Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przejrzałam przepisy śliweczko jesteś niesamowita takie cuda wymyslasz zreszta Juggin też podala swietne. Moze macie coś spisane to chetnie bym chciala np na mojego meila prywantego zeby nie robić zamieszania na tym forum.

Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jeszcze jedno mozna jesc cebule znalazlam ser zolty gouda 15procent tluszczu moge go jesc czy jest zatlusty :D jeszcze raz dzieki witam rowniez gorace moccae

zolty ser mozna jesc dopierow 3 fazie- utrwalanie, chociaz czasami chyba mozna sobie pozwolic na pizze np. jako maly grzeszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki!!!!

Juggin jeśli nie masz oporów to wklej swoje zdjęcia te z przed paru lat. Pociesz takie kobietki jak ja. Zresztą jest czym się pochwalić taka różnica wagowa?!  Ja kiedys pewnie też wstawie swoje zdjęcia jak osiągne cel.

Śliweczko, a jak u Ciebie z wagą? Spada czy zastój,he he.. No i czekam na nowe przepisy, bo napewno eksperymentujesz w kuchni,he he...

Grazzia wszystkiego najlepszego!

No i witam nowe protalki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczynki !!!

po przeanalizowaniu dnia wczorajszego co jadlam doszlam do wniosku, ze na mnie bardziej dzialaja bialeczka niz proteiny wiec zero objadania sie miesem i wedlinka :) na noc

GRAZZIA kochana wybacz ze nie zlozylam ci zyczen ale nie wiedzialam :D dopiero z postow dziewczyn zobaczylam ze to twoj dzien urodzinowy a wiec wszystkiego co sobie zamarzysz i duzo, duzo zdrowka !!!!!

Witam nowa kolezanke Mokkae do nas wal jak w dym i nie krepuj sie bo tutaj gadamy na temat diety i nie tylko :-D

kurcze tyle tych postow, ze juz nie wiem co ktora pisala wiec nie gniewajcie sie jezeli na ktorys nie odpisalam :-D

acha a co do majonezu to robi go czesto Sliweczka i moze ona sie w tej kwesti wypowiedziec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przejrzałam przepisy śliweczko jesteś niesamowita takie cuda wymyslasz zreszta Juggin też podala swietne. Moze macie coś spisane to chetnie bym chciala np na mojego meila prywantego zeby nie robić zamieszania na tym forum.

Pozdrawiam gorąco :-D

Dziękuję Sago.Staram się urozmaicać sobie dietkę,bo już 7 miesięcy jem białeczka i trzeba coś nowego wymyślać bo jeszcze długa droga przede mną.Niektóre  przepisy pochodzą z innych for czy forów  :-D (nie wiem jak jest poprawnie  :) ), a niektóre to moje pomysły.

to przeciez nabial oooo aja 2 opakowania zjadlam w dwa dni

Oj,i tu kłania się książka...Trzeba przeczytać książkę żeby wiedzieć  dokładnie co można ,a co nie.Ja na początku puki nie czytałam książki najadłam się (kilka razy  :lol: ) keczupu,niedozwolonego na protalu,no chyba że dietetycznego ,bez cukru,ale mój napewno nie był dietetyczny  :-D

Dobry wieczór dziewczynki!!!!

Juggin jeśli nie masz oporów to wklej swoje zdjęcia te z przed paru lat. Pociesz takie kobietki jak ja. Zresztą jest czym się pochwalić taka różnica wagowa?!  Ja kiedys pewnie też wstawie swoje zdjęcia jak osiągne cel.

Śliweczko, a jak u Ciebie z wagą? Spada czy zastój,he he.. No i czekam na nowe przepisy, bo napewno eksperymentujesz w kuchni,he he...

Jakie opory Juggin??? Ja to dopiero powinnam mieć opory hehe...Ale już nie mam,bo przecież jestem coraz szczuplejsza  :P i młodsza  :grin: Wstawiajcie zdjęcia dziewczynki,niech niedowiarki i te panie które na początku wątku wątpiły w protal  popatrzą!!!

Moja waga Jusiu spadła dzisiaj o 100 g  :-D ,a ja jak zwykle skakałam pod sufit ze szczęścia  :-D Jutro napewno nie spadnie bo skusiłam się dzisiaj na naleśnika z dżemem malinowym  :-D No cóż,jakiś grzech od czasu do czasu trzeba popełnić  :-D Juggin i Polu czekam na karę  :D  

Narazie nie mam czasu eksperymentować w kuchni bo czas przetworów w pełni,ale jak tylko uporam się z owocami i warzywami z ogródka to zabieram się za eksperymenty  :-D

Dziewczyny czy ktoras robila majonez protalowy?

Ja robię majonez bardzo często,bo nie wyobrażam sobie sałatki i jajka bez majonezu.W smaku zjadliwy,nie czuć smaku oleju parafinowego,dodaję do niego ziół prowansalskich,albo świeżego koperku lub pietruszki.Ja nie mam oporów przed jedzeniem oleju parafinowego,ponieważ przez 7 miesięcy dietowania musiałam czymś zastąpić majonez,a jogurt to nie to samo (jajko z jogurtem <feee> to dopiero odrzuca!!!! ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po małej przerwie :-D

Polu kochana, jem to co w 2 fazie, a że można jeść owoce to wcinam jogurty owocowe, niecodziennie plaster-dwa żółtego sera, no i prawie codziennie kromkę-dwie chlebka pełnoziarnistego. dzień białkowy robię sobie w piątki bo wtedy i tak trochę poszczę :D królewskie posiłki zostawiam sobie na sobotę i niedzielę.

Marudko, normalnie zazdroszczę Co płaskiego brzuszka, u mnie w tym miejscu wciąż jest pociążowy flak :) no ale jak miałby tak łatwo zniknąć skoro w ciąży przybyło mi prawie 30kg :/

grazzia, ja również przyłączam się do urodzinowych życzeń :*

Witam serdecznie nowe protalki :-D

Bardzo was przepraszam że zaniedbałam was, ale od kilku dni wstaję o 5.30, szykuję siebie do pracy a synka do babci i prackuję z mężem :lol: Później po synusia do teściów, do domku i jesteśmy na miejscu około 17. wtedy jeszcze żarełko dla mnie i latorośli i już kładę małego bo bez drzemek w dzień i tak wczesnych pobudkach jest mocno wymęczony. Jak już mam chwilke dla siebie to odpoczywam od komputera, bo w pracy spędzam przy nim cały czas. Jak będę wolniejsza to bardziej się naprodukuję :-D

Buziaki i pozdrawiam, a teraz idę już spać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie jutro chyba ukrece tego majonezu troche, bo mi narobilyscie smaka na te jajka w majonezie.

Ciekawe jak moj zoladek zareaguje na parafinke, hi, hi:-)

Hehe,przypomniało mi się jak ja raz się najadłam majonezu...Pochłonęłam jajka w majonezie (dosłownie w majonezie bo w nim pływały :lol: ) ,potem kurczaka z sosem majonezowo-czosnkowym  :D ,a na koniec wątróbkę z sosem majonezowo-pomidorowym  :-D Noc spędziłam na kibelku  :) Od tego czasu wiem że z olejem parafinowym nie można przesadzać  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wstawiam zdjecia.

Tak wygladalam 4-5 lat temu, gdy wydawalo mi sie, ze świat sklada sie z jedzenia :lol:

post-14712-1249589477_thumb.jpgpost-14712-1249589485_thumb.jpg

jadłam i nie patrzyłam w lustro :)

post-14712-1249589492_thumb.jpgpost-14712-1249589502_thumb.jpg

a tak prezentowalam sie w stroju kąpielowym :-D

post-14712-1249589507_thumb.jpg

To był ostatni moment na zmianę i na to, aby uniknąc za kilka lat wywiadów jako gwiazda talk- show pt" Waże 200 kg, uwielbiam jeśc" :P :grin:

Zaczelam pracowac nad sobą, a raczej nad swoim apetytem. po drodze były wszystkie diety , łacznie z meridią i chinskimi świnstwami..a potem bylo lekkie jo-jo, ale nigdy juz nie wrociłam do swoich 90 kg z kawalkiem :-D

A potem spotkalam Was i wszystko zaczeło byc piekne i smaczne. I teraz wygladam własnie tak:

post-14712-1249589934_thumb.jpgpost-14712-1249589941_thumb.jpg

i jeszcze tak:

post-14712-1249589953_thumb.jpgpost-14712-1249589961_thumb.jpg

i wiem jedno: Dzieki sobie i dzieki Wam dla mnie samej jestem "brzydkim kaczatkiem" z ktorego wyrósł całkiem "niezly łabędź"

A potem jadła długo i szczęśliwie :D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.