Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Poluniu mam pytanko jako do eksperta,kupilam firmy CANDEREL delicious sweet taste, oto sklad protein 1,4 g carbohydrate of which,sugars 93,7 g 2,9 g powiedz mi skarbie czy taki slodzik moge stosowac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na sledziach czy maja podane wartości białka tłuszczu i węglowodanów i pamiętaj o złotych zasadach:

Tłuszcz<5%

Tłuszcz+węglowodany<białka

Jeśli chodzi o te serki to ja bym nie wyrzuala, albo oddaj, albo pomieszaj z chudym mlekiem i zjedz, popijając dużą ilością wody :)

OK, dziekuje!

A dzis, siedzac przy kolacji malzowinek moj szanowny spojrzal, co ja jem (mialam salatke z szynki, jajka, korniszonka, jogurtu i odrobiny musztardy) i spytal, czy to na pewno dieta jest, ze ja sie tak opycham. I to juz w pierwszy dzien!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótkiej przerwie pomiedzy jednymi słoikami kompotu z gruszek a drugimi wpadam na forum. Mój piernik jak pisałam rano twz wyszedł pyszny, juz go z reszta 1/3 nie ma.....mniam, mniam a podejrzewam że do jutra zniknie w całości.... :)

Śliweczke wychwalałam już tak ze 200 stron temu ale nie zaszkodzi pochwalić raz jeszcze..... :roll:

Juggin - ja te wszystkie przetwory robie tylko dlatego tak intensywnie, że mam urlop, w normalnych warunkach jak wracam około 18 do domu i zjem to mi sie palcem w bucie nie chce kiwnąc a co tu mówic o przetworach, dlatego tak ci sie dziwiłam skąd bierzesz siły an te wymyslne potrawy na codzien w takiej różnorodności.

Styczniowa - ja sledziki w occie jadłam od początku diety i z przyjemnościa wyjadałam ta cebulke co tam obok nich była i nie sprawdzałam węglowodanów czy białek, wiadomo że dla smaku zalewa musi byc odrobinke osłodzona ale nie przesadzajmy to i tak w porównaniu z normalna, codzienna dawką węglowodanów sprzed diety w moim przypadku by.ło niebo a ziemia.

Śliweczko, Juggin - ja kupuje dość często pręgę wołowa albo chude gulaszowe mięsko i robie je gotowane albo w zupie jarzynowej, czasem buraczkowej albo samą pręgę zjadam z sosem chrzanowo-jogurtowym, jem stosunkowo niewiele podrobó bo tylko wątróbka mi smakuje, inne nie, a ponadto namietnie jem ryby i to właśnie filety ze wzgledu na czas i wygode, kupije często w Macro, wiec nieco taniej ale za to kilka typów mrozonych ryb i wyjadam sukcesywnie. Poza tym drób jak wszyscy....chociaz nie wszyscy. Udało mi sie namówic na diete mojego szwagra i szagierka ma teraz od ponad miesiąca duży problem bo on zwykle jada wszystko ale nie jada od lat w ogóle drobiu pod żadną postacią......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko- a mozna tego pierniczka upiec bez przyprawy do piernikow? bo nie mam w domu ,a ciasto wyglada super

Sorry, że odpowiadam za Sliweczke, ale mysle że tak, wtedy wyjdzie taki bardziej "murzynek". Tak mi sie wydaje i tak sobie pomyślałam jak wczoraj go robiłam, z przyprawa ale bez też byłby ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odpowiadam za Sliweczke, ale mysle że tak, wtedy wyjdzie taki bardziej "murzynek". Tak mi sie wydaje i tak sobie pomyślałam jak wczoraj go robiłam, z przyprawa ale bez też byłby ok..

Dokładnie, tylko wtedy radziłabym dać o łyżkę więcej kakao zeby nie było bez zmaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko- a mozna tego pierniczka upiec bez przyprawy do piernikow? bo nie mam w domu ,a ciasto wyglada super

Dziewczynki już Ci odpowiedziały,pewnie że można!Będzie murzynek!Dałabym do niego odrobinę aromatu rumowego albo migdałowego  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.