Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Balbinko, dziękuję za dobre słowo. Nie było mnie bo miałam mnóstwo pracy, małych wnusiów w domku, i tak się jakoś poskładało, że nie bardzo miałam czas wtedy. Ale teraz już jestem, wpadam co jakiś czas do pokoju i sprawdzam, czy ktoś się odezwał :lol: .

Wiem, że urlop Ci się udał, z czego bardzo się cieszę, bo teraz pełna sił, wrócisz do dietki.

Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że zawsze znajdziesz chwilkę dla nas :-D

dziekuje Polu i Tobie rownierz zycze zasluzonego (napewno) wypoczynku bo czlowiek musi czasami oderwac sie od codziennosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Laseczki.

W Szczecinie upal na maxa- juz teraz jest 25 stopni :lol: Tropiki do nas zawitały- jestem ciekawa na jak długo.

Ja dzis w pracy szybciutko odmierzam czas- 8 godzin i do autka i do rodziców. Nie moge sie doczekać. Chociaz na samą mysl jazdy nadmorskim szlakiem, wśród tłumu rozentuzjazmowanych wczasowiczów mam dreszcze :-D Czekaja mnie korki, upał, niedziałająca klima ( trzeba było wczesniej mysleć :D :D ) i chęć szybkiego pokonania dystansu. Ale mój Tygrysek dzielnie zniesie wszystkie drogi i zawiezie mnie , mam nadzieję szczęśliwie, do mamci.

Mam spory zapas jedzenia ze soba- będę pasła swój brzuszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane.

I ja już jestem po kawce a teraz urzęduję przy wodzie.

Pogoda typowa letnia jak na razie ciepło i przyjemnie - później już nie będzie tak fajnie bo upał....

U mnie lekki spadek od wczoraj 600 gram ale i tak to dużo i....zbliżam się do wagi z suwaczka....także jest Ok

Balbino cieszę się, że urlop się udał...oby każda z nas miała piękną pogodę.

Nowe protalki trzymamy za Was kciuki, obyście wytrzymały jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Laseczki.

W Szczecinie upal na maxa- juz teraz jest 25 stopni :lol: Tropiki do nas zawitały- jestem ciekawa na jak długo.

Ja dzis w pracy szybciutko odmierzam czas- 8 godzin i do autka i do rodziców. Nie moge sie doczekać. Chociaz na samą mysl jazdy nadmorskim szlakiem, wśród tłumu rozentuzjazmowanych wczasowiczów mam dreszcze :-D Czekaja mnie korki, upał, niedziałająca klima ( trzeba było wczesniej mysleć :D :D ) i chęć szybkiego pokonania dystansu. Ale mój Tygrysek dzielnie zniesie wszystkie drogi i zawiezie mnie , mam nadzieję szczęśliwie, do mamci.

Mam spory zapas jedzenia ze soba- będę pasła swój brzuszek.

Juggin udanego wypoczynku. Wiesz trochę Ci zazdroszczę być blisko morza...u mnie jakoś humor zrypany...mimo spadku wagi....i nie wiem dlaczego się tak dzieje. Czasami po prostu są gorsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki :-D , a w szczególności Sylwię :) .Życzę Ci wytrwałości i szybkich spadków.

Witam nasze ranne ptaszki: Polę :D , Balbinkę :D Juggin :lol: i Anulę :D .Brakuje tylko Mallinki :D i Marudki :D , ale one mają wolne i pewnie odpoczywają. Wszystkim rannym i późniejszym Ptaszkom życzę miłego dnia :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin udanego wypoczynku. Wiesz trochę Ci zazdroszczę być blisko morza...u mnie jakoś humor zrypany...mimo spadku wagi....i nie wiem dlaczego się tak dzieje. Czasami po prostu są gorsze dni.

Kochana swietnie to ujełaś- byc blisko morza... bo gdy tam jade to na nadmorskie plażowanie szkoda mi czasu, wole spędzić go z rodzinka, mam tam wszystkich i rodzicow i babcie i ciocię, wiec u kazdego po troszkę- takie kolędowanie w środku lata i czas mija :lol:

A co do podlego nastroju- zdarza sie najwiekszym optmistom, kazdy z nas jest czlowiekiem. Ja od wczoraj jestem niespokojna z powodu tego plamienia przy anty- dzieciowych tabletkach. Niby wiedziałam, ze moze tak byc, bylam przygotowana, ale gdy tak sie stalo to mnie szlag trafil prawie. Usmiechnij sie Kochana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nosy do góry

88.gif

Anula, zastanów sie ile Dziewczyn by skakało z szczęścia przy takim spadku, którego Ci gratuluję :lol:

Juggin, pójdziesz do gina i wszystko zaradzi. Pamiętaj, że niedługo III Faza i będziesz jadła troche inaczej, może dieta nie bedzie działała na tabletki. Powodzenia kochane i poproszę uśmiechy na Waszych pieknych, szczuplutkich buziach :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny,

obserwuję Wasze forum już od jakiegoś czasu. Sama też jestem na diecie, jutro piąty dzień II fazy. Narazie zrzuciłam 2,5 kg. 6 m-cy temu urodziłam córcię i trochę mi po ciąży zostało zbędnego balastu. Mój cel to 51 kg. Teraz ważę 58,5 kg. Liczę na Wasze wsparcie.

Pozdrawiam :lol:

Witaj Sylwio!!! Cieszę się że dołączyła do nas nowa Proteinka,życzę sukcesów w odchudzaniu i wytrwałości.

Śliweczko, mam nadzieję, że dziś będziesz miała okazję spalić troszkę kalorii przy sianku, tak jak chciałaś.

Tak Polu,dzisiaj praca przy sianku! Pogoda piękna,mam nadzieję spalić troszkę kalorii i opalić się troszeczkę (oby nie spalić  :-D )

Anulko,proszę o uśmiech!!!!! Ja wiem że czasem człowiek nie ma humoru i chęci na nic,ale pogoda ładna,kiloski spadają...ciesz się!!!!

Balbinko,rzadko u nas bywasz...mam nadzieję że to się zmieni.Zaglądaj częściej!!!

Życzę wszystkim miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczynki!!!

Szczególnie witam Nowe Proteinki! Oby moc tego forum i białeczek była z Wami.

U mnie pogoda super, więc nie ma mnie całe dnie w domu. Staram się nadrobić czytanie i jestem na bieżąco, ale nie mam już czasu pisać :lol:

Ale wiecie co?? JEST!!!! WRÓCIŁA!!! Moja 7 z przodu :-D Teraz już jej nie dam odejść :D Żadnych grzeszków!!

AAAA i dopisuję się do sekty oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze złych rzeczy, dostalam plamienie. Biore tabletki i czytalam, ze przy diecie beztłuszczowej gorzej sie wchlaniaja, a co za tym idzie zabezpieczenie słabe. Pierwsze objawy zlego wchłaniania to własnie plamienie :lol: . Zaraz na poczatku tygodnia ide do gina i zmieniam srodek na cos innego- plastry albo krążki. Zla jestem bardzo, bo ani plastry ani krązki nie maja dobrej opinii. Może ktoras z Was ich uzywa?? macie jakieś doswiadczenie?

No a żarłok juggin lubi jesc nawet przy tropikalnej pogodzie. Zjadłam znów konia z kopytami :-D

Juggin, ja przerabiałam różne tabletki i przy niektórych miałam bez diety podobne objawy co Ty, może to kwestia źle dobranych hormonów, plastry dla mnie były fatalne bo okres miałam rozregulowany i cierpiałam z ich powodu na przykre migreny, z podobnych powodów nie polecam też yasmine, który miał być supernowoczesnym środkiem, od jakichś dwóch lat biorę stary dobry cilest i jest to dla mnie środek idealny, wszystko jest w końcu jak w zegarku :D może po prostu wystarczy zmienić tabletki, oby tak było :D

Pozdrawiam wszystkie Seropozytywne :D , miłego dzionka, zapowiada się ładny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Sylwio witaj w klubie i powodzenia.

Juggin normalnie sie rozmarzylam, jak tak opowiadasz o upalnym Szczecinie i wyprawie nad morze. Stare dobre czasy mi sie przypomnialy. Mnie juz chyba do Szczecina nie uda sie przyjechac tego lata.Zycze ci udanego wyjazdu.

Mam pytanie do pan,ktore pija duzo zielonej herbaty- czy wy tez czujecie sie takie pobudzone? Jak juz wspominalam, ja zielona herbate uwielbiam, wiec pije z przyjemnoscia. Ale przed dieta pilam filizanke, moze dwie dziennie, a teraz to 2 litry mi sie zdarza. Nie moge po tym dlugo usnac, a jak juz usne troche, to mnie jakies durne sny mecza, budze sie co chwile. Sny jak filmy normalnie, tyle sie w nich dzieje, ze rano budze sie wymeczona jakbym cala noc w kamieniolomach pracowala:-)

Musze uwazac, zeby nie pic jej zbyt pozno w ciagu dnia, a na pewno nie bede juz jej pila wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, ja przerabiałam różne tabletki i przy niektórych miałam bez diety podobne objawy co Ty, może to kwestia źle dobranych hormonów, plastry dla mnie były fatalne bo okres miałam rozregulowany i cierpiałam z ich powodu na przykre migreny, z podobnych powodów nie polecam też yasmine, który miał być supernowoczesnym środkiem, od jakichś dwóch lat biorę stary dobry cilest i jest to dla mnie środek idealny, wszystko jest w końcu jak w zegarku :D może po prostu wystarczy zmienić tabletki, oby tak było :D

Pozdrawiam wszystkie Seropozytywne :D , miłego dzionka, zapowiada się ładny :D

Jestem prawie na 100 % pewna, ze to efekt diety beztluszczowej. ja mam lekkiego świrka od zawsze na punkcie antykoncepcji, nowosci itd. Przerobilam kilka tabletek - podobnie jak Ty po Jasmin mialam takie migreny dzien przed , ze po ścianach chodzilam , a miały być takie super. Bralam tez depo- prowere zastrzyki, ale w ciagu 6 miesięcy przytylam po nich 12 kg, a gin twierdzil, ze to takie "male " skutki uboczne- skutkiem byla zmiana gina. Od 8 miesięcy znow wróciłam do sprawdzonych środków- Harmonetu i czulam sie super, jak zwykle po nich. Niestety teraz pozostaje mi ring dopochwowy, bo na plastry sie nigdy nie zdecyduję- po pierwsze większośc kobiet ma objawy takie jak Ty , a po drugie paradowanie z zapyzialym plastrem na znak tego, ze jestem "anty" wywołuję we mnie wstęt. Ring to nowośc- jak na razie wiele skutków ubocznych nie zbadano, nie zaobserwowano- ale wyjścia specjalnego nie mam z powyższych powdów. Może w trakcie III fazy znów powrócę do tabletek.

Czesc dziewczyny!

Sylwio witaj w klubie i powodzenia.

Juggin normalnie sie rozmarzylam, jak tak opowiadasz o upalnym Szczecinie i wyprawie nad morze. Stare dobre czasy mi sie przypomnialy. Mnie juz chyba do Szczecina nie uda sie przyjechac tego lata.Zycze ci udanego wyjazdu.

Mam pytanie do pan,ktore pija duzo zielonej herbaty- czy wy tez czujecie sie takie pobudzone? Jak juz wspominalam, ja zielona herbate uwielbiam, wiec pije z przyjemnoscia. Ale przed dieta pilam filizanke, moze dwie dziennie, a teraz to 2 litry mi sie zdarza. Nie moge po tym dlugo usnac, a jak juz usne troche, to mnie jakies durne sny mecza, budze sie co chwile. Sny jak filmy normalnie, tyle sie w nich dzieje, ze rano budze sie wymeczona jakbym cala noc w kamieniolomach pracowala:-)

Musze uwazac, zeby nie pic jej zbyt pozno w ciagu dnia, a na pewno nie bede juz jej pila wieczorem.

Co do zielonej herbaty- to faktycznie piję ją od kilku dni hektolitrami ( przede wszystkim wieczorem) i mam objawy identyczne jak Ty- albo nie śpie , albo jestem uczestnikiem wojny nuklearnej, spadam ze schodów, przezywam koszmary itd- wszystko w snach. Do tej pory nie łączyłam tego z herbatą :lol: ...ale chyba masz rację. Wiesz, ja ogolnie jestem nadpobudliwa- takie dorosle wcielenie ADHD- ale ze snem kłopotów nie miałam nigdy- spalam wiecznie na stojaco, na siedzaco, w nocy, w dzien i czasem w pracy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

Sylwio witaj w klubie i powodzenia.

Juggin normalnie sie rozmarzylam, jak tak opowiadasz o upalnym Szczecinie i wyprawie nad morze. Stare dobre czasy mi sie przypomnialy. Mnie juz chyba do Szczecina nie uda sie przyjechac tego lata.Zycze ci udanego wyjazdu.

Mam pytanie do pan,ktore pija duzo zielonej herbaty- czy wy tez czujecie sie takie pobudzone? Jak juz wspominalam, ja zielona herbate uwielbiam, wiec pije z przyjemnoscia. Ale przed dieta pilam filizanke, moze dwie dziennie, a teraz to 2 litry mi sie zdarza. Nie moge po tym dlugo usnac, a jak juz usne troche, to mnie jakies durne sny mecza, budze sie co chwile. Sny jak filmy normalnie, tyle sie w nich dzieje, ze rano budze sie wymeczona jakbym cala noc w kamieniolomach pracowala:-)

Musze uwazac, zeby nie pic jej zbyt pozno w ciagu dnia, a na pewno nie bede juz jej pila wieczorem.

DoDo,ja piję codziennie 2 litry zielonej i jakoś nie zauważyłam nic niepokojącego.Śpię dobrze (wcześniej miałam z tym problemy),w nocy muszę wstawać do wc,ale po wypiciu prawie 4 litrów płynu to normalne  :lol: Pobudzona nie jestem,ale żeczywiście zauważyłam że po zielonej mam większe chęci do pracy i więcej mogę w ciągu dnia zrobić nie męcząc się.Zieloną herbatę piję regularnie (2 litry)od 2 miesięcy,wcześniej były to mniejsze ilości.Ale to że mam chęci do pracy uważam za plus picia zielonej  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.