Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak tam dzisiaj poszły sprawy Balbince, nie odzywa sie do nas, jestem zaniepokojona.....a i Martuska miała inną, może nie tak ważną ale na pewno istotna dla nej sprawę....hmm, odezwijcie sie dziewczyny, dajcie znac co i jak.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Zaczęłam dietę i mam nadzieję,że mi się uda tak jak wam.

witajcie!

Od dluzszego czasu sledze watki tego forum i w koncu postanowilam do niego dolaczyc jako ze od poniedzialku razem z moim lubym zaczelismy faze uderzeniowa :)

na razie jest slabo...zasypiam na biurku w pracy, glowa mnie boli i gonia mnie roladki z bita smietana i biszkopty z nadzieniem truskawkowym...ale trzeba byc silnym...moje mniejsze kochane ubranka na mnie czekaja :)

Powiem ze calkiem mi sie sporo przybralo od zeszlego roku...jestem 12 kg ciezsza niz w kwietniu zeszlego roku, a nie zauwazylam drastycznej zmiany w moim sposobie odzywiania sie co mogloby ewentualnie doporwadzic do takiego przybrania ;) dlatego moj plan to 5 dni fazy uderzeniowej a potem 1/1 w fazie naprzemiennej az zejde do upragnionych 51 kg(mam 1,59 wzrostu wiec granicze juz z lekka nadwaga ;) ??: )

mam nadzieje ze osiagne swoj plan i ze wyrzeczenie sie moich ukochanych roladek i biszkpptow nie pojdzie w piach :roll:

Chcialabym was spytac o slodziki. Doczytalam sobie calkiekm sporo ze aspartan jest rakotworczy, czy mozna poratowac sie innym slodzikiem?...

Witam Malwi i Esperantina w naszym gronie !

Życzę Wam wytrwałości w dążeniu do celu, dieta jest super ale pokusy dla nas słodyczożerców, łakomczuchów tylko czyhają !

Jestem na diecie już prawie 4 miesiące i wiele razy kierowałam takie powitania do wielu dziewczyn (i nie tylko dziewczyn!) na tym forum ale potem tych nowicjuszy ubywało, wykruszały sie ...chyba...albo zmieniały forum. ALE U NAS JEST FAJNIE, WIĘC ŻYCZĘ WAM BYŚCIE DIETKOWĄŁY Z NAMI I ZOSTAŁY DOCHODZĄC DO WASZEGO CELU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko - ja swoje otreby owsiane kupowałam w różnych marketach ale były relatywnie drogie i w małych paczkach. Teraz wyczaiłam we wszystkich dużych sklepach Społem w moim mieście takie otręby owsiane pakowane po 0,5 kg za 3,37 zł z młynów w Stoisławiu, mają czerwono-zielone opakowanie. Tych sklepów Społem nie jest zbyt dużo ale na każdym większym osiedlu były kiedyś takie samoobsługowe 'BLASZAKI" i w kilku z nich pozostały sklepy spożywcze, właśnie Społem. Spróbuj poszukać w takich sklepach, a nuz może ci sie uda.... :)

Dziękuję Maragrete, już szukałam, bo wspominałas o tym, a zaopatruję się w społemowskich sklepach dość często. Niestety u nas są tylko 150g za mniej więcej taka samą cenę :roll:

Może sprbuję w internecie, bo jeśli to taka korzystna cena bedzie mi sie opłacało nawet z kosztami przesyłki ;) , a skonczą sie problemy z cotygodniowym szukaniem otrebów. Jeśli mozesz, napisz mi jak "grube" sa te otreby, bo kiedyś kupiłam takie o wyglądzie kaszki manny i mi nie podeszły do otrębianki, za to były swietne do wypieków.

Zamyślona, trzymam kciuki ;)

Esperantina życzę Ci powodzenia i wytrwałosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwi

Ja fanem słodzików nie jestem, nie słodze od lat ani kawy ani herbaty, ale czasem do deserów protalowych używam słodzik kupiony w Lidlu, gdzie substancją głowna jest cyklaminian sodu a nie aspartan, nie wiem czy to jest duża róznica. On jest pakowany po 1200 tabletek w biało czerwonym pudełku. To oczywiście do użytku na zimno a na ciepło do gotowania lub pieczenia kupiłam słodzik w płynie w kauflandzie. Niektóre dziewczyny stosują cos o nazwie : xsylitol ale nie wiem, nie stosowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Maragrete, już szukałam, bo wspominałas o tym, a zaopatruję się w społemowskich sklepach dość często. Niestety u nas są tylko 150g za mniej więcej taka samą cenę :)

Może sprbuję w internecie, bo jeśli to taka korzystna cena bedzie mi sie opłacało nawet z kosztami przesyłki :roll: , a skonczą sie problemy z cotygodniowym szukaniem otrebów. Jeśli mozesz, napisz mi jak "grube" sa te otreby, bo kiedyś kupiłam takie o wyglądzie kaszki manny i mi nie podeszły do otrębianki, za to były swietne do wypieków.

Zamyślona, trzymam kciuki ;)

Esperantina życzę Ci powodzenia i wytrwałosci ;)

Bożenko - te moje są takie grube jak płatki owsiane, do chlebka je miele w młynku do kaway ale łyżke sype nie zmielonych bo lubie pieczywo z grubym ziarnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po poludniu .U mnie niestety rano piekna pogoda ,a teraz spokojny deszczyk pada.Kamylo ja serki kupuje w kauflandzie maja3%tl,moim zdaniem sa lepsze od serkow z Lidla, w ktorym tez kupuje serki (chlebek i placki wychodza jakies smaczniejsze).

-otreby kupuje tez w kauflandzie nigdy ich tam nie brakowalo sa firmy Sante i Kupiec

-witam w naszym gronie Malwi i Esperantine zycze Wam powodzenia i wytrwalosci ,a dieta stanie sie nowym sposobem na zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM :) :roll: ;) ;) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska gratuluje prawka. Sama niedawno robiłam, bo w czerwcu. Zdałam za pierwszym razem ale o włos i by mnie oblał!!! Szerokiej drogi i gumowych słupów!!!!!

Anulka pomyśl koniecznie nad dodaniem fotek. Ty możesz się pochwalić osiągnieciami a innych tylko zmobilizujesz, a nowicjuszom dodasz sił i wigoru do prowadzenia dietki. Masz się czym pochwalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM :) :roll: ;) ;) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

GRATULACJE:) TO WIELKI SUKCES ja sama nie mam prawka i teraz załuje:( ale juz niedługo dzieci beda zdawac i mamuske wozic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM :roll: ;) ;) :) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

siedzę zajadam pieczoną pierś z indyka i uśmiecham się sama do siebie jak czytam ze zdałaś martuska71 - gratuluję z całego serca-mówiłam,że będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzę zajadam pieczoną pierś z indyka i uśmiecham się sama do siebie jak czytam ze zdałaś martuska71 - gratuluję z całego serca-mówiłam,że będzie dobrze :)

Dziekuje,dziekuje,dziekuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.