Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nowe Proteinki i życzę powodzenia w dietowaniu!!!

Huraaaaaaa!!!!! Cieszę się razem z Tobą Martuska!!!!! Wypiję za Twój sukces,oczywiście colę light  :roll:

Jusia,ja jak piję więcej coli light to moja waga mniej spada,ale nie wiem czy tylko  mój organizm tak na nią reaguje czy wszystkie protalowe dziewczyny mają to samo.

A ja dzisiaj zrobiłam sobie protalową pizzę z patelni,nawrzucałam do ciasta warzyw i parówek,wlałam na patelnię i posypałam serem...Pyyyycha i szybciutko się robi  :) A wygląda tak :post-7037-1250018654_thumb.jpg

Śliweczko daj przepis na to cudo!!!! I tak nie strace na wadze w tym tyg. Wiec moge jeść takie pyszności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Śliweczko ja tu wparowałam po ćwiczeniach i bach! zdjęcie Twojej pizzy hahaha ślinka aż cieknie ale powstrzymam się do jutra :roll: a jutro mam zamiar zrobić sobie pasztet z piersi i wątróbek ;)

Co do serków to obrałam sobie taktykę: w którymkolwiek jestem sklepie to biorę wszystkie dostępne i po prostu porównuję który "wypada" lepiej, bo przecież nie możemy dać sie zwariować i pół miasta za serkiem jeździć hihi

teraz jestem mega ciekawa bo zaczełam dziś pierwsze 5 dni warzyw, czy spadnę czy stanę w miejscu? obym tylko nie przybrała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i oczywiście bardzo serdecznie nowe dziewczyny.

Nie było mnie od niedzieli a tu tyle zmian. Bardzo lubię pizzę napisz Śliweczko przepis bardzo proszę. Wczoraj byłam w Poznaniu nabrałam na drogę piersi z kurczaka i wędzonego jogur i dużo wody. W pociągu nie było bardzo gorąco, także nie musiałam grzeszyć.Placki mi nie wyszł bo też nie mogę dostać otrębów owsianych, muszę bardziej poszukać.

Martusia71 bardzo serdecznie gratuluję- prawko to jest coś - sama jeżdżę od wielu lat i podoba mi się ta niezależność. Tylko musisz dużo jeździć aby nabrać wprawę.

Mam nadzieję że Do-Do wróci z dobrymi wieściami. Czas by sobie dziewczyna poukładała.

Brakowało mi Was bardzo ale w pracy po jednym dniu nieobecności to miałam dużo do nadrobienia.

Najważniejsze - od środy mam 3 kg mniej - a jutro zaczynam z warzywkami. Oprócz pieczywa to właśnie warzyw brakuje mi bardzo (też owoców) ale wytrwam przecież

nie mogę być gorsza od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDALAM DZIEWCZYNY,ZDALAM :) :roll: ;) ;) :) :) Dziekuje wszystkim ktorzy trzymali za mnie kciuki a szczegolnie ZAMYSLONEJ,bylo ciezko wymeczyl mnie instruktor na fest az czerwona bylam,ale udalo sie. :) :) :) :) :) :-D :-D :-D :-D Oblalam prawko pyszna woda i kurczaczkiem pieczonym hehe...tak protalowo......

wielkie gratulacje Martuska71!!! ja nie mam prawka ale moja trojka dzieci juz jezdzi i najmlodszy tez juz sie zapisal wiec jak trzeba to mam kierowce ale niestety jestem od nich uzalezniona.

-Saga gratuluje spadku 3kg to duzon super tak trzymaj

-Juggin nie obawiaj sie wprowadzac nowe potrawy ja jem juz w sumie wiele potraw i nie tylam az urlop u mamy doprowadzil do zwiekszenia wagi ale juz po malu trace nabyte kiloski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Balbinka się do nas nie odzywa? Może ma problemy z kompem, bo to juz kilka dni jej na forum nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Polu :roll: , ale znajdę. Tzn. juz znalazłam rzut beretem od domu, ale musialabym kupić za 500 zł, to mi wychodzi prawie 100kg :) . No nie mam takiej dużej kuchni ;)

Bożenko- ja moich otrębów az w takich ilościach nie kupuje chociaż jem ich dużo, ponizej przesyłam ci fotke

post-14300-1250024456_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż pewnie od początku diety to juz z 5 kg tych otrębów zjadałam. To może daj mi Bożenko namiar na te hurtowe ilości, bo do końca diety dłuuuga droga przede mną a poza tym mamy je jeść do końca życia, no nie ? ...... :) Kuchnie mam duża i spiżarke w piwnicy to dam radę..... :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki pisałyście że pijecie cole light, czasami. Ja piję ją codziennie, bo wcześniej piłam duzo słodkich gazowanych i brakuje mi chyba cukru, wiec sięgam po cole light. Dokładnie cole zero z biedronki. Myślicie że gdybym jej nie piła to chudłabym więcej niż 1,5 do 2 kg na 2 tyg? W sumie na tydzień bo w tyg z warzywami nie trace na wadze.

JUSIA - czytałas książke ? nie wolno nam chudnąc więcej niz 1 kilo- 1,2 kilo na tydzien, to nie zdrowe dla naszych organizmów i potem jest łatywiej o efekt jo-jo.

Ideą Dukana jest chudnąc wolno ale systematycznie a potem długo i zawzięcie stabilizowac tę wagę, to nie jest dieta cud tylko sposób na życie, na resztę życia, jeśli sie miało kiedyś wyższą wagę to nasz organizm ja ma zapisana w pamięci i do niej dązy, czy nam sie to podoba czy nie. Nasze komórki tłuszczowe nie znikają ale chudna i jak im sie trafi okazja to znów sie chca "napaść" ale my, zmieniaj.ac tryb od.zywiania w długim okresie czasu im na to nie pozwalamy.

O matko ale mi wykład wyszedł, sorry.... :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc III faza jest niefajna :roll: Boje sie zjeśc cos nowego. Nic jeszcze nie wprowadziłam i na dodatek jem prawie same białka.Takie miałam plany co do chlebka, kupiłam zytni i co... lezy w chlebaku.Rano nie zjadlam, bo zaspałam do pracy i ledwo w locie parowki polknęłam, po południu nie jadlam bo mialam pierś i sałatke, a wieczorem nie jem, bo chleb na noc to juz rozpusta ;)

Coz moze jutro sie uda? ot i masz babo placek..jak mozna jeśc chleb to ja juz go nie chcę :) No nie dogodzisz takiej jak ja ;)

No naprawdę Juggin - ty jak ta kobieta w ciązy, raz chcesz raz nie chcesz...jeszcze nie tak dawno (kilkaset stron w tył !) czytałam twoje rozpaczliwe posty z prośba o chleb , o przepis na chleb a teraz jak możesz już to nie jesz.... :) :) :)

Ja sie podśmiewam ale pewnie sama będe miała takiego samego pietra....oczywiscie zakładając że dojde do III fazy....jeszcze w tym stuleciu.... :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Śliweczko ja tu wparowałam po ćwiczeniach i bach! zdjęcie Twojej pizzy hahaha ślinka aż cieknie ale powstrzymam się do jutra :roll: a jutro mam zamiar zrobić sobie pasztet z piersi i wątróbek :)

Co do serków to obrałam sobie taktykę: w którymkolwiek jestem sklepie to biorę wszystkie dostępne i po prostu porównuję który "wypada" lepiej, bo przecież nie możemy dać sie zwariować i pół miasta za serkiem jeździć hihi

teraz jestem mega ciekawa bo zaczełam dziś pierwsze 5 dni warzyw, czy spadnę czy stanę w miejscu? obym tylko nie przybrała :)

Kamylo- u mnie jak mam warzywa to waga stoi ale chudne w obwodach. A chyba Juggin - pisała że na fazie protein stała a w fazie warzyw chudła...

Ale zmierz sie teraz na początku diety dokładnie : pas, biodra, uda, ramiona i zobaczysz jak fajnie zapisując wyniki w tabeli widac efekty diety. Jak mam doła to otwieram sobie swoja tabelke w kalendarzyku, cieszę oko i od razu mi lepiej,że tyle już dokonałam... ;) ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSIA - czytałas książke ? nie wolno nam chudnąc więcej niz 1 kilo- 1,2 kilo na tydzien, to nie zdrowe dla naszych organizmów i potem jest łatywiej o efekt jo-jo.

Ideą Dukana jest chudnąc wolno ale systematycznie a potem długo i zawzięcie stabilizowac tę wagę, to nie jest dieta cud tylko sposób na życie, na resztę życia, jeśli sie miało kiedyś wyższą wagę to nasz organizm ja ma zapisana w pamięci i do niej dązy, czy nam sie to podoba czy nie. Nasze komórki tłuszczowe nie znikają ale chudna i jak im sie trafi okazja to znów sie chca "napaść" ale my, zmieniaj.ac tryb od.zywiania w długim okresie czasu im na to nie pozwalamy.

O matko ale mi wykład wyszedł, sorry.... :) :roll:

 Nie czemu wykład? Mówisz co chceszi dobrze. Kochana ja nie chudne 1,2 kg na tydz tylko na 2 tyg. W fazie z warzywami jak juz pisałam wcześniej moja waga stoi. Nie wiem jak u Was. Dlatego pytałam o cole czy ja pijecie często, bo ja nie moge sobie jej odmówić. Oczywiście nie pije jej 2 litr,he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pokazujecie swoje kuchenne wyczyny to ja też, dzis zrobiłam 1 cukinie i 2 bakażany faszerowane (wg przepisu Sliweczki ! ) i choć wyszły pyszne to we dwójke nie daliśmy im rady, to nic jutro obiadek jak znalazł

Ale gorąco polecam !

post-14300-1250026724_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.