Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!

Dziewczynki otworzyłam nowy temat dotyczący przepisów na III fazę diety-wstawiajcie tam proszę swoje przepisy-będzie nam tam łatwiej z nich poźniej korzystać, niż tu po stronkach ich szukać .

zami

A jakis link- cieniutka jestem w szukaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ile tu nowych protalek?!!!!!

Witam w słonecznym dzionku, przynajmniej u mnie świeci słonko. U mnie sie nie zmieniło waga stoi. No może troszke kłamie poszła do góry ciut, ale nie przejmuje się bo tak mam w fazie z warzywkami. Dziś bede robić pizze protalową nie moge się doczekać. Juz mi burczy w brzuchu,he he..

Dziewczyny pytałyście się o słodzik ,ja tez u żuwam ten z Lidla jest dobry. Ale nie piekłam z nim więc nie wiem jaki jest w smaku w cieście! 

Miłego dnia dla wszystkich kobietek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ile tu nowych protalek?!!!!!

Witam w słonecznym dzionku, przynajmniej u mnie świeci słonko. U mnie sie nie zmieniło waga stoi. No może troszke kłamie poszła do góry ciut, ale nie przejmuje się bo tak mam w fazie z warzywkami. Dziś bede robić pizze protalową nie moge się doczekać. Juz mi burczy w brzuchu,he he..

Dziewczyny pytałyście się o słodzik ,ja tez u żuwam ten z Lidla jest dobry. Ale nie piekłam z nim więc nie wiem jaki jest w smaku w cieście! 

Miłego dnia dla wszystkich kobietek!!!

ja do wszystkiego uzywam wlasnie slodzik z Lidla, do pieczenia również. W smaku bardzo dobre ciasta wychodza, znajomi mówia ze otreby czuja, makę kukurydziana czuja, a słodzika nie czują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wszystkiego uzywam wlasnie slodzik z Lidla, do pieczenia również. W smaku bardzo dobre ciasta wychodza, znajomi mówia ze otreby czuja, makę kukurydziana czuja, a słodzika nie czują :)

Juggin skoro tak mówisz to wierze Ci i spróbuje coś upiec. Zresztą jak mam Ci nie wierzyć skoro tak pięknie teraz wygladasz?! Zmieniłaś się na buzi tak wogóle, przynajmniej tak widać na zdjeciach, masz okulary a nie możesz dać takiego zdjęcia bez ciemnych okularów? Jak patrze na twoje zdjęcia to naprawde warto się odchudzać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!

O matko, dopiero nadrobiłam czytanie po kilku dniach nieobecności :roll:

Serdecznie witam wszystkie Nowe Protalki, ale nas przybywa ;) Super! Życzę sukcesów i szybkich spadków!!!

Ja mam zastój już dość długo, ale się nie łamię, nigdzie mi się nie spieszy, waga i tak ruszy. Zresztą jutro wyjeżdżamy na urlop i nie da się do końca przestrzegać zasad, więc pewnie po urlopie wrócę na uderzeniówkę :)

Żegnam się z Wami na 2,5 tygodnia. Pewnie nie nadrobię tego co napiszecie w tym czasie, ale napewno się odezwę po powrocie.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki!!!

Przepis na pizzę z patelni wstawiłam w wątku z przepisami.Sorki że wczoraj już się nie odezwałam ,ale miałam problemy z kompem.

Witam Panie!!!!!! :) :roll:

Witaj Gojka!!! Będzie dobrze...Trzymam kciuki i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Miłego dnia życzę wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!

Żegnam się z Wami na 2,5 tygodnia. Pewnie nie nadrobię tego co napiszecie w tym czasie, ale napewno się odezwę po powrocie.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Miłego wypoczynku Zuza!!!! Wracaj do nas szybciutko i nie grzesz zbyt mocno!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki:)

Chciałam się pochwalić sukcesesem po fazie uderzeniowej:) Spadło 6kg, teraz jestem w fazie naprzemiennej:) Słabo mi idzie:P ale mam nadzieję ze z wami wytrwam:) Mile widziany baty i inne kary za naruszenie regulaminu protalowego:)

Witaj Irmin!!! Gratuluję ,trzymaj tak dalej!!!! A kara za grzechy Cię nie ominie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojka, Zamyslona, ja tez mam hasimoto...rozpuchlam sie straszliwie( ale to pewnie dlatego ze na 1,5 roku zrobilam sobie przerwe od brania tabletek :) , a chorobstwo to mam od lat 6 rozpoznane) i wierze ze uda mi sie zrzucic ta naprogramowa ilosc kilogramow ;) na razie jestem na 3 dniu diety, mam 1,5 cm mniej w talii(wagi nie podam, bo nie mam w domu, mysze odwiedzic tesciow i sie zwarzyc :) ) reszty pomiarow nie zdazylam dzis zrobic bo zasiedzialam sie w kuchni robiac omlet z ziolami(na patelni grillowej - mniej puszysty wyszedl niz tradycjny omlecik, ale niemniej dobry. pomyslalam, ze skoro jajka mozna jesc, to jak sobie zrobie omlet z nich, to chyba nie zmienia sie w anty prtalowy posilek...)

mam pytanko - czytalam ze z przyprawami nie trzeba sie ograniczac, ale co z wanilia? niestety jak otwieram jogurt naturalny to mnie skreca ;) i chcialam go sobie czyms doprawic, ale slodziki jednak do mnie nie przemowily...

przyznac sie musze do jednego grzechu....tak mi zabrakowalo smaku czekolady ze wyjadlam gram okruszkow z ciastka kruchego czekoladowego ktore mi sie w spizarce ostalo...dam je dzisiaj mamie zeby nie kusilo :roll: i sie nie zmarnowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, że Ci nie dam namiaru, bo jeszcze za dużo tych otrębów zjesz i przestaniesz chudnąć ;)

Sama napisałas, że zjadłas do tej pory ok. 5kg, a schudłaś 14kg, to ile Ty chcesz schudnąć pożerając 100kg otrębów??? :)

To dobranoc wszystkim Proteinkom-Otrębożercom :roll:

Witajcie z rana ! Troszke pochmurnie ale ciepło....zaraz ide na spacer z psem.

Bożenko jaki ładny nowy suwaczek, od razu widac kto zacz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.