Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Poluniu mam pytanko jako do eksperta,kupilam firmy CANDEREL delicious sweet taste, oto sklad protein 1,4 g carbohydrate of which,sugars 93,7 g 2,9 g powiedz mi skarbie czy taki slodzik moge stosowac ???

Już Ci tłumaczę Martusiu: 'pyszny słodki smak : 1,4 grama białko, 93,7 grama węglowodanów z czego 2,9 grama to cukry.

Ten, którego ja używam, i pewnie większość z nas ma taki skład: białko - 0 g, węglowodany przyswajalne - 98g, tłuszcz - 0g. Zatem skład jest bardzo podobny. A oparty jest na sacharynie.

Wydaje mi się, że słodzik to głównie węglowodany ale inne niż te w normalnym cukrze. Możesz go jeść w rozsądnych ilościach. Szczerze mówiąc ja używam szczątkowych ilości słodzików, głównie do wypieków. Jutro zamierzam upiec ten piernik, o którym wszyscy tyle piszą :), głównie dla córki. Ja już mogę się obejść bez słodyczy.

Pozdrowionka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn napewno ma rację :)

No to czas najwyższy zrobic zdjęcie Grazzia i wstawić w awatarek zamist roześmianej anonimowej laleczki :roll: ;)

I prosze tez o relacje jak sie udał chlebek pieczony ręcznie.

Juggin jak patrze na swoj awatarek to taka jestem na nim podobna do siebie ze az sama sie dziwie ,a zdjecie jak zrobie to wstawie.Chlebek robie jutro dzisiaj przesiedzialam 3,5 godz u fryzjera ,pozniej obiad dla rodzinki ,koniec urlopu to i do szycia musialam usiasc i na chlebek zabraklo czasu.Pieklam wczoraj szyje indycza (2szt.)na wczoraj i dzis byla super jutro chlebek i pierniczek powiem jak wyszedl nie umiem wstawiac zdjec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ty Sago masz wzrostu i (sorry za to pytanie !) ile lat ? Bo widze że startowa wage mamy podobna ale ty dążysz do 70 kg a ja już na 76 kg chcę sie zatrzymac. Ja ma 176 cm i ponad 40 lat wiec nie moge chyba zrobić z siebie laseczki takjej jak Juggin bo boje sie że wtym wieku schudniecie tak duże doda mi jeszcze lat, a może.....zobaczymy jak dojde do tych moich 76 kg, jeśli dojde..... :)

To być może przeginam bo mam 160 cm wzrostu i lat....40 wiem że nie mogę schudnąć za dużo. Później się okaże czy dotrwam do 70kg zawsze mogę na jakiejś wadze się zatrzymać i ją utrwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu serdecznie dziekuje za informacje,wlasnie o to chodzi bo dzis po raz pierwszy zrobilam sernik i potrzebowalam slodzika,wyjatkowo bo niczego innego nie slodze :) dziekuje... Marudko,przyjmij i odemnie gratulacje i opij za nas parapetowke :roll: jestem pewna ze bedzie wam tam slodziutko i cieplutko we dwoje..... ;) pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja pomyslalam o zrobieniu rolady drobiowej jest bardzo dobra i taniej wychodzi niz kupowanie,kupuje kurczaka wyluzowuje wszystkie kosci ,oczyszczam. Tluke go calego tak jak schabowe tylko delikatniej bo mieso rozleci sie,posypuje vegetta albo kucharkiem troche pieprzu naturanego i posypuje duza iloscia zelatyny w srodku i na zewnatrz,zwijam w rolade pakuje w worek do pieczenia sciskam jak wedline do wedzenia.Do garnka z woda,vegetta , duza iloscia zelatyny i warzywami wrzucam roladke gotuje jakos tak do 1,5 godz.po wyjeciu klade do jakiejs miski i przyciskam czyms ciezkim np,deska do krojenia a na nia duzy kamien czy cos w ten desen i tak zostawiam na caly dzien potem roladka wedruje do lodowki.Jest naprawde bardzo dobra przewaznie robie ja na swieta,ale tak sobie pomyslalam ze mam dosc wedliny drobiowej ze sklepu bo swoja jest o niebo lepsza i kosztuje tyle co koszt kurczka.serdecznie polecam :) :roll: ;) Dobranoc i Dzien dobry porannym ptaszkom ktore pierwsze wstana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) !!!

Nie mam się czym chwalić jeśli chodzi o wagę..

STOI!!!

Ale wczoraj była u mnie koleżanka i przez chwilę

miałam dylemat czy kupić normalne ciacho czy co

naszego przygotować.. Na szczęście przeważył

rozsądek i upiekłam mufinki jogurtowe. Nie wyglądały

najgorzej ale koleżanka skusiła się tylko na cukiereczki

a'la toffiki z nutelli. A mi smakuje i to i to <MNIAM>.

Tyle już mamy tych protalowych przysmaków, że

dzisiaj cały dzień będę myśleć co by sobie za dobroci

upiec na przyszły tydzeń.. Ograniczona jestem o tyle,

że mąka kukurydziana mi się skończyła więc i tak będzie

musiało to być coś na bazie otrębów.

Jak pomyślę, że kiedyś wcinałam je na sucho i ledwo

wymaganą ilość. Tak teraz w różnych postaciach

(chlebek, ciasteczka) mogłabym je jeść na okrągło.

Cudownego dnia życzę miłym paniom!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.