Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny!

Sylwio witaj w klubie i powodzenia.

Juggin normalnie sie rozmarzylam, jak tak opowiadasz o upalnym Szczecinie i wyprawie nad morze. Stare dobre czasy mi sie przypomnialy. Mnie juz chyba do Szczecina nie uda sie przyjechac tego lata.Zycze ci udanego wyjazdu.

Mam pytanie do pan,ktore pija duzo zielonej herbaty- czy wy tez czujecie sie takie pobudzone? Jak juz wspominalam, ja zielona herbate uwielbiam, wiec pije z przyjemnoscia. Ale przed dieta pilam filizanke, moze dwie dziennie, a teraz to 2 litry mi sie zdarza. Nie moge po tym dlugo usnac, a jak juz usne troche, to mnie jakies durne sny mecza, budze sie co chwile. Sny jak filmy normalnie, tyle sie w nich dzieje, ze rano budze sie wymeczona jakbym cala noc w kamieniolomach pracowala:-)

Musze uwazac, zeby nie pic jej zbyt pozno w ciagu dnia, a na pewno nie bede juz jej pila wieczorem.

co do zielonej herbaty to ja jej nie pije wcale, ale na poczatku diety tez nie moglam spac, a jak juz zasypialam to cos mnie straszylo;) i kaplica znowu probowalam zasnac i tak w kolko z tym ze ja to skojarzylam z slodzikami (mysle ze mialam cisnienie podwyzszone wlasnie z z powodu slodzika) bo po odstawieniu sypiam normalnie i teraz stosuje cukier brzozowy(xylitol) pozdrawiam i mam nadzieje ze tez Ci przejdzie, moze poprostu tak reaguje organizm na diete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Proteinki :D , a w szczególności Sylwię :) .Życzę Ci wytrwałości i szybkich spadków.

Witam nasze ranne ptaszki: Polę :D , Balbinkę :D Juggin :lol: i Anulę :) .Brakuje tylko Mallinki :D i Marudki :) , ale one mają wolne i pewnie odpoczywają. Wszystkim rannym i późniejszym Ptaszkom życzę miłego dnia :) :D :D

Cześć Protalki ,jestem już ,troszkę spałam po pracy,ale niezbyt długo,jest bardzo gorąco i nie mogłam spać. Jutro już ma padać deszcz,to jeszcze niech sobie poś

wieci to słońce :-D Polu,Ty kobieto się tak nie ociągaj i zasuwaj do tej III fazy.

Bożenko,Balbinko,Śliweczko,Kasias ,Zuzanno,Just,Do-Do życzę wszystkim dużych spadków wagowych.Anulko gratulacje super wynik.witaj Sylwio i powodzenia.

Juggin,mój mąz zobaczył teraz twoje zdjęcie i powiedział,że super laska z Ciebie :D .Miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widac, ze nie jestem sama z tym niespaniem. Ja bym raczej stawiala na herbate, zobaczymy co bedzie ,jak przestane ja pic wieczorem. A co do slodziku, to musze chyba cos wiecej poczytac o skutkach ubocznych aspartamu. Ja slodziku nie uzywam duzo, casami poslodze nim twarozek. Do tej pory nalezalam do klubu tych "co to nie slodza kawy i herbaty", ale za to odbijalam sobie to slodyczami, glownie czekolada. Jesli chodzi o wypieki, to od dawna uzywalam brazowego cukru trzcinowego. Teraz podczas diety oczywiscie zero slodyczy, jedyny "slodycz", ktorej teraz teraz uzywam, to wlasnie ten aspartam. Ale nie sa to tak duze ilosci. Cisnienie normalnie mam tak bardzo niskie, ze w deszczowe dni chodze "do tylu", wiec raczej nadcisnienie mi nie grozi.

Nie dziwota, ze Japonczycy to taki pracowity narod, oni przeciez herbate zielona pija hektolitrami:-):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalki ,jestem już ,troszkę spałam po pracy,ale niezbyt długo,jest bardzo gorąco i nie mogłam spać. Jutro już ma padać deszcz,to jeszcze niech sobie poś

wieci to słońce :-D Polu,Ty kobieto się tak nie ociągaj i zasuwaj do tej III fazy.

Bożenko,Balbinko,Śliweczko,Kasias ,Zuzanno,Just,Do-Do życzę wszystkim dużych spadków wagowych.Anulko gratulacje super wynik.witaj Sylwio i powodzenia.

Juggin,mój mąz zobaczył teraz twoje zdjęcie i powiedział,że super laska z Ciebie :D .Miłego dzionka

Cieszę się, że już jesteś, Mallinko :D . Mój Syn gratuluje Twojemu Mężowi gustu :D

Napisz nam jak przebiega u Ciebie IV Faza, czy uważasz co jesz, czy jesz co chcesz i tylko raz w tygodniu same białka.

Mój organizm chyba zaczął ze mną walkę. Zdcyowanie mam okres zastoju. Albo on mnie, albo ja jego. :D Ma trochę pecha, bo ja dosyć uparta jestem. Jeszcze zobaczymy czyje będzie na wierzchu :lol:??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że już jesteś, Mallinko :) . Mój Syn gratuluje Twojemu Mężowi gustu :-D

Napisz nam jak przebiega u Ciebie IV Faza, czy uważasz co jesz, czy jesz co chcesz i tylko raz w tygodniu same białka.

Mój organizm chyba zaczął ze mną walkę. Zdcyowanie mam okres zastoju. Albo on mnie, albo ja jego. :) Ma trochę pecha, bo ja dosyć uparta jestem. Jeszcze zobaczymy czyje będzie na wierzchu :lol: ??:

Hahahha... Wy to zawsze wprowadzicie mnie w dobry nastrój :D Miłe te wasze komplementy. Niestey moja waga ani drgnie- ale... nie ma sie co dziwić. Dziś w nocy nie mogłam spać i o 2.00 zjadłam makrelę( troszke tłuszczu chciałam wprowadzić w związku z tabletkami anty :D ). Widok był przekomiczny. Właczyłam TV, oglądałam strong-menów i nago na łózku w sypialni rozprawialam się z wędzona makrelą :D . Jakby ktoś to sfotografował to tytuł zdjęcia; "Walka o ogień", włosy roczochrane i z makrelą w dłoni :D . A potem zjadlam, umyłam zęby, posprzatałam po tej uczcie i poszłam spać :) .

Wariactwo normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahha... Wy to zawsze wprowadzicie mnie w dobry nastrój :lol: Miłe te wasze komplementy. Niestey moja waga ani drgnie- ale... nie ma sie co dziwić. Dziś w nocy nie mogłam spać i o 2.00 zjadłam makrelę( troszke tłuszczu chciałam wprowadzić w związku z tabletkami anty :-D ). Widok był przekomiczny. Właczyłam TV, oglądałam strong-menów i nago na łózku w sypialni rozprawialam się z wędzona makrelą :D . Jakby ktoś to sfotografował to tytuł zdjęcia; "Walka o ogień", włosy roczochrane i z makrelą w dłoni :D . A potem zjadlam, umyłam zęby, posprzatałam po tej uczcie i poszłam spać :D .

Wariactwo normalne.

Haha, może wczoraj jakaś pełnia była, albo coś w tym stylu, bo ja koło północy napadłam na lodówke i pochłonęłam... makrelę wędzoną! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IV faza jest super,początek III to obawy ,że jak zacznę jeść w miarę normalnie to waga wróci z nadwyżką.Minęły jednak prawie 3 miesiące i nie wróciła,no może jest taki wędrujący kilogram,ale czasem znika :D .Jak mam fazę białkową to rzeczywiście bezgrzesznie,ale np. dzisiaj na śniadanko 2 bułeczki wielo ziarniste z szynką z indyka i żółtym serkiem i cały talerz warzyw do tego :lol: ,a wieczorkiem grill,wcale nie protalowy.Jutro jednak będę jadła kurczaczka z warzywkami i jest fajowo,oby tak dalej :-D Chyba ten organizm rzeczywiście potrzebuje takiego utrwalania i nie szaleje póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale Wy jesteście udane!!! Zarąbiście zwariowane. Fajne takie towarzycho jest. Szkoda, że daleko od siebie bo spotkanie nasze to nie wiem jak by się skończyło....a tak bym chciała Was zobaczyć.

Ja w nocy spałam jak suseł!!! Nic nie słyszałam i miałam problem rano wstać. Gdyby nie budzik to bym zaspała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin udanego wypoczynku. Wiesz trochę Ci zazdroszczę być blisko morza...u mnie jakoś humor zrypany...mimo spadku wagi....i nie wiem dlaczego się tak dzieje. Czasami po prostu są gorsze dni.

Anula uśmiech na twarzy niech się pojawi. Rozumiem, że pożegnania są ciężkie, ale nie kilosków. ja dzisiaj też zanotowałam spadek 600g ale u mnie to już trzeci raz ta sama waga, więc aż tak nie cieszy. Magiczne 66,6 od którego zawsze waga szła w górę. W niedzielę się przekonam czy czy te spadki są prawdziwe czy tylko podstępnym planem mojego organizmu. Gorszymi dniami się nie przejmuj w końcu miną. Pozdrawiam i dalszych spadków życzę.

Witajcie Dziewczynki!!!

Szczególnie witam Nowe Proteinki! Oby moc tego forum i białeczek była z Wami.

U mnie pogoda super, więc nie ma mnie całe dnie w domu. Staram się nadrobić czytanie i jestem na bieżąco, ale nie mam już czasu pisać :-D

Ale wiecie co?? JEST!!!! WRÓCIŁA!!! Moja 7 z przodu :D Teraz już jej nie dam odejść :D Żadnych grzeszków!!

AAAA i dopisuję się do sekty oczywiście :)

Zuza moje gratulki, ja chwilowo pożegnałam 7 (ale tę po 6) i mam nadzieję że szybko nie wróci...pfu.... musiałam splunąĆ ....że wogóle nie wróci.

Wytrzymałości w wytrwaniu w bezgrzechu życzę Tobie i sobie bo ja też mam takie postanowienie.

Cieszę się, że już jesteś, Mallinko :) . Mój Syn gratuluje Twojemu Mężowi gustu :D

Napisz nam jak przebiega u Ciebie IV Faza, czy uważasz co jesz, czy jesz co chcesz i tylko raz w tygodniu same białka.

Mój organizm chyba zaczął ze mną walkę. Zdcyowanie mam okres zastoju. Albo on mnie, albo ja jego. :D Ma trochę pecha, bo ja dosyć uparta jestem. Jeszcze zobaczymy czyje będzie na wierzchu :lol: ??:

Bożenko nie poddawaj się, tak jak ja to zrobiłam, teraz żałuję. musiałam zaczynaĆ wszystko prawie jakby od nowa a to nie jest zbyt zachęcające do walki. Daj odpocząĆ organizmowi i walcz dalej. Powodzenia i wytrwałości życzę.

Witam nową proteinkę Sylwię! Wpadłaś w doborowe towarzystwo, teraz już musisz z nami do końca.......i jeden dzień dłużej. Pozdrawiam!

Widzę że zieloną herbatę muszę włączyć do diety bo energii mi brakuje a ciśnienie nawet po kawie mi nie podchodzi. Mam nadzieję, że mnie pobudzi do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane proteinki dzis wyjeżdżam nad morze nie sądzę , że będzie mi dane mieć internet a więc do sierpnia.

Nich wam waga spada szaleńczo w dół..........

Buziaki!!!

Ja za godzinkę tez jadę :lol: Więc może spotkamy się gdzies na trasie :-D ( gdybys stala w korku to wyjdź przed autko i pomachaj butelka jogurtu, moim znakiem rozpoznawczym będzie walizka na dachu samochodu wypełniona twarogiem :D )Buziaczki dla Wszystkich , gdy uda mi sie dopchac u mamy do kommpa to sie odezwę. Pozdrowie od Was morze i mewy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.