Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Saga . To że masz okres to napewno wina tego że nie chudłaś. Ja miałam to samo. A organizm wtedy zatrzymuje wode. Nie załamuj sie, potem ruszy od razu, zobaczysz!!!

dzieki za wsparcie. bo tak katowac sie bez efektow to troche zal.

brkuje mi lodow bo jest bardo gorąco. Muszę spróbować zrobić z serka bo widziałam taki przepis. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytah,no Ty mnie zaskakujesz...Wogóle nie grzeszyłaś? Nic niedozwolonego nie zjadłaś? No jakoś ciężko w to uwierzyć.Ale być może masz silną wolę tak wielką że Ci się udało.Ja mam motywację i staram się bardzo,ale zdarza mi się podjeść ,szczególnie słodkie rzeczy mnie kuszą  :lol:

Co do ciąży,to byłam w tym stanie 4 razy  :-D W pierwszej przytyłam 26 kg,po porodzie nic nie schudłam.Potem druga ciąża,kolejne 30 kg.W trzeciej ciąży przytyłam 1 kg  :) dosłownie 1 kg,ale po porodzie schudłam strasznie,syn ściągnął ze mnie tłuszczyk,mimo że jadłam normalnie.Po porodzie tyłam spowrotem do wagi sprzed ciąży,a czwarta ciąża to już kolejne 25 kg i zostałam wielorybem  :-D Ale jadłam za trzech,więc moje kilogramy nie wzięły się z nieba.Teraz żałuję,bo sporo pracy mnie kosztuje powrót do normalnych rozmiarów.

Kochana Sliweczko, potrafie byc mocno zawzieta... Tak bylo w tym przypadku, bo jestem straszliwie prozna i lubie patrzec na swoja sylwetke w lustrze. Mozesz sobie wyobrazic jak cierpialam widzac siebie ze zbednymi kraglosciami. To mnie ostatecznie zmobilizowalo. Grzeszylam ile wlezie, ale myslami :D

do słodyczy jakoś na tych białeczkach mnie nie ciągnie. Choć je uwielbiam. Narazie nie ciągnie

Ja miaam odwrotnie, zwlaszcza na poczatku diety - myslalam ze oszaleje bez slodyczy, tym bardziej ze przed dieta raczej sporadycznie jadlam jogurty, serki, twarogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczyny :-D

Jakieś wirusy mi w komputerze taeraz wyskoczyły :)

Oczywiście nie umiem ich usunąc :-D

Mam nadzieje, że nie nabroją mi za dużo :D

Wczoraj na 'piwku' pochłonęłach chyba z 7 zestawów

woda + cytryna + lód!!! Do domku późno wróciłam,

dlatego od popołudnia nic nie jadłam. Miałam nadzieje

na spadek.. Ale żeby waga do zauważyła - to musiałam

dwa razy się zważyc, bo za pierwszym razem było bez

zmian! Nie mogłam w to uwierzyc. Za trzecim razem też

pokazało tą samą wagę :lol: Więc spadłam o 0.300 kg :-D

ALe ważyłam się w tym samym miejscu co zawsze i nawet

nie ruszałam wagi, a pokazała dwa różne wyniki..

Wczoraj, w godzinę udało mi się wybrac i kupic kieckę i buty

- normalnie ekspres!!! Ale mimo to dzisiaj jestem nadal

zadowolona z zakupów - więc jest ok! Postanowiał się

odstrzeli na urodzinki jak mam już iśc sama. Dobra, wyłączam

się bo mi ten wirus wszystko tu pomąci... Ale co za pech..

Akurat nie ma nikogo pod ręką kto by mi pomógł.

Uciekam i mam zamiar się dzisiaj dobrze bawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie przy pięknej sobocie.

Dziewczyny poratujcie, gdzie kupujecie olej parafinowy- obeszłam już kilka sklepów i nic.

Wczoraj trochę zgrzeszyłam - wyprawiałam 5 urodzinki córki i niestety skusiłam się na lody i łyżkę chińszczyzny. ale i tak waga zeszła . Piąty dzień i 4 kg mniej. To bardzo mobilizuje. Już od dziś się poprawię i będę się bardziej pilnować.

Juggin strasznie Ci zazdroszczę - wyglądasz rewelacyjnie

Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie przy pięknej sobocie.

Dziewczyny poratujcie, gdzie kupujecie olej parafinowy- obeszłam już kilka sklepów i nic.

Wczoraj trochę zgrzeszyłam - wyprawiałam 5 urodzinki córki i niestety skusiłam się na lody i łyżkę chińszczyzny. ale i tak waga zeszła . Piąty dzień i 4 kg mniej. To bardzo mobilizuje. Już od dziś się poprawię i będę się bardziej pilnować.

Juggin strasznie Ci zazdroszczę - wyglądasz rewelacyjnie

Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałego weekendu.

Jeszcze nie sprawdzałam ale podobno można kupi olej parafinowy w aptece.

Tylko nie nadużywaj bo możesz odpokutować to w wc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dzisiaj w sklepie śledzia i makrelę w sosie pomidorowym firmy B.M.C. Mają one co prawda w składzie olej i cukier, ale chyba śladowe ilości, bo mają świetne parametry: 14,9 g białek, 4,3g węglowodanów i 3g tłuszczu. Pochłonęłam z dużym smakiem :)

Jusia, piszesz do Marudki, ale chciałam Ci przypomnieć, że ta dieta to nie są zawody, która z nas szybciej schudnie. Nie wiem czy przeczytałaś książkę Dukana, gdzie najwyraźniej jest napisane, że szybkie chudnięcie nie jest zdrowe. Poza tym jak sama już wiesz każdy chudnie inaczej i w innych okolicznościach. Mamy obowiązki zawodowe, wyjazdy, urlopy, gdzie utrzymywanie diety jest bardzo trudne. Skup się raczej na zaleceniach diety, a nie na porównywaniu naszych wyników. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko masz racje. Tylko mi się cały czas wydaje że robie coś zle. Dlatego pytałam Marudki, bo widze że ona tez chudnie tak jak ja. Oczywiście że to nie jest żadna rywalizacja. Każda , każdej pomaga jak może. 

Ja jestem dumna z tych 8kg. Ciumki dla wszysykich chudzinek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zagladne to nikogo nie ma, weekend,he he...

ŚLIWECZKO mogłabys mi podac przepis na ten ser żółty, bo nie mogę znalezc go za żadne skarby, a planuje pizze zrobić. Oj jak masz jakiś nowy przepis to poprosze. Ja nie mam kiedy eksperymentowaćbo mam 1,5 rocznego urwiska,wiesz jak to jest. A gotowy przepis lepiej wykonać. Całuski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zagladne to nikogo nie ma, weekend,he he...

ŚLIWECZKO mogłabys mi podac przepis na ten ser żółty, bo nie mogę znalezc go za żadne skarby, a planuje pizze zrobić. Oj jak masz jakiś nowy przepis to poprosze. Ja nie mam kiedy eksperymentowaćbo mam 1,5 rocznego urwiska,wiesz jak to jest. A gotowy przepis lepiej wykonać. Całuski. 

Przepisy na ser żółty i na serek a'la topiony są na 5 stronie wątku z przepisami.Przepis na serżółty wstawiła Oliwia,a na topiony ja.

Ja też niebardzo mam czas na eksperymenty,szczególnie latem,ponieważ mam gospodarstwo rolne,a teraz czas żniw.Mam zwierzęta chodowlane (krowy,świnie,kury,kaczki :D )i 4 dzieci - 19 , 13 ,11 i 9 lat,a dodatkowo 2 psy i 3 koty.Aaaa ,zapomniałam o mężu  :-D bo facetem też trzeba się opiekować jak dzieckiem  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy na ser żółty i na serek a'la topiony są na 5 stronie wątku z przepisami.Przepis na serżółty wstawiła Oliwia,a na topiony ja.

Ja też niebardzo mam czas na eksperymenty,szczególnie latem,ponieważ mam gospodarstwo rolne,a teraz czas żniw.Mam zwierzęta chodowlane (krowy,świnie,kury,kaczki :D )i 4 dzieci - 19 , 13 ,11 i 9 lat,a dodatkowo 2 psy i 3 koty.Aaaa ,zapomniałam o mężu  :-D bo facetem też trzeba się opiekować jak dzieckiem  :)

No to Śliweczko, nie zazdroszcze! Ja mam tylko bobaska i mężusia,he he..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.