Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Yva co to za grzechy o moich to nawet nie wspomne :lol:

Ten basen to dobry pomysl chyba sie zapisze jak wykupie karnet to bede chodzic :-D

na wiszaca skore to nie mam pomyslu co zrobic a moze jakies masaze? w najgorszym wypadku to chyba jakas mala

operacja plastyczna jezeli to jest uciazliwe i nieestetyczne hm...........naprawde nie wiem co poradzic

ale wynik i tak powalajacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-Do wsumie to na tej diecie nie jestem bardzo dlugo. A suwak jest od wagi ktora proboje zbic ;DDD czyli jakies hmmm 8 miesiecy. Przetestowalam wiele diet, lacznie z odzywianiem sie samymi jablkami i innymi dziwactwami i chyba ta jest najlepsza ;D Ewntualnie 1000 kcal ale tu meczy czlowieka skrupulatne liczenie kcal...

Mam jeszcze pytanie do bardziej doswiadczonych ;DDD Czy mozemy jesc fasolke szparagowa zolta? Bo szukam w internecie i zdania sa podzielone :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajka fasolkę szparagową można jeść byle nie fasola łuskana czy z puszki a szparagowa jak najbardziej.

Śliweczko wyślij mi na prywatną wiadomość różne przepisy na ogórki.....bo moje szczerze mówiąc sie mi już znudziły.

Wczoraj umalowałam łazienkę hurrra........wiecie na jaki kolor? - na różowy. Mąż się śmieje, że jest "jak w burdelu" ale tam to raczej na czerwono jest. Ja początkowo chciałam na czerwono ale wyszedł mi róż-za mało dałam barwnika.

Dziś na wadzę troszkę mniej niż na pasku - muszę zmienić - ale czy jutro będzie to samo to nie wiem.

Dziewczyny trochę mi czasu brak bo praca, malowanie w domu i jeszcze trzeba zacząć te przetwory robić. RĄK MI POTRZEBA WIĘCEJ. Ale od poniedziałku mam urlop i ....nie będę tak zaglądać jak teraz bo jak to w domu....a może wyskoczymy nad morze...zobaczę co wyjdzie z tego.

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki :D

Anula1978 dopiero skonczylam czytać zaległości :lol:

Gratuluję spadków, yva, Twoje wyniki są imponujace - GRATULUJE :D

Ja wczoraj miałam wielce emocjonujacy dzień, dzieki czemy w pracy zjadłam 3 połówki piersi z kuraka i kromkę chlebka. Oczywiscie duzo piłam wody, no i wieczorem waga pokazała dokładnie to samo co rano :)  Teraz czekam aż będę miała opieke do synka (najpóxniej do września, bo pójdzie do przedszkola) i sru do pracki :) Będę pracować z mężem i szwagrami w rodzinnej firmie :D Już nie mogę sie doczekać :)

A wiecie, wczoraj usłyszałam komplement od męża bratowej: "dziewczyno, czy ciebie mąz głodzi??!!" :D Dodam, że ostatnio widziałyśmy sie jeszcze sporo czasu przed zaczęciem diety :-D

jugin, nie masz wyboru - koniecznie musisz wstawić przepis na to cudeńko :D Tak z samego rana pobudziłaś moje soki trawienne.

Dzis chyba znowu mnie nie bedzie - pewnie pojedziemy z synkiem do teściów :D

Pozdrawiam i życzę milusiego, słonecznego dzionka i dużych spadków na wagach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziu dziękuję za pamięć, ale jak wspomniała Pola byłam

na króciutkim urlopie. Jechałam z nadzieją dostępu do internetu.

Ale niestety mi nie działał :lol: No i wróciłam już w poniedziałek

wieczorem, ale miałam wolny jeszcze wtorek i w domu też net mi

nie działał - dlatego dopiero od środy szybciutko czytam co nowego.

Żeby móc znowu się dołączyć do dyskusji :D

Już jestem na bierząco!!!!

Śliweczko piję już trzecią herbatkę, żeby nadrobić to wczorajsze

zaproszenie na kawę.. :-D

Anulka urlop się udał. Co prawda jeden dzień nas zlał deszcz, ale

na szczęście jacyś mili ludzi nam się zatrzymali i podwieźli nas

w okolice naszej kwatery. Bo akurat byliśmy w górach. Zahaczyliśmy

też o Pragę - taki jednodniowy zorganizowany wypad. Polecam Wam

Kudowę.. Ja na pewno tam kiedyś wrócę z dziećmi - bo górki nie są za

ciężkie. I naprawdę jest tam co robić.

No i pochwalę się, że to była moja pierwsza taka długa podróż samochodem

jako kierowca. 250 km to może nie jest aż tak straszne - ale wierzcie moim

wrakiem to naprawdę wyczyn - 4h jazdy!!! I nic się nie popsuło, i dojechaliśmy tam

i spowrotem.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na obiad w stateczku - świeże rybki - PYCHA!

Jedliśmy dorsza i tą nieosławioną pangę. Dorsz o niebo lepszy!! Ale i tak

rybki prosto z wody to naprawdę nioceniony smak. I to nie ze stawiku tylko

z jeziora Otmuchowskiego.

No i jeszcze mam prośbę do Benka i Bożenki - wiecie co, napiszcie mi

proszę na privat Wasze przepisy na gofry - jeśli to nie tajemnica rodzinna!!

Bo mi nigdy nie wyszły takie jak kupne, a jak skończę dietować - to chętnie

sobie poróbuję - albo może już dla chrześniaczka bym przygotowała.

PROSZĘ!!!!!!

Miłego dnia

Ps - waga na suwaczku już nieaktualna... tyle, że oczywiście poszło

w złą stronę.. Ale już jestem na dobrej drodze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem ....

U mnie pochmurno, będzie padać. Aż się wstawać nie chciało.

Waga na suwaczku aktualna, żeszło te 30 dkg, ale do 3 fazy jeszcze nie mogę. Uparłam się na te 63 kg. Doszłam do wniosku, że do III fazy przedjdę jak waga pokaże 63 po południu, czyli po obiadku.

Wczoraj umalowałam łazienkę hurrra........wiecie na jaki kolor? - na różowy. Mąż się śmieje, że jest "jak w burdelu" ale tam to raczej na czerwono jest. Ja początkowo chciałam na czerwono ale wyszedł mi róż-za mało dałam barwnika.

(...)

Dziewczyny trochę mi czasu brak bo praca, malowanie w domu i jeszcze trzeba zacząć te przetwory robić. RĄK MI POTRZEBA WIĘCEJ. Ale od poniedziałku mam urlop i ....nie będę tak zaglądać jak teraz bo jak to w domu....a może wyskoczymy nad morze...zobaczę co wyjdzie z tego.

POZDRAWIAM.

Parę lat wstecz kupiliśmy mieszkanie w Szczecinie i ja z synem je remontowałam, róż był wszędzie, nawet na kaloryferach. Od tej pory nie jest to mój ulubiony kolor, ale ważny jest jeszcze odcień i dodatki. W jednym z pokoi mam taki jagodowy róż (jagody + dużo śmietany) i fajnie wygląda. Podziwiam Cię natomiast za to, że sama malujesz ściany.:lol: Ja mogę tapetować, ale malować nie lubię.

Życzę Ci dobrego wypoczynku i powrotu z nowymi siłami do pracy i diety. Nad morzem może być fajnie, zwłaszcza, że pogoda ma się poprawić. Może też wyskoczę, choć na jeden dzień. :-D.

Pozdrowionka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Dziewczyny serdecznie z pochmurnego Szczecina.

Przepis na pizzę już wczoraj wstawiony, nie jest to cudo z pizzerni, ale jedno teraz wiem- ze ten niespotykany i wyjatkowy zapach pizzy daja przyprawy i dodatki a nie samo ciasto :D . Tak więc ciasto protalowe+ dodatki i ja zwariowalam i teraz nie musze juz odwaracac glowy na widok pana dowożącego pizze :D Ostatnio byłam tak zdesperowana, ze gdy jechał taki pan obok mnie skuterkiem, to chciałam okno w aucie otworzyc i z bagaznika mu pudełko z pizzą zabrać :lol: A teraz sprawa załatwiona. Dziasiaj połówkę, ktora mi została przywiozłam do pracy- pewnie znów stwierdza ze niejadalne, ale cóż...musiałam ją z domu wywieźć, bo znam siebie- nie oparłabym sie jej :D

Wczoraj byłam u gina zmienić środki anty. No tu ciekawostka. Gin stwierdził, ze z tym słabym wchłanianiem tabletek, to lekko naciagana sprawa. Fakt, tabletki to związek, który rozpuszcza się w tłuszczach, ale wchłania się z jelita- w ktorym nie ma tłuszczu. Tak więc zabezpieczenie tabletkowe raczej działa. Ale... słowo raczej jakoś do mnie nie przemawia. Zmianilam tabletki na ring( zwlaszcza, ze moje plamienie mnie wystraszyło). No i tu znów niespodzianka. Przy zmianie z tabletek na ring pierwszy miesiąc jest bez ochrony :D Tak więc cały cykl szklanka wody zamiast :) Zobaczymy jak to będzie :-D

Balbinko jestem dzis z Tobą myslami,pozostałe koleżanki napewno też :) Trzymam wszystkie kciuki zaciśnięte i czekam na info. Wiem, ze będzie tak jak chcesz zeby było :)

Trzymajcie się cieplutko0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Edytko i Marudko :lol:

Fajnie, że zaczynasz pracę i to w nowym wcieleniu. Będziesz miała więcej motywacji, żeby pokazać swoje wdzięki a i od dzieciątka odpoczniesz. Widzę, że nie możesz się doczekać :-D.

Marudko, cieszę się, że urlop Ci się udał i że sprawdziłaś się jako kierowca. Tak zachwalasz Kudowę, że aż mam ochotę tam się wybrać! Mimo swojego długiego życia, nigdy tam nie byłam.

Wagą się nie przejmuj, odrobisz szybciutko

Juggin, rozbawiłaś mnie tą szklanką wody zamiast .... . Choć wiem, że Tobie nie jest do śmiechu. Ja w ogóle jestem zdania, że przed pierwszym dzieckiem nie powinno się brać tabletek, ale to tylko takie moje widzi mi się, zwłaszcza, że ginem nie jestem :D.

Tak, tak, ja też od rana myślę o Balbince i czekam aż się odezwie. Myślmy o niej wszystkie i przekażmy pozytywną energię. Wierzę w to, że wszystko jest OK i skończy się na strachu.

Pozdrowienia dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!!!!!!!

kawusia juz wypita i teraz nastawiam sie psychicznie na dzisiejszy dzien :lol:

dziekuje Juggin slonce ty moje za pamiec !!!! acha i dzisiaj pizza bedzie robiona a co !!!!

potem napisze co i jak :-D

Anula zycze wytrwalosci w remoncie :D bo u mnie to jest zawsze slomiany zapal cos zaczne a pozniej nie chce mi sie skonczyc :D

Marudko ciesze sie ze urlopik sie udal i troszke odpoczelas od dnia codziennego :D

Polu wskakuj w samochod i nad morze bo nic tak nie poprawia nastroju jak chwila relaxu :D wiem, wiem ty jestes zawsze optymistka i w dobrym nastroju ale chwila wypoczynku tez sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.