Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ranne ptaszki :)

I oto zamontowałam sobie tickera :roll: teraz tylko działać żeby motylek doleciał do ciasteczka hihihihi

Maruda również gratuluję, jednak być na swoim to jest wielka ulga ;)

Kamyla po rowerku najbardziej smakuje mi 2 L.wody :) powiem ci szczerze ze bieganie na mnie tak dziala kiedys biegalam z kolezanka i zawsze musialam sie czyms uraczyc tak wiec nie bylo sensu dalej sie fatygowac :) osobiscie zaliczam sie do zarlokow,ale musze przyznac ze teraz dobrze mi idzie duzo daje wsparcie dziewczyn i podpowiedzi jakimi sciezkami stapac zeby znowu nie upasc :) :) :) pozdrawiam

Masz racje wsparcie jest super plus to jak patrzy się na suwaczki które już się tyle przesuneły ;) Nastepnym razem jak wróce z siłowni/aerobiku to siadam na forum coś piszę aby nie iść gadać do lodówki hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...ja na przykld zawsze przed okresem zaczynam gromadzic wode jak dromader :)

moja waga tez jest niestabilna...albo samo urzadzonka mam popsute :) wczoraj wieczorem sie warzylam wyszlo mi 63 kg. dzis rano stanelam na wage - 61...zwarze sie jeszcze wieczorem i jak sie wynik utrzyma w miare ponizej 63 przesune sobie suwaczek ;)

Proponuję ważyć się tylko rano po pierwszej wizycie na siusiu ;) wtedy waga powinna być najdokładniejsza bo wieczorkiem przybywa Ci wszystko co danego dnia zjadłas :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie bardzo mogę pisać bo jestem w pracy a roboty mam pełne biurko. Muszę jednak podzielić się tym że po tygodniu samych białeczek to warzywa smakują ...... genialnie !! Zrobiłam sobie sałatkę pomidor rzodkiewka ogórek (białka też) odkrywam te smaki na nowo. Nigdy tak mi nie smakowała prosta sałatka. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyla po rowerku najbardziej smakuje mi 2 L.wody :) powiem ci szczerze ze bieganie na mnie tak dziala kiedys biegalam z kolezanka i zawsze musialam sie czyms uraczyc tak wiec nie bylo sensu dalej sie fatygowac :) osobiscie zaliczam sie do zarlokow,ale musze przyznac ze teraz dobrze mi idzie duzo daje wsparcie dziewczyn i podpowiedzi jakimi sciezkami stapac zeby znowu nie upasc :-D :-D :-D pozdrawiam

Hehe, znam takie bieganie z koleżanką ;) najpierw trasa, później sklep i wafelek czekoladowy + piwko ;)

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :)

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :-D

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Tylko, że z tego wszystkiego nie wiem czy coś dzisiaj straciłam na wadze, bo

spałam u lubego, a on jeszcze nie ma takiej fajowej wagi elektronicznej jak

ja :-D . No ale nic, za niedługo będe musiała się z nim wszystkim dzielić...

Edytko to ja już po.. Może i Wam się kiedyś uda na swoje przejść..

Ale nie sądze, że perspektywa kredytu na całe życie jest lepsza niż trochę

nerwów straconych przy rodzince.. Ja tam się cieszę, że u mnie jest jak jest

choć skłamałabym gdybym powiedziała, że nie mam stracha - bo nigdy niewiadomo

co będzie.. Ale po co się nad tym teraz rozwodzić - jak jest dobrze!!!

A ja za te wychodzenie wcześniej na załatwianie osobistych spraw teraz

będę dziennie w pracy od 6-16 brrrr... żeby odpracować..

No cóż, za 'przyjemności' trzeba płacić :)

nie wiem...ja na przykld zawsze przed okresem zaczynam gromadzic wode jak dromader :)

moja waga tez jest niestabilna...albo samo urzadzonka mam popsute :-D wczoraj wieczorem sie warzylam wyszlo mi 63 kg. dzis rano stanelam na wage - 61...zwarze sie jeszcze wieczorem i jak sie wynik utrzyma w miare ponizej 63 przesune sobie suwaczek :)

Gratuluję Marudko :* Ja narazie nawet nie łudzę sie na własne mieszkanko, póki co nie stać nas na to :roll: Ale i tak cieszę się twoim szczęściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znam takie bieganie z koleżanką :) najpierw trasa, później sklep i wafelek czekoladowy + piwko :roll:

Dokładnie tak jak mówisz, dlatego jak rok temu się zmobilizowałam sama pójść na fitness tak teraz zwykle chodzę sama bo koleżanki zawsze namawiały mnie do grzeszków ;)

tylko jeszcze trzeba pozbyc się tego wewnętrznego kusiciela ale dam radę!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w to paskudne zimne i deszczowe przedpoludnie z kawą w ręku:) Waga stoi jak zaklęta....ALe juz sobie obiecałam ze do niedzieli zadnego ważenia, popoludniu jadę po nową wagę:) Taka co będzie mi wskazywać części dziesiętne:)

Miałam iśc na basen, ale za zimno jest, a ja zmarzluch straszny:D Za to siadam zaraz na rowerek i popedałuje troszeczke:)

Póki co lecę zrobić cos pysznego:) żeby nie sięgnąc po nic zakazanego:)

Miłego dzionka życze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w to paskudne zimne i deszczowe przedpoludnie z kawą w ręku:) Waga stoi jak zaklęta....ALe juz sobie obiecałam ze do niedzieli zadnego ważenia, popoludniu jadę po nową wagę :roll: Taka co będzie mi wskazywać części dziesiętne:)

Miałam iśc na basen, ale za zimno jest, a ja zmarzluch straszny:D Za to siadam zaraz na rowerek i popedałuje troszeczke:)

Póki co lecę zrobić cos pysznego:) żeby nie sięgnąc po nic zakazanego:)

Miłego dzionka życze!

Jakie paskudne i zimne? U mnie ponad 30 stopni, slonce grzeje jak zwariowane, tez na basen sie wybieralam, ale moje plecy sa innego zdania: wziely sie i za mocno opalily i skora mi schodzi :) Wiec nie wypada ludzi straszyc. No to jade na zakupy za ciasne jeansy kupic, zeby mnie jedzenie nie kusilo. U mnie to zawsze dziala ;)

Milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki w deszczowy czwartek.

Trudno, jutro ide na lowy i tak w pierwszej fazie moge o otrebach pomarzyc, wiec czasu mam duuuuzo!

Dzieki bardzo!

W pierwszej fazie o otrębach pomarzyć? Otręby jemy od pierwszego dnia diety do końca życia!!!!!! 

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Gratuluję Marudko!!!! Utwierdzam się w przekonaniu że marzenia się spełniają...

Śliweczko,Ty pomyśl o wydaniu książki kucharskiej z przepisami protalowymi,zbijesz faortunę ;)

Uśmiałam się Mallinko z Twojego pomusłu  ;) Jeszcze parę miesięcy i nazbiera się przepisów na porządną protalową książkę kucharską  :roll:

Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie paskudne i zimne? U mnie ponad 30 stopni, slonce grzeje jak zwariowane, tez na basen sie wybieralam, ale moje plecy sa innego zdania: wziely sie i za mocno opalily i skora mi schodzi :) Wiec nie wypada ludzi straszyc. No to jade na zakupy za ciasne jeansy kupic, zeby mnie jedzenie nie kusilo. U mnie to zawsze dziala :roll:

Milego dnia!

No to zazdroszcze tego upałku bo poopalałabym się troszeczke:P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek!

Dzis moj pierwszy dzien, zafundowalam sobie suwaczek, tylko go wstawic nie umiem ;(

I pytanie z innej beczki: czy moge nie jadac sniadan?

Sniadania jesc trzeba. Zawsze, nawet gdy sie nie jest na diecie. A na diecie to juz obowiązkowo trzeba i już :) Wstajemy, WC, ważenie, śniadanie i kawa i taka kolejnośc niech zostanie zapamietana. Dukan jasno pisze- nie omijamy posiłków- więc jesli jestes na diecie Dukana to obowiazkowo jesz śniadania. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.