Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już pękam od jedzenia:P troche dzisiaj przesadziłam a jeszcze obiadu nie jadłam:)

Na śniadanie wszamałam serek chudy tak 100g z cynamonem i słodzikiem, miseczke deseru zebra:) szklanke coli, kefiru i kawy:P a na obiad szukuje pierś kurczaka smazoną na grillu:) i kefir...ile wlezie:) Bijcie jeśli cos źle jem:) 

A powiedzcie mi jak to jest w fazie naprzemiennej, te 5 dni czysto proteinowe to jedzenie podobne jak w fazie uderzeniowej?? 

Jedz na zdrowie. Ja jem na maxa duzo i duzo schudlam. Gdy tylko poczuję, ze cos bym zjadla to jem i tyle..byle protalowo.

Witam wszystkich!

Mam pytanie,czy mogę sobie pozwolić na słodkości np.typu Chałwa z przepisu Śliweczki jak jestem dopiero trzeci dzień na diecie?Strasznie lubię słodycze.

Jesli jestes na uderzeniówce to absolutnie nie wolno!! W fazie II jak najbardziej, najlepiej wtedy gdy waga spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam pytanie,czy mogę sobie pozwolić na słodkości np.typu Chałwa z przepisu Śliweczki jak jestem dopiero trzeci dzień na diecie?Strasznie lubię słodycze.

Esperantina,na uderzeniówce trzeba zapomnieć o chałwach i innych cudach.Chałwa zawiera mleko w proszku i kakao zabronione w I fazie.Uderzeniówka nie trwa długo i da się wytrzymać bez słodyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale macie tempo!!!

Od rana tyle stron......nie nadążam jak mam zajęcie w pracy już nie wspomnę o zaległościach 2 tygodniowych - ich to już na pewno nie nadrobię.

Witam serdecznie nowe protalki - bo nagromadziło się ich dość sporo. Trzymajcie się zasad a szybciutko zlecicie na wadze.

Jak będę miała czas i możliwość to poszukam swoich zdjęć i wstawię dla porównania (ale będę musiała się dużo naszukać by coś wybrać odpowiedniego)

Trzymajcie sie ciepło kochane. DO JUTRA. PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esperantina,na uderzeniówce trzeba zapomnieć o chałwach i innych cudach.Chałwa zawiera mleko w proszku i kakao zabronione w I fazie.Uderzeniówka nie trwa długo i da się wytrzymać bez słodyczy.

Dzięki,dobrze że zapytałam,bo myślałam że jak jest w przepisach to można.Właśnie jem filet z indyka usmażony na patelni grilowej bez tłuszczu.Nawet dobry,tylko nie wiedziałam jak go doprawić,ale prowizorka się udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie dokonałam degustacji pasztetu który dzis rano piekłam i wyszedł boski!! Co przechodze to go podjadam ;) Wpisałam przepis w wątku z przepisami :)

Cytuję tu zeby tamtego wątku nie rozpraszać:

Mąki kukurydzianej Dukan nie pozwala przez całą diete jeśli dobrze pamiętam.

Dukan pisze o maizenie a to jest skrobia kukurydziana.

Oczywiście w fazie II nie przesadzamy i dodajemy mąkę kukurydzianę żeby nie popaśc w obłęd :roll:

Pozdrawiam.

A masz ksiązke po polsku czy jakiś oryginał? w mojej wyraznie napisano ze mąka ale moze to jest bład tłumaczeniowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa pierwszy raz na forum. Ponieważ widziałam "żywe" efekty diety protal postanowiłam zacząć na urlopie bo mniej stresów. Zważyłam się przed wyjazdem, i zaczęłam I fazę, a teraz jestem w II fazie w sumie 16 dzień. Jutro wracam do domu i będzie ważenie!!! Już jestem ciekawa wyniku :) , wyraźnie widzę, że schudłam.

Aby tylko wytrać gdy wrócę do codzienności..... Moje rewelacyjne wyniki podam jutro!

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum i życzę wytrwałości... czego i sobie życzę :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa pierwszy raz na forum. Ponieważ widziałam "żywe" efekty diety protal postanowiłam zacząć na urlopie bo mniej stresów. Zważyłam się przed wyjazdem, i zaczęłam I fazę, a teraz jestem w II fazie w sumie 16 dzień. Jutro wracam do domu i będzie ważenie!!! Już jestem ciekawa wyniku :) , wyraźnie widzę, że schudłam.

Aby tylko wytrać gdy wrócę do codzienności..... Moje rewelacyjne wyniki podam jutro!

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum i życzę wytrwałości... czego i sobie życzę :roll: .

Witaj Michasia!!! Tobie również życzę wytrwałości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa pierwszy raz na forum. Ponieważ widziałam "żywe" efekty diety protal postanowiłam zacząć na urlopie bo mniej stresów. Zważyłam się przed wyjazdem, i zaczęłam I fazę, a teraz jestem w II fazie w sumie 16 dzień. Jutro wracam do domu i będzie ważenie!!! Już jestem ciekawa wyniku :) , wyraźnie widzę, że schudłam.

Aby tylko wytrać gdy wrócę do codzienności..... Moje rewelacyjne wyniki podam jutro!

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum i życzę wytrwałości... czego i sobie życzę :roll: .

Witaj Michasiu

Życzę CI jak najwspanialszych rezultatów i wytrwałości. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane zrobiłam dziś na obiad i kolacje pizze, pychotka!!! Starsze protalki wiedzą o czym mówie,a młodym powiem ze to niebo w gebie,he he he... Zostało jeszcze na kolacje, mniam...

Powiem wam szczerze ,że lubie tą faze z warzywami, ale nie moge się doczekać białek, bo wtedy moja waga  spada w dół! Jakby nie patrzeć jestem szczęśliwa na diecie Dukana. Pewnie nie jedna z WAS jest szczęśliwa z wyników diety i wogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po obiadku:P

3 pulpety z wołowiny

2 udka

2 szklanki kefiru:)

Jeszcze zrobiłam sernik na zimno, ale siedzi w lodówce:D już nie moge się doczekać az go ze smakiem zjem :) i chyba wypróbuję tez pasztet:) Bo fajnie mieć cos co można podjeść

A powiedzcie co myślicie o wędlinach z indyka?? Ze sklepu.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.