Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, ja dzisiaj skończyłam 7 dniową faze 1 i udało mi się schudnąć 4 kg (tak rano pokazała waga) bardzo się cieszę i wieżę że jak się przestrzega zasad to nie da rady nie schudnąć

Więcej wiary w siebie. Trzymam kciuki. Skoro innym się udaje tobie też się uda. Powodzenia

Saga - idziemy łeb w łeb (tylko ty troche później....!) bo ja w uderzeniówce też schudłam tylko/aż 4 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie.

Dzisiaj nie mam nawet czasu poczytać zaległości od wczoraj i nawet się przywitać przy kawce, same zaległości w pracy. Jeśli chodzi o moją wagę to nadal jest okropna i wskazuje o wiele za dużo....muszę wpaść w dłuższy rytm i wtedy zobaczyć czy będą zmiany bo a razie po 2 dniach stoi na dość wysokim poziomie. Narazie dziewczyny. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie moje koleżanki,

Dziękuję Wam za podpowiedzi gdzie i jakie produkty kupować.

Witam cieplusio wśród nas nowe protalinki i życzę by z nami Wam się udało :)

Wczoraj odniosłam sukces-kolacja u przyjaciół wyglądała wybornie, winko pachniało mmmm,a ja siedziałam sobie i delektowałam się widokiem zajadających te smakowite kąski biesiadników i nie odczuwałam żalu- co mnie bardzo zaskoczyło. Popijałam tylko herbatkę z odrobiną soku z cytryny i tak wytrwałam cały wieczór- jestem z siebie dumna. Moja waga pokazała 500g w doł,ale zanim przesunę suwaczek poczekam i jutro to sprawdzę.

Wszystkim udanego dnia życzę

buziaki

Gratuluje Zamyślona ! I tego spadku i tego ,że dałaś radę... Ja na urodzinach wczoraj zjadłam niestety kilkanaście wisni i parę winogron......ciasta, lodów, winka nie ruszyłam....ale te owoce....eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki:)

Chciałam się pochwalić sukcesesem po fazie uderzeniowej:) Spadło 6kg, teraz jestem w fazie naprzemiennej:) Słabo mi idzie:P ale mam nadzieję ze z wami wytrwam:) Mile widziany baty i inne kary za naruszenie regulaminu protalowego:)

Witaj Irmin, świetny wynik 6kg :) . Życzę Ci dalszych sukcesów i wytrwałości :)

Witajcie z rana ! Troszke pochmurnie ale ciepło....zaraz ide na spacer z psem.

Bożenko jaki ładny nowy suwaczek, od razu widac kto zacz !

Dzięki Maragrete, walory estetyczne suwaczka mniej wazne niż to, że mogłam dzisiaj go obniżyć o 0,5kg :) :roll: ;)

Śliweczko, Ty dzisiaj tez chyba gmerałaś przy suwaczku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!

O matko, dopiero nadrobiłam czytanie po kilku dniach nieobecności :roll:

Serdecznie witam wszystkie Nowe Protalki, ale nas przybywa ;) Super! Życzę sukcesów i szybkich spadków!!!

Ja mam zastój już dość długo, ale się nie łamię, nigdzie mi się nie spieszy, waga i tak ruszy. Zresztą jutro wyjeżdżamy na urlop i nie da się do końca przestrzegać zasad, więc pewnie po urlopie wrócę na uderzeniówkę :)

Żegnam się z Wami na 2,5 tygodnia. Pewnie nie nadrobię tego co napiszecie w tym czasie, ale napewno się odezwę po powrocie.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Zuza ! Witaj ,rzeczywiście troszke cie nie było. Teraz wyjeżdżaj, odpoczywaj i grzesz ale tyko troszke, na urlopie to troszke jest usprawiedliwione...ha, ha, ha. Miłego odpoczynku dla Ciebie i dla rodzinki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki:)

Chciałam się pochwalić sukcesesem po fazie uderzeniowej:) Spadło 6kg, teraz jestem w fazie naprzemiennej:) Słabo mi idzie:P ale mam nadzieję ze z wami wytrwam:) Mile widziany baty i inne kary za naruszenie regulaminu protalowego:)

Cześc Irmin ! Fajnie ze do nas zawitałaś - 6 kg to jest super wynik. Dietkuj dalej z dobrym skutkiem i wytrwale...ja czasem grzesze troszke. ale i tak mi idzie nieźle. Z jakiej wagi starujesz ? Napisz czasem pare słow...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Irmin ! Fajnie ze do nas zawitałaś - 6 kg to jest super wynik. Dietkuj dalej z dobrym skutkiem i wytrwale...ja czasem grzesze troszke. ale i tak mi idzie nieźle. Z jakiej wagi starujesz ? Napisz czasem pare słow...

Powodzenia

6 kg super wynik???Rewelacyjny!!!!! Sama bym chciała taki. Tak trzymaj Irmin!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały ranek smażyłam placki :roll: Moi Chłopcy wykazali takie zainteresowanie, że włożyłam cały kubek-0,5kg serka wieskiego light Piątnicy. Specjalnie nie zjadłam rano otrębianki, żeby nie mieć za dużo węglowodanów na sumieniu, bo i chlebek Dukanowy sie uśmiecha w lodówce, więc na pewno skorzystam. Przynajmnej wiem, że Dzieci zdrowe sniadanie zjadły, bo co protalowe, to najzdrowsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego wypoczynku Zuza!!!! Wracaj do nas szybciutko i nie grzesz zbyt mocno!!! ;)

Dziękuję. Postaram się mało grzeszyć, ale jak będzie zobaczymy :)

Zuza, baw się dobrze, życzę Ci słonka i dużo ruchu, bo wtedy waga nie straszy. Pozdrawiam i do zobaczenia :) :) :)

Dzięki :) Słonko mam murowane, bo lecimy do Tunezji, a o ruch się postaram, będę dużo pływać :)

Zuza ! Witaj ,rzeczywiście troszke cie nie było. Teraz wyjeżdżaj, odpoczywaj i grzesz ale tyko troszke, na urlopie to troszke jest usprawiedliwione...ha, ha, ha. Miłego odpoczynku dla Ciebie i dla rodzinki !

Dziękuję Maragrete w imieniu swoim i rodzinki. Wypoczniemy na tyle, na ile dadzą nam dzieci ;) , a że uwielbiają wodę, to zakładam, że dadzą :roll:

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę duuuużo słonka i wielkich spadków wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam teraz ja z kawusią :) po 1 dniu z warzywami waga jakby jeszcze ciut drgneła w dół więc nie jest zle:)

Czekam az mi listonosz przyniesie wage cyfrowa to bede miala dokładniejsze wyniki :roll:

A w moim piekarniku wlasnie sie piecze pyszny ( mam nadzieje ) pasztet ;)

mama pomogła mi troche zmodyfikowac ten co mamy na forum na faze P w przepisach i powstal taki fa faze P+W ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyla a Ty z jakiej wagi startujesz jeśli mozna wiedzieć? Powinnyście nowicjuszki zrobić sobie suwaczki, bo to dobry sposób na schudnięcie. Widać nasze postępowanie w diecie,he he... Pozdrawiam wszystkie i życze miłego dnia.

Ano wlasnie tak jak napisalam czekam na wage poniewaz moja stara pokazuje generalnie dobrze skoki wagi bo widac jak spada ale nie jestem pewna czy wartosc jest dobra :/ dlatego bylam w stanie wyczytać ile spadło ale nie wiem z ilu na ile w rzeczywistosci

więc tylko czekam na nową i sprawie sobie równiez taki suwaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.