Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo serdecznie dziekuję. Czyli jesteśy blisko.

Takie wsparcie bardzo motywuje. Jutro mój start i będę w pracy ale muszę dać radę.

Co na I fazie brałyście do pracy bo tak sama nie wiem chcem ją stosować przez 7 dni.(w pracy mam lodowkę to wiele ułatwia)

Pozdrawiam :)

Ja do pracy biore wszystko to co jem w domku( mam lodowke i mikrofalówkę, więc komfort maxymalny).

Piersi kurczaka, pieczeń z mielonego, jajka, sałatki z tuńczykiem, kogurty, placuki, deserki itd. Wiekszośc z tych rzeczy mozna jeśc na zimno, więc sama lodowka w pracy wystarczy. Placuszki dukanowe rano robię- zajmuje to 5 minut i masz pyszne bo robie czasme na słodko, czasem na słono, do tego wedlinka ( na slono) albo serek z kakao ( na słodko) i przekąska w pracy jak znalazł. :D Wszystko zalezy ile jesz, bo ja jem dużoooo, dużoooo więc rzeczy z mojej torby zajmuja całą polke w lodówce słuzbowej :-D Na szczescie wiekszości moich kolegow nic z tego nie smakuje, więc nie musze sie martwić, ze mi podjedzą i bedę glodna :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane,

U mnie waga znowu w dol, ale nie wiem czy powinnam sie tak bardzo cieszyc, bo to od "zeswirowania" chudne a nie od diety. Noc znowu bezsenna, cholera by to wziela. Wlasnie wypilam kawe, napieklam chrupkow protalowych i lece w miasto szukac jakiegos lekarza.

Milego dnia dziewczyny!

Będę Ci truła do znudzenia- jedz, jedz, jedz, wcinaj wielkie ilości, bo kryzys w głowie minie, a jesli zwolni metabolizm ( od minimalnej ilosci jedzenia) to nie będziesz spadac z wagi, albo nie daj Bóg przytyjesz...a wtedy kolejny powód do smutku i tak w koło...

Muszisz być optymistyczna Protalową laseczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki kochane!

U mnie dzis pochmurno ale w duszy sloneczko! Dziekuje jeszcze raz Polu!

Dziewczyny jak bedziecie miec dola to polecam Pole. Ona wie jak doprowadzic czlowieka do porzadku,he he....

Teraz juz wiem ze nie ma drugiego takiego samego czlowieka jak ja . Kazdy organizm jest inny. To znaczy ze jestem wyjatkowa,he he?!

Jest juz dobrze. Chudne, schudne i do celu dojde!!!!!!!

Jak dobrze ze jestescie dziewczatka. Nie jedna by pewnie zaprzestala stosowac diety gdyby nie wsparcie Protalek! 

caluski dziewczynki chudzinki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Juggin, masz jakis pomysl na obiadek bialkowy? Kompletnie nie mam pojecia.

Saga wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!

Kochana polecam rybke lub piersi.

Rybka- najlepiej filety w kostece z Biedronki ok. 10 zł za paczkę z 6 kostkami. Rybke przyprawiasz ( sól, pieprz, cytrynka, koperek) i smażysz na teflonie lub też w folie i do piekarnika. Robisz sosik i teraz w zalezności- jesli smazona to mieszam jogurt z jajkiem , dodaje przyprawy, koperek, czosneki zalewam rybe na patelni, czekam aż sosik sie zetnie ( troszke się zważy ale smak supcio), jesli z piekarnika- sosik z czosnku, jogurtu, ogoreczka konserwowego na zimno i podaję do rybki.

Kurczaczek- piersi przyprawiam i smaże na teflonie , robie placuszek dukanowy i klade na niego pierś, mozesz posmarować koncentratem lub czosnkowym jogurcikiem i pyszne.

Wszystkiego Naj z okazji URODZINEK :) Saga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin mam pytanko. Czy te mufinki jogurtowe mozna jesc w fazie bialkowej? Czy jednak obzeranie nie jest wskazane? Chce koniecznie ruszyc wage ale nie chce cierpiec i chodzic glodna. 

Jeśli chcesz ruszyć wagę to nie polecam, bo jednak mąka może wstymać chudnięcie, chyba ze waga Ci spada to wtedy nie powiiny zaszkodzić. Może zrób sobie ciateczka czekoladowe, ale tylko z odrobinką kakao?? Tam nie ma mąki.

ja poczatku diety pozwalalam sobie na slodyvcze tylko w fazie P+W, ale to dlatego ze podczas samych bialek waga w ogóle nie spadała,a w warzywkach spadała wiec jadłam swobodnie protalowe wypieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZE ŻYCZONKA URODZINOWE :)

Ja do pracy od pięciu miesięcy to na pewno mam sałatkę z tyńczyka

z ogórkiem, i jajkiem na twardo, chlebek protalowy (wcześniej wcinałam

nasze otręby na sucho i popijałam herbatką, ale chlebek lepszy),

jogurt naturalny nosiłam na początku, ale teraz to już do przetwarzam

w deser zebrę lub koktail.. ale lepiej w uderzeniówce jedz naturalny, moze też

być z przepisową ilością otrębów, chyba, że rano masz czas na owsiankę

z mleczkiem.. Może być też wieczorem. Ale pytałaś o pracę. Czasami

nawet sobie kuraka przygotuję i w pracy zajadam na zimno!! Jest wiele

możliwości. Poczytaj stronę z przepisami, na niektórych pisze co w jakiej

fazie wolno.. Ale już po składnikach to poznasz. A no i rybki!!! POWODZENIA

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=150

dziękuję serdecznie za życzenia. owsianka to niestety nie dla mnie. ale reszta spróbuje. A ten chleb to pieczesz czy kupujesz. A np wasa mozna cos takiego jesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję serdecznie za życzenia. owsianka to niestety nie dla mnie. ale reszta spróbuje. A ten chleb to pieczesz czy kupujesz. A np wasa mozna cos takiego jesc

Chlebek pieczemy. Marudka podala Ci linka do przepisow- znajdziesz tam napewno. Wasa całkowicie zabroniona!!!Nawet nie patrz w jej stronę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję serdecznie za życzenia. owsianka to niestety nie dla mnie. ale reszta spróbuje. A ten chleb to pieczesz czy kupujesz. A np wasa mozna cos takiego jesc

Dokładnie ja mówi Juggi.

Ja piekę chlebek zawsze w sobotę i kroję go na kromeczki i do zamrażalnika.

Mam śniadanko na cały tydzień. W naszych przepisach znajdziesz kilka możliwości

na upieczenie chlebka. Ja korzystam z przepisu na tostowy chlebek z otrębami.

Bo staram się jak najmniej używać ostatnio mąki kukurydzianej - dlatego chlebek

taki bardzo protalowy jest, z samych dozwolonych składników go robię. Oczywiście

trzeba samemu wedle siebie pomnożyć składniki, żeby nie wyszło za mało.

Myślę, że nie możemy tych 'dietetycznych' chlebków sklepowych jeść bo jedynymi

dopuszczalnymi węglowodanami są te z otrębów, które dodatkowo wpływaję

pozytywnie, jak miotełka na nasze jelita. Będzie dobrze..

Ja chyba z 5 razy różnymi sposobami robiłam chlebek, w różnych foremkach

silikonowych, metalowych.. aż doszłam do takiej formy jaka mi odpowiada.

Dlatego nie zrażaj się na początku - bo wszystko co się zrobi z dietetycznych

składników da się zjeść.. Choć niekoniecznie musi to ładnie wyglądać!!! :)

Do mojego chlebka dodaję trochę przyprawy curry - żeby był żółciutki i trochę

ziół prowansalskich - które nadają mu smaczek. Nie solę w ogóle!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.