Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Polu - zapomniałam ci pogratulować III fazy ! :-D

Trwaj z nami, dietkuj i dziekl sie spostrzeżeniami, może i ja kiedys dojde do III fazy.... :-D .....mocno w to wierzę, a więc będzie jak znalazł.

Buziaki !

Margarete ty tez jak widze powolutku ale idziesz w dol kochana :-D i tak trzymac !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy. Jestem już bardzo mocno zmotywowana. Na razie mam urlop w środę idę

do pracy, mam nadzieję, że i w pracy nie zgrzeszę.

Pozdrawiam gorąco. Nie będę już więcej czytać o porażkach.

Nie przypuszczałam, że przez internet można tak szybko poznać tak wspaniałych ludzi. :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaka jestem glodna. :-D Mam karę za lenistwo. Wczoraj na wszystko znalazlam czas, tylko nie ma to aby przygotowac sobie jedzenie do pracy- efektem czego siedzę juz 8 godzine o kostce twarogu i 3 parowkach i umieram z glodu :-D :-D

I cały czas mysle, co zjem jak dojade do domku... oj.... byle by tylko byc w domku przed wilczym glodem i żeby udalo sie szybko cos przygotować, bo inaczej zjem cokolwiek spotkam na drodze :-D

I jeszcze ciekawostka- mam wzdecia juz od samego patrzenia na niedozowlone jedzenie. Dzisiaj moi koledzy w pracy jedli gołąbki tlusciutkie z sosem pomidorowym, tak sie napatrzyłam ,ze aż mi brzuch wzdeło :-D Wiem , ze to nieprawdopodobne, ale...naprawdę tak jest :D Jeszcze 1,5 h i sie najem- cudownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu kochana ja kupilam w Lidlu automat firmy Bifinett- za jakieś 178zl- ostatnio widziałam już za 181zł chyba....więc nastepnym razem jak się pojawi w Lidlu to pewnie będzie znów drozszy -mozna piec 3 wielkości chlebka od 750 g, 1000g do 1250g. Mąkę kupuję w normalnym sklepie Lubelle pełnoziarnistą - ostatnio sie pojawila, pyszne chlebki z niej wychodzą. Jeśli chodzi o prąd -to nigdy nie przeliczałam , ale nie zauważylam drastycznych podwyżek na rachunku. Piekę chleb 2-3 razy w tygodniu, wcześniej piekłam w piekarnku ale to chyba wychodzi drożej i bardzo nadgarstki bolaly mnie od ugniatania a tu bach bach- wlączasz i za 3 godz wyjmujesz gotowy..Polecam

A i dziekuję za mile slowa....miło je czytać!!!!!!!!!!!!

Dziękuję za odpowiedź, porozglądam się za tym urządzeniem, bo nie bardzo wierzę, że chlebek,ktory wygląda jak razowy naprawdę nim jest. Zresztą u mnie mnóstwo chleba się marnuje wiec będę piekła wtedy kiedy bedzie potrzebny :-D.

Polu - zapomniałam ci pogratulować III fazy ! :-D

Trwaj z nami, dietkuj i dziekl sie spostrzeżeniami, może i ja kiedys dojde do III fazy.... :-D .....mocno w to wierzę, a więc będzie jak znalazł.

Buziaki !

A, dziękuję za gratulacje, dziękuję. Jasne że będę się z Wami dzielić spostrzezeniami, a potem ty to bedziesz robić, a potem pozostałe dziewczyny, te, które teraz do nas dołączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarete ty tez jak widze powolutku ale idziesz w dol kochana :-D i tak trzymac !!!!!!

Dobrze zauważyłaś Balbinko...powolutku.... :-D

Ale nie narzekam, biorąc pod uwagę że co i rusz gdzies zboczę ze szlaku Dukana, np. wczoraj i w sobote zeżarłam ( tak, nie bójmy sie tego słowa..!) a więc zeżarłam kilogram wisni ( w dwa dni! :-D ) i podjadłam pól paczki rodzynek....a poza tym wszystko protalowe, i efekt ... waga ani drgnie, chociaz byłam do piątku na samych białakch, ale mam za swoje.

Jak ja cierpie przez te owoce, juz pal sześć te słodycze czy wieprzowina, daje rade i nie jem, pal sześć ten alkohol - daje rade i nie pije, ale owoce.....eh, poległam teraz przy wiśniach i a w czerwcu kilka razy przy truskawkach, a jeszcze śliweczki, gruszeczki przede mna..... :-D

ALE POZYTYWNE JEST TO ŻE NIE TYJĘ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaka jestem glodna. :-D Mam karę za lenistwo. Wczoraj na wszystko znalazlam czas, tylko nie ma to aby przygotowac sobie jedzenie do pracy- efektem czego siedzę juz 8 godzine o kostce twarogu i 3 parowkach i umieram z glodu :-D :-D

I cały czas mysle, co zjem jak dojade do domku... oj.... byle by tylko byc w domku przed wilczym glodem i żeby udalo sie szybko cos przygotować, bo inaczej zjem cokolwiek spotkam na drodze :-D

Juggin - jak to dobrze że mieszkam daleko i na pewno to nie mnie spotkasz w drodze do domu...bo ja juz trochę stara i żylasta jestem , ale skoro jestes naprawdę głodna, to kto wie.... :-D

Lubię czytać Twoje posty, sama sie do siebie śmieję, a koleżanki w pracy i szef dziwnie sie na mnie spoglądają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin - jak to dobrze że mieszkam daleko i na pewno to nie mnie spotkasz w drodze do domu...bo ja juz trochę stara i żylasta jestem , ale skoro jestes naprawdę głodna, to kto wie.... :-D

Lubię czytać Twoje posty, sama sie do siebie śmieję, a koleżanki w pracy i szef dziwnie sie na mnie spoglądają...

Kochana..jak ja sie rozpedze swoim Tygryskiem to żadne "daleko" nie bedzie daleko. Uwierz mi, ze cywilnych czasach potrafilam w przerwie miedzy reklamami pojechac na stacje paliw, zakupić chipsy, lody, żelki i colę , wstawic auto do garazu, wejść na 3 pietro i juz nic nie mialam w dloni..zjedzone... coż... jak jestem glodna to jestem suer szybka.wrrrrrr..

Ok. 16.00 mineła ( prawie) wiec do domuuuu!!! Do lodówki!!!! Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jaka jestem glodna. :-D Mam karę za lenistwo. Wczoraj na wszystko znalazlam czas, tylko nie ma to aby przygotowac sobie jedzenie do pracy- efektem czego siedzę juz 8 godzine o kostce twarogu i 3 parowkach i umieram z glodu :-D :-D

Hej Juggin, podziel sie ze mna tym twoim apetytem. Przydalby mi sie dzisiaj bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, przeciez mialam sie jeszcze pochwalic.

Tak sobie patrze na ten moj suwaczek dzisiaj i na moje BMI. No i porownuje z tym, co wyczytalam w bardzo madrej ksiazeczce, ktora byla dolaczona do wagi.

I wychodzi mi na to, ze nie naleze juz do grupy okreslanej mianem otyla. Teraz wedlug wskaznikow mam "tylko" nadwage. Co prawda w jej gornych granicach, ale zawsze lepiej brzmi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.