Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Protalki!!!

dlugo mnie nie było,ale już się stęskniłam za Wami i trochę poczytałam.Muszę

Wam powiedzieć ,że mimo super wyżerki na wczasach-stół szwedzki itp. lody ,piwko ,ciacha,i inne niedozwolone zarełka-po powrocie bałam się wejść na moją wagę---

NIE PRZYTYLAM!!!!!!!!!!! ważę podobnie jak 3tygodnie temu 67kg!!!!

trudno mi było w to uwierzyć ,ale od początku używam jednej starej wagi łazienkowej i wg niej cieszyłam się i cieszę z wyników tej diety.

SERDECZNIE gratuluję Wam efektów i ja też wracam do mojej 3fazy -bo za 2 tygodnie mam w rodzinie wesele POZDRAWIAM PA CAŁUSKÓW 102.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was wieczorkiem Protalki drogie, ale dzis nagrzeszykam oj :-D , dwa pierogi, sernik i cukrem pudrem ale z sera chudego(wiec pol protalowy) pare paluszkow oj oj , ato wszystko przez urodzinki meza, wiecej grzechow nie pamietam :mrgreen: jutro na wage nie wchodze, a i probuje wkleic nowy suwaczek, ciekawe co wyjdzie

d35800ddc3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane przy porannej kawce,weteranki i nowe koleżanki.skończyła się @ i waga zaczyna spadać,w czwartek białeczka to będzie jeszcze bliżej wyjściowej :-D .Zuza ,ale drożdżówka :mrgreen:

na pewno skorzystam z twojego przepisu.

Martusiu,specjalistką od suwaczków i wszelkich spraw technicznych jest nasza Śliweczka,ja szczerze powiem nie bardzo się na tym znam i dawno już nie mam suwaczka :) .

Pollu,czekam już na Twoją III fazę,a potem na IV Juggin ,Ty też się nie ociągaj.

Bożenko,życzę dalszego miłego urlopowania,fajnie ,że masz możliwość dostępu do internetu i możesz nam zdawać relację na gorąco :) .

Marudko laska z Ciebie :) .Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry PROTEINKI!

Juggin, Mallinko - dziękuję :)

Ja teraz raczę się kromeczką chlebka i jak go skończę

to 'zapodam' sobie koktajl <MNIAM> Benek poszłam za

Twoim przykładem i trochę zmodyfikowałam przepis, żeby

było bardziej dozwolone (ten coctail a'la J.Lopez)

- czyli zrezygnowałam z owoców :-D

Dzisiaj spotykam się z moją przyjaciółką - dopiero co

się zakochała - więc możecie sobie wyobrazić jak bardzo

chodzi z głową w chmurach :) cały czas mówi o swoim

mężczyźnie.. Chyba już wiem o nim więcej niż o niej :mrgreen:

A ja sobie dzisiaj znowu PRZYTYŁAM.. nie narzekam, bo to

moja wina. Nie wiem kiedy uda mi się wziąć w garść.

A zbliżam się niemiłosiernie do złej wyznaczonej granicy..

Może mnie to tak trochę oprzytomni. Jeśli wypiję dzisiaj

w knajpie tylko wodę i nic nie zjem, albo tylko sałatkę,

żeby nie było - to będzie sukces!!!

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziwwczynki-Proteinki!!!

Witam Was mile,bo dzień zapowiada się u mnie piekny i słoneczny. No i z pewnością spedze go na podwórku z moim synusiem. Powidzcie mi fdziewczyny, czy Wy jeśli stajecie na wage to rano czy raczej wieczorem? Bo u mnie coś waga szwankuje. Rano pokazuje mniej niz popołudniu .Niby to,ok 0,5kg. To nie wiele ale dla takich jak ja to jest wkurzające. 

Aaaaa i czy mozecie mi powiedzieć czy podczas diety jakoś ćwiczycie? Bo ja zakupiłam sobie rowerek treningowy zeby pojezdzić. No i chodze na basen z moim synkiem raz w tyg. więc troche ruchu jest. Mam nadzieje że to pomoze zrzucić te nieszczęsne kilogramy...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny powiedzcie co zrobic jak mam suwaczka w prywatnym notatniku,czy moge go jakos sprowadzic na wlasciwy tor? :-D

Bardzo dużo jest pytań o ten suwaczek. Dlatego poszukałam trochę

w naszych postach i znalazłam bardzo fajną instrukcję obsługi

od samego początku dla tych które jeszcze nie mają w ogóle nic

a tez by chciały..

i zapisałam ją sobie na komputerze, żeby móc pomóc - w nagłych

przypadkach :mrgreen:

Od razu zastrzegam, że prawa autorskie do tego ma tylko i wyłącznie

DO-DA. Mam nadzieje, że nie będziesz mi miała tego za złe, że zacytują

Twoją wiadomość!!

--------------------------------------------------------------------

Napisane: 13.07.2009, 14:02

Do-Da

Pytasz jak wstawic tu miarke, ja tez nie bardzo wiedzialam na poczatku,

ale dziewczyny mi wszystko wyjasnily, wiec teraz ja tobie wyjasnie, najlepiej

jak potrafie.

Musisz najpierw wejsc na strone z suwaczkami np www. tickerfactory.com

i tam sobie wybrac wzor, ktory sie podoba.

Dobrze jest otworzyc te strone w drugim oknie, tak, zeby miec dostep do

strony z forum, bedzie ci latwiej to szybko skopiowac.

Kurcze, nie wiem czy znasz angielski, bo strona z suwakami jest po angielsku.

Ale chyba sie nie obrazisz jak ci to wszystko wyjasnie dokladniej, prawda?

Ale po kolei:

1) masz otwarte dwie strony jedna z forum druga z suwakami

www.tickerfactory.com

2) zaczynasz od tej z suwakami, kliknij tam na pasek weight loss

3) pokaze sie "select your ticker ruler" i tam sobie wybierz pasek,

ktory ci sie podoba, sa sliczne:-) zazbacz ulubiony i kliknij next

4) pokaze sie "select your ticker slider", robisz podobnie - wybierasz

najpiekniejszy i zatwierdzasz klikajac w "next"

5) teraz najwazniejsze, przejdziesz na stone, na ktorej wpiszesz swoje

dane, wybierz najpierw PIN, to pozwoli ci pozniej wprowadzac zmiany

na suwaku jak juz schudniesz,

6) w privacy- zaznacz ktoras z opcji, ja zaznaczylam "public data"

7) Track- zaznacz "weight change"

weight measurement (wymiary)- zaznacz opcje w kg

9) teraz musisz wpisac wage- target weight (docelowa), starting

(poczatkowa), current (obecna)

10) jest tez rubryka obliczajaca BMI jesli chcesz te dane zamiescic

na suwaku

11) kliknij w next i juz gotowe, pokaze ci sie twoj suwak zapisany

w formie cyfrowej, ty bedziesz musiala skopiowac HTML, ale to

za chwile ,na razie zostaw te strone, nie zamykaj!!

12) teraz idz do strony z forum, ktora masz otwarta w drugim oknie

13) wejdz w "panel kontrolny"

14) po lewej stronie masz "dane osobiste", kliknij w "edytuj sygnature"

15) wyskoczy ci duze biale oknienko

16) skopiuj swoj suwak w wersji HTML i wklej w to okienko

17) na koncu kliknij "save HTML"

18) koniec

Wiem , wiem, duzo tego wyszlo, prosciej jest to zrobic, niz opisac:-)

Mam nadzieje, ze niczego nie pominelam

Powodzenia!

_______________________________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kobiety - Protalowe Sekciary :-D

Cześć Dziwwczynki-Proteinki!!!

Witam Was mile,bo dzień zapowiada się u mnie piekny i słoneczny. No i z pewnością spedze go na podwórku z moim synusiem. Powidzcie mi fdziewczyny, czy Wy jeśli stajecie na wage to rano czy raczej wieczorem? Bo u mnie coś waga szwankuje. Rano pokazuje mniej niz popołudniu .Niby to,ok 0,5kg. To nie wiele ale dla takich jak ja to jest wkurzające. 

Aaaaa i czy mozecie mi powiedzieć czy podczas diety jakoś ćwiczycie? Bo ja zakupiłam sobie rowerek treningowy zeby pojezdzić. No i chodze na basen z moim synkiem raz w tyg. więc troche ruchu jest. Mam nadzieje że to pomoze zrzucić te nieszczęsne kilogramy...!

No więc rano waga jest dla nas zawsze bardziej łaskawa, ja mam wachania nawet do 1,2 kg miedzy ważeniem porannym ( tylko po siusiu i prysznicu) a popołudniowym ( po powrocie z pracy, po dwóch juz posiłakach). Nie ma co sie wkurzac :) tylko obrać wynik ranny lub wieczorny jako ten z suwaczka ( ja jestem z tych bardziej optymistycznych i sugeruje sie tylko tym rannym :mrgreen: ).

Co do ćwiczeń - w I fazie zakazane, w II fazie dozowolone umiarkowanie np. wchodzenie po schodach, spacery itd. Niektóre dziewczyny i biegaja i siłownie odwiedzają, ale...osobiscie uwazam ze wystarczy poranna gimnastyka, a basen to napewno jest świetnym rozwiazaniem i efekty będą. Ja osobiscie jestem leń ćwiczeniowy- co najwyżej butelke z woda do ust podnosze i to cały mój wysiłek fizyczny :)

Kochane Panie pogoda niefajana nad morzem i 100 km od morza, wiec sie nie wybierajcie ( nawet myslami ).Ale jutro ma byc już ślicznie. Ja na weekend znów jade do mamy :) , a co.. trzeba nawracać moja rodzinke na drogę wielbienia białka :D A poza tym nie ma jak przytulic sie do mamy i wtedy wszystkie troski nie funkcjonują :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie porannie

Dookoła mnie jeszcze wszyscy śpią, ale ja chciałam się z Wami przywitać i wypić kawkę. :mrgreen:

Kasiu, śliczny suwaczek naprawdę barzo do mnie przemawia :)

Jusia, ja też tak jak Juggin ważę zdecydowanie więcej po południu niż rano. Ale dziewczyny miały różnie, więc to jest sprawa indywidualna :-D

Dzisiaj zapowiadają nam deszcz i burzę po południu, ale jednocześnie gorący dzień, więc nie wybieramy się w góry. Idziemy nad zalew czorsztyński oglądać zamek w Niedzicy i mam nadzieję, że popłyniemy statkiem "Biała Dama" do ruin zamku w Czorsztynie. Mamy tam kilka kilometrów, ale raczej po płaskim, więc będzie to tylko spacer. Pieniny oprócz pięknych gór, spływu tratwami mają jeszcze zalew, gdzie można pływać. Jest to naprawdę wspaniałe miejsce na spędzenie urlopu. Polska jest najpiękniejsza na świecie, wiem co mówię, bo trochę po świecie jeździłam :)

Pozdrawiam wszystkie Proteinki i życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepis wrzucę na stronkę z przepisami.

Pozdrawiam!!

Zuzia czy mogłabys rozwinąc przepis o kolejne etapy przygotowania drożdżówki, tak łopatologicznie jak dla antytalencia kulinarnego, bo niestety ja jak nie mam przepisu to z podanych składnikow moze mi wyjśc zarówno drożdzówka jak i np. gulasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam kochane protalki w słoneczny acz chłodny dzionek :)

Cześć Dziwwczynki-Proteinki!!!

Witam Was mile,bo dzień zapowiada się u mnie piekny i słoneczny. No i z pewnością spedze go na podwórku z moim synusiem. Powidzcie mi fdziewczyny, czy Wy jeśli stajecie na wage to rano czy raczej wieczorem? Bo u mnie coś waga szwankuje. Rano pokazuje mniej niz popołudniu .Niby to,ok 0,5kg. To nie wiele ale dla takich jak ja to jest wkurzające. 

Ja ważę się rano - popołudniu przybywa mnie około 1-2kg

Aaaaa i czy mozecie mi powiedzieć czy podczas diety jakoś ćwiczycie? Bo ja zakupiłam sobie rowerek treningowy zeby pojezdzić. No i chodze na basen z moim synkiem raz w tyg. więc troche ruchu jest. Mam nadzieje że to pomoze zrzucić te nieszczęsne kilogramy...!

Hehe, moja jedyna gimnastyką jest mój niespełna 3-letni synuś - ma chyba adhd :-D no i obowiązki domowe.

Dziewczyny, wczoraj nagrzeszyłam, i to najgorsze że z pełną premedytacją :/ zjadłam prawie cała torebkę chrupek kukurydzianych. Waga mnie dziś za to pokarała dodatkowym prawie kilogramem :mrgreen: Mam za swoje  :)

Dziś będę miała gości :D Szwagierka z córką i teściowa :-D Trzeba troszke ogarnąć mieszkanko i zrobić zakupki :-D

Fajnie tak czytać o Waszych sukcesach wagowych, a Ty Marudko naprawdę swietnie wygladasz, a tłuszczyk tu i ówdzie mi też został (pociążowy), ale pod ubraniem wcale tego nie widać, bez ubrania tez nieznacznie jak twierdzi mój mąz :) Więc moim zdaniem z taka figurką śmiało możesz wchodzić do III fazy :-D Juggin, Ty też nie masz na co czekać laseczko :D

Pola, cieszę się że Ty też juz dołaczasz do obywatelek III fazy :-D GRATULACJE :*

Śliweczko, zanim sie obejrzysz to będziesz w III fazie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze słonecznego  Podlasia!

Dziękuje Śliweczko za wsparcie i odpowiedz. Poprostu pomyślałam że te proteinki które juz troche schudły trzymają się razem a te nowe co zaczynają takie jak ja to muszą trzymać się z tymi nowymi. Ale pewno się myliłam. Przynajmniej wiem że na Ciebie i Twoje przepisy mogę liczyć. Są naprawde pyszne.

Jedzenie ich sprawia przyjemność. Nie czuć wtedy że jest się na diecie. Jeszcze raz dziękuje!!! Pozdrawiam.

Dziękuję Jusiu! Wszystkie tu trzymamy się razem.Ja jestem tu najdłużej i co chwilkę dołączają nowe Proteinki i wszystkie są mile widziane i wszystkim jednakowo pomagamy.Również pozdrawiam.

Kochane Protalki!!!

dlugo mnie nie było,ale już się stęskniłam za Wami i trochę poczytałam.Muszę

Wam powiedzieć ,że mimo super wyżerki na wczasach-stół szwedzki itp. lody ,piwko ,ciacha,i inne niedozwolone zarełka-po powrocie bałam się wejść na moją wagę---

NIE PRZYTYLAM!!!!!!!!!!! ważę podobnie jak 3tygodnie temu 67kg!!!!

trudno mi było w to uwierzyć ,ale od początku używam jednej starej wagi łazienkowej i wg niej cieszyłam się i cieszę z wyników tej diety.

SERDECZNIE gratuluję Wam efektów i ja też wracam do mojej 3fazy -bo za 2 tygodnie mam w rodzinie wesele POZDRAWIAM PA CAŁUSKÓW 102.....

Witaj Doris!!! No,naprawdę długo Ciebie nie było...Cieszę się że Twoja waga się utrzymuje,oby tak dalej.Odzywaj się częściej,pisz jak Ci idzie utrwalanie.Pozdrowionka.

dziewczyny powiedzcie co zrobic jak mam suwaczka w prywatnym notatniku,czy moge go jakos sprowadzic na wlasciwy tor? :D

Ten suwaczek niech tam już jest,a na nowo skopiuj i wklej go w panelu sterowania w edytuj sygnaturę.

Cześć Dziwwczynki-Proteinki!!!

Witam Was mile,bo dzień zapowiada się u mnie piekny i słoneczny. No i z pewnością spedze go na podwórku z moim synusiem. Powidzcie mi fdziewczyny, czy Wy jeśli stajecie na wage to rano czy raczej wieczorem? Bo u mnie coś waga szwankuje. Rano pokazuje mniej niz popołudniu .Niby to,ok 0,5kg. To nie wiele ale dla takich jak ja to jest wkurzające. 

Aaaaa i czy mozecie mi powiedzieć czy podczas diety jakoś ćwiczycie? Bo ja zakupiłam sobie rowerek treningowy zeby pojezdzić. No i chodze na basen z moim synkiem raz w tyg. więc troche ruchu jest. Mam nadzieje że to pomoze zrzucić te nieszczęsne kilogramy...!

Ja na wagę staję i rano i wieczorem i porównuję wyniki,ale wieczorem mam czasem do 1,5 kg.więcej.Co do ćwiczeń to z tym  u mnie kiepsko  :-D Czasem jeżdżę rowerem,ale boję się że na dłuższą metę rower tego nie wytrzyma  :mrgreen: Jak jest ciepło to chodzę nad jeziorko popływać (walczę przy okazji z moimi obwisłymi ramionami) Obiecałam sobie że jak osiągnę wagę 110 kg to zacznę biegać,ale nie wiem czy dam radę, bo jakoś ciężko jest biegać z taką wagą  :-D

 

Śliweczko, zanim sie obejrzysz to będziesz w III fazie :)

Hehe,mam nadzieję że stanie się to szybko  :-D Dukan wyliczył że potrwa to jeszcze do maja  :)  

Moja waga 100 g w dół,jak codzień  :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego dnia życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczo piękne plany z tym bieganiem. Ja od jakiś dwóch tygodni

próbuję tak żeby tylko raz w tygodniu.. Ale jak wstaję rano w sobotę..

mimo, że wcześnie.. to wolę się zabrać za pieczenie chleba na kolejny

tydzień zamiast iść się przewietrzyć. Ale chyba wypadałoby. Więc jeszcze

nie udało mi się zacząć. Tyle, że moja koleżanka od biegania mi się

przeprowadziła 30km dalej... To taka moja wymówka.. :mrgreen:

Może jakiś aerobik zacznę ćwiczyć. Mam matę do tańczenia, chyba

trzeba będzie ją odkurzyć. Polecam ją wszystkim, bo człowiek się

rusza cały - a przyjemność jest na prawdę z tego i ubaw jak ktoś

stawia pierwsze kroki.

O tak - od jutra zaczynam, no bo dzisiaj ta WODA z koleżanką :-D

Edytko moja kochana, ja mam tłuszczyk, ale nie po ciąży tylko ze

słodyczowego obżarstwa. Więc Ty jesteś usprawiedliwiona, a ja nie.

Tyle, że się nie martwię bo i takiego ja Twój w końcu chyba nabędę

HIHIHI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.