Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj niestety nagrzeszyłam :-D Nie dosyć, że jestem na wyjeździe, to do tego doszly mi imieniny Synka. Były lody i cukierki czekoladowe, niestety. :-D Wiem, że mnie waga po przyjeździe dobije. Spodziewam sie wszystkiego najgorszego :-D . Teraz żałuję, że nie wzięliśmy wagi, bo miejsce w bagażniku by się znalazło, a jakbym widziała coraz więkze cyferki to na pewno byłoby mi łatwiej się trzymać w karbach.

Bozenko sama wiem jak to jest na wyjazdach i urlopach wiec odemnie dostajesz rozgrzeszenie

a przy takim chodzeniu jak pisalas to pewnie troche kalorii tez spalilas takze nie martw sie na zapas a baw sie dobrze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin milego wypoczynku u mamy :-D

Sliweczko avatorek super !!!!!! normalnie szczeka mi opadla na n-k jak cie ujrzalam kochana i nie ma co trzeba brac z ciebie przyklad ze dieta dziala :-D

a ja chcialam sie podzielic taka rzecza kobitki ze jak jem wiecej nabialu to chudne a jak jem wiecej wedliny, miesa to tyje i to niezaleznie od pory dnia :-D to tylko moje takie spostrzezenie bo jak widac niektore z nas jedza na wieczor miesko i chudna albo rybke

A ja tak jak Juggin, jak jem dużo nabiału to waga stoi, a jak jem mięso i ryby to waga spada. Ostatnio nawet spada kiedy mam warzywa, ale na kolację nigdy nie jem nabiału.

Dziękuję jeszcze raz, Balbinko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny co mi sie dzisiaj przytrafilo. Ja jestem normalnie niedostosowana do zycia w spoleczenstwie. Banda wyrostkow doslownie zdemolowala moje autko zaparkowane pod domem. Za autem nie placze, bo to juz byl stary grat bez zadnych przegladow. W zasadzie to juz dawno powinno isc na zlom, ale ja jestem taka niezorganizowana, ze jakos mi sie z tym nie spieszylo.

Az tu dzisiaj dzwoni do mnie policja i mowi o szkodach. Kurcze ja tego nie rozumiem. Mieszkam w centralnym punkcie miasteczka, przy glownym placu! Normalnie na oczach wszystkich zalatwili samochod jakby nigdy nic!

Musialam szybko odholowac gdzies tego smiecia, bo mily policjant powiedzial, ze jesli mlodziez dalej sie bedzie zabawiac i np. dla rozrywki auto podpali i wynikna z tego jakies dodatkowe szkody to ja bede obciazona finansowo. O poszukiwaniu sprawcow oczywiscie juz nie wspomial! Auto juz zabrane, ale ja mam takiego nerwa, ze az cala chodze.

Oj wiem, ze gadam nie na temat diety, ale musialam sie wyzalic. A poza tym chyba poziom cukru mi spadl z nerwow. No i takie stresy przy diecie nie sa wskazane, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wlaśnie wróciłam z zakupów i kupiłam sobie sliczną czarną wloską sukienke w rozmiarze M!!!! I lezy na mnie jak ulał. Ale zeby nie było za wesoło to ją sobie zalałam w torbie rozwaloną maślanką no i teraz mam nadzieję że się to sprało bo jak nie!!!!

:-D napewno się sprało :-D

Co do zakupów, to jogurt, serek wiejski to moje stałe zakupy, natomiast parówek ostatnio mniej kupuję na rzecz szynki wieprzowej gotowanej ze względu na lepsze parametry :-D Twaróg tez znam z lidla :-D

Dziewczyny, co do słodzika to ja na początku diety kupiłam słodzik w lidlu w pudełku białym z czerwonymi elementami, ma bodaj 100 lub 200 tabletek i jest fantastyczny. Ile nie wrzucone to zawsze słodziutkie :-D

Juggin, udanego wypoczynku laseczko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta , ale wieprzowej nie nada!!!

Nie pamietam w którym miejscu, ale w ksiązce Dukana wyczytałam ze mozna odtłuszczona, tzn taka chudzinke, i taka właśnie jest w biedronce :-D duuuuzo białka, i malutko wegli i tłuszczu :-D

Jeszcze małe sprostowanie odnośnie słodzika: zawiera 1200 tabletek i nazywa się Cologran. Jest to słodzik na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam takie pytanie: czy właściwe rzeczy zakupiłam w Biedronce? nie mam często dostepu do Biedrony to jak już miałam, zakupiłam to co pamietałam że chyba Ty Benek kupujesz, tylko nie jestem pewna czy to jest to samo dlatego zrobiłam zdjęcia. Po których od razu widać ż epo parówkach padła bateria a aparacie i reszta jest z telefonu.

Co do serka wiejskiego z Piątnicy, to:

białko - 11g, węglowodany - 2g, tłuszcz - 5g.

Ja zamiast niego wolę ten 'Lekki', bo ma mniej tłuszczu:

białko - 11g, węglowodany - 2,g, tłuszcz - 3g.

post-15268-1249059641_thumb.gif

I polecę jeszcze moje ulubione jogurty :-D

OSM Sanok jogurt naturalny, 0% tłuszczu, bez cukru

post-15268-1249060663_thumb.jpg

OSM Sanok jogurty owocowe (truskawka, jagoda, wiśnia, morela) 0% tłuszczu, bez cukru

(dokładniej: białko - 4g, węglowodany - 6g, tłuszcz - 0g)

post-15268-1249060667_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samanto ja też robie zakupy w Biedronce, bo tam jest taniej. Jakby nie patrzył to dieta Dukana wcale nie jest tania. Mięso i nabiał jest drogi. Dobrze że są takie sklepy jak Biedronka. Też kupuje jogurty Tola serki wiejskie, ale więcej twaróg chudy i mieszam go z jogurtem naturalnym, oczywiście z Biedronki. 

A co do tgo przykładu z ta Panią to żeczywiście ręce opadają. Nawet nie chce się słuchać! Oby z nami tak nie było!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny co mi sie dzisiaj przytrafilo. Ja jestem normalnie niedostosowana do zycia w spoleczenstwie. Banda wyrostkow doslownie zdemolowala moje autko zaparkowane pod domem. Za autem nie placze, bo to juz byl stary grat bez zadnych przegladow. W zasadzie to juz dawno powinno isc na zlom, ale ja jestem taka niezorganizowana, ze jakos mi sie z tym nie spieszylo.

Az tu dzisiaj dzwoni do mnie policja i mowi o szkodach. Kurcze ja tego nie rozumiem. Mieszkam w centralnym punkcie miasteczka, przy glownym placu! Normalnie na oczach wszystkich zalatwili samochod jakby nigdy nic!

Musialam szybko odholowac gdzies tego smiecia, bo mily policjant powiedzial, ze jesli mlodziez dalej sie bedzie zabawiac i np. dla rozrywki auto podpali i wynikna z tego jakies dodatkowe szkody to ja bede obciazona finansowo. O poszukiwaniu sprawcow oczywiscie juz nie wspomial! Auto juz zabrane, ale ja mam takiego nerwa, ze az cala chodze.

Oj wiem, ze gadam nie na temat diety, ale musialam sie wyzalic. A poza tym chyba poziom cukru mi spadl z nerwow. No i takie stresy przy diecie nie sa wskazane, prawda?

Bardzo Ci współczuję Do-Do, ale już tyle słyszałam na temat polskiej policji, zwłaszacza w niedużych miastach, gdzie się wszyscy znają i wszyscy wiedzą kto i co zrobił, a policja zajmuje się dokuczaniem poszkodowanym, tak jak Tobie. Dietą się nie przejmuj, ja np. chudnę w czasie stresu, pod warunkiem, że nie podjadam. Ale Ty będziesz dzielna i tylko będziesz chudła, bo przecież juz wszystko zrobiłas co mogłaś. Ni przejmuj się i walcz dalej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.