Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No dziewczyny wszystkie wasze zdjęcia super,same laseczki.

Juggin,Dam Radę,Śliweczka,Maruda miło popatrzeć,jak się piękniejecie w oczach:))Wszystkich spadków wagowych gratuluję z całego serca. :-D Deszcz leje jak z cebra,dzisiaj mam wolne i robię sobie dzień lenistwa :-D ,jak miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dola!!!!!!!! Do Do skoro ty stracilas tyle kg w 26 dni to ja praktycznie stoje w miejscu! Pozazdroscic. KOMPLETNY DOL. A tak sie staralam!!!!!! :-D

Jusia wylaz mi zaraz z dola!!! Wlasnie wyliczylam, ze moj sredni dzienny spadek wagi wynosi 0,188 kg. Dodam przy tym, ze mam dni, kiedy moja waga stoi, ani nie drgnie, czym doprowadza mnie do szalu! Policz sobie twoja srednia i wyjdzie ci, ze wcale nie chudniesz duzo wolniej ode mnie. Zreszta jesli teraz masz zastoj, to pewnie za chwile zaczna sie u ciebie spadki, wiec trzymaj sie dzielnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!

U mnie padało, może nawet byla burza, ale tak smacznie dziś spałam, że nic nie wiem. Straszyli wczoraj potężnymi burzami, więc powyłaczłam wszystko co można było, no a dziś musialam to z powrotem popodłaczać. Ale inwentarz żywy nakarmiony mogę się wziąć do zmian na mojej sygnaturce.

Juggin, mieszkamy tak blisko siebie a jakże różną mamy pogodę, u mnie już słoneczko próbuje się przebijać przez chmurki. U Ciebie też lada moment będzie 'za frontem' i będziesz mogła spokojnie wrócić po pracy do domku.

quote name='balbina38' date='2.08.2009, 21:29' post='83537']

POLU nasza kochana juz do III fazy a my bidulki jeszcze dluuuugggggooooo w II fazie bedziemy :-D

ale nic to, Polu pisz jakie skutki uboczne :D i dobre strony III fazy sa kochana

Polu moje kilosy sa bardzo uparte i jak sie doczepily to nie chca mnie opuscic wiec po spacerku nic nie ubylo jak weszlam na wage

ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :grin:

ja sie nie poddaje tak latwo wiec ciezkie dni czeka moje sadlo :-D

Balbinko, wchodzę do III fazy z drżącym sercem, szczególnie po opowieści Samanty. Postanowiłam wprowadzać jeden produkt tygodniowo, tzn. w tym tygodniu we wtorek będzie owoc, w następnym 2 dni z owocami, itd. Jak już wprowadzę owoce zacznę wprowadzać chlebek. Myślę, że kupię automat do pieczenia chleba, żeby on na pewno był razowy, i tak po kolei, oczywiście białeczka i warzywka. Ponieważ utrwalanie mam do 20 grudnia (tak mniej więcej) to ze wszystkim zdążę. A że dieta mi odpowiada, to druga sprawa. Najbardziej obawiałam się o nerki, a teraz juz nie muszę. Dziś waga mnie znowu rozpieściła bo pokazała 50 dkg mniej, mimo, że na warzywkach.

Tak naprawdę więcej nie chcę schudnąć, bo moje piersi są w opłakanym stanie i z 75DD zrobiło się 75C, a przy tym trzeba je długo 'układać', żeby jakoś wyglądały. Poza tym, czuję dyskomfort w wannie, jestem strasznie koścista, a to dla mnie nowość :-D

Oczywiście, będę was informować na bieżąco o wszystkich wzlotach i upadkach (oby było ich jak najmniej) i będę z Wami tak długo dopóki się wszystkie nie 'zlaskujecie'. Albo i dłużej. W roku akademickim pewnie rzadziej i krócej, ale będę, obiecuje.

A jest co uwieczniać, Basiu!!! :-D. No i ta filmowa poza! Super!!!!

Dziękuję Mallinko!!! Z pewnością będzie mi potrzebne, ale z Wami dam radę utrzymać to, co osiągnęlam.

Gratuluje Pola i zdawaj relacje Kobieto, bo niedługo mnie to czeka , a już trzęsę portami jak to bedzie. A co do wanny to mam tak samo- ciężko sie ulozyć, zeby kości nie wbijały sie od środka we własną pupę co?? Matko Kochana jakich czasów dotrwałysmy co??

Hmm...wsadzić zdjęcia na forum...Na NK wstawiłam je w prywatnej galerii żeby obcy nie mogli zobaczyć  :-D a na forum wszyscy będą mogli oglądać ,więc chyba ich tu nie wstawię ,bo wstyd troszkę  :-D

Gratulki Benek kolejnego spadku!!!

Ślwieczko jaki wstyd- taka laska, tyle osiagnęła i wstyd!!! Kobieto nie ma lepsze motywacji do działania niż Twoje zdjecia :D Wstawiaj szybko i bądz z siebie DUMNA na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę Marudko, że Twój organizm się wreszcie poddał. Wszyscy widzę na tym skorzystają - i Ty i Twój ukochany, i nawet jego koledzy!!! Tak trzymaj!!! I gratuluję nowego mieszkanka raz jeszcze, bo rozumiem, że to już 'pewniak'?

Oj Polu kochana :-D myślę, że pewniak, za 7 dni (10.08. o 12:00)

podpisujemy umowę u notariusza, a po nim to już mur - beton :-D

Ale jeszcze przez tydzień lekka niepewność będzie.. potem już

tylko czekać aż się wyprowadzą byli właściciel i w końcu będę

na swoim :-D

Witajcie dziewczynki!

Witaj Marudko!

Moje gratulki ...... jak miło poczytać o spadkach wagowych, że wszystko na dobrą drogę wchodzi. U mnie też waga dzisiaj pokazała 65 z przodu tzn. 65,8 ale to już prawie jakby 65. a cieszy......jak nie wiem co!

Z koktailem trzeba uważaĆ bo żeczywiście szybko fermentuje.

Życzę dalszych spadków wagowych!

Jak się cieszę, że i Tobie waga spada :-D Bo obu nam tak stała,

że aż smutno było. Mi potrzebna była przerwa.. zeby z nowymi

siłami zacząć od nowa i mimo tego, że jeszcze nie osiągnęłam

tej wagi co przed urlopem, to codzinnie jest mnie niej, a to tak

bardzo cieczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest co uwieczniać, Basiu!!! :-D . No i ta filmowa poza! Super!!!!

Dziękuję Polu tak normalnie to ja się nie wygibuje, ale tak strrrrasznie chciałam miec fajne zdjęcie- po tylu latach- no i żeby mnie nie kusiło do zlego....

Poku ja mam automat do chleba- od grudnia nie kupilam chleba tylko piekę sama- jakbys potrzebowala cos w tym względzie to ja chętnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu!!! Jaki piękny avatarek!!!! Ale laseczka z Ciebie!!! Super!!!!

Dzięki Śliweczko!!!! Normalnie aż urosłam.......tak mi miło, że wreszcie nie muszę się wstydzić i uciekac z kadru.......ty zmieniłaś avatarek i ja tak sobie pomyślalm a niech tam.....moze nikomu przykrosci tym nie zrobie , każda ma za sobą sukcesy....protalowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślwieczko jaki wstyd- taka laska, tyle osiagnęła i wstyd!!! Kobieto nie ma lepsze motywacji do działania niż Twoje zdjecia :-D Wstawiaj szybko i bądz z siebie DUMNA na maxa.

Dumna to ja jestem z siebie  :-D Ale mimo wszystko,te zdjęcia 140 kg hipcia są okropne  :-D Ale skoro tak mówisz... to może zaryzykuję i wstawię  :-D Może zmotywują więcej ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna to ja jestem z siebie :-D Ale mimo wszystko,te zdjęcia 140 kg hipcia są okropne :-D Ale skoro tak mówisz... to może zaryzykuję i wstawię :-D Może zmotywują więcej ludzi...

Śliweczko toz to jest powod do pochwalenia sie.........norrrmaaalllnie ja to pod wrażeniem jestem wytrwałości twojej

- a efekty........widać i to jeszcze jak- niedowoarki naszej diety moga się tylko pooblizywac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kolega wrócił z urlopu i lody postawił,

ale nie mam nawet na nie smaka :-D zjadłam

nutelkę i mam w ustach miód. Wystarczy mi

go do wieczora, kiedy trzeba będzie zrobić

nową, bo ta się kończyła :-D

Marudko kochana ty to się teraz RADOSNA powinnnaś nazywać...aż od Ciebie bije radość życia.....TAK TRZYMAJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna to ja jestem z siebie  :-D Ale mimo wszystko,te zdjęcia 140 kg hipcia są okropne  :-D Ale skoro tak mówisz... to może zaryzykuję i wstawię  :-D Może zmotywują więcej ludzi...

No to klamka zapadła...Wstawiam te zdjęcia...

post-7037-1249288847_thumb.jpg    post-7037-1249288925_thumb.jpg

Ku przestrodze :nigdy nie doprowadzcie się do takiego stanu...

Jako motywacja :I wieloryb może stać się kiedyś motylkiem...Za czas jakiś...

Kochana i takie własnie efekty nas motywują. I zadne gadanie dziewczynom, ktore dopiero rozpoczely diete, nie da wiekszego "kopa" do dbania o siebie niż własnie Twoje fotki.

Ślwiczeko- jestes Naszą Krolową Protala :-D :-D Wygralaś swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a nam wszystkim zapewniłaś motywacje i wiare w to, ze KAZDY może tak jak Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko!!!! Dzięki!!!

normalnie wydrukuję Cię i pokażę mojej cioci, niech zobaczy co traci!! (oczywiście jeśli pozwolisz bo jeśli nie to będę musiał do piractwa się zniżyć .....żartuję)

Dam Radę!!! wyginaj się wyginaj, dobrze Ci w tym wygięciu, zdjęcie super..... ja jeszcze nie lubię na siebie patrzeć, ale już ku dobremu idzie......jeszcze tylko parę operacji plastycznych i sama siebie nie poznam..hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.