Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkie, z opóźnieniem dzis !

Grazzia - stu lat, spełnienia marzeń w tym przede wszystkim tych najskrytszych !

U mnie waga stoi i stoi i stoi, ale dzis zaczynam białka to może ruszy..mam nadzieje.

U mnie w pracy urwanie głowy a ja do urlopu chce wszystko zakończyc więc zasuwam az sie dymi....

Ale urlop juz w poniedziałek..hurra ! Tytlko boje sie o diet e, że polegne...zobaczymy, może sie uda... :)

Życzę wszystkim miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamyślona, Jusiu dziękuję!!!

Maragrete bez takich mi tu, ŻE NIEPOKARZĘ!!! post-13995-1249555975_thumb.gif

Bo teraz będę czuła się winna!!! Ale dla własnej satysfakcji

polecam Ci sobie zrobić takie porównanie. I chociaż się pochwalisz,

że jesteś zadowolona :) !!! Nie popuszczę!!! post-13995-1249556160_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamyślona, Jusiu dziękuję!!!

Maragrete bez takich mi tu, ŻE NIEPOKARZĘ!!! post-13995-1249555975_thumb.gif

Bo teraz będę czuła się winna!!! Ale dla własnej satysfakcji

polecam Ci sobie zrobić takie porównanie. I chociaż się pochwalisz,

że jesteś zadowolona :-D !!! Nie popuszczę!!! post-13995-1249556160_thumb.gif

Dokladnie Marudko- zmusimy do pokazania zdjęć :) I nie ma wstydu żadnego. Ja nie mam wielu zdjęc z okresu przed Dukanem, ale mam takie z 3-4 latat temu gdy wazyłam ponad 90 kg. Poszukam i wstawię w zestawieniu z moja obecną "waga piórkową' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - malutkie...- mały spadek Juggin to małe gratulacje ! ha, ha, ha Buziaki :D

Małe gratulacje tylko :) Oj poczekaj dojdziesz Ty do mnie w końcu na tortillę, zmęczona drogą głodna i spragniona- a ja wtedy dam Ci pyszniastej, cudownie ciepłej, świetnie nadzianej pysznym mieskiem tortilli- ale tylko mały kawałeczek :-D :-D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie odchudzające się i bardzo dziękuję za wspaniałą stronę o diecie, z którą nigdy wcześniej się nie spotkałam.

Odkąd pamiętam zawsze byłam dużym dzieckiem, potem dużą i pulchną nastolatka ,a teraz bardzo , bardzo puszystą osobą.

Przetestowałam już wiele diet, z różnym skutkiem , ale najczęściej dopadał mnie efekt jo-jo i dalej jadłam, jadłam i jadłam. gdy parę dni stanęłam na wadze - załamałam się... i wtedy przez przypadek (szukając przepisu na ogórki w curry) znalazłam Was moje drogie. Od wtorku stosuję się do Waszych rad i "schudłam" 3 kg. Piszę schudłam, bo zdaję sobie sprawę, że to pewnie sama woda ,a nie tkanka mojego dużego tłuszczyku. Ale cóż - waga drgnęła!!!! A to się naprawdę liczy. Chciałabym jeszcze mojego męża zachęcić do odchudzania bo też ma z czego. Dziękuję Wam moje Kochane, będę tu cały czas zaglądać bo widzę , że to bardzo podtrzymuje na duchu. Pozdrawiam bardzi, bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie odchudzające się i bardzo dziękuję za wspaniałą stronę o diecie, z którą nigdy wcześniej się nie spotkałam.

Odkąd pamiętam zawsze byłam dużym dzieckiem, potem dużą i pulchną nastolatka ,a teraz bardzo , bardzo puszystą osobą.

Przetestowałam już wiele diet, z różnym skutkiem , ale najczęściej dopadał mnie efekt jo-jo i dalej jadłam, jadłam i jadłam. gdy parę dni stanęłam na wadze - załamałam się... i wtedy przez przypadek (szukając przepisu na ogórki w curry) znalazłam Was moje drogie. Od wtorku stosuję się do Waszych rad i "schudłam" 3 kg. Piszę schudłam, bo zdaję sobie sprawę, że to pewnie sama woda ,a nie tkanka mojego dużego tłuszczyku. Ale cóż - waga drgnęła!!!! A to się naprawdę liczy. Chciałabym jeszcze mojego męża zachęcić do odchudzania bo też ma z czego. Dziękuję Wam moje Kochane, będę tu cały czas zaglądać bo widzę , że to bardzo podtrzymuje na duchu. Pozdrawiam bardzi, bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :D

Witamy Mokkae w naszym gronie,sa tu dziewczyny na różnym etapie odchudzania.z nami będzie Ci rażniej :) i na pewno Ci się uda.zaglądaj tu często i pytaj ,dziel się swoimi obawami ,chętnie wszystkie służymy radą .Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie odchudzające się i bardzo dziękuję za wspaniałą stronę o diecie, z którą nigdy wcześniej się nie spotkałam.

Odkąd pamiętam zawsze byłam dużym dzieckiem, potem dużą i pulchną nastolatka ,a teraz bardzo , bardzo puszystą osobą.

Przetestowałam już wiele diet, z różnym skutkiem , ale najczęściej dopadał mnie efekt jo-jo i dalej jadłam, jadłam i jadłam. gdy parę dni stanęłam na wadze - załamałam się... i wtedy przez przypadek (szukając przepisu na ogórki w curry) znalazłam Was moje drogie. Od wtorku stosuję się do Waszych rad i "schudłam" 3 kg. Piszę schudłam, bo zdaję sobie sprawę, że to pewnie sama woda ,a nie tkanka mojego dużego tłuszczyku. Ale cóż - waga drgnęła!!!! A to się naprawdę liczy. Chciałabym jeszcze mojego męża zachęcić do odchudzania bo też ma z czego. Dziękuję Wam moje Kochane, będę tu cały czas zaglądać bo widzę , że to bardzo podtrzymuje na duchu. Pozdrawiam bardzi, bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję. :)

Witaj Mokkae!!! 

Zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła,dziel się z nami swoimi smutkami i radościami,a my postaramy się pomagać Tobie i cieszyć się razem z Tobą z sukcesów.Gratuluję spadku wagi,trzymaj tak dalej,a waga będzie nadal spadać.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

ostatnio przeglądałam sobie przepisy które tu na forum mają swój osobny temat i pomyslałam sobie , ze jest to juz bardzo duży zbiór i wielka pomoc dla tych , co zaczynają. Było tego dużo mniej w styczniu, kiedy ja zaczynałam zabawę z Dukanem. Teraz jest o wiele łatwiej , i bardzo dobrze.

A u mnie jedyna zmiana to jest taka, że konia z kopytami mogłabym zjeść. Na wadze różnicy nie widac. Ale to tez nie jest źle. W każdym razie pociszam się tym, że być może jest tak, że ja w zimie łatwiej chudnę?

Myślałam, że latem będzie mi łatwiej bo nie będzie mnie tak zimno trzęsło, i to jest prawda. Tylko ze spadkami nie jest tak dobrze jak było zimą. Ale mam czas.

Szłam dzisiaj przez targ - jaki tam wybór owoców, warzyw, zapachy moreli ścigały mnie po prostu. Ile kwiatów! Astry juz są, i mieczyki - czyli to juz koniec lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam dziewczyny teraz wiem wiecej MARUDA 7na 7 to znaczy jak to robisz caly tydzien tylko proteiny adrugi caly tydzien proteiny z warzywami dobrze zrozumialam? juggin twoje zdiecia sa wysmielite,Grazzia tobie STO LAT

Witam Cie johanno i dziekuje za zyczenia.jesli chodzi o 7/7 to dobrze zrozumialas ja tez stosowalam 7/7 tydzien protein, pozniej tydzien proteiny+warzywa

-Witam rowniez w naszym gronie Moccae i zycze powodzenia .wsparcie napewno bedziesz miala ,tak jak niektore Panie pisza nawet w rodzinie nie maja takiego wsparcia jak na tym forum a to jest przy diecie bardzo wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.