Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :)

Oczywiście najzczęśliwsza na świecie, ale musiałam przerwać ostrą dietę. OCzywiście zaczęło się małe jojo, teraz dołączyła się cukrzyca, wróciłam do zmodyfikowanego protalu, i przystopowałam z wagą.

Z mocnym przymróżeniem oka OSTRZEGAM więc Was wszystkie, protal ma działanie prokoncepcyjne!!!!!!!!!!!!

Już słyszałam o drugiej szczęśliwej dziewczynie.

Dla mnie to dowód, że nasza dieta jest zdrowa i to bardzo.

A po porodzie też już wiem, że sobie poradzę, wprawdzie częściej zaglądam teraz na fora dla ciężarnych ale nie chciałam, żeb ktoś pomyślał, że zrezygnowaliśmy z diety

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooooooooooo!!!!!! JUggin!!!!!!!!! Ale się zmieniłaś!!!!! Super teraz wyglądasz,duża zmiana!!!!!I gdzie te Twoje niby za grube uda i pupa? Laska z Ciebie że ho,ho... Mam nadzieję że i ja kiedyś będę mogła wstawić zdjęcia jak będę już laską  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Juggin, mój najmłodszy syn oglądał Twoje zdjęcia ze mną i nic nie powiedział, ale patrzył tak jak na ulubiony kąsek.

O Marudce powiedział, że nie miała zbyt wiele do zrzucenia, i też mu się podobała :).

Oj dziewczyny, piękniejecie z każdym dniem!!!

No, chyba pora się zbierać do łóżeczka! Jutro jest kolejny dzień!!!

Śpijcie dziewczyny dobrze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia.Juggin wygladasz rewelacyjnie takie zdjecia mowia same za siebie ze dieta skutkuje, a niedowiarki niech w koncu uwierza ze mozna pozbyc sie balastu kilogramow.u mnie nadal po urlopie te 1,5kg wzwyz,ale jestem przed @wiec mysle ze to jest przyczyna ale zaczynam na nowo kilka dni bialek wiec mysle ze kiloski nabyte zgina.Teraz uciekam i mowie wszystkim dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :D

Oczywiście najzczęśliwsza na świecie, ale musiałam przerwać ostrą dietę. OCzywiście zaczęło się małe jojo, teraz dołączyła się cukrzyca, wróciłam do zmodyfikowanego protalu, i przystopowałam z wagą.

Z mocnym przymróżeniem oka OSTRZEGAM więc Was wszystkie, protal ma działanie prokoncepcyjne!!!!!!!!!!!!

Już słyszałam o drugiej szczęśliwej dziewczynie.

Dla mnie to dowód, że nasza dieta jest zdrowa i to bardzo.

A po porodzie też już wiem, że sobie poradzę, wprawdzie częściej zaglądam teraz na fora dla ciężarnych ale nie chciałam, żeb ktoś pomyślał, że zrezygnowaliśmy z diety

pozdrawiam

Witaj Malgonek!!! Kochana,kopę lat!!!! Jezu,jak dawno Cię u nas nie było...I jakie wspaniałe wiadomości piszesz...Gratuluję dzidziusia z całego serducha!!!! Odezwij się czasem na forum,pisz jak się czujesz i jak dzidziuś się rozwija.Oj ,jak fajnie kiedy stare (sory  :) ) protalki się odzywają i dają znak że żyją i czują się świetnie!!! Pozdrawiam Ciebie Malgonek,męża i dzidziusia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :)

Oczywiście najzczęśliwsza na świecie, ale musiałam przerwać ostrą dietę. OCzywiście zaczęło się małe jojo, teraz dołączyła się cukrzyca, wróciłam do zmodyfikowanego protalu, i przystopowałam z wagą.

Witam cie serdecznie i gratuluje!!! teraz szczegolnie musisz na siebie uwazac zastanawia mnie tylko czy ta cukrzyca dolaczyla teraz czy ktos u Ciebie chorowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,ja już zmykam do łóżeczka,bo mąż się niecierpliwi  :D nie ma się do kogo przytulić (tak mówi)A wczoraj usłyszałam od niego że jestem coraz ładniejsza  :-D dlatego nie mogę pozwolić żeby zasnął sam,bez przytulania  :)

Dobranoc,miłych snów życzę wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Juggin bombowe te zdjecia, kolejny przyklad ze warto jesc bialeczka i wygladac tak cudnie, i widac jak wraz z ubytkiem kiloskow ubywa latek. Dziewczyny macie moze jakies pozostalosci po tyciu typu roztepy? ja mam mnostwo i nie wiem jak to bedzie wygladac po zrzuceniu wagi :/, wybralam miedzy innymi te diete bo Dukan w ksiazce pisze ze skora nie bedzie wiotka. Strasznie wypadaja mi wlosy:( , a i tak nie mam ich wiele, ale widze ze kondycja paznokci sie poprawila...

d35800ddc3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1249619225_thumb.gif

JUGGIN Dziewczyno, wyglądasz jak modelka!!!!! post-13995-1249619429_thumb.gif

Bardzo Ci gratuluję tego co osiągnęłaś!

Kocham tą naszą dietę za to że, tak pięknie traktuje nasze

ciałka i że wszystkie jego cząstki chudną w tym samym

tempie!!! I że pomaga WSZYSTKIM w dojściu do celu!!!

SUPER, że umieściłaś te zdjęcia - bo dla kogoś z zewnątrz,

kto do diety nie jest przekonany napewno będzie to znakiem,

że dobrze trafił... post-13995-1249619686_thumb.gif

Johanno Grazzia już za mnie potwiedziła, tydzień białka, tydzień

z warzywami. Łatwy rachunek wtedy jest.. Ale na poczętku może

być ciężko tak wytrzymać długo na samych białkach.

A z tym serkiem to Ty czy kto inny??!!?? Zapomniałam... Ale jemy

w I i II fazie wszystko co mam mało węglowodanów, mnóstwo białek,

a tłuszczu do 5%.. Ale np. jogurty owocowe spokojnie znajdziesz na

5% tł. tyle, że węglowodanów mają więcej niż białek - to lepiej za

często się nimi nie raczyć mimo dozwolonej ilości tłuszczu!

Edytko - jak to 30kg!!??!! post-13995-1249619968_thumb.gif

Ja to liczę na 10-15 w zwyż!!!!!!!!!!!! Ale widzę, że moje wyobrażenie

bardzo różni się od rzeczywistości.. post-13995-1249620044_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!!!

Juggin piękna jesteś! Zdjęcia też, Jest różnica, rzeczywiście!

Dałąś przykład teraz reszcie protalek że jak się che to można osiagnać swój cel. 

Dzieki, bo ja tez teraz bede dążyć do celu zwłaszcza że miałyśmy podobną wage?!

Lece do mojego synysia bo wstał, do zobaczenia pózniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu Juggin, ale dalas czadu. Normalnie bomba.

Teraz nie mam juz innego wyjscia jak tylko wytrwac na diecie i zostac laska przepiekniutka.

Wytrwać trzeba, nie ma dwóch zdań, Protal jest tak przyjemny, ze tak naprawde nazywanie go dieta to grzech :-D

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :D

Z mocnym przymróżeniem oka OSTRZEGAM więc Was wszystkie, protal ma działanie prokoncepcyjne!!!!!!!!!!!!

Już słyszałam o drugiej szczęśliwej dziewczynie.

Gratuluję :lol: Własnie na innym forum słyszalam , ze takie przypadki sie zdarzają i to wcale nie rzadko :-D :P Ale Dukan pomyslał o wszystkim, w jego ksiazce jest też dieta dla kobiet w ciązy. Pewnie powstala po tym jak kilka pacjentek jego tez znalazło sie w stanie błogosławionym :grin: :D Cudownie , ze bedziesz mieć dzidzię :-D Protalankę :-D

Oooooooooooooo!!!!!! JUggin!!!!!!!!! Ale się zmieniłaś!!!!! Super teraz wyglądasz,duża zmiana!!!!!I gdzie te Twoje niby za grube uda i pupa? Laska z Ciebie że ho,ho... Mam nadzieję że i ja kiedyś będę mogła wstawić zdjęcia jak będę już laską  :-D

Dobrze..dobrze.. ja swoje wiem..uda i pupa to mój powód do niezadowolenia, ale to chyba dobrze że mam swoj newralgiczny punkt, bo inaczej obrosłabym w piórka, była zarozumiala i uważała sie za gwiazdę :-D :-D A tak patrze na uda i wracam do rzeczywistości :-D Śliweczko ja naprawde przeszłam długa droge z różnymi dietami i świństwami, co udalo mi sie zgubić 10 kg to niestety 5 wracałao i tak w koło. Co prawda w stosunku do wagi wyściowej chudlam ale wymagało to tylu wyrzeczeń, a może bardziej niszczenia organizmu ( bo na meriidi odchudzałam się zupelnie bez kłopotów i leciutko na maxa, ale wiedziałam ze zdrowe to nie jest). A Dukan to raj po prostu, pewnie potwierdzi to kazda weteranka diety Kopenhadzkiej, Majo, niełączenia, grupy krwi itd :-D :-D :-D Teraz jem duzo( bo zawsze tyle jadłam) ale sie tym nie stresuję, bo wiem ze jeśli będą to produkty dozwolone to i tone tego moge zjeść. I tego nigdy nie oddam :-D

Powiem tak Juggin, mój najmłodszy syn oglądał Twoje zdjęcia ze mną i nic nie powiedział, ale patrzył tak jak na ulubiony kąsek.

O Marudce powiedział, że nie miała zbyt wiele do zrzucenia, i też mu się podobała :).

Oj dziewczyny, piękniejecie z każdym dniem!!!

Polusiu dziekuje, ale nie wykrecaj sie - wstawiaj swoje zdjęcia :-D I żadnych wymówek nie biore pod uwagę.

post-13995-1249619225_thumb.gif

JUGGIN Dziewczyno, wyglądasz jak modelka!!!!! post-13995-1249619429_thumb.gif

Bardzo Ci gratuluję tego co osiągnęłaś!

Kocham tą naszą dietę za to że, tak pięknie traktuje nasze

ciałka i że wszystkie jego cząstki chudną w tym samym

tempie!!! I że pomaga WSZYSTKIM w dojściu do celu!!!

SUPER, że umieściłaś te zdjęcia - bo dla kogoś z zewnątrz,

kto do diety nie jest przekonany napewno będzie to znakiem,

że dobrze trafił... post-13995-1249619686_thumb.gif

Hehehe.. gorzej jak trafi tu jakis mój znajomy.... przeciez te zdjecia leżaly zbunkrowane na dnie szafy i nigdy nie mialy juz ujrzec światla dziennego. A teraz wystarczy w wyszukiwarke wpisac juggin i wyskakuje kilka zdjęć foczki w rozmiarze XXL. Dziewczyny ja wczoraj prawie płakalam ze smiechu jak je zobaczyłam- ale ja naprawde tak wygladałam i co gorsza wydawało mi sie, ze nie jest źle!!!!Toż to HORROR!!!

Miłego dzionka i dziekuje za wszystkie komplementy :-D :D Dukan działa!!!

Aha zanowowalam spadeczek o 300 g- hehehe...jeszcze 400 g i III faza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUGGIN wto nieidzie uwiezyc jaka roznica no nie nieidzie fantastyczne teraz musisz startowac jako modelka ja cie piernicze ja jako dziecko majac 150 cm i 65 amoze i wiecej bylam tez brzydkim kaczatkiem od 98roku zaczelam zkolezanka roznych diet amoze i glodowek szybko spadlam do 45kg ale do 2002 roku tylko na jogurcikach na lekkich produktach zjadlam jeden obiad odrazu 2kg wiecej w 2002 zaszlam w ciaze wpierwszym miesiacu przytylam odrazu 5kg a do konca 35kg ale po porodzie waga sama spadla bardzo szybko i moj organizm nauczyl sie jesc do wielkich posilkow i nie tylam w 2004 roku druga ciaza znowu przytylam 30kg ale i szybko znowu spadlam 1,5 roku temu zucilam palenie zaczelam tabl.antykop.i jeszcze takie krople na spanie i wmig waga 10kg wiecej jadlam malo ale ani gram wdol to jest moja pierwsza dieta odkad zaszlam wpierwsza ciaze i naprawde skuteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce :)

Juggin jestem pod wrażeniem,super wyglądasz i już niedługo witamy w III fazie.

Malgonek oczywiście ,że pamiętam,gratuluję i życzę Tobie i rodzince wszystkiego najlepszego.Odezwij się czasem do nas,chcemy wiedzieć ,czu u Ciebie wszystko w porządku.

A ja mam też powód do radości,bo po białeczkach waga wróciła do tej z początku III fazy :D .Dzisiaj też mimo ,że warzywka zamierzam byc grzeczna.Miłego dnia,lecę na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow Juggin bombowe te zdjecia, kolejny przyklad ze warto jesc bialeczka i wygladac tak cudnie, i widac jak wraz z ubytkiem kiloskow ubywa latek. Dziewczyny macie moze jakies pozostalosci po tyciu typu roztepy? ja mam mnostwo i nie wiem jak to bedzie wygladac po zrzuceniu wagi :/, wybralam miedzy innymi te diete bo Dukan w ksiazce pisze ze skora nie bedzie wiotka. Strasznie wypadaja mi wlosy:( , a i tak nie mam ich wiele, ale widze ze kondycja paznokci sie poprawila...

d35800ddc3.png

Hej, muszę powiedzieć, że mimo moich 56 lat i utracie 13 kg nie przybyło mi zmarszczek. Pewnie dlatego, że kolagen to tez białko. Włosy stały się bardziej sztywne i uparte, ale są błyszczące i nie wypadają. Paznokcie mniej się łamią. Ja jestem zadowolona :).

Juggin, nawet gdybym chciała wstawić jakieś zdjęcie to nie mogę. Po prostu się nie fotografowałam, nie znoszę tego. Jak mi synowie zrobią jakieś ładne zdjęcie to je wkleję! Na razie musi wam wystarczyć to z kotem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.