zycze milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.