Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sniadania jesc trzeba. Zawsze, nawet gdy sie nie jest na diecie. A na diecie to juz obowiązkowo trzeba i już :) Wstajemy, WC, ważenie, śniadanie i kawa i taka kolejnośc niech zostanie zapamietana. Dukan jasno pisze- nie omijamy posiłków- więc jesli jestes na diecie Dukana to obowiazkowo jesz śniadania. :roll:

Ok, ide na sniadanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek!

Dzis moj pierwszy dzien, zafundowalam sobie suwaczek, tylko go wstawic nie umiem ;(

I pytanie z innej beczki: czy moge nie jadac sniadan?

Hmm...śniadanie to podstawa i nie wyobrażam sobie nie zjeść z rana.Wydaje mi się że jeśli nie zjesz śniadania to potem głodna dopadniesz do obiadu i pożresz konia z kopytami ,a to też nie dobrze żeby za mocno się objadać.Pamiętaj że dziennie musimy zjeść conajmniej 1000 kalorii żeby metabolizm nie zwolnił.A bez śniadania to i mózg wolniej pracuje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te "przepisy extra" co sa po prawej stronie ekranu da sie jakoś zlikwidowac?? :roll: Troszkę mnie irytują i powodują cieknięcie ślinki:) Szczególnie zdjęcia ciastek na mnie tak wpływają ;)

Niestety nie da się  ;) Już wcześniej o tym pisałyśmy...Zamykasz prawe oko i nie widzisz tych pyszności  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1250139274_thumb.gif

JUGGIN

Ale mnie skwitowałaś! A ja dopiero do końca dojechałam z czytaniem :roll:

Ale fakt UAŁO SIĘ WCZORAJ!!! Akt notarialny mam już w łapkach post-13995-1250139373_thumb.gif

Teraz jeszcze zostało trochę załatwiania, ale najważniejsze już jest :)

No i czekanie do września aż mieszkanko będzie puste.. ale teraz to mogę

sobie już spokojnie czekać :)

Tylko, że z tego wszystkiego nie wiem czy coś dzisiaj straciłam na wadze, bo

spałam u lubego, a on jeszcze nie ma takiej fajowej wagi elektronicznej jak

ja ;) . No ale nic, za niedługo będe musiała się z nim wszystkim dzielić...

post-13995-1250139760_thumb.gif

Edytko to ja już po.. Może i Wam się kiedyś uda na swoje przejść..

Ale nie sądze, że perspektywa kredytu na całe życie jest lepsza niż trochę

nerwów straconych przy rodzince.. Ja tam się cieszę, że u mnie jest jak jest

choć skłamałabym gdybym powiedziała, że nie mam stracha - bo nigdy niewiadomo

co będzie.. Ale po co się nad tym teraz rozwodzić - jak jest dobrze!!!

A ja za te wychodzenie wcześniej na załatwianie osobistych spraw teraz

będę dziennie w pracy od 6-16 brrrr... żeby odpracować..

No cóż, za 'przyjemności' trzeba płacić ;)

Witaj Marudko !

Ciesze sie razem z Tobą i bardzo, bardzo ci gratuluje że udało ci sie zrealizowac wasz plan i macie swój kąt.... a nawet troche ci zazdroszcze bo pamietam te emocje, ta radośc ze swoich młodych lat i te wspólne "kłopoty" z meblowaniem sie, przeprowdzka,nawet z brakiem wielu rzeczy, sprzętów....ale to były sprawy które dawały nam obojgu wiele radości....super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Czy któraś z Was ma i może polecić maszynę do robienia lodów? Nie mogę spokojnie przejść obok normalnych lodów, a z lodziarką robiłabym sobie protalowe, a Dzieciom owocowe. Czekam na informację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...ja na przykld zawsze przed okresem zaczynam gromadzic wode jak dromader :)

moja waga tez jest niestabilna...albo samo urzadzonka mam popsute ;) wczoraj wieczorem sie warzylam wyszlo mi 63 kg. dzis rano stanelam na wage - 61...zwarze sie jeszcze wieczorem i jak sie wynik utrzyma w miare ponizej 63 przesune sobie suwaczek :roll:

Malwi - to typowe dla nas wszystkich, poczytaj forum od początku to zobaczysz jak dziewczyny narzekały że waga zmienia sie w ciągu dnia, u mnie też zawsze rano jest najmniejsza i ta podaje na suwaku !..a co!) a potem w ciągu dnia oscyluej wokół porannej wagi ale zawsze troche w góre, chociazby o to zjadłam i wypiłam ( a pije duuuuzo!) najlepiej żeby sie nie denerwowac to ważyc sie raz dziennie zawsze otej samej porze, tak samo ubranym itp... Ja waże sie rano po WC, jestem jeszcze w piżamie wiec ubranie nie wpływa na wynik... A tearz mam nawet tak jak i inne długofalowe Protalki, że czasem zapominam sie zważyc, to dobrze, bo oznacza że sposób odzywaianie "wszadł mi w krew" i juz tak rozpaczliwie i wciąz nie mysle o diecie, o wyniku wagowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...śniadanie to podstawa i nie wyobrażam sobie nie zjeść z rana.Wydaje mi się że jeśli nie zjesz śniadania to potem głodna dopadniesz do obiadu i pożresz konia z kopytami ,a to też nie dobrze żeby za mocno się objadać.Pamiętaj że dziennie musimy zjeść conajmniej 1000 kalorii żeby metabolizm nie zwolnił.A bez śniadania to i mózg wolniej pracuje :roll:

Juz sobie zrobilam: teraz to nie problem, tylko nie wiem, jak dam rade cos w siebie wcisnac o 6:30, jak mi sie urlop skonczy :)

Dzis uzylam zlego jogurtu (tak mysle), ale smakuje pysznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek!

Dzis moj pierwszy dzien, zafundowalam sobie suwaczek, tylko go wstawic nie umiem ;(

I pytanie z innej beczki: czy moge nie jadac sniadan?

Broń Boże ! Styczniowa - ideą naszego sposobu odżywiania jest aby przerstawic metaboilzm a białka maja zmusic nasze ciałka do nieustannej pracy, w której oraganiz tez traci kalorie, im wiecej jesz tym wiecej chudniesz a wiec nie wolno doprowadzac sie do stanu głodu, bo cała akcja sie nie uda. Jedz, jedz i sniadanka i inne posiłki w ciagu dnia. Ja zauwazyłam że teraz jem mniej zdecydowanie, może to kwestia diety a może lato na to wpływa, jem wiec mniej ale nie omijam posiłków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te "przepisy extra" co sa po prawej stronie ekranu da sie jakoś zlikwidowac??:) Troszkę mnie irytują i powodują cieknięcie ślinki:) Szczególnie zdjęcia ciastek na mnie tak wpływają:roll:

To proponuję upiec sobie takie jak w temacie z przepisami podała Tylda i Śliweczka i możesz postawić sobie nawet przed nosem hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudko !

Ciesze sie razem z Tobą i bardzo, bardzo ci gratuluje że udało ci sie zrealizowac wasz plan i macie swój kąt.... a nawet troche ci zazdroszcze bo pamietam te emocje, ta radośc ze swoich młodych lat i te wspólne "kłopoty" z meblowaniem sie, przeprowdzka,nawet z brakiem wielu rzeczy, sprzętów....ale to były sprawy które dawały nam obojgu wiele radości....super !

;) Nawet jeszcze za bardzo o umeblowaniu nie myślę ;)

Jednak w pierwszej kolejności trzeba kupić jeden stół składany

z krzesełkami do kuchni na codzień, który będzie rozkładany na

uroczystości rodzinne.. Żeby kupić jeden a pożądny i funkcjonalny.

Ja nawet mogę spać na dmuchanym materacu, byle jak najszybciej

we własnych ścianach. Tak się cieszę! Nawet na pierwsze mycie własnej

klatki schodowej.. :roll: O właśnie, wiaderek też nie mam.. Teraz już mogę

spokojnie wydać ostatnią nieobciążoną kredytem wypłatę na mieszkanko

i takie tam potrzebniejsze rzeczy!!!

Ale wczoraj to w końcu poczułam spokój i pewność, że już wszystko

musi się udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu czemu piszesz ze ten automat do chleba to żadne cudo? Czyżbyś była niezadowolona z niego? Wiesz ja mam zamiar taki zakupić kiedyś. Myślisz ze w piekarniku wyjdie taki sam chlebuś?

Napisałam, że to żadne cudo, bo niewiele kosztowało w porównaniu z innymi, bardziej znanymi firmami. A ponieważ nie byłam pewna jak mi pójdzie to pieczenie postanowiłam kupić taniutką.

Tak, w piekarniku wyjdzie taki sam, spoko:). Sęk w tym, że piekarnik ma 1500W a automat 600W.

Dziewczyny, ja trochę z innej beczki. Czy któraś z Was ma i może polecić maszynę do robienia lodów? Nie mogę spokojnie przejść obok normalnych lodów, a z lodziarką robiłabym sobie protalowe, a Dzieciom owocowe. Czekam na informację :roll:

Hej, Bożenko! Przez wiele lat miałam taki automat do lodów. Super sprawa. Jeśli jesteś zainteresowana to na tej samej stronie co automat do chleba czyli www.tanieje.pl możesz kupić taką w bardzo przystępnej cenie. Kobietka, która prowadzi ten sklep jest bardzo solidna i bardzo szybko wysyła towar. Mogę jeszcze polecić u niej komplet foremek silikonowych za jedyne 35 zł. To nie jest moja krewna :), muszę dodać.

Ponieważ moja maszynka do lodów się spaliła rozważamkupno nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie kupilam jogurtu bo mialam jeszcze w lodowce. I mam problem: bialka 4.6g, tluszcz 0,1g ale weglowodany 5,75g!! Juz dolozylam lyzke do salatki (szynka, jajko, korniszonek). Dzis kupie inny, ale moge to zjesc?

Nie daj się zwariować, jak kupiłaś-zjadaj.Poza tym to jest jogurt o naprawdę dobrych parametrach. Już pisałam, że odtłuszczone jogurty mają często dużo węgli. Warto obejrzeć wszystkie jogurty w sklepie do 5%. Nie martw się, niedługo będziesz dokładnie wiedziała co kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.