Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :-D

Wczoraj bylam u przyjaciólki i zainteresowala mnie dietą proteinową -z zaciekawieniem od rana przeglądalam Wasze formu. Mam zamiar się do Was przylączyć ... pozdrawiam cieplo wszystkich walczących z nadmiarem kochanego cialka .

zami

Witaj Zamyslona. Przylaczaj sie do nas szybciutko. Zycze ci wytrwalosci i powdzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dziękuję za pomoc - udało mi się, jakoś nigdy wcześniej nie robiłam takich gadżetów.

Pozdrawiam. Zaczynal od 5 sierpnia czyli pojutrze - jutro moje urodziny to tak ostatni raz sobie pozwole. Nabieram sił - tak psychicznie.

:-D

Witaj Saga! Trójmiasto dziękuje za pozdrowienia z Trójmiasta :-D

ponieważ jutro pewnie tu nie zajrzę, więc życzę Ci tak urodzinowo już dziś: aby spełniły się wszystkie Twoje protalowe i nie tylko, plany. Wytrwałości w dążeniu do wymarzonej figury (wagi) i aby udało Ci się ją zatrzymać na wieki wieków.....czego życzę także wszystkim odchudzaczkom protalówkompost-12859-1249298072_thumb.gif

Witam, :-D

Wczoraj bylam u przyjaciólki i zainteresowala mnie dietą proteinową -z zaciekawieniem od rana przeglądalam Wasze formu. Mam zamiar się do Was przylączyć ... pozdrawiam cieplo wszystkich walczących z nadmiarem kochanego cialka .

zami

witaj Zamyślona! cofnij się o dwie strony i zobaczysz zdjęcia naszej liderki, królowej protala Śliweczki.....post-12859-1249298047_thumb.gifczyli słowa Dukana zamienione w czyn, czego i Tobie Życzę!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste, dziewczyny, tylko na 2 godziny spuściłam Was z oka a tu już 3 nowe strony :-D.

Witajcie dziewczynki!

Polu cieszę się ze mogę Ci pogratulować........ może tego nie poczułaś ale wybuźkowałam Cię!!!

Beniu, jeszcze do tej pory mam czerwone poliki od Twoich całusków, serdecznie dziękuję.

Hmm...wsadzić zdjęcia na forum...Na NK wstawiłam je w prywatnej galerii żeby obcy nie mogli zobaczyć  :grin: a na forum wszyscy będą mogli oglądać ,więc chyba ich tu nie wstawię ,bo wstyd troszkę  :-D

Śliweczko, czego tu się wstydzić!!! Ja bym powiedziała, że to jest się czym szczycić!!! Tyle tłuszczyku zgubić! Wiesz, jakie to będzie motywujące dla innych?

Skoro Ty, matka, która musi gotować rodzinie (co oczywiście utrudnia sprawę) potrafiłaś tak schudnąć, to znaczy, że można, tylko trzeba chcieć!!! :-D:):-D

No dziewczyny wszystkie wasze zdjęcia super,same laseczki.

Juggin,Dam Radę,Śliweczka,Maruda miło popatrzeć,jak się piękniejecie w oczach:))Wszystkich spadków wagowych gratuluję z całego serca. :D Deszcz leje jak z cebra,dzisiaj mam wolne i robię sobie dzień lenistwa :D ,jak miło.

Odpocznij, odpocznij Mallinko, ciężką masz pracę i bardzo stresującą, należy Ci się!!!

Dziękuję Polu tak normalnie to ja się nie wygibuje, ale tak strrrrasznie chciałam miec fajne zdjęcie- po tylu latach- no i żeby mnie nie kusiło do zlego....

Poku ja mam automat do chleba- od grudnia nie kupilam chleba tylko piekę sama- jakbys potrzebowala cos w tym względzie to ja chętnie....

A wygibuj się, kochana, wygibuj, masz wszystkie walory, żeby się zachowywać jak modelka, wzrost, długie nogi, biuścik!! czego więcej chcieć! Twój szczęściarz mus Cię teraz dobrze pilnować :oops:

A przy okazji, jaki automat posiadasz i gdzie kupujesz makę. Poza tym, jakie jest zużycie prądu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Buziaczki (szkoooda, że nie jestem facetem)

Witam,:-D

Wczoraj bylam u przyjaciólki i zainteresowala mnie dietą proteinową -z zaciekawieniem od rana przeglądalam Wasze formu. Mam zamiar się do Was przylączyć ... pozdrawiam cieplo wszystkich walczących z nadmiarem kochanego cialka .

zami

Witamy serdecznie w naszym gronie - w Sekcie Czcicielek Twarogu.

Wstawiaj suwaczek, czytaj książkę i do dzieła!!! A w razie potrzeby, pytaj. Zawsze jest ktoś na 'dyżurze' :-D, kto Ci odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kobieto jestem z ciebie dumna, tyle zarcia wkolo ciebie a ty twarda jak skala! Czyli jednak jak sie chce, to mozna.

Polu jestes bardzo madra kobieta (jak zreszta wszystkie protalowe kobitki). Twoje slowa bardzo do mnie przemowily. Postaram sie znalezc jakiegos lekarza i zaczac leczyc ta cholerna depresje zanim calkiem zniszczy mi zycie. Jest mi ciezko nawet nie ze wzgledu na faceta, ale ja jestem po prostu bardzo samotna. W Polsce znalam duzo ludzi, zawsze mozna bylo sie z kims na piwko albo na pogaduchy umowic. A tu mam wrazenie, ze moje zycie jakby sie urwalo, a teraz to tylko wegetacja- doslownie od paru tygodni tak jest, tylko spanie, jedzenie i za przeproszeniem wydalanie. I to jest wlasnie najgorsze w calej sytuacji. Bledne kolo. Moze nawet ta wstretna deprecha jest powodem tego, ze tak powoli mi idzie to chudniecie.

Na poprawe humoru i na depresję są dostepne środki ziołowe, np. dziurawiec, on jest głównym składnikiem takich leków jak Deprim czy inne reklamowane specyfiki, możesz zacząc pić herbatke z dziurawca, tylko jak to z ziołami bywa trzeba je brać systematycznie i przez dłuższy czas... wtedy widac/czuc skutek. Uważaj przy dużej ilości wypitego dziurawca intensywniej reaguje nasza skóra na słońce, uszy do góry, bedzie lepiej, musi byc... :-D :-D :-D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Radę!!! wyginaj się wyginaj, dobrze Ci w tym wygięciu, zdjęcie super..... ja jeszcze nie lubię na siebie patrzeć, ale już ku dobremu idzie......jeszcze tylko parę operacji plastycznych i sama siebie nie poznam..hihihihi

No Benek myślałam , że pęknę ze śmiechu... kilka operacji plastycznych- nieźle..... nie kokietuj słonko......a my wszystkie powinnyśmy się tak wyginac- nawiazując do piosenki.."wyginaj śmialo ciało..." no nie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Nigdy nie logowałm się do żadnego portalu dyskusyjnego. Z góry przepraszam jeżeli piszę w nieodpowiednim miejscu.

Jestem zdresporowana - koniecznie muszę schudnąć. Przeczytałam książkę Dr Dukana i jestem bardzo optymistycznie nastawiona. Boję się tylko czy zdołam tak długo wytrwać. Bo jak czytałam niektórym to nie wychodzi.

Postanowiłam zacząć 5 sierpnia bo 4 mam urodziny i to ma być taki prezent dla mojego sadełka.

Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam :-D

Witaj z nami Saga !

Złe posty czytasz, czytaj te, którym sie udało... :-D

Spójrz na mój suwaczek...ja ważyłam 107 kg ( najwiecej w życiu !) jeszcze 27.04.2009 i minęły 3 miesiące i ...95kg !!! :-D Chociaz w moim wieku ( po 40 !) podobno odchudzanie jest jeszcze trudniejsze....

A jestem też uległa jesli chodzi o łakomstwo, drobne grzeszki.....okazje..itp. !!

Ale mimo tego udaje sie...i działam dalej ! :-D

Tobie tez życze wytrwałości i spadków wagi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Benek myślałam , że pęknę ze śmiechu... kilka operacji plastycznych- nieźle..... nie kokietuj słonko......a my wszystkie powinnyśmy się tak wyginac- nawiazując do piosenki.."wyginaj śmialo ciało..." no nie :-D

Maragrete, Mallina dzięki warto było schudnąc, żeby fajne babeczki mi tak miło pisały- oj warto.....

Zamyslona zobacz jakie tu fajne grono mamy -uda Ci sie z nami zobaczysz..

Polu kochana ja kupilam w Lidlu automat firmy Bifinett- za jakieś 178zl- ostatnio widziałam już za 181zł chyba....więc nastepnym razem jak się pojawi w Lidlu to pewnie będzie znów drozszy -mozna piec 3 wielkości chlebka od 750 g, 1000g do 1250g. Mąkę kupuję w normalnym sklepie Lubelle pełnoziarnistą - ostatnio sie pojawila, pyszne chlebki z niej wychodzą. Jeśli chodzi o prąd -to nigdy nie przeliczałam , ale nie zauważylam drastycznych podwyżek na rachunku. Piekę chleb 2-3 razy w tygodniu, wcześniej piekłam w piekarnku ale to chyba wychodzi drożej i bardzo nadgarstki bolaly mnie od ugniatania a tu bach bach- wlączasz i za 3 godz wyjmujesz gotowy..Polecam

A i dziekuję za mile slowa....miło je czytać!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna to ja jestem z siebie :-D Ale mimo wszystko,te zdjęcia 140 kg hipcia są okropne :-D Ale skoro tak mówisz... to może zaryzykuję i wstawię :-D Może zmotywują więcej ludzi...

Nowy avatarek Sliweczko - super ! :-D

Juz prawie sie "wylaskowałaś "......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klamka zapadła...Wstawiam te zdjęcia...

post-7037-1249288847_thumb.jpg post-7037-1249288925_thumb.jpg

Ku przestrodze :nigdy nie doprowadzcie się do takiego stanu...

Jako motywacja :I wieloryb może stać się kiedyś motylkiem...Za czas jakiś...

Nie będę sie powtarzać - bo swoja opinie juz napisałam na N/K ale .....czapki z głów .....przed Toba i Twoimi osiągnięciami ........... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za milusie przyjęcie - wlaśnie rozglądam się za suwaczkiem :-D

Witamy kolejna duszyczke w naszej SCT ! (Sekcie Czcicieli Twarogu :-D !)

Zamyslona - zycze duzo wytrwałości i ooooolbrzymich spadków !

Ruszaj z nami Protalkami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam dola!!!!!!!! Do Do skoro ty stracilas tyle kg w 26 dni to ja praktycznie stoje w miejscu! Pozazdroscic. KOMPLETNY DOL. A tak sie staralam!!!!!! :-D

Nie bede sie powtarzac ale ja to powinnam miec dola i juz nigdy z lozka nie wstac :-D

ja prawie nic nie gubie bo co zgubie na bialkach to na warzywkach odrobie i tak w kolko ale nie poddam sie NIGDY

Mialam na mysli takie zdrowe "sciganie". Po prostu jak patrze na kogos, kto ma dobre wyniki, to mnie to motywuje do dalszej walki. O to mi chodzilo.

Wiem, wiem do-do pewnie ze bedziemy sie dopingowac kochana i pilnowac oczywiscie tez :-D

Hmm...wsadzić zdjęcia na forum...Na NK wstawiłam je w prywatnej galerii żeby obcy nie mogli zobaczyć :-D a na forum wszyscy będą mogli oglądać ,więc chyba ich tu nie wstawię ,bo wstyd troszkę :-D

Gratulki Benek kolejnego spadku!!!

Kochana Sliweczko ja te zdjecia sobie wydrukuje i powiesze na lodowce i jak bede chciala siegnac po cos nie dozwolonego to po spojrzeniu na ciebie i twoich sukcesow napewno nie zgrzesze :-D

Witam, :oops:

Wczoraj bylam u przyjaciólki i zainteresowala mnie dietą proteinową -z zaciekawieniem od rana przeglądalam Wasze formu. Mam zamiar się do Was przylączyć ... pozdrawiam cieplo wszystkich walczących z nadmiarem kochanego cialka .

zami

Witaj zami :D

jezeli nie masz ksiazki to daj namiar wysle ci skana :D

a tak wogole to trzymaj sie dzielnie, stosuj do dukana a efekty napewno beda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.