Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam was Protalki drogie popoludniowa pora, wlasnie zjadlam obiado-kolacje tunczyk z folii pieczony w piekarniku( zadna rewelacja) przedtem upieklam sernik, ktory strasznie upadl i jest mokry, hmmm i wlasnie nie wiem co ja zle robie jak pieke ciasta protalowe to jakos mi nie wychodza :mrgreen:  taki antytalent jestem i juz wiec maz polecil mi was drogie panie zapytac hihi jak to robicie ze takie wam pysznosci wychodza? bo dzis nawet ten serniczek potrzymalam w piekarniku zeby nie opadl i opadl jeszcze bardziej niz ostatnio bez przetrzymania w piekarniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem protalki !

U mnie dzis duchota nie do wytrzymania. Z moimi bebechami już chyba jest wszystko ok. Jutro ruszam do diety od nowa, tzn. zacznę od samych białek, mam nadzieje że uda mi sie utrzymac ten spadek gwałtowny wagi, spowodowany zatruciem. zobaczymy.....bo jak już spadlo to byloby milo żeby nie wzrosło................. :mrgreen: .

Polu, Śliweczko - ja tez co roku robie dużo przetworów choc z roku na rok mniej, ja chyba jestem coraz leniwsza. Ogóreczki malosolne , na razie, kisna sobie w kamiennym garnku, a te do słoikow to potem. u mnie rodzina zajada sie oststnimi laty ogorkami krojonymi w ćwiartki w zalewie miodowo-musztardowej, pycha! I na protalu czasem też je podjadałam, chociaz ten mód..... :-D

Z owoców najchętniej robie powidła, dzemy lub kompoty, troche mroże w woreczkach - potem na zime.....pychota, a i do ciasta mozna. Jutro syn ma mi przywieżć z działki od rodzicow śliwki, to zajecie na wieczór murowane.

Wszystkim miłego popołudnia !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie miedzy innymi do Śliweczki i Anulki. Dziewczyny powiedzcie mi od jak dawna jesteście na Diecie Proteinowej i ile schudłyście? Widziałam że Anulka ma za sobą ponad 17 kg w długim czasie sie ich pozbywałaś? Chciałabym osiągnąć to co Wy.  A i mam pytanko jak moge stworzyć sobie taki wskaznik wagi jak macie proteinki? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie miedzy innymi do Śliweczki i Anulki. Dziewczyny powiedzcie mi od jak dawna jesteście na Diecie Proteinowej i ile schudłyście? Widziałam że Anulka ma za sobą ponad 17 kg w długim czasie sie ich pozbywałaś? Chciałabym osiągnąć to co Wy.  A i mam pytanko jak moge stworzyć sobie taki wskaznik wagi jak macie proteinki? Pozdrawiam.

Ja jestem na diecie protal od 1 stycznia,takie postanowienie noworoczne  :) Schudłam tyle ile widać na suwaczku,waga wyjściowa 140 kg  :mrgreen: a teraz 110,6kg,czyli schudłam prawie 30 kg  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwaczek robisz tak: klikaszna suwaczek którejś z nas,otworzy się stronka,tam robisz swój suwak i kopiujesz link bbCode który wklejasz w panelu sterowania (u góry strony) w edytuj sygnaturę (z lewej) w okno tekstowe.Zatwierdzasz i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwaczek robisz tak: klikasz na suwaczek którejś z nas,otworzy się stronka,tam robisz swój suwak i kopiujesz link bbCode który wklejasz w panelu sterowania (u góry strony) w edytuj sygnaturę (z lewej) w okno tekstowe.Zatwierdzasz i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was protalki popołudniową porą :-D

Witam nowe protalki, niech Moc protein będzie z Wami :)

Dzionek udany, waga nie leci do góry :) Dziś byłam u teściów przez jakiś czas (oczywiscie z protalowym papu :mrgreen: ) 

Zaraz pobiegnę robić czekoladowe ciasteczka z otrębów :D ciągnie mnie już do słodkiego, bo u teściów akurat szwagierka zrobiła ciaaaaasto....

Pozdrawiam i życzę nocnych spadków wagowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej protalki,

no jestem kochane i jakos przezylam :mrgreen: a ile nerwow zjadlam to tylko ja wiem (bo ja taki cykor jestem hehe)

wiec teraz czekam cierpliwie do wtorku mam wizyte u mojego gina gdzie zostana przeslane wszystkie wyniki

i wszystko bedzie jasne :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej protalki,

no jestem kochane i jakos przezylam :) a ile nerwow zjadlam to tylko ja wiem (bo ja taki cykor jestem hehe)

wiec teraz czekam cierpliwie do wtorku mam wizyte u mojego gina gdzie zostana przeslane wszystkie wyniki

i wszystko bedzie jasne :)

Balbinko jestes dzielna dziewczyna :mrgreen: Teraz tylko pozytywne myslenie do wtorku. O Pozytywne wibracje sie nie martw - każda z nas jest myslami z Tobą- ja na przykład na Twoje zdrowie dzis wzniose toast pepsi Light, Śliweczka pewnie odtańczy taniec, ktory zawsze na wszystko pomaga, odpedzimy wszystko co złe i przeslemy dobre duszki, aby Cię pilnowały i uspokajały.

To kiedy robisz pizzę? Pycha jest popijana Pepsałką :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny! Jestem tu nowa. Kolejna proteinka,he he,he... W sumie na tej diecie jestem juz miesiąc. Czuje się świetnie tylko waga niezbyt mnie zadowala. W ciągu miesiaca schudłam tylko 6 kg. Dla mnie to aż 6 kg. Ale z tego co wiem inne dziewczyny schudły nawet 10 kg. Czy ja za mało schudłam jak sadzicie? Może ja jem za duzo choć wydaje mi sie że nie. Fakt że bywało tak iż nie trzymałam sie ściśle diety jak powinnam. Ale to tylko czasami przy jakimś wyjezdzie gdzie było trudno przestrzegać diety. Ruchu mam nie wiele bo mam małe dzidzi ale zainwestowałam w rowerek więc mam zamiar jezdzić. Może to mi pomoże wiecej schudnąć. A co najgorsze to waga teraz stanęła i nie chce drgnąć. Pozdrawiam Was wszystkie. :mrgreen:

Witaj Jusia! Kochana, 6 kg w miesiac, to jest bardzo dobry wynik,no i przede wszystkim jest to zdrowe chudniecie, wiec organizm przy tym nie "zwariuje". Uwierz mi, przechodzilam juz wiele diet i zazwyczaj im szybciej na nich chudlam, tym szybciej kilogramy wracaly. Pomysl tez o tym, ze skora tez musi miec czas, zeby sie jakos stopniowo "dopasowac" do twoich mniejszych juz rozmiarow,a chyba zalezy ci na ladnym gladkim, jedrnym ciele. Wiec jestes na bardzo dobrej drodze, tak trzymaj i nie poddawaj sie! Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.