Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzyj jeszcze na strony naszego forum tak gdzies z marca myśle, no może kwietnia i tam dziewczyny, w tym Balbinka podawały nazwy i konkretne fotografie produktów które sobie na wzajem za granica polecały do kupienia.....

Znalazlam, lacznie ze zdjeciami od Balbinki. Pytalam o to samo, po prostu sklep do bani albo sprzedawczyni po imprezie :)

Trudno, jutro ide na lowy i tak w pierwszej fazie moge o otrebach pomarzyc, wiec czasu mam duuuuzo!

Dzieki bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowa, wszystkie na obczyznie mamy jeszcze wieksze problemy z tym co kupic,ale wlasnie dla tego szybciej chudniemy hehe,zartowalam dziewczyny :) ja jak nie wiem co zjesc to podjadam pieczone nogi kurczaka,ale mam juz ich dosc dlatego mysle zeby zaczac kucharzyc tak porzadnie :roll: i jutro p+w,skorzystam z przepisow naszych milych kolezanek.Na diecie jestem 20 dzien,zaczelam z waga 101 kg.DZIS to jest 94 kg. mysle ze to sukces ;) a wy jak sadzicie??? najwazniejsze ze potrafie odmowic sobie tego co bede jadla troche potem ;) jak zasluze.....

No pewnie że sukces, liczy się spadek wagi i trwanie w diecie. Ja też ciągle jem to samo (co prawda jestem na diecie 8 dzień)i uważam, że czas najwyższy skorzystać z przepisów które po to są żeby urozmaicić sobi posiłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowa, wszystkie na obczyznie mamy jeszcze wieksze problemy z tym co kupic,ale wlasnie dla tego szybciej chudniemy hehe,zartowalam dziewczyny ;) ja jak nie wiem co zjesc to podjadam pieczone nogi kurczaka,ale mam juz ich dosc dlatego mysle zeby zaczac kucharzyc tak porzadnie ;) i jutro p+w,skorzystam z przepisow naszych milych kolezanek.Na diecie jestem 20 dzien,zaczelam z waga 101 kg.DZIS to jest 94 kg. mysle ze to sukces :) a wy jak sadzicie??? najwazniejsze ze potrafie odmowic sobie tego co bede jadla troche potem :) jak zasluze.....

No to sie ciesze, ze nie jestem sama. Jutro ide na polow otrebow, z cala reszta nie milam wiekszych problemow.

A sukces? OGROMNY! GRATULUJE!

Mnie on niestety nie jest pisany, bo wiem, ze z moim 10kg nadwagi bede sie z pol roku bujac. Tak to jest: tarczyca niedorozwinieta -tluszcz przerosniety :)

Ale biore sie w ryzy i bede szczuplutka jak kiedys, kiedy bylam mloda i piekna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1250139274_thumb.gif

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :roll:

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach post-13995-1250139373_thumb.gif

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Tylko, że z tego wszystkiego nie wiem czy coś dzisiaj straciłam na wadze, bo

spałam u lubego, a on jeszcze nie ma takiej fajowej wagi elektronicznej jak

ja ;) . No ale nic, za niedługo będe musiała się z nim wszystkim dzielić...

post-13995-1250139760_thumb.gif

Edytko to ja już po.. Może i Wam się kiedyś uda na swoje przejść..

Ale nie sądze, że perspektywa kredytu na całe życie jest lepsza niż trochę

nerwów straconych przy rodzince.. Ja tam się cieszę, że u mnie jest jak jest

choć skłamałabym gdybym powiedziała, że nie mam stracha - bo nigdy niewiadomo

co będzie.. Ale po co się nad tym teraz rozwodzić - jak jest dobrze!!!

A ja za te wychodzenie wcześniej na załatwianie osobistych spraw teraz

będę dziennie w pracy od 6-16 brrrr... żeby odpracować..

No cóż, za 'przyjemności' trzeba płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana Wszystkie nowe kolezanki i nasze stałe Protalinki.cieszę sie z Waszych osiągnięć kulinarnych(Śliweczko,Ty pomyśl o wydaniu książki kucharskiej z przepisami protalowymi,zbijesz faortunę :) ).

Pollu marzę o automacie do pieczenia chleba,kiedyś może sobie go kupię.Masz rację upieczonym świeżym chlebem,pachnie cały dom,czasem piekę ;) .

Dzisiaj czwartek białkowy.Jutro urodziny męża ,to trochę zgrzeszę.Dzisiaj przyjadą rodzice ,będę przygotowywała róźne pyszności,których jutro spróbuję :roll: .Życzę dużych spadków wagowych,dobrego humoru i miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1250139274_thumb.gif

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :roll:

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach post-13995-1250139373_thumb.gif

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Gratuluję Marudko- widzisz marzenia sie spełniają i te duże ( mieszkanko) i te male ( nowe, piekne opakowanie Twojego wnetrza) ;) Powodzenia w czekaniu i urządzaniu nowego lokum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana wszystkie protalki przy kawce (prawie już skończonej) ale macie niesamowite tempo w pisamiu.

Marudko gratuluję - w końcu się doczekałaś - ale Ci zazdroszczę. Powiedz to wasze już własnościowe jest to mieszkanko i jakie duże?

Dziś męczy mnie spanie i jestem zła bo waga pokazała jeszcze ciut więcej niż wczoraj brrrrr

A wszyscy na około już mówią, żebym dała spokój już z tym odchudzaniem bo mi wystarczy, że będę za chuda...ale się uparłam i pociągnę troszkę dalej.

Oki teraz zabieram się do pracy...życzę miłego i spokojnego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1250139274_thumb.gif

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :roll:

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach post-13995-1250139373_thumb.gif

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Gratulacje Marudko!!!

Po tylu przeciwnościach losu należy Ci się. Fajnie, urządzanie to super sprawa. Powolutku dorobisz się wszystkiego ;)

Powodzenia ;)

Pollu marzę o automacie do pieczenia chleba,kiedyś może sobie go kupię.Masz rację upieczonym świeżym chlebem,pachnie cały dom,czasem piekę :) .

Dzisiaj czwartek białkowy.Jutro urodziny męża ,to trochę zgrzeszę.Dzisiaj przyjadą rodzice ,będę przygotowywała róźne pyszności,których jutro spróbuję :) .Życzę dużych spadków wagowych,dobrego humoru i miłego dnia.

Witaj Mallinko, ten automat to żadne cudo. Kupiłam chyba najtańszy, który mial niezłe opinie w necie - Alaskę. Znalazlam też sklep www.tanieje.pl w którym ten opiekacz kosztował 155 zł a z przesyłką 178.

Życzę Ci miłego przyjęcia i wstrzemięźliwości przy tylu pysznościach :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny!!!!!

Jestem po pierwszym dniu diety i waga wskazała jakieś kilo mniej. Chyba...........Mam do was pytanie. Aktualnie jestem przed okresem jakieś 2 może 3 dni. Czy to ma jakiś wpływ na diete no i do tego moje hasimoto.

Gratuluje nowego mieszkanka. Pozdrawiam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Oj dziękuję dziewczynki :) :) :)

Kamień spadł mi z serca.. Mogę już myśleć

o przyszłości - jak mam dach nad głową.

Anulko moje mieszkanko ma 50 m2, w tym

dwa pokoiki. Wystarczy w zupełności!

Chyba, że przydażą mi się te pięcioraczki :)

ale to w jednym się zrobi sypalnię, w drugim

garderobę i będzie. Tak sobie żartuję.. bo

nie wszyscy w moim dwuosobowym związku :roll:

chcą aż tyle dzieci - i tylko pięcioraczki tak

za jednym zamachem dałyby gwarancję takiej

ilości dzieci jaka by mi odpowiadała ;) . No i tak

przytyłabym tylko raz ;)

Teraz to mogę sobie marzyć i gdybać śmiało!!!

A co.. PIĘKNIE SIĘ DZISIAJ CZUJĘ mimo deszczu

za oknem!!!

:) :) :) :-D :-D :-D

gojka okresik na pewno wpływa na wagę i może powodować

jej zastój, ale jak już 'ruszy..' to i waga idzie w dół! Więc nie

ma się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...ja na przykld zawsze przed okresem zaczynam gromadzic wode jak dromader :)

moja waga tez jest niestabilna...albo samo urzadzonka mam popsute ;) wczoraj wieczorem sie warzylam wyszlo mi 63 kg. dzis rano stanelam na wage - 61...zwarze sie jeszcze wieczorem i jak sie wynik utrzyma w miare ponizej 63 przesune sobie suwaczek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.