Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Pozazdroscic!!! Moglam sie nie odzywac,wrrrr.. Akurat mam malego dola. I to przez Ciebie Do Do,he he... Napisalas ze w 26 dni tyle schudlas, a ja? No i wpadlam. Pocieszam sie tym co dziewczyny mi napisaly, ze kazdy organizm jest inny. Moze dlatego. Moze?! Mam nadzieje ze jutro obudze sie w lepszym nastroju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochaniutkie, wlasnie skonczylam przeciekawa lekture forumowa z dzisiejszego dnia i mam jeszcze odrobine sily PO PRACY aby sie przywitac :-D No wlasnie, bylam dzis w pracy,a dzieki temu nie mialam czasu sie gigantycznie obiadac - mezus sie o to zatroszczyl bym miala ciagle zajecie :-D Do piatku wlacznie pracuje wiec w tym tygodniu malutko mnie z wami bedzie :-D w weekend nadrobie zaleglosci :D

Duzo samodyscypliny zycze nowym protalankom :-D

Dziewczyn, tak sympatyczne jestescie ze nawet jak juz skoncze utrwalanie itd to nie pozbedziecie sie mnie - za zadne skarby tego swiata :D

Buziaki i dobrej, spokojne i spadkowowagowej nocy zycze wszystkim :-D

Polu, cieszę się i gratuluję 3 fazy kochana :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdroscic!!! Moglam sie nie odzywac,wrrrr.. Akurat mam malego dola. I to przez Ciebie Do Do,he he... Napisalas ze w 26 dni tyle schudlas, a ja? No i wpadlam. Pocieszam sie tym co dziewczyny mi napisaly, ze kazdy organizm jest inny. Moze dlatego. Moze?! Mam nadzieje ze jutro obudze sie w lepszym nastroju!

A Ty, kobietko, dalej swoje!!! :-D Co za uparte stworzonko, no!!! Ja schudłam 13 kg w 3 miesiące z małym okładem, czyli moje tempo było podobne do Twojego. Waga stała czasem 2 tygodnie, żeby potem znowu ruszyć. Jak Do-Do nie ma chudnąć, skoro ona nie je, nie ma apetytu. Ale to nie jest dobrze!!! Trzeba jeść, bo tłuszczyk będzie się bronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Edytko!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Oj... szalejecie dziewczyny, co raz Was mniej ... i na wadze i w obwodach

Śliweczko jesteś moim guru. Gratulacje. Trzymam kciuki za Ciebie... i wierzę, ze za jakiś czas znów nas zaskoczysz nową .. jeszcze szczuplejszą figurką.

ja też powolutku gubię swoje nadmiary... dzięki Waszemu wsparciu, Kochane Protalki, trzymam się dzielnie.

Nabrałam juz dobrych zwyczajów, zwłaszcza zakupowych. Do półek z protalkowym jedzenie trawiam juz znacznie szybciej. Mam stałe produkty, ktore zawsze kupuję.

Nowe dziewczyny ... nie zróbcie mojego błędu i nie wcinajcie aspartamu. Ja chcąc "osłodzić" sobie życie i jedzonko potrafiłam zjeść nawet 20 tabletek dziennie... fuj... to sama najbardziej niezdrowa chemia. Okupiłam to potwornymi migrenami, które po zamianie aspartamu na ksylitol ustąpiły jak ręką odjął.

Pozdrawiam ciepło... i życzę ogrooooomniastych spadków dzisiejszej nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdroscic!!! Moglam sie nie odzywac,wrrrr.. Akurat mam malego dola. I to przez Ciebie Do Do,he he... Napisalas ze w 26 dni tyle schudlas, a ja? No i wpadlam. Pocieszam sie tym co dziewczyny mi napisaly, ze kazdy organizm jest inny. Moze dlatego. Moze?! Mam nadzieje ze jutro obudze sie w lepszym nastroju!

Jusia dziewczyny maja racje, a i ja powtorze- pieknie chudniesz! A na podstawie wielu wypowiedzi, ktore czytalam na roznych forach moge tez dodac, ze po zastoju zawsze przychodzi duzy spadek wagi. Wiec ty sie kochana pilnuj i na pewno znowu waga pojdzie w dol. W koncu to dziala na wszystkich, wiec na ciebie na pewno tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola teraz mi nawrzucalas!!! I chyba tak trzeba bylo. Jak masz dola to w dupeza przeproszeniem,he he.. Koniec mazania sie!!! Biore sie za siebie! Jestem silna i dam rade dalej z Wami walczyc z tluszczykiem!

Dzieki Pola! Pomoglas mi, bardzo!

Nie wiem Jusiu, czy Ci pomogłam, ale na pewno próbowałam wstrząsnąć!!! :-D

A co, wolno mi, jestem na forum najstarsza to se mogę :-D

Po za tym, 'dola' można mieć z ważnych powodów, a nie dlatego, że komuś w czymś idzie lepiej. Dziewczyny zawsze innym gratulują, a nie zazdroszczą.

A jeśli nawet zazdroszczą, to zawsze myślą: ona dała radę to i ja dam. Prawda Dziewczynusie?!!! :-D:):-D

I to właśnie jest piękne, serdeczne, wielkie.

I dobrze, że się bierzesz za siebie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny :-D

Mam ograniczony dostep do internetu,wiec nie pisalamkilka dni, ale juz wszystkiestrony przejrzalam. Chudniecie pieknie,moje gratulacje :-D

Polu wreszcie III Faza, ciesze sie bardzo

Basiu jednak uurlop sie nie nadaje do odchudzania, ale mysle, ze avatarek Ci wynagradza te 3 kilosiki, jestes naprawde super laska,gratuluje :-D

Mallinko jestem pod wrazeniem Twojej sily i poogody ducha. Zycze Twojemu Mezowi pracy,mam nadzieje, ze szybko sie zmieniu Was na lepsze. Pozdrawiam serecznie :-D

Z moja dieta nie jest najlepiej, ale teraz jestesmy jeszcze kilka dni za granica i w piatek staje na wadze i pewniw bede odrabiac, ale trudno najwyzxe zrobie sobie dlugo same proteiny i znowu bedzie ok :-D

Pozdrawiam Was wszystkie i odezwe sie pod koniec tygodnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe koleżanki, wszystkie hurtem bo widzę że jakis spory nabór był jak mnie nie było.

Śliweczko powiem tak, że gdyby Dukan potrzebował reklamy to byłabyś niewątpliwie najlepszą. To jest naprawdę powód do dumy i sama to dobrze wiesz.

Polu - mam od dawna maszynę do pieczenia chleba i czesto jej uzywam, również do wyrabiania ciasta drożdżowego które potem piekę w piekarniku. Przepisy na chleb jeśli chcesz dostaniesz ode mnie w dużym wyborze , tak "maszynowe" jaki te normalne. Ale tak naprawdę to jednak chleb który wyrosnie w misce i upieczony zostanie w piekarniku, na kamieniu lub w foremce lub w rzymskim garnku, jest wg mnie o wiele lepszy niż ten z maszyny. Maszyna potrzebna jest mi wtedy gdy bolą mnie stawy a pieczywo się kończy mężowi, bo ja od dawna nie jem. Albo jeśli mam inną pilna pracę i nie da się jej pogodzić z zarobieniem i dopilnowaniem chleba. A tyle powiem, że chleb i bułeczki domowe to jest zupełnie inna liga niż te ze sklepu. Tylko trzeba znaleźć swoje ulubione. Dla mnie to jest chleb na zakwasie i bułeczki maślane czyli jak się domyślacie, już nawet nie bardzo pamietam ich smak. ale dla rodziny piekę raz albo dwa razy w tygodniu regularnie i zawsze mam zakwas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.