Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe protalki Johanne i Mokkae!post-12859-1249655473_thumb.gifi wszystkich których pominęłam

życzę Wam milej zabawy z dietą Dukana, szybkich spadków wagowych i uśmiechów na twarzy!

Maragrete! W tej chwili zdjęcia zamieszczaj! słyszysz, mamusia mówi! ....Protalowa mamusia oczywiście. Cierpliwie czekaj na spadek wagowy, ja się poddałam i żałuję tego ale już jestem na dobrej drodze. Nie zapomnij zdjęć dodać!

Jeszcze troszeczke schudne i na pewno dółoże zdjecia, na peno...

Tobie Benek zycze wspaniałego urlopu...niezapomnianych wraże i boskiego leniuchowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to o najważniejszym nie napisałam- dzisiaj jest mnie znów o 1 kg mniej....HURRA! HURRA!

Zaraz zmienię na suwaczku !

Poza tym do pracy ( dzis mam urwanie głowy- ostatni dzien przed urlopem!) założyłam dawno nie noszone białe spodnie 3/4 (obcisłe!) i bluzkę z dekolcikiem, dopasowaną i buty na obcasie i miałam tyle miłych komplementów od panów i pań ze aż od razu mam wiekszą motywacje do diety...ha, ha, ha ... te 12-13 kilo to nawet przy moim wzroście (176cm) juz widac....super...ciesze sie jak dziecko, chociaz wiele jeszcze przede mną... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny proszę o radę. Jadę w poniedziałek do Poznania (wyjazd służbowy) jestem na białeczkach nie mam pojęcia co mogę wziąść na podróż i ogólnie dzień bo wyjazd z Gdańska mam o 9 a wrócę ok 23 - nie chcę zgrzeszyć !!! W pociągu będzie gorąco więc praktycznie wszystko może się zepsuć (podróż w jedną godzinę to ok 5 godzin) a nie znam miasta więc trudno robić tam jakieś zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny proszę o radę. Jadę w poniedziałek do Poznania (wyjazd służbowy) jestem na białeczkach nie mam pojęcia co mogę wziąść na podróż i ogólnie dzień bo wyjazd z Gdańska mam o 9 a wrócę ok 23 - nie chcę zgrzeszyć !!! W pociągu będzie gorąco więc praktycznie wszystko może się zepsuć (podróż w jedną godzinę to ok 5 godzin) a nie znam miasta więc trudno robić tam jakieś zakupy.

Hej Saga,

Proponuje na poczatek placuszki protalowe. Jak ja mam jakis dlugi dzien poza domem, to zawsze rano smaze "na wynos". Jesli usmazysz male placuszki, to z 3 lyzek otrab z dodatkami wyjdzie ci ich calkiem sporo (chyba 10-12). Na zimno tez smakuja calkiem niezle. Mysle, ze jogurty naturalne, czy chudy serek homogenizowany nie zepsuja sie nawet w wysokiej temperaturze. Poza tym proponuje jakies rybki w malych puszkach (makrela, tunczyk) w sosie wlasnym, tylko pamietaj , zeby wybrac takie puszki, do ktorych otwierania nie potrzeba otwieracza:-) Ja bym tez zaryzykowala nozki z kurczaka wedzone, albo pieczone, moze nie bedzie az tak goraco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny proszę o radę. Jadę w poniedziałek do Poznania (wyjazd służbowy) jestem na białeczkach nie mam pojęcia co mogę wziąść na podróż i ogólnie dzień bo wyjazd z Gdańska mam o 9 a wrócę ok 23 - nie chcę zgrzeszyć !!! W pociągu będzie gorąco więc praktycznie wszystko może się zepsuć (podróż w jedną godzinę to ok 5 godzin) a nie znam miasta więc trudno robić tam jakieś zakupy.

Hmm...Sago,ja myślę że możesz usmażyć placuszki otrębowe,one się pewnie nie zepsują,albo upiecz chlebek i kanapki z chudą wędlinką zrób,piersi z kurczaka można upiec np.w rękawie do pieczenia i w plasterki pokroić żeby podjadać w razie głodu,albo ciasteczka upiecz,no nie wiem co jeszcze Ci doradzić,wiem że w pociągu wszystko może się zepsuć kiedy na dworze upał.

A ja dzisiaj sobie podjadłam...Bynajmniej nie protalowo  :D Wczoraj naleśniki z dżemem mnie zgubiły,a dzisiaj gofry  :-D I masakra!!! Waga pewnie jutro pokaże więcej...Czekałam na karę za naleśniki...Ale nikt nawet nie zauważył że je zjadłam  :) oprócz mojej wagi oczywiście,bo ta to wszystko zauważy...A dzisiaj zachęcona ciszą i brakiem kary zjadłam sobie 2 gofry i oooooooooooo!!!!!!!! Mam za swoje  :-D  post-7037-1249668436_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie podjadłam...Bynajmniej nie protalowo :D Wczoraj naleśniki z dżemem mnie zgubiły,a dzisiaj gofry :-D I masakra!!! Waga pewnie jutro pokaże więcej...Czekałam na karę za naleśniki...Ale nikt nawet nie zauważył że je zjadłam :) oprócz mojej wagi oczywiście,bo ta to wszystko zauważy...A dzisiaj zachęcona ciszą i brakiem kary zjadłam sobie 2 gofry i oooooooooooo!!!!!!!! Mam za swoje :-D post-7037-1249668436_thumb.gif

Sliweczko nie wierze! I ty Brutusie przeciwko Dukanowi?? Nalesniczki, goferki, no pieknie, pieknie. Oj ,bo ci wysle w paczce kija samobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ŚLIWECZKO!!! A która z nas nie grzeszy? Napewno nie ma takiej protalki co trzymałaby się 100% zasad Dukana. Wierz mi. Jesli sie myle to niech się odezwie ta która jest idalna?!

Każda ma jakieś grzeszki, a mimo to i tak chudniemy!

Ja dzieweczki tez robiłąm dzis przetwory, jutro pewnie tez mnie czekaja kompociki.

Załanczajcie dziewuszki zdjęcia, jak macie się czym pochwalić to pewnie. Innym tez zrobicie przyjemność, bo dacie przykład że można wygladać jak laseczki z gazet i prawie normalnie jeść!

 Polu, ja nie strasze Toba nikogo, myśle że się nie obraziłaś na mnie. Poprostu powiedziałaś odpowiednie słowa które dotarły do mnie i podniosły mnie. No bo przecież nie warto się załamywać, bo i tak jest lepiej niz 8 kg tamu,he he... Pozdrawiam Cię POLU!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko nie wierze! I ty Brutusie przeciwko Dukanowi?? Nalesniczki, goferki, no pieknie, pieknie. Oj ,bo ci wysle w paczce kija samobija.

Oj przydałoby się Do-Do,przydało....Głupia jestem że hej!!! Po co mi to było??? No ale Polak mądry po czasie  :-D Wysyłaj tego kija,to może już nic nie podjem  :)

Jusiu,wiem że wszystkie mamy na sumieniu mniejsze i większe grzeszki,ja nawet nie pisałam o niektórych z moich niecnych występków  :D Ale dwa dni pod rząd grzeszyć? To do mnie nie podobne  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten upalny wieczór!

Dziękuję za miłe i serdecznie przywitanie na forum.

Zrobiłam sobie dzisiaj na kolacje przepyszne bułeczki z przepisu który dostałam od kolezanki. Ona stosuje tą diete od lutego br i schudł juz 22 kg.

Bułeczki były przepyszne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przydałoby się Do-Do,przydało....Głupia jestem że hej!!! Po co mi to było??? No ale Polak mądry po czasie :-D Wysyłaj tego kija,to może już nic nie podjem :)

Jusiu,wiem że wszystkie mamy na sumieniu mniejsze i większe grzeszki,ja nawet nie pisałam o niektórych z moich niecnych występków :D Ale dwa dni pod rząd grzeszyć? To do mnie nie podobne :-D

podejrzewam śiweczko że trzeciego dnia już nie zgrzeszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Śliweczko ! Kazde 100 gram w dół sie liczy- wiem cos o tym.... :)

Ja tez z pracy pędzę do domu i rzucam sie na słoiki i robie przetwory, wczoraj przyniosłam od rodziców z działki wielgachną torbe ogórków i dzisiaj bede je kroic do zalewy z miodem i musztarda - są pyszne zimą....

Witaj Maragrete!zycze Ci udanego urlopu.Ja juz po dwoch tygodniach urlopu na wsi teraz dwa tygodnie w domu.jeszcze nie robilam ogorkow wiec moze zrobilabym z Twego przepisu( jesli mozesz to napisz bo z miodem nigdy nie robilam tylko z musztarda)

-Witam nowa protalke w naszym gronie i zycze powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedź. nie robilam jeszcze placuszkow a to moze byc dobry pomysl, choć słowo "otręby" jest mi całkowicie obce i w życiu ich nigdy nie jadłam. Serek to może też faktycznie dobra myśl choć po zjedzeniu jednego jakoś mnie odrzuca, chyba spróbuję dodać cynamon.

Czy na 1 fazie mogę jeść pieczarki bo wiem że troszkę cebuli tak ale o pieczarkach to nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.