Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

Ja również trzymam mocno kciuki za Balbinkę, wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Marudo witaj :D Super, że urlopik się udał i że autko dowiozło Was szczęśliwie tam i z powrotem :lol:

Pozdrawiam Was wszystkie z upalnych od samego rana Kujaw i znowu zmykam na cały dzień :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka ja Ci nie pomogę z tymi noclegami. Ale podzięle się taką opinią,

że za każdym wyjazdem przekonuję się, że nawet jak się pojedzie w ciemno

to jest możliwość znalezienia nawet atrakcyjnego noclegu.

Co prawda nigdy tak jeszcze nie jechałam, ale juz powoli zbieramy

się i z taką decyzją. Ale z dziećmi to nie jest proste. My póki co tylko

w dwójkę jeździmy, a i tak jeszcze się nie zdecydowaliśmy ani razu na

taką opcję. Bo zawsze istnieje ryzyko spania w samochodzie lub pod chmurką.

Buźka - napewno coś fajnego znajdziesz, a jaka opalona przyjedziesz!!!

Aż Ci zazdroszczę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koleżanki!!!

Dzisiaj troszkę puźniej,spałam dłużej,a potem zakupy.W nocy przeszła burza,oj jak strasznie lało i grzmiało...

Anulko,wyślę Tobie te przepisy,ale narazie czasu nie mam,wpadłam na chwilkę żeby zobaczyć co u Was słychać .Jak znajdę chwilkę to wyślę te przepisy,może wieczorkiem.Co do Sopotu to ja nie wiem nic o domkach kempingowych,ale Sopot uwielbiam,a plaża w Kamiennym Potoku jest zaje...a!!!! Płyniesz,jest głęboko,a nagle wychodzisz na płyciznę ...super!!! 

Balbinko, jestem z Tobą myślami...

Marudko fajnie że urlop się udał.Najważniejsze to dobrze wypocząć na urlopie.

Greta,cieszę się razem z Tobą i gratuluję spadku aż 2 kg!!!

Juggin,pizza będzie moim daniem obiadowym na jutro  :-D Dzięki kochana za przepis!

Pozdrawiam gorąco.Idę zrywać wisienki  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko mnie właśnie chodzi o Kamienny Potok.

Tak Anulko,wiem,ale nie mogę Ci pomóc z tymi noclegami bo mieszkałam niedaleko Sopotu i nie były mi potrzebne domki.Napisałam tylko że strasznie mi się podoba w Kamiennym Potoku  :mrgreen: Dawno tam nie byłam...Może jak schudnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny! Jestem tu nowa. Kolejna proteinka,he he,he... W sumie na tej diecie jestem juz miesiąc. Czuje się świetnie tylko waga niezbyt mnie zadowala. W ciągu miesiaca schudłam tylko 6 kg. Dla mnie to aż 6 kg. Ale z tego co wiem inne dziewczyny schudły nawet 10 kg. Czy ja za mało schudłam jak sadzicie? Może ja jem za duzo choć wydaje mi sie że nie. Fakt że bywało tak iż nie trzymałam sie ściśle diety jak powinnam. Ale to tylko czasami przy jakimś wyjezdzie gdzie było trudno przestrzegać diety. Ruchu mam nie wiele bo mam małe dzidzi ale zainwestowałam w rowerek więc mam zamiar jezdzić. Może to mi pomoże wiecej schudnąć. A co najgorsze to waga teraz stanęła i nie chce drgnąć. Pozdrawiam Was wszystkie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny! Jestem tu nowa. Kolejna proteinka,he he,he... W sumie na tej diecie jestem juz miesiąc. Czuje się świetnie tylko waga niezbyt mnie zadowala. W ciągu miesiaca schudłam tylko 6 kg. Dla mnie to aż 6 kg. Ale z tego co wiem inne dziewczyny schudły nawet 10 kg. Czy ja za mało schudłam jak sadzicie? Może ja jem za duzo choć wydaje mi sie że nie. Fakt że bywało tak iż nie trzymałam sie ściśle diety jak powinnam. Ale to tylko czasami przy jakimś wyjezdzie gdzie było trudno przestrzegać diety. Ruchu mam nie wiele bo mam małe dzidzi ale zainwestowałam w rowerek więc mam zamiar jezdzić. Może to mi pomoże wiecej schudnąć. A co najgorsze to waga teraz stanęła i nie chce drgnąć. Pozdrawiam Was wszystkie. :mrgreen:

Witaj Jusia!!! 6 kg to bardzo dobry wynik!!!! Niektóre dziewczyny chciałyby tyle zgubić w miesiąc.Ciesz się kochana!!!! A zastoje wagowe niestety się zdarzają,bo organizm broni się przed dietą.Ale to minie.Pozdrawiam ,trzymam kciuki i wytrwałości życzę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem już zadowolona. A tak a propo, to bardzo smaczne przepisy ma Pani. Nie jednokrotnie je już wypróbowałam. Rewelacja.  Dziekuje jeszcze raz za pocieszenie. No i ciesze się że do Was dołączyła. Pozdrawiam wszystkie proteinki.

Cieszę się że potrawy z moich przepisów smakują.

I jeszcze jedna sprawa...Jusia,tutaj nie ma żadnej pani,wszystkie zwracamy się do siebie "po imieniu" albo pseudonimie.Ja jestem Śliweczka  :-D Witamy w Sekcie Czcicieli Twarogu  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.