Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to o najważniejszym nie napisałam- dzisiaj jest mnie znów o 1 kg mniej....HURRA! HURRA!

Zaraz zmienię na suwaczku !

Poza tym do pracy ( dzis mam urwanie głowy- ostatni dzien przed urlopem!) założyłam dawno nie noszone białe spodnie 3/4 (obcisłe!) i bluzkę z dekolcikiem, dopasowaną i buty na obcasie i miałam tyle miłych komplementów od panów i pań ze aż od razu mam wiekszą motywacje do diety...ha, ha, ha ... te 12-13 kilo to nawet przy moim wzroście (176cm) juz widac....super...ciesze sie jak dziecko, chociaz wiele jeszcze przede mną... :)

Widzę, że startuję z podobnej wagi. Skoro Tobie jakoś idzie to mam nadzieję że dam radę. Gratuluję z pewnością czujesz się lżejsza ode mnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Saga,

Proponuje na poczatek placuszki protalowe. Jak ja mam jakis dlugi dzien poza domem, to zawsze rano smaze "na wynos". Jesli usmazysz male placuszki, to z 3 lyzek otrab z dodatkami wyjdzie ci ich calkiem sporo (chyba 10-12). Na zimno tez smakuja calkiem niezle. Mysle, ze jogurty naturalne, czy chudy serek homogenizowany nie zepsuja sie nawet w wysokiej temperaturze. Poza tym proponuje jakies rybki w malych puszkach (makrela, tunczyk) w sosie wlasnym, tylko pamietaj , zeby wybrac takie puszki, do ktorych otwierania nie potrzeba otwieracza:-) Ja bym tez zaryzykowala nozki z kurczaka wedzone, albo pieczone, moze nie bedzie az tak goraco.

Ostatnio wzięłam do pracy puszkę bez otwierania - a tam nie mam otwieracz - dobrze że sklep blisko. A jak dzień dziesiejszy u Ciebie. Siły wracają? Apetyt też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj sobie podjadłam...Bynajmniej nie protalowo  :D Wczoraj naleśniki z dżemem mnie zgubiły,a dzisiaj gofry  :-D I masakra!!! Waga pewnie jutro pokaże więcej...Czekałam na karę za naleśniki...Ale nikt nawet nie zauważył że je zjadłam  :) oprócz mojej wagi oczywiście,bo ta to wszystko zauważy...A dzisiaj zachęcona ciszą i brakiem kary zjadłam sobie 2 gofry i oooooooooooo!!!!!!!! Mam za swoje  :-D  post-7037-1249668436_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochaniutkie :)

juggin pięknie wygladasz kochana -wspaniała motywacja dla nas jeszcze pięknie okragłych....

Ja zaczynam od poniedziałku -wyjeżdżam na weekend na wieś i duszoneczki jeszcze ostatni raz skonsumuję .

Ślwieczko też dziś byłam po podręczniki -zatkało mnie z wrażenia jak Pani podała kwotę do zapłaty za komplecik (260złotych polskich), ale nie ma innego wyjścia jak zapłacić.

Życzę Wam moje drogie protalinki wspaniałego weekendu pełnego słonka i uśmiechu, jak znajdę chwilkę do zaglądnę do Was - buziaki :-D

Tak ja tez pamietam te czasy gdy czlowiek musial glowkowac jak kupic wszystkim ksiazki,ale musze wam powiedziec dziewczyny,ze w Anglii nie kosztuje to nic wszystko zapewnia szkola rodzice tylko plecak i mundurek kupuja i to po 16 roku zycia ,panstwo zwraca pieniazki wydane na zakup mundurka,mowie wam tu panstwo dba o dzieci szkoda ze u nas nikomu nie zalezy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mile kolezanki te stale czytelniczki i te nowo przybyle.Mysle dziewczyny,ze to dni grzeszkow bo i ja nadwyrezylam dietke naszego doktorka oj tak,tak tez se podjadalam nie ma co,ale od jutra same bialeczka bo juz na wage boje sie wejsc :) kobitki czasem sie zastanawiam skad czerpalyscie sile zeby tyle wytrwac w dietce ??? ale dzis rowerek poszedl w ruch i spacerek 1,5 godz.troche mnie zmeczyl ale za kare za podjadanie dodalam se mycie okien hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wzięłam do pracy puszkę bez otwierania - a tam nie mam otwieracz - dobrze że sklep blisko. A jak dzień dziesiejszy u Ciebie. Siły wracają? Apetyt też?

Na razie po trochu wraca apetyt, na sen mam tabletki, a zreszta to wiesz, tak roznie bywa. No ale jakos musze dac rade. Przeciez nie moge sie wykonczyc nerwowo, bo przy mojej wadze nie wygladalabym atrakcyjnie jako nieboszczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko czy mogłabys podac przepis na te pyszne bułeczki? Moze i ja spróbuje bo od ponad 1,5 miesiaca nie miałam chleba ani niczego podonego w ustach. Zjadłabym ,mniam.....

Jusiu ja chyba mam kapke latwiej bo do dyspozycji mam tylko okropny chleb a wlasciwie jedynie pieczywo tostowe tak wiec bardzo nie tesknie ale tak nasz polski chlebek jest pyszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie po trochu wraca apetyt, na sen mam tabletki, a zreszta to wiesz, tak roznie bywa. No ale jakos musze dac rade. Przeciez nie moge sie wykonczyc nerwowo, bo przy mojej wadze nie wygladalabym atrakcyjnie jako nieboszczka.

Do-duniu a moze cieple mleczko przed spaniem??? moze spacer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć babeczki czytam was w biegu bo była u mnie siostra prawie tydzień i jakoś glupio zagłębiac się w kompa przy gościu.......A poza tym nie mam się czym chwalić...

Nie zdązylam wrocić całkiem do wagi po urlopie a tu znowu w góre no bo jak tu mieć silna wolę gdy siostra namawia na lody ,kawkę mrozoną i inne cuda.....oj oj trzeba wziąc się w garść a tu jak na złość 2 dni imprezowe...

Mądrze moja siostra powiedziala..' albo dieta albo towarzystwo..." , rzeczywiście ciężko się trzymać ..ale nic to nadrobię wrocę na jakiś czas do fazy 2.... i znowu zacznę utrwalać od nowa....

Witam 'nowinki" .

Benek wypoczywaj na maxa- pogoda Ci się szykuje, że łoł....wracaj niebawem ....

Juggin ależ ty cudnie wyglądasz na tych zdjęciach- boskie ciało...mniam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mile kolezanki te stale czytelniczki i te nowo przybyle.Mysle dziewczyny,ze to dni grzeszkow bo i ja nadwyrezylam dietke naszego doktorka oj tak,tak tez se podjadalam nie ma co,ale od jutra same bialeczka bo juz na wage boje sie wejsc :) kobitki czasem sie zastanawiam skad czerpalyscie sile zeby tyle wytrwac w dietce ??? ale dzis rowerek poszedl w ruch i spacerek 1,5 godz.troche mnie zmeczyl ale za kare za podjadanie dodalam se mycie okien hehe :D

OJ Martuśka dobry pomysł ja to chyba muszę umyć okna w całym bloku hi hi hi, żeby był jakiś efekt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Saga,

Proponuje na poczatek placuszki protalowe. Jak ja mam jakis dlugi dzien poza domem, to zawsze rano smaze "na wynos". Jesli usmazysz male placuszki, to z 3 lyzek otrab z dodatkami wyjdzie ci ich calkiem sporo (chyba 10-12). Na zimno tez smakuja calkiem niezle. Mysle, ze jogurty naturalne, czy chudy serek homogenizowany nie zepsuja sie nawet w wysokiej temperaturze. Poza tym proponuje jakies rybki w malych puszkach (makrela, tunczyk) w sosie wlasnym, tylko pamietaj , zeby wybrac takie puszki, do ktorych otwierania nie potrzeba otwieracza:-) Ja bym tez zaryzykowala nozki z kurczaka wedzone, albo pieczone, moze nie bedzie az tak goraco.

Do Do przepis na placuszki jaki znalazlam jest z mąką kukurydzianą a w 1 fazie to ja chyba jeszcze nie mogę jeść produktów z mąką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.