Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Polu - nienawidzę Cię!!!! Bo u mnie waga stoi oczywiście. Dlatego przestałam czekać na cud który nie zamierza nastąpić i zaczęłam brać spalacz tłuszczu. Starannie dobrany zresztą. I zobaczymy.

Jezu, za co??? :mrgreen:. Toż ja przesunęłam suwak o kilogram w dół, żeby dłużej z Wami zostać a tu mnie tak traktują. Śliweczko, dawaj stronkę do tej swojej pały, proszę. :-D.

Dziekuje bardzo Sliweczko,potem poszperam w tym,teraz wybieram sie na rower bo od 2 tygodni staram sie dzien w dzien jezdzic rowerem,oj bylo ciezko z jednej strony dopiero nauczylam sie jezdzic to zasluga mego mezczyzny ktory naklonil mnie i nauczyl pomimo moich silnych oporow,ale warto bol kregoslupa omija mnie szerokim lukiem od czasu gdy jezdze rowerem,a i wrescie poczulam ze mam miesnie brzucha :) lepiej sie czuje i oddycham wrescie,dziewczyny ja mam pluca :) to 2 miesiac od kiedy rzucilam smierdzace papierosy,jest dobrze teraz tylko odparowac zbedny tluszcz,pozdrawiam :) :D :-D

Ja też próbowałam jeździć na rowerze, ale któregoś ranka obudziłam się 'bez rąk'. Tzn. one były ale ich nie czułam. Możecie sobie wyobrazić moje przerażenie? Lekarz, wypytawszy mnie co robiłam poprzedniego dnia, stwierdził, że mam zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa i zalecił zmianę roweru (to był góral). Władza w rękach na szczęście wróciła, ale zarzuciłam jazdę na rowerze raz na zawsze. Czasem korzystam z ławeczki syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytah SMACZNEGOOOOO.......post-12859-1248589085_thumb.gif a ja nie mogę....post-12859-1248589129_thumb.gif

Malinko, może to jakieś duchy szwendały się po domu, a zwierzaki ponoć wyczują...post-12859-1248589616_thumb.gif

Wiesz Benek,ja też o tym pomyślałam,bo to już nie pierwszy raz i nie ma jakiegoś rozsądnego wytłumaczenia tego jej zachowania.

Śliweczko ,bardzo dziękuję za życzenia imieninowe :mrgreen: .

Mam teraz@,to na razie się nie ważę,poczekam i zrobię to po białkach.Miłego popołudnia.

Witam Martę nową Protalinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola przesadzasz! uwierz wadze, bo ja już gratulować Ci chcę .....post-12859-1248612026_thumb.gif

Co do Dody to śpiewała, najpierw w mieście trzy razy zanik napięcia był, miasto ciemność opanowała, co by Doda zaśpiewała. ponoć w każdym mieście gdzie śpiewa prąd siada <Doda elektroda>. Nie przepadam za nią choć kilka piosenek podoba mi się, jej wygląd też mi nie przeszkadza, wręcz śmiem twierdzić, że nie obraziłabym się na Stwórce jakby mnie taką urodą obdarzył, ale ten jej móżdżek......niby wysokie IQ a....jakby coś jej brakowało. Jak usłyszałam przez okno jak śpiewa Boys, boys, boys - Sabriny to .......niczym się nie różni od wykonania Sabriny. Użyłam słowa LAFIRYNDA bo mi się przypomniał film "Tygrysy Europy" jak Rewiński tak nazwał swoją żonę jak sobie suszyła włosy <idź mnie z tą wichurą> którą grała Kasia Figura.

Greta BRAWO!post-12859-1248612631_thumb.gif3 kilo to dużo!

Kasias jak możesz żyć bez kawy nawet tej bezkofeinowej, to gdy bolą Cię nerki to odstaw ją na chwilę, lepiej pić wtedy wodę. Albo ogranicz do jednej dziennie ale tylko wtedy jak odczuwasz ból.post-12859-1248613841_thumb.gif A przy jakim wyniku tyjesz? może dla mnie to będzie jakąś wskazówką.

Samanta - zgrabnym ciałem; gładką skórą, której nie trzeba jeszcze prasować z wieczora i rano; bujną czupryną, w tym mamy dwadzieścia lat a nie ciąże .......brrrry teściowe....brrry chociaż jedno i drugie może mnie jeszcze spotkać. post-12859-1248613695_thumb.gif

Martuska u nas wszystko jest możliwe nawet te niemożliwe staje się możliwe. A jak już jest możliwe, to nigdy już nie będzie niemożliwe.....post-12859-1248614081_thumb.gifpost-12859-1248614228_thumb.gif

Śliweczko, żywych należy się bać....a nie umarłych. A może przystojny wampirek Cię uspokoi...post-12859-1248617258_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalki !!!!!

dzisiaj jestem spozniona z poranna kawa ale za to jestem z popoludniowym deserkiem :-D

wiec tak, pospalam sobie dluzej a potem z rodzinka bylam nad jeziorkiem troche polazilam i spalilam pewnie kilka kalori :mrgreen:

witam nowa protalke Marte !!!!!

i oczywiscie Wszystkiego naj, naj, najlepszego dla ANULEK i HANULEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, żywych należy się bać....a nie umarłych. A może przystojny wampirek Cię uspokoi...post-12859-1248617258_thumb.gif

Oj tak,wiem...Ale pewnie dziwnie będę się czuła jak mój pies zacznie w nocy szaleć  :) Mam tak zawsze jak się nasłucham albo naoglądam  :mrgreen: Po obejrzeniu filmu "Egzorcyzmy Emily Rose " do tej pory o godz.trzeciej w nocy portkami trzęsę  :) ,a oglądałam go jakieś 2 lata temu.Kto oglądał ten film pewnie wie o czym mówię  :) Ale tak ogólnie to bojaźliwa nie jestem  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to za co?! jeszcze się pyta! Za to że schudłaś tyle ile chciałaś a ja nie!!!

Wiesz Samanto, na diecie jestem od 24 kwietnia, czyli ponad 3 miesiące. Grzeszyłam sporadycznie, nie dogadzałam sobie 'zeberkami', ciastami 'nana', itp. Mam na sumieniu truskawki 3 razy, wiśnie 1 i kawałek tortu w urodziny córki. To chyba niewiele, prawda? :mrgreen:

Beniu, jeszcze zdążysz mi pogratulować :-D. Jak stanę na wadze i pokaże za każdym razem 63 to jej uwierzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak,wiem...Ale pewnie dziwnie będę się czuła jak mój pies zacznie w nocy szaleć :) Mam tak zawsze jak się nasłucham albo naoglądam :mrgreen: Po obejrzeniu filmu "Egzorcyzmy Emily Rose " do tej pory o godz.trzeciej w nocy portkami trzęsę :) ,a oglądałam go jakieś 2 lata temu.Kto oglądał ten film pewnie wie o czym mówię :) Ale tak ogólnie to bojaźliwa nie jestem :-D

Oglądałam Śliweczko, oglądałam i tez nieraz mam pietrapost-12859-1248625300_thumb.gif. W moim zyciu trzy razy przeżyłam coś czego nie umiem ubrać w słowa, byly to spotkania III stopnia <dla mnie> nie zapomnę ich do końca życia. dzieki tym 'spotkaniom' mniej się boję, ale boję. Przepraszam ale moim zamiarem nie było Was nastraszyć, potem chcialam to obrucić w żart....no z tym wampirem. Dzisiaj jak ogladam takie filmy to juz na początku az do samego końca tłumaczę sobie 'to wszystko jest ze steropianu...' i jakos dociągne do końca filmu....post-12859-1248625378_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam Śliweczko, oglądałam i tez nieraz mam pietrapost-12859-1248625300_thumb.gif. W moim zyciu trzy razy przeżyłam coś czego nie umiem ubrać w słowa, byly to spotkania III stopnia <dla mnie> nie zapomnę ich do końca życia. dzieki tym 'spotkaniom' mniej się boję, ale boję. Przepraszam ale moim zamiarem nie było Was nastraszyć, potem chcialam to obrucić w żart....no z tym wampirem. Dzisiaj jak ogladam takie filmy to juz na początku az do samego końca tłumaczę sobie 'to wszystko jest ze steropianu...' i jakos dociągne do końca filmu....post-12859-1248625378_thumb.gif

Ale nic się nie stało i nie musisz przepraszać  :-D Lubię horrory,ale ostatnio jakoś mniej ich oglądam...z upływem lat coraz bardziej się boję :mrgreen:  A wampirek jest bardzo przystojny,ale wolę tego wampirka który mieszka ze mną od kilkunastu lat pod jednym dachem i mąż się nazywa  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLA nie dziw się że dziewczyny Ci zazdroszczą bo ja też do nich należe. Ale mam nadzieje że mi tez ktos bedzie zazdrościł w przyszłości,he he he.. Dojście przeciez a raczej dotrwanie do upragnionej wagi to jest naprawde rewelacja.  Szkoda dziewczyny że nie mogę z Wami posiedzieć przy kawce. Niestety mój synuś jest mały i musze z nim jadać śniadanka. Szkoda!!! Ale ciesze sie że moge do Was napisać i uzyskiwać od WAs tak cenne rady! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dzisiaj ze mna sie dzieje kobitki ale caly czas bym jadla i jadla :mrgreen:

zjadlam juz 6 parowek (drobiowych wedzonych pychotka), 100 g lososia wedzonego, jajecznice na szynce z indyka, 2 jogurty

i jeszcze cos bym wszamala :-D oczywiscie to przez caly dzien :)

acha i jeszcze wypilam kilka kaw i 1,5 litra wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Samanto, na diecie jestem od 24 kwietnia, czyli ponad 3 miesiące. Grzeszyłam sporadycznie, nie dogadzałam sobie 'zeberkami', ciastami 'nana', itp. Mam na sumieniu truskawki 3 razy, wiśnie 1 i kawałek tortu w urodziny córki. To chyba niewiele, prawda? :mrgreen:

Zeberki to i ja nie mam na sumieniu, o ciastach nana nic nie wiem, ale niestety przerwałam dietę na jakiś czas i widzę że powrót to już nie jest to samo.

Bardzo mi jest trudno i naprawdę załamuję się jak co rano widzę to samo na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie serdecznie, a w szczególności Hanny i Anny :mrgreen: . Na razie tylko Mallinka :-D :-D :-D się ujawniła , ale może jeszcze jakas Proteinka nam się przyzna...

Martuska witam wśród Protalek i życzę Ci szybkich i skutecznych spadków :)

Polu, mam wrażenie, że Ty nie lubisz III Fazy, ale ja się cieszę, bo dłużej zostaniesz z nami :D . I jeszcze bardzo gratuluję i podziwiam :)

Samanto z tymi kapciami za darmo oczywiście przesadziłam, kapcie są przynajmniej 2 razy tańsze niż w innych miejscach, gdzie mogę je kupić

Greto, gratuluję 3kg to bardzo fajny wynik :-D

Ja dzisiaj wspięłam się na 2 góry i bardzo dobrze się czuję. Widok z Sokolicy na przełom Dunajca po prostu trzeba zobaczyć, bo nie sposób go opisać. JEST OSZAŁAMIAJĄCY, wijąca się rzeka opływająca Sokolicę ze wszystkich stron i grzbiet góry wznoszacy sie pionowo nad Dunajcem zapada w pamięci na zawsze.

Niestety dieta trochę odpłynęła, bo po górskich wyprawach zamarzył mi sie deserek i uległam :D

Czekam na karę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.