Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Polu- nie, Kasia utrzymywała zasadę że w czwartki jadła tylko białko , to zresztą nie jest wcale trudne. I przepraszam że tak pisze bez cytowania ale nie umiem cytować więcj niż 1 osoby i dlatego tak. Nie widziałam też żeby jakos przesadnie czy ilościowo, czy jakościowo jadła a siedzę biurko w biurko z nią.Ona twierdzi że ta część tej grupy wsparcia z którą ma kontakt , ma ten sam problem, nie tylko ona. No ale ja widzę tylko ją tak że nie mogę mówic za kogos o kim tylko slyszę.

(...) Kupuję najczęściej Muszynianke bo jest naturalnie mineralizowana. I jest dobra w smaku a przynajmniej ja ją lubię.

A moja waga powoli , stopniowo , systematycznie idzie w dół. Tylko że biorę dodatkowo spalacz tłuszczu i jeszcze przez jakiś czas będę go brać a potem odstawię i zobaczymy co będzie. Na razie jest dobrze, nawet powiedziałabym że bardzo dobrze.

Samanto, możliwe, że tak jest. Ja też jestem zdania, że trzeba reagować szybko i ostro w razie poważniejszych wahań wagi. Może pani Kasia podjada wieczorami, czego Ty już nie widzisz. Są osoby, które jedzą bardzo niewiele cały dzień, a kiedy przyjdzie wieczór mają wilczy apetyt. Oczywiście, nie zarzucam kłamstwa ani Tobie, ani tej pani. Po prostu dziwi mnie, że kobieta po takim wysiłku (27 kg to bardzo dużo) dopuściła do odrobienia tychże. Jeśli chodzi o owoce, to truskawek nie odmawiałam sobie nawet w II fazie i wcale nie miałam wzrostów wagowych, waga co najwyżej stała. Poza tym, nigdy nie dopuściłam do tego, aby ważyć więcej niż 75 kg. Kiedy waga dochodziła do tej granicy drastycznie obcinałam ilość zjadanych pokarmów. Jednakże nigdy nie udało mi się zejść poniżej 67 kg, ani utrzymać tej wagi. Teraz osiągnęłam to, czego chciałam i na pewno łatwo się nie poddam. Imprezy będą dla mnie ucztami, zaś w pozostałe dni mogę jeść tak, jak w III fazie. W końcu sporo w niej wolno!

Gratuluję Ci spadków wagowych, ale ten spalacz tłuszczu, czy to aby na pewno zdrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bedzie nie na temat, ale nie mam sie komu wyzalic tylko wam.

Tak mi strasznie, strasznie smutno. Znalazlam przez przypadek na jednym z portali zdjecie mojego bylego z jego obecna ukochana (dla ktorej mnie zreszta porzucil), wyglada na jakies zareczynowe albo slubne. Trzymalam sie dzielnie przez prawie pol roku, a teraz wszystko wrocilo. Bol, lzy, gorycz...

Nawet kolacji nie mialam sily przelknac i tak mi zle, ze sama nie wiem co ze soba poczac. Oj durna, durna, kto to widzial, tak przez chlopa plakac...

Ale moze jak strace apetyt, to szybciej schudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane wzywajcie erke!!!!!!!! od nie pamietnych czasow bylam na rowerku i to nie gdzies dlugo i daleko, tylko w 20 minut zrobilam 3,5 km i myslalam ze nie wjade pod gorke, bo niestety mieszkam na gorce wrrrr.... jejku nie mialam pojecia ze nie mam kondycji wcale, ale tak to jest jak sie nie pracuje i siedzi w domu przy haftowaniu lub szydelkowaniu, a kiedys na rowerze smiagalam jak w tur de france (sorry za pisownie, nie wiem jak sie to pisze) oj musze zaczac jedzic czesciej.

Do-Do-nie rozpaczaj prosze, pewnie boli i to bardzo, ale widocznie nie byl wart Ciebie, a tego kwiatu pol swiatu wiec glowa do gory i pomysl sobie o czyms przyjemnym nie zwiazanym z facetami, bo jak sie go ma to kobieta cierpi, a jak sie go nie ma tez cierpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bedzie nie na temat, ale nie mam sie komu wyzalic tylko wam.

Tak mi strasznie, strasznie smutno. Znalazlam przez przypadek na jednym z portali zdjecie mojego bylego z jego obecna ukochana (dla ktorej mnie zreszta porzucil), wyglada na jakies zareczynowe albo slubne. Trzymalam sie dzielnie przez prawie pol roku, a teraz wszystko wrocilo. Bol, lzy, gorycz...

Nawet kolacji nie mialam sily przelknac i tak mi zle, ze sama nie wiem co ze soba poczac. Oj durna, durna, kto to widzial, tak przez chlopa plakac...

Ale moze jak strace apetyt, to szybciej schudne.

Wiem co czujesz, byłam w Twoim położeniu dokładnie 10 lat temu, a byłam z nim 8 lat. Po tym jak mnie zostawił dla późniejszej już żony, przepłakałam i nie przespałam 30 nocy i to na początku semestru. Póxniej pojawiali się nowi partnerzy, kolejne zauroczenia. Dziś cieszę się że wtedy mnie zostawił, bo teraz mam najcudowniejszego męża o jakim mogłabym marzyć :-D A tamten? jest w trakcie rozwodu... A może już po, bo mój mąż nie życzył sobie abym kontynuowała tamtą znajomość i bez mrugnięcia okiem zakończyłam ją. Także głowa do góry! Gdzieś tam czeka facet stworzony dla Twego szczęścia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz taka mloda nie jestem, ale moze sobie jeszcze zycie jakos uloze.

Ej no coś Ty Do-Do a kto to powiedział że tylko młodzi ludzie maja prawo do szczęścia ?

Wg mnie teraz kiedy już masz takie czy inne doświadczenia , wiesz lepiej na co zwracać uwagę w tzw. kontaktach męsko-damskich, aby nikt więcej nie mógł Ciebie zranić.

I uważam że nie ma sensu źle życzyć temu panu (jakies rozwody czy co) bo takie złe życzenia lubią wracać do tej osoby od której wyszły. Niech ułoży sie jak najlepiej i jemu i Tobie tylko nie razem a każdemu z kim innym - widać tak miało być i może nie byliście dla siebie stworzeni skoro sie ten związek rozpadł.

A Ty sie trzymaj kobieto i miej oczy szeroko otawrte żebyś nie przegapiła tego właściwego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no coś Ty Do-Do a kto to powiedział że tylko młodzi ludzie maja prawo do szczęścia ?

Wg mnie teraz kiedy już masz takie czy inne doświadczenia , wiesz lepiej na co zwracać uwagę w tzw. kontaktach męsko-damskich, aby nikt więcej nie mógł Ciebie zranić.

I uważam że nie ma sensu źle życzyć temu panu (jakies rozwody czy co) bo takie złe życzenia lubią wracać do tej osoby od której wyszły. Niech ułoży sie jak najlepiej i jemu i Tobie tylko nie razem a każdemu z kim innym - widać tak miało być i może nie byliście dla siebie stworzeni skoro sie ten związek rozpadł.

A Ty sie trzymaj kobieto i miej oczy szeroko otawrte żebyś nie przegapiła tego właściwego !!!

Bede sie trzymac, nie mam innego wyjscia. Z tych nerwow dostalam rozwolnienia i biegam do kibelka bez przerwy. Przynajmniej oczyszcze jelita :-D I w zasadzie ten facet byl tylko tyle, czyli g.wno wart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bedzie nie na temat, ale nie mam sie komu wyzalic tylko wam.

Tak mi strasznie, strasznie smutno. Znalazlam przez przypadek na jednym z portali zdjecie mojego bylego z jego obecna ukochana (dla ktorej mnie zreszta porzucil), wyglada na jakies zareczynowe albo slubne. Trzymalam sie dzielnie przez prawie pol roku, a teraz wszystko wrocilo. Bol, lzy, gorycz...

Nawet kolacji nie mialam sily przelknac i tak mi zle, ze sama nie wiem co ze soba poczac. Oj durna, durna, kto to widzial, tak przez chlopa plakac...

Ale moze jak strace apetyt, to szybciej schudne.

Kochana Do-Do,nie potrzebnie szukasz go na portalach zostaw i przekresl tego faceta zapewne nie jest Ciebie wart,jestem tego pewna i rozejzyj sie do okola swiat nie sklada sie z jednego faceta.Powinnas sie cieszyc i zorganizowac impreze z tej okazji bo dzieki temu ktos wartosciowy czeka napewno na ciebie i odnajdzie cie gdy tylko twoje serce bedzie otwarte.Pozdrawiam cie serdecznie i prosze nie nakrecaj sie znajdz dobre strony tej sytuacji,nie wiem czy masz dzieci??? ale jesli masz to w nich twa sila to wy tworzycie rodzine!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Do-Do,nie potrzebnie szukasz go na portalach zostaw i przekresl tego faceta zapewne nie jest Ciebie wart,jestem tego pewna i rozejzyj sie do okola swiat nie sklada sie z jednego faceta.Powinnas sie cieszyc i zorganizowac impreze z tej okazji bo dzieki temu ktos wartosciowy czeka napewno na ciebie i odnajdzie cie gdy tylko twoje serce bedzie otwarte.Pozdrawiam cie serdecznie i prosze nie nakrecaj sie znajdz dobre strony tej sytuacji,nie wiem czy masz dzieci??? ale jesli masz to w nich twa sila to wy tworzycie rodzine!!! :-D

Wiem, niepotrzebnie sobie robie krzywde. On juz pewnie nawet nie pamieta mojego imienia. Dzieci niestety nie mam. Raz bylam w ciazy wlasnie z tym facetem, ale dzidzie stracilam, o malo przy tym nie zaliczajac zejscia smiertelnego. To bylo prawie dwa lata temu, od tej pory mam depreche, ktora sie poglebia. Dlatego sie tak roztylam. No a gruba baba z depresja nie jest atrakcyjna i taka "niemedialna", wiec mnie zostawil. Banalne jak brazylijska telenowela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.