Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zajadam pledwica z indyka o obnizonej zawartosci tluszczu "swiat drobiu"(0,5g bodajze) ale za to mnoooostwo chemi...na razie trudno mi cos o niej powiedziec blizej bo jestem 3ci dzien dopiero na diecie, poki co mam mieszane uczucia jak ja jem... :)??:

jak ktos zna jakis lepszy zamiennik to bylabym wdzieczna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz ksiązke po polsku czy jakiś oryginał? w mojej wyraznie napisano ze mąka ale moze to jest bład tłumaczeniowy?

Moja książka tak jak Czeremchy poszła do ludzi, ale mam książkę z przepisami. Tam używa się wyłącznie słowa: maizena. Niestety nawet osoby, które bardzo dobrze znają francuski nie mogą dojść do porozumienia czy to jest mąka, czy skrobia kukurydziana. Ja używam skrobii, ale do końca nie jestem pewna, czy o to chodziło Dukanowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nowe forumowiczki!

Życzę Wam udanego odchudzania i wytrwałości w dążeniu do celu :).

A teraz dziewczyny z III fazy - zobaczcie, co udało mi się wyczarować. A jak pachnie!

post-2462-1250087154_thumb.jpg

Teraz przynajmniej wiem, że jem razowy chlebek :roll::);). Jak wystygnie pokroję go i zamrożę po dwie kromeczki. Tak będzie bezpieczniej bo inaczej zjem go od razu, a to nie było by najlepiej dla diety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja książka tak jak Czeremchy poszła do ludzi, ale mam książkę z przepisami. Tam używa się wyłącznie słowa: maizena. Niestety nawet osoby, które bardzo dobrze znają francuski nie mogą dojść do porozumienia czy to jest mąka, czy skrobia kukurydziana. Ja używam skrobii, ale do końca nie jestem pewna, czy o to chodziło Dukanowi ;)

Aaaa widzisz bo ja mam tylko ta podstawowa ksiazeczke i tam jest mąka dlatego się tak upierałam :)

w związku z tym mam pomysł... przy nastepnej protalce postaram sie nie uzyc maczki i zobaczę jaki tego bedzie efekt, przeciez wywar bardziej wodnisty tez da się zjeść :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czeremcho, dawno Ciebie u nas nie było. Widzę, że dieta ma sie całkiem nieźle :)

Witam Bożenko,jestem cały czas z Wami ale nie mam zbytnio czasu pisac.Dietka jest super,chudnę,chudnę,chudnę :roll:

Własnie zrobiłam piernik z przepisu Śliweczki,jest pyyyyyyyyyyyyyyszny! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,moja córka widząc jak tworzę różne cuda z otrębów i mąki kukurydzianej zapytała czy umiałabym stworzyć z tych otrębów kiełbasę :roll: Hihi,ale ja tak zdolna nie jestem niestety :)

A po co kiełbasa z otrębów, przecież my możemy mięsko... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co kiełbasa z otrębów, przecież my możemy mięsko... :)

My tak,ale córka mi podjada moje protalowe jedzenie i mówi że bardzo smaczne,tylko kiełbasy z otrębów jeszcze nie jadła,bo stwierdziła że ja to już wszystko z otrębów umiem tylko nie kiełbasę  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zrobilam sobie swoj suwaczek :roll:

na razie nic sie na nim nie zmienilo, bo jeszcze sie nie warzylam, mysle ze w piatek spokojnie moge podac pierwsze wyniki ;)

ja na ciasta bede mogla sie skusic dopiero za jakis miesiac...mam nadziejeze za miesiac :) a wtedy na pewno wyprobuje ktorys z nizej podanych przepisow ;)

pozdrawiam! :)

________________________________________________________

suwak-rysuj_63_63_51__nerwus_067.png_027.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.