Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,dobrze że zapytałam,bo myślałam że jak jest w przepisach to można.Właśnie jem filet z indyka usmażony na patelni grilowej bez tłuszczu.Nawet dobry,tylko nie wiedziałam jak go doprawić,ale prowizorka się udała.

Ja droga Esperantino robie do mięs różne sosy na bazie jogurtu albo sera homo: raz mieszam ze smakowa kostką knorra i sola i pieoprzem, raz z chcrzanem i cytryną, raz z musztardą, raz z czosnkiem. Czasem do takiego sosu wkrawam żółtko ugotowane, czasem korniszonka lub młodą cebulke i albo polewam mięsko albo jak w przypadku filetów zapiekam w takim sosie wczesniej już podszykowane ryby...pycha !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pysznie wygląda ! Śliweczko - znowu nas kusisz.....dobrze że protalowo... :)

Gratulacje za dzisiejszy spadek i "grzebanie" w suwczku, jak sie wyraziła Bożenka, tobie Bożeno też. gratuluje spadku......obyście jak najczęściej musiały "grzebac" w suwaczkach byleby we właściwa strone je przesuwać.... :roll:

Obyśmy wszystkie mogły jak najczęściej zmieniać cyferki na suwaczku na mniejsze!!!! Dziękuję Maragrete.Twój suwaczek też zmienił cyferki ostatnio...I tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa pierwszy raz na forum. Ponieważ widziałam "żywe" efekty diety protal postanowiłam zacząć na urlopie bo mniej stresów. Zważyłam się przed wyjazdem, i zaczęłam I fazę, a teraz jestem w II fazie w sumie 16 dzień. Jutro wracam do domu i będzie ważenie!!! Już jestem ciekawa wyniku :) , wyraźnie widzę, że schudłam.

Aby tylko wytrać gdy wrócę do codzienności..... Moje rewelacyjne wyniki podam jutro!

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum i życzę wytrwałości... czego i sobie życzę :roll: .

Miło nam powitac kolejną Protalkę Michasiu !!!

Fajnie że do nas trafiłaś, działaj, dietkuj, chudnij z nami Protalkami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie nowe protalki i życzę wytrwałości :)

No nareszcie tu do nas zajrzałaś Czeremcho !

Już pytałam na forum co sie z Tobą dzieje, czyżbyś zaprzestała diety albo znalazła fajniejsze forum ? Obie możliwości wykluczam...prawda ?.... :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie nowe forumowiczki!

Życzę Wam udanego odchudzania i wytrwałości w dążeniu do celu :).

A teraz dziewczyny z III fazy - zobaczcie, co udało mi się wyczarować. A jak pachnie!

post-2462-1250087154_thumb.jpg

Teraz przynajmniej wiem, że jem razowy chlebek :roll::);). Jak wystygnie pokroję go i zamrożę po dwie kromeczki. Tak będzie bezpieczniej bo inaczej zjem go od razu, a to nie było by najlepiej dla diety ;)

Mmmmm......czuje jak pachnie, aż do mnie w okolice Łodzi dotarł ten zapach....smacznego Polu !

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,moja córka widząc jak tworzę różne cuda z otrębów i mąki kukurydzianej zapytała czy umiałabym stworzyć z tych otrębów kiełbasę  ;) Hihi,ale ja tak zdolna nie jestem niestety  :)

Wierzę w ciebie Śliweczko ! Na pewno z otrębów zrobisz wszystko....przecież nawet Juggin z przepisów na wypieki mówiła,że potrafi zroboć gulasz ( nie bij Juggin- to były twoje słowa !) :roll: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w ciebie Śliweczko ! Na pewno z otrębów zrobisz wszystko....przecież nawet Juggin z przepisów na wypieki mówiła,że potrafi zroboć gulasz ( nie bij Juggin- to były twoje słowa !) :) :roll:

Hehe,niestety nie jestem tak zdolna jak Juggin  ;) Jeszcze nigdy robiąc ciasto nie wyszedł mi gulasz  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,też sobie zrobię,tylko skąd wziąść jogurt 0% i gdzie są te chude serki.Ja dzisiaj byłam w Realu i znalazłam serek 3% tłuszczu a jogurt trochę mniej.

DO 5 % jest ok! Nie łudź sie że zawsze znajdziesz taki z 0% , jeśli ma około 2-3 % i dobrą relacje białek do węgli tłuszczu to kupuj smiało, zarówno jogurty jak i serki i kefiry i inne proto-smakołyki. Ja tak robie, bo inaczej to bym zwariowała, w Lidlu serki, w Carefurze jogurty, w Tesco jogurty owocowe, w Biedrone coś tam jeszcze to bym nabiła ze 30 km po mieście. Nie dajmy sie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja waga stoi od 2 dni, po ostatnich spadkach zrobiła sobie przerwe ale ja podjadam owoce, nie umiem sie oprzeć, skończyły sie truskawaki to zaczęly wiśnie, dzis drylowałam 3 kg do zamrażarki no to jak nie podjeśc... i to mnie gubi... a teraz czekam na syna aż z działki przywiezie mi wiadro gruszek....pysznych....i jak tu nie jeść...

Może będe je obierać i kroic z zmknietymi oczami to mniej mnie będa kusic...? :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie tu do nas zajrzałaś Czeremcho !

Już pytałam na forum co sie z Tobą dzieje, czyżbyś zaprzestała diety albo znalazła fajniejsze forum ? Obie możliwości wykluczam...prawda ?.... ;) ;)

Prawda,prawda :roll: Dalej dietuję,popełniam grzeszki,tak na przemian ale waga spada,i to się liczy.

Niezbyt sie udzielam bo nie mam czasu ale staram się Was czytac późnymi wieczorami po racy,juz się gubię tyle nas się namnożyło :)

Życzę miłego wieczorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmm......czuje jak pachnie, aż do mnie w okolice Łodzi dotarł ten zapach....smacznego Polu !

;) :) :)

Oj, pachniaaaaaaaaaaaał, a moje dziecię w I fazie się aż skręcało. Na wszelki wypadek chlebek, poporcjowany wylądował w zamrażarce :roll:.

Może będe je obierać i kroic z zmknietymi oczami to mniej mnie będa kusic...? :) :)

Tylko uważaj na paluszki!!!! ;)

juz się gubię tyle nas się namnożyło :)

Jeszcze trochę a zabraknie sera o obniżonej zawartości tłuszczu, a producenci drobiu już zacierają ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za dzisiejszy spadek i "grzebanie" w suwczku, jak sie wyraziła Bożenka, tobie Bożeno też. gratuluje spadku......obyście jak najczęściej musiały "grzebac" w suwaczkach byleby we właściwa strone je przesuwać.... :)

W niewłaściwą to ja nie przesuwam, tylko czekam z zaciśniętymi zębami az mi się przesunie we własciwą stronę i nigdy sie nie zawiodłam ;) ;)

Jeszcze trochę a zabraknie sera o obniżonej zawartości tłuszczu, a producenci drobiu już zacierają ręce :)

Mnie się wydaje, że już brakuje, ostatnio jak byłam w Tesco to nie miałam niczego do kupienia, albo to taki badziewny sklep :roll:??:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki,a tak nawiasem mowiac to nie narzekajcie mile Panie bo u mnie w tesco nie ma ani jednego rodzaju serka homo,jedyny na malym polskim stoisku danio,alo on sie chyba nie nadaje??? chyba jak odwiedze mamusie to bede musiala zrobic ogromne zapasy,ale wtedy nie wpuszcza mnie na poklad hehe.Poluniu Twoj chlebek jest sliczniutki az pobieglam i zrobilam se placuszki z otrebow tak mnie zeby swedzialy,a ten zapach och..........,pamiec pogrzebala w najstarszych zakamarkach bezstroskiego dziecinstwa i przywolala zapach jak ze snow.Narazie zycze smacznego :) Zrobilam dzis zaopatrzenie i kupilam 14 L.wody hehe chociaz tego nie brakuje.Pozdrawiam wszystkich i pedze na rower :roll: ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.