Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane koleżanki. Jak was czytam to serce rośnie jesteście takie serdeczne.

Śliweczko chyle czoła. Aż nie mogę uwierzyć, że tak można się zmienić - to cud!!!!!

Jesteś niesmowicie wytrwała - podziwiam.

Pozdrawiam wszystkich ze słonecznego Trójmiasta. Z pewnością ulewa dojdzie i do nas z zachodu.

Cieszę się, że trafiłam do takiego grona. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dziękuję za pomoc - udało mi się, jakoś nigdy wcześniej nie robiłam takich gadżetów.

Pozdrawiam. Zaczynal od 5 sierpnia czyli pojutrze - jutro moje urodziny to tak ostatni raz sobie pozwole. Nabieram sił - tak psychicznie.

:-D

Nabieraj, nabieraj siły :-D Po urodzinowym świętowaniu

napewno uda Ci się łatwo wskoczyć w tryb dietowania.

Tym bardziej, że decyzja podjęta już dawno!! Trzymam

kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam w którym miejscu, ale w ksiązce Dukana wyczytałam ze mozna odtłuszczona, tzn taka chudzinke, i taka właśnie jest w biedronce :-D duuuuzo białka, i malutko wegli i tłuszczu :-D

Jeszcze małe sprostowanie odnośnie słodzika: zawiera 1200 tabletek i nazywa się Cologran. Jest to słodzik na bazie kwasu cyklaminowego i sacharyny.

Dzien dobry!

Witajcie po przerwie drogie Protalki !

Ja też go uzywam i jest ok, nie ma posmaku goryczy jak przy aspartamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bozenko, sprawa juz w wlasciwie zalatwiona, a samochodu wczesniej czy pozniej i tak musialabym sie pozbyc, bo juz swoje wyjezdzil. Ja niestety juz od 4 lat nie mieszkam w Polsce tylko w Irlandii i niestety wydaje mi sie, ze tutejsza policja robi tylko "dobre wrazenie", chociaz ich zarobki sa o wiele wyzsze niz polskich policjantow. A nerwy faktycznie niepotrzebne. Ide zaraz na spacer, wywietrze stres i spale troche kalorii. Na szczescie nie mialam pod reka zadnej czekoladki, bo zaraz byl cala pochlonela:-)

Znam ten ból Do-Do na przestrzeni 15 lat mojego małżensko-samochodowego życia ( bo wcześniej to tylko tramwaj i autobus) skradziono nam 3 razy 3 różne auta (nie nowe oczywiście!) spod bloku i tylko jedno auto sie znalazło (niestety !) to był taki starenki maluszek, którego mieliśmy tez juz oddac na złom, zwlekalismy tak jak ty, jeżdzilismy juz innym autem a ten "biedaczek" stał sobie ażi tu nagle nie ma przed domem- myslimu super problem z głowy, ale po 2 tygodniach dzwoni policjaże sie znalazł, o 3 ulice dalej...ha, ha, ha.

Współczuje stresu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie proteinki WRÓCIŁAM...a teraz czytam i czytam.........gdy wyjeżdżalam była strona 525.. a teraz.....jestem juz na 551 a ile jeszcze do końca, ale nie mogę nic przegapić więc melduję się z powrotem

Dziękuję Margarete, Bożence i benek za życzenia urlopowe, a Juggin Ciebie nie widziałam mimo że bardzo energicznie się rozglądałam...

Myślałam , ze już nie dostanę się do naszego forum bo mnie wylogowało i nie moglam sobie przypomnieć jakie nazwy użytkownika i hasła miałam musiałm pogrzebać za przypominajką...ale już jestem z wami.....

Niestety 3 kg do przodu- niestety po kilkudniach przygotowane zapasiki się skończyły a Łukęcin to maleńka wioseczka i nawet miśa z kuraka nie można kupic....co prawda byłam w większym mieście ale nie moglam tam jeździć bez przerwy bo więcej czasu spędzilabym w korkach...dlatego na wędzoną rybkę nie mogę patrzec /grillowanych nie było/, po owsiance dostawalam kolki a placuszki otrebowe nie wystarczyly ...i poleciało....wiedziałam , ze tak będzie bo słabą wolę mam...zabieram się do gubienia nabytku...ale jakoś się n ie martwie zatęsknilam za naszym jedzonkiem :-D -poważnie.

OK wracam do czytania..

POPzdrawiam wszystkie dziewczątka bardzo serdecznie...

Witaj z nami po urlopie Basiu !

jaka laska z ciebie, na tym avatarko łał...

Wcale nie widac żadnych niepotrzebnych kilosków, ale skoro tak czujesz i wiesz sama, że ci będzie lepiej bez tych 3 kg to działaj...życze spadków. ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgosiaOH nie wiem w jaki sposób poległaś, ale bardzo mi przykro, że poległaś :-D

Jak tak pobędziesz z nami trochę dłużej i dziewczyny, które zaczynały dietę

razem z Tobą będą przechodzić do III fazy.. to zrobi Ci się przykro jak mi..

Więc trzymaj fason!!! Mi na szczęście nadwyraz się udaje.. I prawie codziennie

odnotowuję jakiś spadek :-D To naprawdę mnie motywuje na kolejny porządnie

dietetyczny dzień. Trzymam kciuki za Ciebie o powrót na białkową stronę

naszego świata!!!

Gratuluje spadków ! Marudko to pewnie niedługo ty nam cała zanikniesz jak tak cię bedzie systematycznie ubywac.... :-D :-D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje spadków ! Marudko to pewnie niedługo ty nam cała zanikniesz jak tak cię bedzie systematycznie ubywac.... :-D :-D !

Głupio zabrzmi, ale oby Maragrete, oby!!! W sobotę mam

imprezkę urodzinową koleżanek i zasadniczy plus jest tego

taki, że wymyśliły sobie, że zamiast prezentów każdy ma

zrobić co nieco do zjedzenia :-D Mi przypadła w udziale

sałatka, więc w sobotę będę miała warzywka, żeby nie

było, że własnej roboty nie skosztuję.. Ale jeszcze ciasteczka

mufinki protalowe mam zamiar przemycić, żebym i ja miała

co dobrego do zjedzenia jak oni się będą ciastem obiadać :-D

SUPER!! Bo się martwiłam, że nie będę miała co jeść i tak

jak ciele będę musiała patrzeć - a tak problem sam się rozwiązał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zamyslona!

Dołączaj do nas,chętnie wszystkie pulchniutkie przyjmujemy  :-D i nie wypuścimy Ciebie dopóki nie zgubisz nadmiaru kilogramów  :-D Rób protalowe zakupy i jak najszybciej zaczynaj.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.