Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sliweczko patrzac na twoj suwaczek ktory ciagle idzie w porzadana strone to jeszcze mnie przescigniesz :-D

Oj,ja mam dużo więcej do zgubienia niż Ty Balbinko.Pewnie gdybym nie podjadała od czasu do czasu niedozwolonych rzeczy to moja waga byłaby łaskawsza,ale ciężko jest nie podjadać będąc tak długo na diecie i wiedząc że jeszcze tyle mam do zgubienia  :) Pomalutku,ale mam zamiar zgubić cały zbędny balast.Niestety to jeszcze potrwa,także wszystkie już będziecie cieszyć się swoimi szczupłymi ciałkami ,a ja dalej będę dietować  :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam na łono Protalowe po moich "zatruciowych" przebojach ale waga którą gwałtownie straciłam już prawie odrobiona, tzn z 4 straconych kg 3 weszły na powrót, tak wiec za chwile zmienię suwaczek i walczę dalej. Jestem na samych białkach ( bez grzeszków) więc mysle że niedługo znów odnotuje spadek...oby ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko patrzac na twoj suwaczek ktory ciagle idzie w porzadana strone to jeszcze mnie przescigniesz :-D

Tak tak Balbinko - masz racje - ja tez sie boje, że nasza kochana Śliweczka nabrała tempa i....fiu i mnie prześcignie w spadku wagi...ale co tam szczerze jej tego życze. :mrgreen:

A poza tym wspierając nas wszystkie i tak ma na koncie najwiecej utraconych kilosków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziwczynki!Chciałam bardzo pochwalić Przepis na leczo, przepraszam ale nie pamiętam która z Was dała ten przepis podejrzewam że Śliweczka. Jest pyszny!!! Wkońcu moje dania nie są monotonne tylko prawie takie jak te z przed diety. Mam zamiar zrobić jeszcze tę PIZZE. Tylko mam pytanie, czy nie za mało sera żółtego wychodzi z tej porcji co jest podana? Czy ją podwajacie,dajecie 2 twarożki?  Pozdrawiam gorąco protalki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popłudniowo

Wczoraj mieliśmy okropne wydarzenie, ponieważ musiałam usunąć z pupy Męża kleszcza. Całe szczęście był mały i nieopity krwią, więc nie mógł długo pasożytować. Teraz oczywiście wszędzie widzę kleszcze :)

Tearaz o czymś przyjemniejszym :) Dzisiaj weszliśmy na Trzy Korony. Staliśmy prawie godzinę w kolejce na platformę widokową :mrgreen: Pozytywne jest też to, że dzisiaj w ogóle nie grzeszyłam :)

Zuziu śliczne ciasto

Pozdrawiam Was serdecznie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mozecie mi napisać co z tym serem?

Podwoić porcje żeby wystarczyło na pizze czy zrobić z jednej porcji jaka jest podana w przepisie?

Jusia, ja nie robiłam pizzy, ale serka z przepisu Śliweczki wychodzi sporo, wydaje mi się, że spokojnie Ci starczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko Wy to się zabawiacie na tych wakacjach :mrgreen:

Normalnie para sado - maso :-D

Jusia ja dałam trochę mniej skadników niż w przepisie,

na pizze, ale to dlatego, że mam małą okrągłą formę

- chyba średnica około 20 cm. Ale polecami Ci tą pyszną

pizzę - naprawdę warto.

Zuziu - super ciacho. Mi to tak nie chce nic ładnie rosnąc,

mam nadzieje, że to tylko dlatego, że piekarnik chyba od dołu

za bardzo nie grzeje. A nie że tak straszne ze mnie beztalenicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko jesteś pewna że wystarczy? Bo przecież z jednej kostki sera to tak nie wiele mi sie wydaje że wyjdzie. A nie chce zeby brakło i dodawać normalnego, bo to grzech,he he..... 

Dziękuje że się ktoś odezwał, bo już się bałam że ktoś  kto jest tu nowy to go ignorują. Znaczy sie nie należą do starej paczki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.