Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Do Do nie przejmuj sie. Widocznie nie byl Ciebie wart. Znajdziesz takiego co doceni nie tylko twoje cialo ale i dusze! Bo to jest najwazniejsze. Nie wyglad a dusza zdobi czlowieka! Trzymaj sie i niepoddawaj. Kiedys ON zobaczy co starcil!!!!!!!!!!!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie energia jakas nadziemska roznosi :-D szkoda,ze daleko od siebie mieszkamy bo czuje ze moglabym wam dzis posprzatac,poprac,poprasowac i to byloby za malo hahaha :-D caluski,pozdrowiam protalinki to sa fajne dziewczynki :-D :-D :-D

Zazdroszcze ci tej energii. Oj przydalby mi sie tutaj ktos taki jak ty, niekoniecznie zeby akurat sprzatac czy prasowac, ale zeby mnie zarazic ta twoja energia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że człowiek jest w środku, a to co widać to tylko opakowanie, które z czasem traci na atrakcyjności. Twoja historia Do-Do świadczy o tym, że Twój były facet traktuje kobiety jak pudełka czekoladek w błyszczącym kolorowym opakowaniu. Tylko że czasami czekoladki w środku są albo niesmaczne, albo zepsute. Czasem, na odwrót - skromne opakowanie kryje coś co ma niepowtarzalny smak i aromat.

Jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna. Zadbaj też o opakowanie, ale Twoja prawdziwa wartość jest ukryta, i o tym musisz pamiętać. Nie myśl już o nim, z pewnością nie jest tego wart!!!

Jestem sama od 8 lat i uwierz mi, nie wpakuję się w kolejny związek za żadne skarby świata. Być może się nie nadaję, być może źle trafiałam. A dzieci jeszcze możesz urodzić lub adoptować. Tyle dzieciatek czeka na swoje domy i trochę serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Kobietki Wy moje Kochane, dziś w moim rodzinnym miasteczku jest świeto, występy, kiermasze. I same słodkości i pysznosci tam były, nie wymienię wszystkiego żeby Was nie meczyć opisem smakowitości..ale o krówkach ciągutkach, zelkach, gofrach i chlebie ze smalczykiem musze napisać. I było to wszystko i wołało do mnie: Zjedz nas!!! I...nic nie zjadłam, dzielnie przebijając sie przez tłum mlaskających ze zmakiem turystów i te zapachy :-D I.....przeżyłam i nie umarłam.

Oj..chyba dochodze do chwili , gdy efekty protala stały sie dla mnie zbyt ważne, aby niweczyć je krówkami i smalcem :-D I leżą te króweczki u mamy w domku i przestały do mnie wołać. Cudowne czasy :-D

Do-Do...nie bede podawać szczegółów..ale uwierz mi ,ze moje życie mogłoby posłuzyć za niezły film z niekoniecznie szczęśliwym finałem :-D , ale... nie wolno mówić "to koniec, nic dobrego mnie nie spotka", chociaż czasem tylko te słowa cisna sie na usta, ..bo na szczęście trzeba się przygotować. Tylko wtedy smakuje z całą swoja pysznością i cudownością.I właśnie ten czas, który nadszedł jest takim okresem przygotowywania się na szczęscie...więc przygotuj sie dobrze. Choćby po to, zeby w momencie gdy szcęście nadejdzie , powiedzieć głośno: Warto było czekać :-D Uszy do góry ( i inne części ciałka też). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kobieto jestem z ciebie dumna, tyle zarcia wkolo ciebie a ty twarda jak skala! Czyli jednak jak sie chce, to mozna.

Polu jestes bardzo madra kobieta (jak zreszta wszystkie protalowe kobitki). Twoje slowa bardzo do mnie przemowily. Postaram sie znalezc jakiegos lekarza i zaczac leczyc ta cholerna depresje zanim calkiem zniszczy mi zycie. Jest mi ciezko nawet nie ze wzgledu na faceta, ale ja jestem po prostu bardzo samotna. W Polsce znalam duzo ludzi, zawsze mozna bylo sie z kims na piwko albo na pogaduchy umowic. A tu mam wrazenie, ze moje zycie jakby sie urwalo, a teraz to tylko wegetacja- doslownie od paru tygodni tak jest, tylko spanie, jedzenie i za przeproszeniem wydalanie. I to jest wlasnie najgorsze w calej sytuacji. Bledne kolo. Moze nawet ta wstretna deprecha jest powodem tego, ze tak powoli mi idzie to chudniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że człowiek jest w środku, a to co widać to tylko opakowanie, które z czasem traci na atrakcyjności. Twoja historia Do-Do świadczy o tym, że Twój były facet traktuje kobiety jak pudełka czekoladek w błyszczącym kolorowym opakowaniu. Tylko że czasami czekoladki w środku są albo niesmaczne, albo zepsute. Czasem, na odwrót - skromne opakowanie kryje coś co ma niepowtarzalny smak i aromat.

Jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna. Zadbaj też o opakowanie, ale Twoja prawdziwa wartość jest ukryta, i o tym musisz pamiętać. Nie myśl już o nim, z pewnością nie jest tego wart!!!

Jestem sama od 8 lat i uwierz mi, nie wpakuję się w kolejny związek za żadne skarby świata. Być może się nie nadaję, być może źle trafiałam. A dzieci jeszcze możesz urodzić lub adoptować. Tyle dzieciatek czeka na swoje domy i trochę serca.

Oj Poluniu,nie mow tego glosno a noz jutro oczaruje cie jakis ksiaze na "bialym koniu" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kobieto jestem z ciebie dumna, tyle zarcia wkolo ciebie a ty twarda jak skala! Czyli jednak jak sie chce, to mozna.

Polu jestes bardzo madra kobieta (jak zreszta wszystkie protalowe kobitki). Twoje slowa bardzo do mnie przemowily. Postaram sie znalezc jakiegos lekarza i zaczac leczyc ta cholerna depresje zanim calkiem zniszczy mi zycie. Jest mi ciezko nawet nie ze wzgledu na faceta, ale ja jestem po prostu bardzo samotna. W Polsce znalam duzo ludzi, zawsze mozna bylo sie z kims na piwko albo na pogaduchy umowic. A tu mam wrazenie, ze moje zycie jakby sie urwalo, a teraz to tylko wegetacja- doslownie od paru tygodni tak jest, tylko spanie, jedzenie i za przeproszeniem wydalanie. I to jest wlasnie najgorsze w calej sytuacji. Bledne kolo. Moze nawet ta wstretna deprecha jest powodem tego, ze tak powoli mi idzie to chudniecie.

Bo najtrodniej znalezc w tlumie,druga bratnia dusze ktora cie zrozumie,a od tego masz nas ja zawsze sluze rada i pomoca chodz rozumow nie pozjadalam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co wy jakies takie naladowane ujemnie,mamy lato-sukienki do gory i pokazywac opalone uda,smiac sie i bawic i zero biadolenia ,bedzie dobrze bo ma byc-to moja dewiza a musze dodac,ze jestem zyciowa optymistka i im jest gorzej to bardziej brne do przodu. :-D no nie powiem mam zle dni ale od czego ma sie przyjaciol ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie znalezc jakiegos lekarza i zaczac leczyc ta cholerna depresje zanim calkiem zniszczy mi zycie. Jest mi ciezko nawet nie ze wzgledu na faceta, ale ja jestem po prostu bardzo samotna. W Polsce znalam duzo ludzi, zawsze mozna bylo sie z kims na piwko albo na pogaduchy umowic. A tu mam wrazenie, ze moje zycie jakby sie urwalo, a teraz to tylko wegetacja- doslownie od paru tygodni tak jest, tylko spanie, jedzenie i za przeproszeniem wydalanie. I to jest wlasnie najgorsze w calej sytuacji. Bledne kolo. Moze nawet ta wstretna deprecha jest powodem tego, ze tak powoli mi idzie to chudniecie.

Dokładnie tak zrób, poszukaj dobrego lekarza, a przede wszystkim naucz się czerpać radość ze wszystkiego co cię otacza: słonecznego dnia, soczystej, wiosennej zieleni, kolorowych liści jesienią, szronu na drzewach zimą. Wiem, że na obczyźnie jest trudno żyć, ale rozejrzyj się w około, może jest ktoś, kto ma podobne problemy i także nie ma się nimi z kim podzielić. Zamykanie się w sobie nie daje nic dobrego.

Sama musisz spojrzeć na siebie innymi oczami, poczuć się pewniej. Wtedy i inni zobaczą Cię w innym swietle. A to możesz zdobyć zrzucając kilka kilogramów. Zobaczysz, jakie to świetne uczucie.

Pisz o wszystkim, co Cię nurtuje, zawszeć to lepiej, jak się człowiek wygada. :-D:):-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Poluniu,nie mow tego glosno a noz jutro oczaruje cie jakis ksiaze na "bialym koniu" :-D

Martusiu, jestem realistką. Nie ma książąt, wymarli jakiś czas temu. Zresztą nie tęsknie za facetem. Dostałam już za swoje i wystarczy. Chyba już nie potrafiłabym nikomu uwierzyć. Poza tym stwardniałam, nauczyłam się radzić sobie sama w każdej sytuacji. I powiem Ci, że dobrze mi z tym.

Absolutnie nie namawiam nikogo do pójścia w moje ślady. Wy jesteście młodziutkie, życie dopiero otwiera swoje podwoje przed Wami. No i czasami trafi się przyzwoity facet. Więc do dzieła, oczarujcie ich i omotajcie, bo coraz ich mniej. Mnie wystarczy moich 5 facetów: dwóch synów, dwóch wnusiów i zięcia. Oni są super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też już chyba pójdę spać. Dobrej nocy wszystkim. Słodkich snów!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.