Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

od jutra powinnam zaczac 5 dni protein z warzywami - moze lepiej powtorzyc "uderzenie" protalem1? czy kontynuowac protal2 jak gdyby nigdy nic? waga w ciagu dnia wskazywala 72,5kg, a przed chwila 73kg :-D i jeszcze pare pytan - czy mozna jesc wedzonego lososia, wedzonego halibuta i wedzonego kurczaka??? prosze, odpiszcie.... dziekuje i pozdrawiam :-D

Witaj Principessa! Sama sie juz przekonalas , ze ta dieta dziala, wiec teraz nie mozesz sie poddac.

Ja bym radzila nie robic ponownie uderzeniowki, bo nie zadziala tak jak za pierwszym razem, a poza tym lepiej sobie nie robic zamieszania w organizmie. Trwaj w fazie drugiej, ale bardziej sie pilnuj. Dziewczyny, ktore maja wieksze doswiadczenie niz ja pisza, ze trzeba jesc duzo miesa i ryb, a troche mniej nabialu. Poza tym lepiej nie jesc nabialu wieczorem.

Ryby mozna jesc w kazdej postaci-wedzone tez. Uwazaj tylko i nie przesadzaj z iloscia, bo to, co wedzone zawiera duzo soli, a nam przeciez chodzi o to, zeby soli spozywac jak najmniej.

I pamietaj, zeby pic duzo wody. Grzechy zdarzaja sie kazdemu, wazne, zeby sie szybko opamietac i wrocic na droge cnoty:-)

Mysle, ze wedzonego kurczaka tez mozna, oczywiscie bez skory. Ja go osobiscie nie jadam, bo nasluchalam sie zbyt wielu "niesmacznych" historii o jego produkcji, ale decyzja nalezy do ciebie, tylko pamietaj, zeby nie jesc skrzydelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.... wszystkie :-D jesli pomijam jakiegos pana, przepraszam. mam ochote podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem, w duzym skrocie: mam 31 lat, 153 cm wzrostu i zawsze mialam figure typu "mala pulchna", ale oscylowalam w normie (tej gornej, ale zawsze norma, hehe), czyli 48-56kg. zawsze wymyslalam sobie od grubasow (...) i probowalam roznych diet, glodowek, przez jakis czas zmuszalam sie nawet do wymiotow, niestety :oops: ... podczas ciazy "popuscilam sobie" i przytylam 24kg, czyli z 52kg dotarlam az do 76kg. juz 4 dni po porodzie wazylam 62kg, 14 kg "zeszlo" samo :-D moje cialo, niestety, zapamietalo jednak te wage, i... synek ma teraz prawie 3,5 roku. ja jestem wlasciwie w separacji z mezem - stres i jego "zazeranie" odegralo swoja role w przybieraniu na wadze. 30 czerwca 2009 wazylam 75kg. poniewaz nieco wczesniej wpadla mi w rece ksiazka dr Dukan, a synek 1 lipca wyjechal z mezem na wakacje... zaczelam diete Protal :grin: jestem przekonana o jej slusznesci i "realnosci", jest dopasowana przede wszystkim do psychiki kogos, kto lubi jesc 8-) chce osiagnac wage 49kg. "uderzenie" trwalo 10 dni, potem troche wolniej, ale i tak bylam w euforii, bo 22 lipca waga pokazala 69kg! :-D jednak przez ostatni tydzien niby zachowywalam zasady diety, ale... zjadlam wieprzowine, drob ze skora oraz nieziemskie ilosci ryb, tazke smazonych oraz panierowanych :-D a dzisiaj bedac z synkiem w zoo nie oparlam sie i zjadlam mu prawie polowe loda :lol: ratunku!!! prosze o wsparcie! od jutra powinnam zaczac 5 dni protein z warzywami - moze lepiej powtorzyc "uderzenie" protalem1? czy kontynuowac protal2 jak gdyby nigdy nic? waga w ciagu dnia wskazywala 72,5kg, a przed chwila 73kg :-D i jeszcze pare pytan - czy mozna jesc wedzonego lososia, wedzonego halibuta i wedzonego kurczaka??? prosze, odpiszcie.... dziekuje i pozdrawiam :-D

Witam Principessa w naszym protalowym gronie :D

Moim skromnym zdaniem powinnas jeszcze raz zaczac od uderzeniowki,

jezeli wazylas juz 69 a teraz w niedlugim czasie 73 kg i przybierasz na wadze to nie jest najlepszy sygnal dla ciebie

nie zalamuj sie tylko przeanalizuj co jest nie tak, spruboj znalezc przyczyne i wyeliminowac ja wiem, wiem ze to nie latwe ale co sie nie robi dla zdrowia i dobrego samopoczucia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu,rybę smażoną na teflonie bez tłuszczu można jeść,ja jem taką bardzo często.

Witaj Principessa!!! Ale trudny nick sobie wymyśliłaś,język sobie połamię  :-D Dla mnie będziesz Princeską   :-D Ciągnij dietę dalej i nie zaczynaj od nowa.Każdej z nas zdarzają się wpadki...Oj ,ja wiem coś o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość principessa

dziekuje wszystkim za odpowiedzi :-D napisalam, ze stosowalam diete, ale - no wlasnie, tak naprawde nie stosowalam, bo skora drobiu, potrawy smazone itp. sa stanowczo zabronione! po prostu back to the rules.......... dam rade, musze :-D jestem naprawde wdzieczna za Waszw zainteresowanie i porady :-D kolejne pytanko - czy z surimi mozna przesadzic? wydaja mi sie pelne weglowodanow, a jednoczesnie to bardzo mily element diety bialkowej. czy na pewno mozna je jesc w nieograniczonych ilosciach? i jeszcze jedno - czy wszystkie wedliny drobiowe sa dopuszczalne? dzieki, na razie

ps. Sliweczko, mozesz mnie nazywac 'princess' - w koncu to to samo, tylko po angielsku, nie po wlosku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,wstawiłam swoje zdjęcia na NK,przed dietą i po zgubieniu 30 kg :-D

Serdeczne gratulacje ŚLIWECZKO,zgubiłaś tyle kg i tak pięknie wyglądasz!!!ja tez dam zdjęcia na NK z cudownych wczasów w Krynicy Morskiej.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie SUPER DZIEWCZYNY tego forum !!!!całuski pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny ja zjawilam sie po calym dniu pokus,wpierw wycieczka historycza to bylo ok,ale potem restauracja oj jak bardzo mialam ochote na strogonowa ktorym moj luby zapychal sie ale w koncu wybralam wolowine z grilla i caly dzbanek wody z lodem i cytryna,ale bylo bardzo trodno przesiedziec w takim miejscu, gdzie 1000 zapachow w okolo.Wzielam wiec jeszcze cole light bo cos pamietalam ze niby moge co do wody mineralnej to ja akurat pije duzo i zawsze od zawsze.A teraz jestem zadowolona z siebie ,ze dalam rade i oparlam sie pokusie bo jak tylko sobie raz pozwole to i napewno drugi raz bedzie. :-D SLIWECZKO z tym rowerem to straszna praca ale tylko na poczatku potem coraz latwiej i lzej,a efekty super nogi zrobia sie silne nie znaczy to ze umiesnione ale nie odczujesz wysokich schodow,przysiadow itp,ja polecam bo sama sprobowalam chodz nigdy wczesniej nie jezdzilam i czuje ogromna roznice. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.