Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A tak sobie wpadłam na chwilę i widzę Śliweczko, że też masz 30 kilo na liczniku, no prawie.

Gratuluję

LOL YVA nie wierze wlasnym oczom !!!!!!!

przecieram i przecieram i nie chce mi sie wierzyc jejciu ale laseczka fiu, fiu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

No więc ja zachecona sucesami, tzn radosna, ze ten zgubiony kg chyba odszedl raz na zawsze zaczełam miec diabełka w glowie. i znów zaczelo sie szeptanie do ucha, ze przeceiż raz nie zawsze, ze mały fast food mi nie zaszkodzi itd. Ot cos okropnego we mnie siedzi :lol:

Ale, aby sie nie poddac( juz odpalalam bryke w drodze do MC Donaldsa), gwałtownie skrecilam do najbliższego spozywczego i kupiłam drożdze. Wróciłam do domku, pogrzebałam w necie i z sasiedniego forum zaczerpnęłam przepis na to cudo, co mi chodzi po glowie od miesiaca.Ponizej zdjecia.

post-14712-1248289430_thumb.jpg

post-14712-1248289446_thumb.jpg

Zjadłam prawie pół takiego cuda- wiem wiem, troszke wiecej niz 4 łyzki otrebów i jeszcze skrobia- ale jak to mówi Benek lepiej protalowe niz cywilne :-D

I znów znalazłam sposób na mniejsze zło, nie lezy tak bardzo na żolądku, a te kilka deko za duzo na jutrzejszej wadze "zabiję" silnymi,mięsnymi białkami, które czekaja mnie od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

No stoi cholerna waga i tyle. Ale pojutrze zaczynam same białka to może ruszy. I tak myślę, że powrót do diety po przerwie jest trudniejszy niż to, co było jak się dietę zaczynało i szło ciurkiem. Przynajmniej w moim przypadku tak właśnie jest. Ale trwam z nadzieją że cos drgnie.

Yva, no ale z Ciebie laska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie wpadłam na chwilę i widzę Śliweczko, że też masz 30 kilo na liczniku, no prawie.

Gratuluję

Dziękuję i Tobie Yva również gratuluję,świetny wynik!!! Mnie troszkę spowolniły grzechy jakie popełniłam podczas pierwszej komunii córci i po niej,miesiąc odchudzania do tyłu,ale walczę dalej i mam nadzieję że mi się uda.Ty Yva jesteś już laska,jak popatrzę na zdjęcia to poprostu szczęka opada  :-D Też kiedyś taka będę  :lol: Gorąco pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

No stoi cholerna waga i tyle. Ale pojutrze zaczynam same białka to może ruszy. I tak myślę, że powrót do diety po przerwie jest trudniejszy niż to, co było jak się dietę zaczynało i szło ciurkiem. Przynajmniej w moim przypadku tak właśnie jest. Ale trwam z nadzieją że cos drgnie.

Yva, no ale z Ciebie laska!

Samanto musimy obydwie uzbroic sie w cierpliwosc bo moja waga tez jest taka uparta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się spowiadam z grzechów:

marzec - kawał sernika, bynajmniej nie dukanowego, z bitą śmietaną

kwiecień - próbowanie mazurka i innych świątecznych ciast, razem zebrał się porządny kawałek

maj - mały kawałek ciasta imieninowego słodkie było jak diabli|)

czerwiec - dwie imprezy zakrapiane, żarcie dukanowe, alkohol prawdziwy

lipiec - kilka czereśni

Że nie wspomne o odrobinie, w ramach próbowania, czy dobre, prawdziwego bigosu, ziemnieków itp.

Brzuch smaruję i zaczęłam chodzić na basen. Na razie nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin!!!!! Coś Ty narobiła!!!!!!  

Przez Ciebie zaśliniłam klawiaturę!!!! Ty naprawdę masz diabełka w głowie  :lol: Że też Ci się chce wymyślać ,tworzyć,nawet jeśli przepis pochodzi z innego forum,to nie wiedziałaś czy wyjdzie Ci to zjadliwe,a jednak próbujesz,gotujesz....Kochana ,masz talent!!!  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.