Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne gratulacje ŚLIWECZKO,zgubiłaś tyle kg i tak pięknie wyglądasz!!!ja tez dam zdjęcia na NK z cudownych wczasów w Krynicy Morskiej.

Pozdrawiam cieplutko wszystkie SUPER DZIEWCZYNY tego forum !!!!całuski pa

Dziękuję Doris! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za odpowiedzi :-D napisalam, ze stosowalam diete, ale - no wlasnie, tak naprawde nie stosowalam, bo skora drobiu, potrawy smazone itp. sa stanowczo zabronione! po prostu back to the rules.......... dam rade, musze :-D jestem naprawde wdzieczna za Waszw zainteresowanie i porady :-D kolejne pytanko - czy z surimi mozna przesadzic? wydaja mi sie pelne weglowodanow, a jednoczesnie to bardzo mily element diety bialkowej. czy na pewno mozna je jesc w nieograniczonych ilosciach? i jeszcze jedno - czy wszystkie wedliny drobiowe sa dopuszczalne? dzieki, na razie

ps. Sliweczko, mozesz mnie nazywac 'princess' - w koncu to to samo, tylko po angielsku, nie po wlosku :-D

Czesc Princess,a moze ksiezniczko tak po polsku? powiedz mi co to jest surimi bo ja nie mam pojecia o co chodzi sama nie dawno rozpoczelam dietke :-D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za odpowiedzi :-D napisalam, ze stosowalam diete, ale - no wlasnie, tak naprawde nie stosowalam, bo skora drobiu, potrawy smazone itp. sa stanowczo zabronione! po prostu back to the rules.......... dam rade, musze :-D jestem naprawde wdzieczna za Waszw zainteresowanie i porady :-D kolejne pytanko - czy z surimi mozna przesadzic? wydaja mi sie pelne weglowodanow, a jednoczesnie to bardzo mily element diety bialkowej. czy na pewno mozna je jesc w nieograniczonych ilosciach? i jeszcze jedno - czy wszystkie wedliny drobiowe sa dopuszczalne? dzieki, na razie

ps. Sliweczko, mozesz mnie nazywac 'princess' - w koncu to to samo, tylko po angielsku, nie po wlosku :-D

No ja raczej bym nie przesadzała,chociaz ...niektóre dziewczyny jedzą tego sporo.Rzeczywiście surimi ma dużo węgli i ja nie jem ich zbyt często.

Czesc Princess,a moze ksiezniczko tak po polsku? powiedz mi co to jest surimi bo ja nie mam pojecia o co chodzi sama nie dawno rozpoczelam dietke :-D pozdrawiam

Surimi Martusko to paluszki krabowe,takie biało-czerwone pałeczki pakowane każdy osobno w folię.Smaczne na surowo,ale i po przyżądzeniu,np.w omlecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko chciałabym zobaczyć Twoje zdjecia. Czy jest to mozliwe? Mozesz mi podać namiary na Nk?

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54 Tu masz link do klasy Proteinek,zapraszam zapisz się do nas,bo inaczej nie zobaczysz zdjęć bo to galeria prywatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin!! posiedziałam, popatrzyłam i doszłam do tego przecinka!!! :-D Rzeczywiście na stronie z suwaczkami można tylko pełne kiloski zaznaczać, ale jak wejdziesz w edycję sygnatury i klikniesz ten znaczek między "usuń formatowanie", a "wstaw obiekt specjalny", to w tekście, który pokaże się w oknie odszukaj swoją obecną wagę i tutaj to zmień. Potem kliknij na save html i zmień sygnaturę i masz!!

O matko czy ja to jasno napisałam??

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,wstawiłam swoje zdjęcia na NK,przed dietą i po zgubieniu 30 kg  :-D

Już tam zajrzałam Sliweczko i oglądałąm. Jest super, nawet sobie nie wyobrażasz jak to bardzo mnie cieszy, że udokumentowałaś swój sukces.Niech wszyscy widzą, ze ta dieta działa i to jak. Gratulacje raz jeszcze  i działaj dalej...byle do celu.....do zdrowia.....do smozadowolenia.....szczerze ci życze  :-D !!!

O jezu ale nieludzka pora na pisanie na forum, spadam do łóżka! Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete o żesz.. o 2 w nocy jeszcze nie spałaś??!!??

Ja poszłam o 10 po długiej, nieudanej walce z komarami..

A rano i tak miałam ogronme problemy ze wstaniem..

Na szczęście dzisiaj już piątek - to chyba szybko pójdzie.

Nie wierze własnym oczom, ale znowu zanotowałam spadek.

Tym razem o 0,400. Czyli póki co schudłam tak jakby 1kg

od mojego drugiego początku, czyli od środy. REWELACJA!

A teraz piję herbatkę i zajadm się koreczkami, troszkę są

w oleju niestety, ale piątek - więc rybka na ten dzień jak

najbardziej wskazana. Na obiadek też będzie.

No i dalej udaje mi się ćwiczyć :-D Jestem z siebie dumna.

Wczoraj co prawda to było tylko pół godzinki, ale zawsze..

Będę walczyć o chociaż tyle, byle było w miarę codziennie.

Pozdrawiam i życzę jak najszybszego końca dnia pracy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dddddzien doberek!!!!!!

Kawka na miejscu tzn. w mojej rece, forum przeczytane a teraz sie wybiore na n-k i poogladam sukcesy Sliweczki :-D

Oj Balbinko leć, leć... bo jest co oglądać i co podziwiać!!!

Takie zdjęcia 'przed i po' są bardzo motywujące. :-D

ŚLIWECZKO pełen SZACUN!!! :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin!! posiedziałam, popatrzyłam i doszłam do tego przecinka!!! :D Rzeczywiście na stronie z suwaczkami można tylko pełne kiloski zaznaczać, ale jak wejdziesz w edycję sygnatury i klikniesz ten znaczek między "usuń formatowanie", a "wstaw obiekt specjalny", to w tekście, który pokaże się w oknie odszukaj swoją obecną wagę i tutaj to zmień. Potem kliknij na save html i zmień sygnaturę i masz!!

O matko czy ja to jasno napisałam??

Pozdrawiam!!!

Jano , jasno o czym świadczy mój zmieniony suwaczek :-D

Kochane Moje dziś spadlo ze mnie 300 g :-D Zostało 900 g i III faza. Jak znam zycie to zajmie mi to troszke, bo oststni kilosek bedzie sie mnie trzymal jak rzep psiego ogona, ale dam radę :-D

Serdecznie witam nowe kolezanki i tradycyjnie zyczę jedynie wytrwalości :-D Śliweczko nie mam konta na naszej klasie niestety, ale jutro u mamy wybłagam :-D dostep i popodziwiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano , jasno o czym świadczy mój zmieniony suwaczek :-D

Kochane Moje dziś spadlo ze mnie 300 g :-D Zostało 900 g i III faza. Jak znam zycie to zajmie mi to troszke, bo oststni kilosek bedzie sie mnie trzymal jak rzep psiego ogona, ale dam radę :-D

Serdecznie witam nowe kolezanki i tradycyjnie zyczę jedynie wytrwalości :-D Śliweczko nie mam konta na naszej klasie niestety, ale jutro u mamy wybłagam :-D dostep i popodziwiam :D

Gratuluje spadku Juggin!

Aż sie boje kto tu będzie z nami dietkował i nas pilnował, jak ty, Pola i pozostałe Protalki pójdziecie już do III i IV fazy..... :D

Dobrze, że są z nami nowe koleżanki i że ich cały czas przybywa.....

Witam nowe Panie w naszym gronie, życzę miłego dietkowania i osiągnięcia wymarzonych rezultatów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!!

Ja tylko na chwilkę, bo mam dziś znowu co robić wokół domu.

Gratuluję spadków!!!! Marudko, tak trzymaj!!!! Juggin, Ty też super sobie radzisz!!

Śliweczko, gratulacje raz jeszcze, bo różnica jest znacząca.

Aż sie boje kto tu będzie z nami dietkował i nas pilnował, jak ty, Pola i pozostałe Protalki pójdziecie już do III i IV fazy..... :-D

Dobrze, że są z nami nowe koleżanki i że ich cały czas przybywa.....

I co, Maragrete, mśslisz, że jak będę w III fazie to się mnie tak łatwo pozbędziecie? Wiem, macie mnie już dość za te długaśne posty!!! Nic z tego :-D:):-D. Będę tu do ostatnich waszych zgubionych kilogramów a może jeszcze dłużej, o! :-D

A teraz już życzę Wam miłego dnia i uciekam. Pięknego, miłego dzionka !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie porannie

Bardzo gratuluję wszelkich spadków, najbardziej Śliweczce, bo to jest niesamowity wynik :-D

Mnie jest trochę smutno, bo dzisiaj ostatni dzień spędzamy w Pieninach, jutro jedziemy do Budapesztu Byłam w tym mieście przejazdem i zrobiło na mnie takie wrażenie, że postanowiłam pokazać je Rodzinie :-D Trochę się martwimy, bo są tam niemiłosierne upały, ale może dzięki temu znów cos wypocę. :-D

Życzę miłego i słonecznego dnia i omijania pokus dużym łukiem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.