Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was dziewczynki :-D dzis 6 dzien diety jeszcze nie wazylam sie,zrobie to w poniedzialek bo wlasnie wtedy dojda warzywka i napisze ile udalo mi sie odparowac :-D Dziewczyny dzis gdy marudzilam przy 17-letnim siostrzencu,ze gruba jestem itp,itd,itp,chlopak madry powiedzial te slowa ;ciociu nie przesadzaj wygladasz dobrze,a co z tych kobiet patykow,,, no musze przyznac ze poczciwy chlopaczyna podniosl mnie na duchu co wcale nie oznacza,ze wymiekam przy maloletnim pochlepcu nic z tego robie to dla siebie dla zdrowia i wcale nie mam wygorowanych zadan chce dotrzec do mety a bedzie nia cale 80 kg w tym bede czula sie dobrze wiem o tym i to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje dasz rade za dobre slowo kobieto :-D mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze bo nastepna wizyte mam 11.08 i wszystkiego sie dowiem :-D

Do-DO a w cholere z takim typem szkoda twojego czasu na takiego gn.....ja

ja juz przezylam dwoch takich mezow i wiem co mowie :-D

z nami schudniesz, zrobisz sie na laske i ruszysz na podbuj w poszukiwaniu tego jedynego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, niepotrzebnie sobie robie krzywde. On juz pewnie nawet nie pamieta mojego imienia. Dzieci niestety nie mam. Raz bylam w ciazy wlasnie z tym facetem, ale dzidzie stracilam, o malo przy tym nie zaliczajac zejscia smiertelnego. To bylo prawie dwa lata temu, od tej pory mam depreche, ktora sie poglebia. Dlatego sie tak roztylam. No a gruba baba z depresja nie jest atrakcyjna i taka "niemedialna", wiec mnie zostawil. Banalne jak brazylijska telenowela.

To dupek (przepraszam) nie prawdziwy facet mialas prawdziwe szczescie dziewczyno,ze zwinal unieszczesliwiac kogos innego,jestes za dobra dla niego,a co do grubej oj to bardzo sie mylisz bo moj facet mowi,ze odchodzi jak za bardzo schudne i pojdzie szukac pulchnej bo u niego kobieta(to jego ulubione powiedzenie)musi miec plecy jak tytanik,inne go nie kreca :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dupek (przepraszam) nie prawdziwy facet mialas prawdziwe szczescie dziewczyno,ze zwinal unieszczesliwiac kogos innego,jestes za dobra dla niego,a co do grubej oj to bardzo sie mylisz bo moj facet mowi,ze odchodzi jak za bardzo schudne i pojdzie szukac pulchnej bo u niego kobieta(to jego ulubione powiedzenie)musi miec plecy jak tytanik,inne go nie kreca :-D :-D :-D

blad-titanic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-Dunia naprawde mi przykro,ze sie meczysz dziewczyno ale musisz byc silna ja wiem ze latwiej powiedziec,ale musisz wiedziec ze zaden facet nie jest wart twoich lez, dlatego nigdy wiecej nie szukaj,nie pytaj i nie dowiaduj sie o niego.Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,ze lubi :-D :-D :-D

Dziewczyny sama nie moge jesc takich rzeczy,ale lece zrobic nalesniki bo mnie energia jakas nadziemska roznosi :-D szkoda,ze daleko od siebie mieszkamy bo czuje ze moglabym wam dzis posprzatac,poprac,poprasowac i to byloby za malo hahaha :-D caluski,pozdrowiam protalinki to sa fajne dziewczynki :D :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wpisałam przepis na bułeczki kukurydziane, może ktoś skorzysta. Ostatnio przerabiam przepisy na takie żeby do diety pasowały i mam z tego niezłą zabawę. Chociaż raczej rzadko pozwalam sobie na słodkości oprócz lodów które robię na każdy weekend.

Wlasnie przejrzalam przepis na twoje buleczki. Bardzo fajny. Ale tam jest maslo, czy my mozemy jesc maslo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,ze daleko od siebie mieszkamy bo czuje ze moglabym wam dzis posprzatac,poprac,poprasowac i to byloby za malo hahaha :-D

Oj jak bardzo żałuję!!! Mam całą stertę prasowania a nienawidzę tej roboty jak mało czego. Szycia nie cierpię ale prasowanie to jest masakra.

Odłożyłam sporo swoich ciuchów z których już mam nadzieję że nie będę miała pożytku i poprałam je do oddania ponieważ leżały w szafie no ale prasowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam u dołu napisałam (chyba ?) że masło pomijamy a cukier zamieniamy na słodzik ewentualne. Ja zamierzam też pominąć i cukier, tyle żeby ciasto ruszyło.

Pisalas, zeby odpuscic olej, ale maslo pominelas milczeniem:-) Dlatego zapytalam. Czyli zero masla, zero oleju, zero cukru. Wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.