Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, ja dzisiaj skończyłam 7 dniową faze 1 i udało mi się schudnąć 4 kg (tak rano pokazała waga) bardzo się cieszę i wieżę że jak się przestrzega zasad to nie da rady nie schudnąć

Więcej wiary w siebie. Trzymam kciuki. Skoro innym się udaje tobie też się uda. Powodzenia

Saga gratuluje spadku wagi- 6kg to sporo oby tak dalej

Witajcie Kochane!!!

O matko, dopiero nadrobiłam czytanie po kilku dniach nieobecności :roll:

Serdecznie witam wszystkie Nowe Protalki, ale nas przybywa ;) Super! Życzę sukcesów i szybkich spadków!!!

Ja mam zastój już dość długo, ale się nie łamię, nigdzie mi się nie spieszy, waga i tak ruszy. Zresztą jutro wyjeżdżamy na urlop i nie da się do końca przestrzegać zasad, więc pewnie po urlopie wrócę na uderzeniówkę :)

Żegnam się z Wami na 2,5 tygodnia. Pewnie nie nadrobię tego co napiszecie w tym czasie, ale napewno się odezwę po powrocie.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Zuza zycze wspanialego wypoczynku bo jak mowisz slonko zapewnione i odzywaj sie po powrocie:)

Witam Protalki:)

Chciałam się pochwalić sukcesesem po fazie uderzeniowej:) Spadło 6kg, teraz jestem w fazie naprzemiennej:) Słabo mi idzie:P ale mam nadzieję ze z wami wytrwam:) Mile widziany baty i inne kary za naruszenie regulaminu protalowego:)

Irmin 6kg to slabo to super gratuluje a z nami napewno Ci sie uda a baty jak beda potrzebne to kolezanki sa na warcie i w pore uderza hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Irmin, świetny wynik 6kg :) . Życzę Ci dalszych sukcesów i wytrwałości :)

Dzięki Maragrete, walory estetyczne suwaczka mniej wazne niż to, że mogłam dzisiaj go obniżyć o 0,5kg :) :roll: ;)

Śliweczko, Ty dzisiaj tez chyba gmerałaś przy suwaczku ;)

A gmerałam,gmerałam... :) Niewiele się zmieniło bo tylko 100 g ale i taki spadek cieszy.A Tobie Bożenko gratuluję spadku!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

jestem juz z Wami i mam nadzieje, ze zaczne od jutra. Goscie wyjechali juz w niedziele, ale mi jakos motywacji brak :) Moze dlatego, ze nie bardzo wiem, od czego zaczac. No dobra, poczytalam, poszperalam, ale w dalszym ciagu nie mam pomyslu na cos smacznego w I fazie. Moze dlatego, ze nie znalazlam zadnych fajnych przepisow. A przeciez dieta musi byc smaczna, no nie?! :roll:

A moze dlatego, ze juz nie tak duzo mi zostalo do zrzucenia i wierze w cuda, ze samo spadnie?

Jak ktoras z Was ma pod reka jakies przepisy na faze I to bede wdzieczna.

Dobra, ide sobie poczytac, co sie dzialo jak mnie nie bylo.

Milego dnia Wam zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

jestem juz z Wami i mam nadzieje, ze zaczne od jutra. Goscie wyjechali juz w niedziele, ale mi jakos motywacji brak :) Moze dlatego, ze nie bardzo wiem, od czego zaczac. No dobra, poczytalam, poszperalam, ale w dalszym ciagu nie mam pomyslu na cos smacznego w I fazie. Moze dlatego, ze nie znalazlam zadnych fajnych przepisow. A przeciez dieta musi byc smaczna, no nie?! :roll:

A moze dlatego, ze juz nie tak duzo mi zostalo do zrzucenia i wierze w cuda, ze samo spadnie?

Jak ktoras z Was ma pod reka jakies przepisy na faze I to bede wdzieczna.

Dobra, ide sobie poczytac, co sie dzialo jak mnie nie bylo.

Milego dnia Wam zycze!

Podaje Ci linka do kopalni kulinarnych pysznosci.

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Patrz uwaznie , aby brac tylko przepisy na I fazę. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny,

jestem juz z Wami i mam nadzieje, ze zaczne od jutra. Goscie wyjechali juz w niedziele, ale mi jakos motywacji brak :) Moze dlatego, ze nie bardzo wiem, od czego zaczac. No dobra, poczytalam, poszperalam, ale w dalszym ciagu nie mam pomyslu na cos smacznego w I fazie. Moze dlatego, ze nie znalazlam zadnych fajnych przepisow. A przeciez dieta musi byc smaczna, no nie?! :roll:

A moze dlatego, ze juz nie tak duzo mi zostalo do zrzucenia i wierze w cuda, ze samo spadnie?

Jak ktoras z Was ma pod reka jakies przepisy na faze I to bede wdzieczna.

Dobra, ide sobie poczytac, co sie dzialo jak mnie nie bylo.

Milego dnia Wam zycze!

Ja to jak nie mam weny to biorę pierś albo rybkę i dusząc to na patelence robię na tym burzę przypraw i ziół, czasem z cebulka a czasem z ogórkiem który na szczeście jest dozwolony i gotowe ;) szybko sprawnie i smacznie ;) no i popijam smaczną herbatką zeby sie zapchac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje Ci linka do kopalni kulinarnych pysznosci.

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=90

Patrz uwaznie , aby brac tylko przepisy na I fazę. Powodzenia.

Juggin, dzieki!

Znalazlam sporo pysznosci, moj zapal wraca, jade na zakupy i od jutra do roboty!

Chociaz musze przyznac, ze faza II jest bardziej kuszaca...

Juz sie jej nie moge doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak nie mam weny to biorę pierś albo rybkę i dusząc to na patelence robię na tym burzę przypraw i ziół, czasem z cebulka a czasem z ogórkiem który na szczeście jest dozwolony i gotowe :) szybko sprawnie i smacznie :roll: no i popijam smaczną herbatką zeby sie zapchac ;)

A cebulka w fazie I jest dozwolona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cebulka w fazie I jest dozwolona??

Dozwolona jako dodatek, czyli odrobinke dla smaku. Jajecznica na cebuli moim zdaniem odpada. Podobnie z ogorkiem korniszonowym- jako dodatek do smaku jak najbardziej.

Ale moze warto dac sobie spokoj na te kilka dni z dodatkami??? Troszkę ziół i smaczek bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozwolona jako dodatek, czyli odrobinke dla smaku. Jajecznica na cebuli moim zdaniem odpada. Podobnie z ogorkiem korniszonowym- jako dodatek do smaku jak najbardziej.

Ale moze warto dac sobie spokoj na te kilka dni z dodatkami??? Troszkę ziół i smaczek bedzie.

Tak wlasnie myslalam. Jednak calkowicie ja sobie odpuszcze: po diecie norweskiej przezyje wszystko oprocz szpinaku :)

No i do jajek mam jeszcze lekki wstret, ale do opanowania. Za to na szczescie w tej diecie nie ma grejpfuitow, bo tego bym nie przezyla! No i co najwazniejsze: mozna wlasciwie samemu decydowac, na co ma sie ochote a nie wcinac dwa liscie salaty, gdy inni grilluja. Chociaz na brak silnej woli nie moge narzekac: moj lekarz i tak jest zdziwiony, ze przy duzej niedoczynnosci tarczycy schudlam prawie 15 kg.

Ale juz nie zanudzam: jutro sie zwaze i jak mi sie uda to sobie suwaczek zafunduje :roll:

Do dziela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pękam od jedzenia:P troche dzisiaj przesadziłam a jeszcze obiadu nie jadłam:)

Na śniadanie wszamałam serek chudy tak 100g z cynamonem i słodzikiem, miseczke deseru zebra:) szklanke coli, kefiru i kawy:P a na obiad szukuje pierś kurczaka smazoną na grillu:) i kefir...ile wlezie:) Bijcie jeśli cos źle jem:) 

A powiedzcie mi jak to jest w fazie naprzemiennej, te 5 dni czysto proteinowe to jedzenie podobne jak w fazie uderzeniowej?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe protalki i stare "wyjadaczki" :)

ja od dzisiaj jestem w domku, najprawdopodobniej do końca miesiąca - brak opieki do synka. Od września idzie do przedszkola to i jak wrócę do pracki ;)

Micha mi się usmiecha na całej długości gdy widzę, że tak ładnie idzie wam pozbywanie się kilosków ;) Wiecie co, ta nasza otrąbianka jest na tyle pyszna, że mój synek, niespełna trzyletni, zjadł mi połowę (wczesniej zjadł swój nieprotalowy serek), po czym poprosił bym zrobiła jeszcze :roll:

Gratluję prawka, sama mam już od kilku ładnych latek, ale od ciąży nie korzystam z niego - mamy większy gabarytowo samochód i boję się go prowadzić. 

Marudko kochana, koniecznie daj znać jak się zakończyła sprawa :) Już można otwierać szampana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pękam od jedzenia:P troche dzisiaj przesadziłam a jeszcze obiadu nie jadłam:)

Na śniadanie wszamałam serek chudy tak 100g z cynamonem i słodzikiem, miseczke deseru zebra:) szklanke coli, kefiru i kawy:P a na obiad szukuje pierś kurczaka smazoną na grillu:) i kefir...ile wlezie:) Bijcie jeśli cos źle jem:) 

A powiedzcie mi jak to jest w fazie naprzemiennej, te 5 dni czysto proteinowe to jedzenie podobne jak w fazie uderzeniowej?? 

za kefirem nie przepadam, ale reszta - pyszna i dozwolona :)

Tak, w fazie naprzemiennej są na zmianę dni z samymi białkami i dni z dołaczanymi warzywkami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.