Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Śliweczko dziękuję -właśnie o te produkty mi chodziło ,a w Lidlu istotnie widziałam wiele produktó light-będę musiała to obadać - tymczasem zjadłam pierwsze śniadanko protalkowe-2 jajka na twardo pokrojone w kostkę i wymieszne z serkiem chudym i ziołami.... nie wiem jak to wytrzymam <płacze>.

Dzięki za wsparcie dziewczyny

buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!!

Jestem Wam wdzięczna ,że nie było krzyków ,na mnie oczywiście,he he... Choć należało mi się za takie jedzenie! Ale waga zamiast mnie ukarać to mnie nagrodziła,pewnie niechcaco!!!

Ale jestem zadowolona, promienna i pełna energi do pracy i przyrządzania pysznego Dukanowego obiadku.

Dziewczynki życze tak miłego dnia jak mnie się zaczął!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem zjadłam pierwsze śniadanko protalkowe-2 jajka na twardo pokrojone w kostkę i wymieszne z serkiem chudym i ziołami.... nie wiem jak to wytrzymam <płacze>.

Dzięki za wsparcie dziewczyny

buziak

Pamiętaj Zamyslona o otrębach (2 łyżki owsianych i 1 łyżkę pszennych dziennie) 

A dlaczego płaczesz? Przecież możemy jeść ile chcemy! Ja zawsze jestem najedzona,nie głoduję.Jeśli się nie najadłaś to znaczy że zjadłaś za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko dziękuję -właśnie o te produkty mi chodziło ,a w Lidlu istotnie widziałam wiele produktó light-będę musiała to obadać - tymczasem zjadłam pierwsze śniadanko protalkowe-2 jajka na twardo pokrojone w kostkę i wymieszne z serkiem chudym i ziołami.... nie wiem jak to wytrzymam <płacze>.

Dzięki za wsparcie dziewczyny

buziak

:) Troszkę mnie rozbawiłaś.. ALE NIE PŁACZ!!! I nie wmawiaj sobie, że

będzie ciężko - ta dieta jest łatwa, lekka, przyjemna.. i naprawdę działa.

Dasz radę Zamyślona!!! A śniadanko idealne!!! Ale pamiętaj, że tylko

sumienne trzymanie się reguł daje efekty szybkie i mobilizujące!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Wam wdzięczna ,że nie było krzyków ,na mnie oczywiście,he he... Choć należało mi się za takie jedzenie! Ale waga zamiast mnie ukarać to mnie nagrodziła,pewnie niechcaco!!!

Ale jestem zadowolona, promienna i pełna energi do pracy i przyrządzania pysznego Dukanowego obiadku.

Jusiu,moja waga potrafi się mścić dopiero za 2 dni,więc uważaj z podjadaniem i czasem nie ciesz się zbyt szybko,bo jutro mogłabyś się strasznie ździwić.Oczywiście życzę Ci żeby wszystko było ok,ale następnym razem uważaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w pracy jestem tylko do 11 - bo jadę załawiać życiową

sprawę!!! Trzymać kciuki proszę!!! Żeby się wszystko szczęśliwie

udało DZISIAJ załatwić!!!

Miłego dnia laseczki!!!

Marudko zycze ci, zeby ci sie udalo wszystko co sobie zaplanowalas! Powodzenia! Trzymam kciuki u rak i nog :D:-):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Kolezanki,

Ze lzami (radosci) w oczach informuje niniejszym, ze dzisiaj rano odeszla ode mnie (wierze goraca, ze na zawsze) wstretna 8- niech idzie precz i nie wraca!!!

Tym samym powitalam 7. Jednoczesnie informuje, ze w zwiazku z wieloma planowanymi zmianami w moim zyciu obecnosc 7 jest rowniez przejsciowa i bedzie ona juz wkrotce "do wziecia". Wszystkie osoby zainteresowane przejeciem 7 prosze o ewentualny kontakt . O postepach i terminie przekazania 7 bede informowac na biezaco :):-):D:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane jesteście-potraficie człowieka podbudować.

Jestem bardzo konsekwentną osobą więc o trzymanie się reguł nie mam obaw.

O otrębach nie wiedziałam-dziękuję za podpowiedź.

Mój płacz stąd,że jako dziecko miałam skazę białkową (chyba wcześniej o tym nie wspomniałam),a tu taka ilość białka..... martwię się tylko o to że nawrót może mi przeszkodzić w diecie.

buziaki

zami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny poranek.

Juggin gratuluję III fazy i trzymam kciuki.

Marudko,za pomyślne załatwienie spraw też mocno trzymam kciuki.Ja też dzisiaj miałam ogromną nadzieję,że w końcu się odmieni :D ,ale niestety dalej zonk.Widać jeszcze trzeba poczekać,ale to już pół roku :) .

Z tego zmartwienia nie myślałam dzisiaj nawet o ważeniu,jutro to zrobię.Życzę miłego dnia.

Witam Zamyślona,dobrze trafiłaś :-D ,z dziewczynami z tego forum na pewno Ci się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki u mnie w mokry poniedzialek.Niech mi ktos powie czy kotlety sojowe ktore zakupilam mozna jesc,o smaku kurczaka pisze ze wysoka zawartosc bialka na 100g.produktu 50g.bialko,weglowodany 32g.,tluszcz 1,2g.ale nie wiem co z cukrem bo wydaje sie ze zbyt duzo 8,2g.Odgotowalam je w wodzie( z plynnym ) knorrem.obtaczalam w jajku z dodatkiem platkow owsianych i na patelnie.Pozdrawiam i zycze milego dnia.Zamyslona ja tez trzymam kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin, serdeczne gr atulacje, nasza kolejna Trzeciafazowiczko :-D

Anulka, nie martw się, szybko przyszło, szybko zrzucisz :-D Mnie wyjazdy kosztowały ponad 1,5 miesiąca przestoju, ale już czuję, że weszlam w odpowiedni rytm i waga coraz łaskawsza :)

Ja dzisiaj zjadłam ogromne śniadanie :D Zmniejszyłam sobie porcję otrębianki do 2 łyżek, żeby móc z czystym sumieniem zjeść kromkę, albo dwie chlebka Dukanowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki u mnie w mokry poniedzialek.Niech mi ktos powie czy kotlety sojowe ktore zakupilam mozna jesc,o smaku kurczaka pisze ze wysoka zawartosc bialka na 100g.produktu 50g.bialko,weglowodany 32g.,tluszcz 1,2g.ale nie wiem co z cukrem bo wydaje sie ze zbyt duzo 8,2g.Odgotowalam je w wodzie( z plynnym ) knorrem.obtaczalam w jajku z dodatkiem platkow owsianych i na patelnie.Pozdrawiam i zycze milego dnia.Zamyslona ja tez trzymam kciuki...

Na temat soi zdania są podzielone, ale ktoś tłumaczył z francuskiego wypowiedź Dukana, że można. Tylko nie wiem czy nie raczej w Fazie warzywnej, bo jak na Fazę bialkową za dużo ma węglowodanów. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.