Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

POLU nasza kochana juz do III fazy a my bidulki jeszcze dluuuugggggooooo w II fazie bedziemy :-D

ale nic to, Polu pisz jakie skutki uboczne :-D i dobre strony III fazy sa kochana

Polu moje kilosy sa bardzo uparte i jak sie doczepily to nie chca mnie opuscic wiec po spacerku nic nie ubylo jak weszlam na wage

ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :-D

ja sie nie poddaje tak latwo wiec ciezkie dni czeka moje sadlo :-D

Balbinko, tak patrze na twoj suwaczek i widze, ze my mamy taki sam cel czyli 55 kiloskow. Jestesmy teraz na prawie takim samym etapie- tylko ty juz mnie troche przescignelas. A moze sie tak dalej poscigamy? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge zapytac na ktorej obczyznie mieszkasz? Bo ja jestem w Irlandii,i faktycznie, ciezko oj ciezko. Dopoki jeszcze masz sie dobrze i zarabiasz kase, to jestes dopuszczona do towarzystwa. Ale jak jestes w klopocie, to nagle wszyscy znikaja.

Do-Duniu,jestem w Irlandii pol.a co do towarzystwa to wiekszosc jest zawistna i tak naprawde malo na kogo mozna liczyc,chodz ja osobiscie siedze w domku i zajmuje sie dziecmi.Z domu rodzinnego wynioslam,ze nie ocenia sie ludzi po marce ubrania czy samochodu temu dla mnie wazny jest czlowiek.Pozdrawiam :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAM RADE jaki AVATOREK normalnie kopara opadla i przez dluzsza chwile nie moglam zamknac buzi :-D

dzieki Balbinko no tak sie staralam -wciagłam tu i owdzie, od 3 lat nie pozwoliłam sobie robić zdjęć a teraz juz nieskromnie sama wołałam o uwiecznienie mojego małego sukcesu hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do-Duniu,jestem w Irlandii pol.a co do towarzystwa to wiekszosc jest zawistna i tak naprawde malo na kogo mozna liczyc,chodz ja osobiscie siedze w domku i zajmuje sie dziecmi.Z domu rodzinnego wynioslam,ze nie ocenia sie ludzi po marce ubrania czy samochodu temu dla mnie wazny jest czlowiek.Pozdrawiam :-D :-D :-D

Laseczka, to ty jestes moja sasiadka jesli mieszkasz a polnocnej. Ja mieszkam na samej granicy, w County Donegal, bardzo niedaleko Derry. Jestes gdzies w poblizu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalowe kobietki! 

U mnie pogoda zapowiada sie sliczna. Pewnie synus da mi znow w kosc. Po tyg z warzywkami niestety nic nie schudlam, tak sobie dogarzalam,wrrrrrrrrr!

Mam pytanie do Do Do.

Jak dlugo jestes na diecie? Bo widze ,ze suwaczek juz sie przesunal, a ja chyba mam zastoj. Ja stracilam 7 kg w 1,5 miesiaca. Dla mnie to duzo ale jak patrze na was to zarazem tak malo :-D .

Biore sie za wode zaraz i za bialeczka! mam nadzieje ze Pod koniec tygodnia waga ruszy! 

Sliweczko gdzie sa te piekne zdjecia porownawcze? Byly na NK a teraz gdzie? Powinnas sie nimi chwalic!

Milego dnia wszystkim i pysznej kawki zycze. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane Odchudzaczki.

WSzczecinie ulewa na maxa. Szaro jest tak bardzo, ze wydaje sie, iz jest środek nocy. Jechałam do pracy w takim korku , ze to szok. Studienki powybijały i głowne ulice sa całe w wodzie. Mam nadzieję, ze mnie nie odetnie od świata, bo pracuję na peryferiach miasta i nie chialabym tutaj spędzić nocy. Weekendowa pogoda była taka cudowana a teraz leje- ot uroki naszego lata.

Widzę, ze nie wszystkie z nas w dobryum humorku- Do-Do główka do gory i walczyc ze swiatem. Powtarzaj sobie , ze nie masz innego wyjścia :-D bo naprawdę nie masz. Musisz wierzyć, ze wszystko bedzie ok.

Malinko- dzielna jesteś. I co najwazniejsze : w głodzie, w chłodzie, w chorobie- wazne, ze trzymacie się razem. Ktos tam na gorze w końcu zakończy ta próbę , a Wy bedziecie się cieszyć z każdego dnia razem.

Oj Kobiety- milo, ze kazda z nas znajduje tutaj wsparacie, zarowno dietowe jak i zwykle- życiowe, bo to wazne. Milo jest , jak napisala Pola, ze za pośrednictwem komputerów mozna połączyć się z całym światem i mieć świadomość, ze gdzies tam po drugiej stronie jest ktoś kto nam dobrze zyczy :-D Mamy prawo cieszyć sie, ze trafiłysmy do takiego grona "wspieraczek" w kazdej dziedzinie zycia. Tak trzymać. :-D

Pozdrawiam serdecznie i niestety mokro, bo pada cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,dzisiaj pada deszczyk,ale po wczorajszym upale chwilka wytchnienia :-D

Wielkie dzięki kobitki za słowa wsparcia,mam nadzieję,że niebawem wszystko się odmieni na lepsze :-D .

Polu witaj w III fazie i powodzenia.

Witaj Saga z nami nie zginiesz a dietowanie nie będzie tak uciążliwe.

Po wczorajszym grillu waga trochę w górę,były piersiątka kurzęce ale też inne zupełnie nie protalowe rzeczy :-D .Życzę miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo!

Na Podlasiu jeszcze ładnie,ale chmurzy się,więc nie wiadomo co z tego będzie.

no to spojrz na Sliweczke ona juz nie ma 30 kilo wiec mozliwe i jaka wesola kobietka z niej, widac dieta zle nie wplywa hihi, a wrecz przeciwnie im mniej kiloskow tym czlowiek weselszy, zrob sobie suwaczek i wtedy bedziesz obserwowac swoje postepy

Dziękuję Kasiu  :-D  Jak dla mnie to ta dieta jest najlepszą dietą na świecie  :-D Jeszcze nigdy tyle nie schudłam  :-D I humorek dopisuje,bo jak się nie cieszyć kiedy coraz mniejsze ciuszki na mnie pasują  :-D

nie wiem jak zrobic suwaczek, fajne macie

DUZY szacun dla śliweczki. zazdroszczę. Tak bym chciała też tak wytrwac.

Pozdrawiam

Dziękuję Saga.Wytrwasz kochana,wytrwasz.Jeśli zależy Ci na dobrym wyglądzie i zdrowiu  to nie ma się co zastanawiać i trzeba brać się za siebie  :D

Sliweczko gdzie sa te piekne zdjecia porownawcze? Byly na NK a teraz gdzie? Powinnas sie nimi chwalic!

 

Jusiu,zdjęcia cały czas są na NK,nigdzie ich nie zabrałam.

Wczoraj byłam z rodzinką na pikniku rodzinnym i strasznie pachniały mi frytki  :D ale ja ich nie ruszyłam ,chociaż dzieci jadły i mnie częstowały.A dzisiaj moja waga mnie za to nagrodziła i pokazała 200 g mniej  :-D

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!

U mnie padało, może nawet byla burza, ale tak smacznie dziś spałam, że nic nie wiem. Straszyli wczoraj potężnymi burzami, więc powyłaczłam wszystko co można było, no a dziś musialam to z powrotem popodłaczać. Ale inwentarz żywy nakarmiony mogę się wziąć do zmian na mojej sygnaturce.

Juggin, mieszkamy tak blisko siebie a jakże różną mamy pogodę, u mnie już słoneczko próbuje się przebijać przez chmurki. U Ciebie też lada moment będzie 'za frontem' i będziesz mogła spokojnie wrócić po pracy do domku.

quote name='balbina38' date='2.08.2009, 21:29' post='83537']

POLU nasza kochana juz do III fazy a my bidulki jeszcze dluuuugggggooooo w II fazie bedziemy :-D

ale nic to, Polu pisz jakie skutki uboczne :-D i dobre strony III fazy sa kochana

Polu moje kilosy sa bardzo uparte i jak sie doczepily to nie chca mnie opuscic wiec po spacerku nic nie ubylo jak weszlam na wage

ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :-D

ja sie nie poddaje tak latwo wiec ciezkie dni czeka moje sadlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D :-D :-D

To ja też mam dobre informacje dzisiaj, po weekendzie

ubyło mnie o kolejne 0,600 - sama w to nie wierzę, że

waga tak mnie codziennie rozpieszcza :-D ale dzięki temu

mam siłę i motywację na kolejny dzień.

Wczoraj troszkę się posmażyłam nad jeziorkiem, pochłonęłam

2,5 piersi z kurczaka. A potem w domu jeszcze śledzika,

mama aż pytała czy ja nic nie jadłam na tym grillu skoro

jeszcze w domu się zajadałam :-D A teraz wcinam łososia..

W sobotę przygotowałam sobie koktail na dzisiaj.. bo

w niedziele późno do domu wróciłam więc nie miałabym czasu,

ale mi się zepsół, a w lodówce stał cały czas.. No nic, chlebek

i rybka na dzisiajszy pracowniczy dzień muszą mi wystarczyć.

Miłego dnia!!!

Już tylko 1kg mi został to osiągnięcia wagi z przed urlopu

REWELACJA.

Minęło 5 dni mojej drugiej uderzeniówki, a tu już 2kg ze

mnie uszło :D Za pierwszym razem to był tylko 1kg.

Więc tym razem to ja w siódmym niebie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miłego dnia!!!

Już tylko 1kg mi został to osiągnięcia wagi z przed urlopu

REWELACJA.

Minęło 5 dni mojej drugiej uderzeniówki, a tu już 2kg ze

mnie uszło :-D Za pierwszym razem to był tylko 1kg.

Więc tym razem to ja w siódmym niebie jestem.

Gratuluję Marudko!!!!!! Cieszę się razem z Tobą kochana...I nareszcie Maruda nie marudzi  :-D a ma dobry humorek!!!! Tak trzymaj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.